| Krajské závody | Český pohár | Mistrovské závody | Ostatní závody |

Termínová listina sezóny 2019

Krajské závody
Kraj / závod Termín Místo
Kontakt
Jihočeský 30.3.2019
Rapšach M
ZŠ A MŠ V RAPŠACHU
378 07 RAPŠACH 290
724 993 187
karel.snetina@seznam.cz
PROPOZICE
Jihomoravský 7.10.2018
Brno - Nový Lískovec P1 Miloš Stejskal
Lesní 5
634 00 Brno
739 033 769
stejskalmilos@seznam.cz
PROPOZICE

6.4.2019 Ivančice P2 Antonín Moravec
Slunečná 37
664 91 Ivančice
732 290 586
antmoraveckl@seznam.cz
PROPOZICE

14.4.2019 Brno-Kníničky P3M Regina Böhmová
Ondrova 63
635 00 Brno
739 254 884
aniger@centrum.cz
PROPOZICE
Karlovarský 13.4.2019
Chodov M Petr Hofman
Hlavní 654
357 35 Chodov
776 074 172
hrosi@hrosi.info
PROPOZICE
Královehradecký 27.4.2019
Hradec Králové - Biřička M Ing.Luboš Podlipný
Chlumská 33
503 12 Neděliště
602 583 250
podlipny.l@volny.cz
PROPOZICE
Liberecký ___
___ M ___
Moravskoslezský 20.10.2018
Dětmarovice P1 Pavel Figura
Čs. armády 139
735 81 Bohumín
733 726 660
pajafigu@seznam.cz
PROPOZICE

6.4.2019
Ostravice P2 Karolína Tkáčová
739 11 Pstruží 44
604 937 993
karollinatkac@gmail.com
PROPOZICE

13.4.2019
Orlová P3M Eva Vilhelmová
F.S.Tůmy 1231
735 14 Orlová-Lutyně
731 912 868
eva.vilhelmova@seznam.cz
PROPOZICE
Olomoucký 13.4.2019
Olomouc-Nemilany M
Bc. Soňa ROKYTOVÁ
Kyselovská 78
783 01 Olomouc
sefova@email.cz
PROPOZICE
Pardubický ___
___ M
___
Plzeňský 20.10.2018
Letiny P1 Štěpán Pečený
Tachovská 43
323 24 Plzeň
775 242 646
stepan.peceny@seznam.cz
PROPOZICE

4.5.2019
Kralovice P2M
Karel Popel
B. Němcové 880
331 41 Kralovice
732 476 876
popel.karel@seznam.cz
PROPOZICE

5.5.2019
Kralovice P3
Jiří Buňka
Mírová 556
331 41 Kralovice
602 992 000
jirka@bunka.cz
PROPOZICE
Praha ___
___ M
___
Středočeský
4.11.2018
Týnec nad Sázavou P1 Vojtěch Oktábec
Krusičanská 317
257 41 Týnec nad Sázavou
606 622 453
vojtech.oktabec@fullsys.cz
PROPOZICE

23.3.2019 Český Brod - Dolánky P2 Jana Machorková
Na Křemínku 1244
282 01 Český Brod
733 620 749
janacokrtova@seznam.cz
PROPOZICE

30.3.2019
Kralupy nad Vltavou
P3M Zdeněk Vejrosta
Mládežníků 677
278 01 Kralupy nad Vltavou
736 506 821
zdenek.vejrosta@synthosgroup.com
vejrost.ovi@tiscali.cz
PROPOZICE
Ústecký 4.11.2018
Mikulášovice P1
Tomáš Fúsek
p.s.9
407 79 Mikulášovice
603 386 682
foto@fusek-design.com
PROPOZICE

30.3.2019
Kralupy nad Vltavou
P2 Zdeněk Vejrosta
Mládežníků 677
278 01 Kralupy nad Vltavou
736 506 821
zdenek.vejrosta@synthosgroup.com
vejrost.ovi@tiscali.cz
PROPOZICE

