zeny_MS.jpg, 65.8 kB
Květa Fúsková - Libuše Vlachynská - Linda Rechtoriková
Romana Vejrostová - Eva Babicová
Mistryně sportu

Mistr sportu - přehled získaných bodů v kategorii ženy

Počet bodů k 17.6.2018
Jméno a příjmení / rok narození Oddíl / město Počet bodů
Linda RECHTORIKOVÁ / 87 TOM Borotín 124,5
Květa FÚSKOVÁ / 1978 TOM Mikulášovice 121
Libuše VLACHYNSKÁ / 62 Junák Uh.Hradiště 87,25
Eva BABICOVÁ / 88 Junák Český Brod 80
Romana VEJROSTOVÁ / 65 KČT Kralupy n.V. 75,5
Daniela ŽIDKOVÁ / 79 SMTu Frýdek Místek 66
Lucie RECHTORIKOVÁ/ 79 TOM Borotín 60
Pavla SKOTNICOVÁ / 85 TOM Frýdlant n.O. 58
Táňa FIDLEROVÁ / 91 TOM Orlová 53,75
Lenka SLABÁKOVÁ / 66 KČT Brno 41,5
Lenka JINDŘICHOVÁ / 76 KČT Kralupy n.V. 36,5
Jitka STAŇKOVÁ / 74 KČT Kralovice 34
Lucie ČIPEROVÁ / 81 KČT Kralupy n.V. 33,5
Hana SMETANOVÁ / 68 Junák Uh.Hradiště 31,75
Markéta MÁCHOVÁ / 77 TOM Bílovec 31,75
Šárka POKLUDOVÁ / 96 TOM Nezmaři Bílovec 26
Blanka ROSÁKOVÁ / 93 KČT Kralupy n.V. 22,5
Veronika VONDRUŠKOVÁ / 79 KČT Kralupy n.V. 20,5
Michaela KREIBICHOVÁ / 94 TOM Mikulášovice 19,5
Ivana ZBOŘILOVÁ / 82 TOM Beskydská 9 17
Marie ŠIMEČKOVÁ / 76 TOM Frýdlant 16,5
Iveta SZALAIOVÁ / 66 KČT Kralupy n.V. 16,5
Marie ADÁMKOVÁ / 57 TOM Mikulášovice 16,25
Magdalena BOŘILOVÁ / 65 TOM Týnec n.S. 16
Petra ČESÁKOVÁ / 76 TOM Předměřice 14
Ada PALUZGOVÁ / 91 TOM Palkovice 13
Anna FRYŠTACKÁ / 69 KČT Velký Újezd 12,75
Iva DOSTÁLOVÁ / 66 TOM Předměřice 12,25
Jana STIBOROVÁ / 78 TOM Mikulášovice 12
Alžběta MILITKÁ / 80 TOM Nová Paka 11,5
Aneta DRESLEROVÁ / 97 TOM Nezmaři Bílovec 10,5
Vladimíra SIKOROVÁ / 76 OSMTu Karviná 10
Magdaléna GENCOVÁ / 98 TOM Orlová 10
Lenka ŠKUDRNOVÁ / TOM Letiny 9
Michaela VESELÁ / TOM Brno 8,5
Ljuba SVOBODOVÁ / 79 TOM Tuři Olomouc 8,5
Gabriela KREUZEROVÁ / 73
TOM Saturn Plzeň
8
Adéla ŠKARABELOVÁ / 82 SMTu Frýdek Místek 7,5
Kateřina MALÁ / 77 KČT Kralupy n.V. 6,75
Jana ČOKRTOVÁ / 92 TOM Český Brod 6,75
Martina SEKALOVÁ / 88 TOM Borotín 6,5
Monika RICHTÁROVÁ / 88 TOM Bílovec 6
Vendula BRAUNOVÁ / 86 Kralovice 5,5
Pavlína TROJANOVÁ / 77 TOM Mikulášovice 5,5
Soňa ROKYTOVÁ / 68 TOM Tuři Olomouc 4,75
Hana JENŠÍKOVÁ / 71 PS Tábor 4,5
Alena PODLIPNÁ / 85 TOM Předměřice 4,5
Marta VAŇATOVÁ / 78 TOM Mikulášovice 4
Hana CÍDLOVÁ / 69 Univerzita Brno 4
Ivana KUBEŠOVÁ / 78 TOM Borotín 4
Jana ZÁZVORKOVÁ / 97 TOM Orlová 4
Pavla MACUROVÁ / 99 Divočáci Frýdlant 4
