Turistický závod – 2. kolo Českého poháru roku 2023
13. 5. 2023
Pořadatel: Rada TZ - KČT a A-TOM ČR, Konkordia Děčín a TOM 1027 Stopaři Mikulášovice
Místo konání: Janská - Rabštejn
Ředitel závodu: Mgr. Jitka Vejražková
Hlavní rozhodčí: Luboš Přibyl
Stavitel tratí: Stanislav Dubský
Počtářská komise: Ing. Zdeněk Vejrosta
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Marie Macháčková (13) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
|
0:17:11 |
4 |
0:00:09 |
0:21:02 |
100 |
I. VT |
P2 |
2 |
Rebeka Kamenická (13) |
TZ Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:17:28 |
4 |
0:00:05 |
0:21:23 |
98,3 |
I. VT |
|
3 |
Linda Bínová (13) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:20:33 |
1 |
0:00:00 |
0:21:33 |
97,5 |
I. VT |
|
4 |
Anna Pensimusová (13) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:18:13 |
4 |
0:00:00 |
0:22:13 |
94,4 |
I. VT |
|
5 |
Adéla Kalousková (15) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:18:28 |
4 |
0:00:00 |
0:22:28 |
93,2 |
I. VT |
P2 |
6 |
Michaela Čermáková (13) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
0:19:49 |
4 |
0:00:00 |
0:23:49 |
86,8 |
II. VT |
P2 |
7 |
Žofie Lejsková (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:20:16 |
4 |
0:00:00 |
0:24:16 |
84,6 |
II. VT |
P2 |
8 |
Zuzana Vaněčková (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:23:50 |
3 |
0:00:13 |
0:26:37 |
73,5 |
III. VT |
|
9 |
Nela Kalousková (15) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:21:41 |
5 |
0:00:00 |
0:26:41 |
73,1 |
III. VT |
|
10 |
Linda Vápenková (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
3 |
0 |
|
0:24:06 |
4 |
0:00:03 |
0:28:03 |
66,6 |
|
|
11 |
Veronika Slabá (13) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:25:22 |
5 |
0:00:00 |
0:30:22 |
55,6 |
|
|
12 |
Dora Vejražková (16) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:28:17 |
6 |
0:00:00 |
0:34:17 |
37 |
|
|
13 |
Anežka Váňová (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
3 |
1 |
|
0:28:25 |
6 |
0:00:00 |
0:34:25 |
36,4 |
|
|
14 |
Broňa Toralová (15) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
2 |
1 |
|
0:26:53 |
8 |
0:00:00 |
0:34:53 |
34,2 |
|
|
15 |
Eliška Weisová (14) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:31:30 |
4 |
0:00:00 |
0:35:30 |
31,2 |
|
|
16 |
Barbora Křižanová (13) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
4 |
6 |
12 |
|
0:20:51 |
24 |
0:00:00 |
0:44:51 |
0 |
|
|
17 |
Magdalena Kočí (13) |
TOM Kamarádi Pacov |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
2 |
9 |
4 |
8 |
|
0:22:23 |
26 |
0:00:00 |
0:48:23 |
0 |
|
|
18 |
Štěpánka Týmlová (15) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
11 |
|
0:34:19 |
15 |
0:00:00 |
0:49:19 |
0 |
|
|
19 |
Klára Fialová (14) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
10 |
4 |
5 |
|
0:27:25 |
22 |
0:00:00 |
0:49:25 |
0 |
|
|
20 |
Nicol Mancírová (15) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
8 |
3 |
6 |
|
0:30:42 |
19 |
0:00:00 |
0:49:42 |
0 |
|
|
21 |
Anna Fikejzlová (15) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
8 |
1 |
11 |
|
0:28:17 |
25 |
0:00:00 |
0:53:17 |
0 |
|
|
D |
Aneta Wollrábová (15) |
Kralovice |
Diskvalifikace: VYNECHÁNÍ KONTROLY KPČ |
Nejmladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Edgar Ocelka (14) |
TZ Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:18:42 |
1 |
0:00:00 |
0:19:42 |
100 |
I. VT |
|
2 |
David Koláček (13) |
TZ Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:18:47 |
1 |
0:00:00 |
0:19:47 |
99,6 |
I. VT |
|
3 |
Filip Sedlák (14) |
TZ Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:17:55 |
2 |