14.4.2019
Skalice u Litoměřic P3M
Jan Schejbal
Dlouhá 1057/17
410 02 Lovosice
607 970 236
zwejk@centrum.cz
PROPOZICE
Vysočina 14.4.2019
Hutě u Černého rybníka M Ing. Václav Hrobský
Na Blatech 479
395 01 Pacov
720 024 745
hrobsky.vaclav@seznam.cz
PROPOZICE
Zlínský 6.4.2019
Březolupy M
Dušan Škrabko
č.p. 283
687 13 Březolupy chribsky.lenochod@quick.cz
PROPOZICE

| Krajské závody | Český pohár | Mistrovské závody | Ostatní závody |

Český pohár
Kraj / závod Termín Místo
Kontakt
1. závod ČP 11.5.2019
Pacov
ČP1 Ing. Václav Hrobský
Na Blatech 479
395 01 Pacov
720 024 745
hrobsky.vaclav@seznam.cz
PROPOZICE
2. závod ČP 18.5.2019
Bílovec
ČP2 Jakub Herman
Jeremenkova 26
743 01 Bílovec
777 021 384
jakub.herman@dxc.com
PROPOZICE
3. závod ČP 8.6.2019
Kralovice
ČP3 Ing. Karel Popel
B. Němcové 880
331 41 Kralovice
732 476 876
popel.karel@seznam.cz
PROPOZICE

| Krajské závody | Český pohár | Mistrovské závody | Ostatní závody |

Mistrovské závody
Kraj / závod Termín Místo
Kontakt
Mistrovství ČR Hlídky / jednotlivci (zároveň 4.ČP) 22.6.2019
Palkovice - Metylovice
MČR Vladan Sukač
Palkovice 348
739 41
608 434 615
vladan.sukac@gmail.com
PROPOZICE
Mistrovství ČR
Smíšené dvojice
21.9.2019
Děčín
MČR
smíšené
Luboš Přibyl
Dvořákova 21
405 02 Děčín 2
770 146 536
lubospr@atlas.cz
PROPOZICE
Mezinárodní mistrovství 28.9.2019
Vsetín
MMTZ Veronika Benschová
Benátky 1773
755 01 Vsetín
721 346 625
vercabenschova@gmail.com
PROPOZICE
Mistrovství ČR - Supersprint 5.10.2019
Pacov
MČR
supersprint
Ing.Václav Hrobský
Na Blatech 479
395 01 Pacov
720 024 745
hrobsky.vaclav@seznam.cz
PROPOZICE
Mistrovství ČR
Štafety
12.10.2019
Frýdek-Místek
MČR
štafety
Roman Gach
Palkovická 418
738 01 Frýdek - Místek
607 278 770
gachova@arkal.cz
PROPOZICE

| Krajské závody | Český pohár | Mistrovské závody | Ostatní závody |

Ostatní závody
Kraj / závod Termín Místo
Kontakt
Kralupská liga 1x měsíčně 11/18-3/19 Kralupy nadVltavou --- Zdeněk Vejrosta
Mládežníků 677
278 01 Kralupy nad Vltavou
736 506 821
zdenek.vejrosta@synthosgroup.com
vejrost.ovi@tiscali.cz
PROPOZICE
Mistrovství Vitorazska 27.3.2019
Rapšach
--- ZŠ A MŠ V RAPŠACHU
378 07 RAPŠACH 290
724 993 187
karel.snetina@seznam.cz
PROPOZICE
Pacovské dovádění 5.10.2019
Pacov
--- Ing.Václav Hrobský
Na Blatech 479
395 01 Pacov
720 024 745
hrobsky.vaclav@seznam.cz
PROPOZICE

| Krajské závody | Český pohár | Mistrovské závody | Ostatní závody |

Archiv termínových listin

Termínová listina sezóny 2018
Termínová listina sezóny 2017
Termínová listina sezóny 2016
Termínová listina sezóny 2015
Termínová listina sezóny 2014
Termínová listina sezóny 2013
Termínová listina sezóny 2012
Termínová listina sezóny 2011
Termínová listina sezóny 2010
Termínová listina sezóny 2009