Jana NOVÁ / 67 KČT Kralupy n.V. 3,25
Jitka ZENÁHLÍKOVÁ / 84 TOM Pacov 3
Martina RUŽIČKOVÁ / 84 TOM Újezdec Těšov 3
Monika ŽÍDKOVÁ / 67 Lysáci Malenovice 3
Lucie MALÍKOVÁ / 88 KČT Kralupy n.V. 3
Marie WAGNEROVÁ / 2001 ZŠ Kynšperk 3
Jana ŽITKOVÁ / 74 Kralovice 2,75
Marie MILITKÁ / 45 TOM Nová Paka 2,5
Leona KONOPÁČOVÁ / 79 TOM Tuláci Fr.Místek 2,5
Renata POHLOVÁ / 77 TOM Mikulášovice 2
Marcela LAZURKOVÁ / 66 TOM Jičín 2
Andrea REŽOVÁ / OSMTu Karviná 2
Barbora HYNKOVÁ / 91 Kralovice 2
Lenka PECHOVÁ / 89 KČT Kralupy n.V. 2
Zuzana NOVOTNÁ / 96
TOM Borotín 2
Markéta ŘEHÁČKOVÁ / 96 TOM Nezmaři Bílovec 2
Karolína ZÍSKALOVÁ / 98 TOM Kamarádi Pacov 2
Tereza POPOVÁ / 98 KČT Kralupy n.V. 2
Romana BELDOVÁ / 72 KČT Beroun 1,5
Daniela DIÁKOVÁ / TOM Frýdek Místek 1,5
Petra HYNKOVÁ / 69 KČT Kralovice 1,5
Jasna SKOTÁKOVÁ / 65 KČT Velký Újezd 1,5
Cecílie VLČKOVÁ / 82 KČT Orlová 1,5
Zuzana PROCHÁZKOVÁ / 86 KČT Kralupy n.V. 1,5
Jana SLAVÍKOVÁ / 61 TOM Bílovec 1
Kateřina ZAJITZOVÁ / 73 TOM Frýdek Místek 1
Vanda KUTHANOVÁ / 79 TOM Předměřice 1
Miroslava KLOUDOVÁ / 75 TOM Předměřice 1
Klára RICHTEROVÁ / 86 TOM Bílovec 1
Tereza KUBESOVÁ/ 85 TOM Bílovec 1
Jitka INGROVÁ / 60 Azimut Napajedla 1
Oldřiška SEDLÁČKOVÁ / 87 Kralovice 1
Kateřina ČOKRTOVÁ / 94 TOM Český Brod 1
Lenka KARDOVÁ / 89 TOM Borotín 1
Gabriela ONDIKOVÁ / 96 TOM Orlová 1
Petra GOTTLIEBOVÁ / 87 KČT Kralupy n.V. 1
Lucie KOSINOVÁ / 88 KČT Kralupy n.V. 1
Tereza PAVLÍKOVÁ / 91 Skauti Týnec nad Sázavou 1
Kateřina POPOVÁ / 2002 TOM-KČT Kralupy 1
Hana GABZDYLOVÁ / 2002 TOM Orlová 1
Daniela GACHOVÁ / 73 TOM Tuláci F-M 0,75
Jaroslava RECHTORIKOVÁ / 55 TOM Borotín 0,75
Ladislava PROCHÁZKOVÁ / 74 ZŠ Kynšperk nad Ohří 0,75
Vlasta MACHALOVÁ / Junák Ostrava 0,5
Barbora MICHÁLKOVÁ / TOM Pacov 0,5
Lenka GISTINGEROVÁ / 77 SMTu Frýdek Místek 0,5
Martina TOMISOVÁ / 83 TOM Frýdek Místek 0,5
Marta HORÁKOVÁ / 60 TOM Horolez.Brno 0,5
Lenka MAZURKOVÁ / 82 Junák Uh.Hradiště 0,5
Veronika KUPKOVÁ / 87 TOM Kralovice 0,5
Marcela HOJNÁ / 87 TOM Mikulášovice 0,5
Eva ŠTORKOVÁ / 93
TOM Orlová 0,5
Andrea VÍTOVÁ / 89 Kralovice 0,5
Petra BADUROVÁ / 77 KČT Orlová 0,5
Kateřina ŽVÁKOVÁ / 02 Žlutý kvítek Palkovice 0,5
Markéta FRYŠTACKÁ / 93 KČT Velký Újezd 0,5
Jaroslava VAŇKOVÁ / 67 KČT Kralupy n.V. 0,25
Hana SVOBODOVÁ / 67 TOM Kralovice 0,25
Eva VILHELMOVÁ / 48 TOM Orlová 0,25
Daniela GACHOVÁ / 97 TOM Tuláci F-M 0,25