0:00:00 |
0:19:55 |
98,9 |
I. VT |
|
4 |
Josef Uhlíř (13) |
TZ Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:18:02 |
2 |
0:00:00 |
0:20:02 |
98,3 |
I. VT |
P2 |
5 |
Petr Benda (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:18:07 |
2 |
0:00:00 |
0:20:07 |
97,9 |
I. VT |
P2 |
6 |
Vít Toral (13) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:19:37 |
2 |
0:00:00 |
0:21:37 |
90,3 |
I. VT |
P2 |
7 |
Vít Stoklasa (14) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
2 |
|
0:18:05 |
6 |
0:00:00 |
0:24:05 |
77,7 |
III. VT |
|
8 |
Daniel Barger (15) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
1 |
|
0:21:53 |
4 |
0:00:07 |
0:25:46 |
69,2 |
|
|
9 |
Karel Decker (13) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
4 |
1 |
1 |
|
0:20:16 |
8 |
0:00:00 |
0:28:16 |
56,5 |
|
|
10 |
Zachariáš Ševčík (14) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
2 |
|
0:20:28 |
8 |
0:00:00 |
0:28:28 |
55,5 |
|
|
11 |
Vítězslav Štěrba (14) |
ORION Karlovy Vary |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
0 |
0 |
0 |
5 |
2 |
1 |
|
0:21:28 |
9 |
0:00:00 |
0:30:28 |
45,3 |
|
|
12 |
Josef Ouška (13) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
6 |
|
0:21:35 |
11 |
0:00:00 |
0:32:35 |
34,6 |
|
|
13 |
David Vejražka (14) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
10 |
2 |
1 |
|
0:20:07 |
13 |
0:00:00 |
0:33:07 |
31,9 |
|
|
14 |
Michal Bína (13) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
11 |
|
0:20:03 |
15 |
0:00:00 |
0:35:03 |
22,1 |
|
|
15 |
Michael Přidal (15) |
TZ Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
4 |
5 |
|
0:22:13 |
13 |
0:00:00 |
0:35:13 |
21,2 |
|
|
16 |
Kryštof Pexa (16) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
2 |
4 |
6 |
|
0:21:45 |
15 |
0:00:00 |
0:36:45 |
13,5 |
|
|
17 |
Jáchym Nováček (14) |
ORION Karlovy Vary |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
8 |
2 |
2 |
|
0:21:39 |
16 |
0:00:00 |
0:37:39 |
8,9 |
|
|
18 |
Jakub Hovorka (14) |
ORION Karlovy Vary |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
4 |
10 |
|
0:24:53 |
16 |
0:00:00 |
0:40:53 |
0 |
|
|
19 |
Tomáš Král (14) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
7 |
2 |
8 |
|
0:26:23 |
21 |
0:00:00 |
0:47:23 |
0 |
|
|
20 |
Jan Kočí (14) |
TOM Kamarádi Pacov |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
9 |
4 |
11 |
|
0:24:01 |
25 |
0:00:00 |
0:49:01 |
0 |
|
|
21 |
Kryštof Váňa (16) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
13 |
4 |
7 |
|
0:25:12 |
27 |
0:00:00 |
0:52:12 |
0 |
|
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Alice Vejražková (12) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:19:25 |
2 |
0:00:00 |
0:21:25 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Veronika Přidalová (11) |
TZ Kometa Brno |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:19:39 |
2 |
0:00:00 |
0:21:39 |
98,9 |
I. VT |
P2 |
3 |
Markéta Váňová (11) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:23 |
1 |
0:00:00 |
0:25:23 |
81,5 |
II. VT |
P2 |
4 |
Sofie Skotnicová (11) |
Divočáci Frýdlant |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:38 |
2 |
0:00:00 |
0:25:38 |
80,3 |
II. VT |
|
5 |
Hana Uhlířová (11) |
TZ Kometa Brno |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:22:55 |
3 |
0:00:00 |
0:25:55 |
79 |
III. VT |
|
6 |
Ema Žamberská (11) |
TOM Vejři Lovosice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:25 |
3 |
0:00:00 |
0:28:25 |
67,3 |
|
|
7 |
Apolena Fojtová (12) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:22:25 |
6 |
0:00:00 |
0:28:25 |
67,3 |
|
P2 |
8 |
Bára Knotová (11) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:25:10 |
4 |
0:00:00 |
0:29:10 |
63,8 |
|
|
9 |
Tereza Machová (12) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:40 |
5 |
0:00:00 |
0:32:40 |
47,5 |
|
|
10 |
Aneta Vaněčková (12) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:28:21 |
6 |
0:00:00 |
0:34:21 |
39,6 |
|
|
11 |
Lucie Horká (12) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:28:44 |
6 |
0:00:00 |
0:34:44 |
37,8 |
|
|
12 |
Zuzana Vejražková (12) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
3 |
1 |
|
0:24:13 |
11 |
0:00:00 |
0:35:13 |
35,6 |
|
|
13 |
Tereza Kalinová (12) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
3 |
1 |
3 |
4 |
1 |
|
0:21:34 |
16 |
0:00:00 |
0:37:34 |
24,6 |
|
|
14 |
Marie Palášková (12) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
4 |
1 |
0 |
|
0:26:35 |
12 |
0:00:00 |
0:38:35 |
19,8 |
|
|
15 |
Barbora Krátká (11) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
2 |
1 |
0 |
2 |
0 |
|
0:29:36 |
9 |
0:00:00 |
0:38:36 |
19,8 |
|
|
16 |
Barbora Strnadová (11) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
3 |
2 |
0 |
|
0:32:13 |
10 |
0:00:00 |
0:42:13 |
2,9 |
|
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Vojtěch Tuza (11) |
TZ Kometa Brno |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:17:24 |
2 |
0:00:00 |
0:19:24 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Jaroslav Beran (11) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:17:09 |
6 |
0:00:00 |
0:23:09 |
80,7 |
II. VT |
|
3 |
Metoděj Ševčík (12) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:19:18 |
5 |
0:00:00 |
0:24:18 |
74,7 |
III. VT |
|
4 |
Štěpán Homolka (12) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:19:29 |
5 |
0:00:00 |
0:24:29 |
73,8 |
III. VT |
P2 |
5 |
Ondřej Macháček (11) |
TOM Rokytná 409 Brno |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:22:00 |
6 |
0:00:00 |
0:28:00 |
55,7 |
|
P2 |
6 |
Patrik Kalousek (12) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:23:13 |
5 |
0:00:00 |
0:28:13 |
54,6 |
|
|
7 |
Jan Vorlický (12) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:22:25 |
7 |
0:00:00 |
0:29:25 |
48,4 |
|
|
8 |
Ondřej Kuška (11) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:24:01 |
6 |
0:00:00 |
0:30:01 |
45,3 |
|
P2 |
9 |
Jan Benda (12) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:25:10 |
5 |
0:00:00 |
0:30:10 |
44,5 |
|
|
10 |
Matěj Vokoun (12) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:24:56 |
6 |
0:00:00 |
0:30:56 |
40,5 |
|
|
11 |
Viktor Káš (11) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:26:37 |
6 |
0:00:00 |
0:32:37 |
31,9 |
|
|
12 |
Daniel Václavík (12) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
3 |
3 |
1 |
|
0:21:50 |
11 |
0:00:00 |
0:32:50 |
30,8 |
|
|
13 |
Ivo Novák (11) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
3 |
0 |
|
0:24:56 |
8 |
0:00:00 |
0:32:56 |
30,2 |
|
|
14 |
Michael Fasura (11) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
1 |
2 |
1 |
2 |
0 |
|
0:22:57 |
10 |
0:00:00 |
0:32:57 |
30,2 |
|
|
15 |
Filip Pavelek (12) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
0:29:09 |
4 |
0:00:00 |
0:33:09 |
29,1 |
|
|
16 |
Václav Kubička (11) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:31:21 |
6 |
0:00:00 |
0:37:21 |
7,5 |
|
|
D |
Molitoris Lukáš (12) |
Skauti Týnec n.S. |
Diskvalifikace: VYNECHÁNÍ KONTROLY - ODHAD VZDÁLENOSTI |
Starší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Zuzana Pavelková (10) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:19:23 |
2 |
0:00:00 |
0:21:23 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Eliška Beranová (09) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:21:37 |
0 |
0:00:00 |
0:21:37 |
98,9 |
I. VT |
|
3 |
Klára Tuzová (09) |
TZ Kometa Brno |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
0 |
1 |
|
0:16:21 |
6 |
0:00:00 |
0:22:21 |
95,5 |
I. VT |
|
4 |
Kristýna Mičková (10) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
0:17:32 |
5 |
0:00:00 |
0:22:32 |
94,6 |
I. VT |
P2 |
5 |
Markéta Šeděnková (10) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:18:55 |
4 |
0:00:00 |
0:22:55 |
92,8 |
I. VT |
|
6 |
Agatha Hronková (09) |
TOM Kamarádi Pacov |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:21:17 |
2 |
0:00:00 |
0:23:17 |
91,1 |
I. VT |
P2 |
7 |
Kateřina Badurová (09) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:19:18 |
4 |
0:00:00 |
0:23:18 |
91 |
I. VT |
|
8 |
Sofie Jordanová (10) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
|
0:19:57 |
4 |
0:00:00 |
0:23:57 |
88 |
II. VT |
|
9 |
Tereza Foretová (09) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:19:07 |
5 |
0:00:00 |
0:24:07 |
87,2 |
II. VT |
|
10 |
Jana Cídlová (10) |
TOM Horolezčata Brno |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:20:56 |
4 |
0:00:00 |
0:24:56 |
83,4 |
II. VT |
P2 |
11 |
Ema Petruláková (09) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:21:41 |
4 |
0:00:00 |
0:25:41 |
79,9 |
III. VT |
|
12 |
Barbora Szwedová (09) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:22:23 |
5 |
0:00:00 |
0:27:23 |
71,9 |
III. VT |
|
13 |
Vendula Machová (10) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:22:26 |
5 |
0:00:00 |
0:27:26 |
71,7 |
III. VT |
|
14 |
Laura Blaschová (10) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
1 |
0 |
|
0:22:10 |
6 |
0:00:00 |
0:28:10 |
68,3 |
|
|
15 |
Eliška Králová (10) |
TOM Vejři Lovosice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
3 |
0 |
|
0:22:48 |
10 |
0:00:00 |
0:32:48 |
46,6 |
|
|
16 |
Natálie Kettnerová (10) |
TOM Vejři Lovosice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
1 |
3 |
0 |
|
0:23:04 |
10 |
0:00:00 |
0:33:04 |
45,4 |
|
|
17 |
Jana Hubálovská (09) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
ok |
1 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
2 |
|
0:25:20 |
8 |
0:00:00 |
0:33:20 |
44,1 |
|
|
18 |
Lenka Fárková (09) |
Kralovice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
8 |
2 |
0 |
|
0:21:39 |
14 |
0:00:00 |
0:35:39 |
33,3 |
|
|
19 |
Michaela Kettnerová (10) |
TOM Vejři Lovosice |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
2 |
1 |
1 |
2 |
2 |
|
0:25:24 |
11 |
0:00:00 |
0:36:24 |
29,8 |
|
|
20 |
Eliška Sodomková (09) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
|
0:37:21 |
9 |
0:00:00 |
0:46:21 |
0 |
|
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Ondřej Knop (09) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:18:52 |
1 |
0:00:00 |
0:19:52 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Martin Molitoris (09) |
Skauti Týnec n.S. |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:16:58 |
4 |
0:00:00 |
0:20:58 |
94,5 |
I. VT |
P2 |
3 |
Adam Komjathy (09) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:18:16 |
4 |
0:00:09 |
0:22:07 |
88,7 |
II. VT |
|
4 |
Viktor Vlach (10) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:21:07 |
2 |
0:00:00 |
0:23:07 |
83,6 |
II. VT |
|
5 |
František Palášek (10) |
TOM Rokytná 409 Brno |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:20:06 |
5 |
0:00:00 |
0:25:06 |
73,7 |
III. VT |
|
6 |
Prokop Ševčík (10) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:22:33 |
6 |
0:00:00 |
0:28:33 |
56,3 |
|
P2 |
7 |
Tomáš Kusák (09) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
0 |
2 |
1 |
3 |
0 |
|
0:18:57 |
10 |
0:00:00 |
0:28:57 |
54,3 |
|
P2 |
8 |
Antonín Ouška (09) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
4 |
2 |
0 |
|
0:20:13 |
9 |
0:00:00 |
0:29:13 |
52,9 |
|
|
9 |
Jan Havlíček (09) |
TOM Vejři Lovosice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
2 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
0:22:28 |
10 |
0:00:00 |
0:32:28 |
36,6 |
|
|
10 |
Jakub Koláček (10) |
TZ Kometa Brno |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
3 |
2 |
1 |
|
0:22:16 |
11 |
0:00:00 |
0:33:16 |
32,6 |
|
|
11 |
Milan Humler (09) |
Divočáci Frýdlant |
1 |
-- |
ok |
1 |
ok |
0 |
3 |
2 |
6 |
4 |
2 |
|
0:19:43 |
19 |
0:00:00 |
0:38:43 |
5,1 |
|
|
12 |
Oldřich Sedlák (09) |
TZ Kometa Brno |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
4 |
3 |
|
0:27:41 |
14 |
0:00:00 |
0:41:41 |
0 |
|
|
13 |
Adam Kalina (10) |
TOM Rokytná 409 Brno |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
1 |
2 |
10 |
3 |
6 |
|
0:25:42 |
25 |
0:00:00 |
0:50:42 |
0 |
|
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Nela Valášková (08) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:37 |
0 |
0:00:00 |
0:31:37 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Vendula Konopáčová (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:05 |
2 |
0:00:00 |
0:39:05 |
76,4 |
III. VT |
|
3 |
Julie Jordanová (08) |
MSK Orlová |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:04 |
3 |
0:00:00 |
0:41:04 |
70,1 |
III. VT |
|
4 |
Ema Babulíková (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
|
0:37:04 |
5 |
0:00:00 |
0:42:04 |
66,9 |
|
|
5 |
Kristýna Knopová (07) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:18 |
2 |
0:00:00 |
0:43:18 |
63 |
|
|
6 |
Anna Machová (08) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
1 |
0 |
|
0:41:46 |
7 |
0:00:00 |
0:48:46 |
45,8 |
|
P2 |
7 |
Nikola Blechová (07) |
Junák Český Brod |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:43:01 |
6 |
0:00:00 |
0:49:01 |
45 |
|
P2 |
8 |
Denisa Kratochvílová (07) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:43:38 |
8 |
0:00:00 |
0:51:38 |
36,7 |
|
P2 |
9 |
Ema Hrušková (07) |
Junák Český Brod |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
3 |
|
0:48:17 |
8 |
0:00:00 |
0:56:17 |
22 |
|
|
10 |
Markéta Strnadová (08) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
1 |
3 |
|
0:52:13 |
8 |
0:00:00 |
1:00:13 |
9,5 |
|
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Ondřej Fúsek (07) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:26:29 |
1 |
0:00:00 |
0:27:29 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Dominik Horák (07) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:33 |
1 |
0:00:00 |
0:29:33 |
92,5 |
I. VT |
|
3 |
Kryštof Valášek (08) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:56 |
0 |
0:00:00 |
0:30:56 |
87,4 |
II. VT |
|
4 |
Vít Šeděnka (08) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
0:31:27 |
3 |
0:00:00 |
0:34:27 |
74,7 |
III. VT |
|
5 |
Michal Branny (08) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:32:21 |
3 |
0:00:00 |
0:35:21 |
71,4 |
III. VT |
|
6 |
Václav Machek (07) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:03 |
0 |
0:00:00 |
0:39:03 |
57,9 |
|
|
7 |
David Jun (07) |
Skauti Týnec n.S. |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:14 |
1 |
0:00:00 |
0:39:14 |
57,2 |
|
|
8 |
Josef Břenek (08) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:35:40 |
4 |
0:00:00 |
0:39:40 |
55,7 |
|
|
9 |
Jan Krumpholc (08) |
Skauti Týnec n.S. |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
|
0:40:06 |
5 |
0:00:00 |
0:45:06 |
35,9 |
|
P2 |
10 |
Jakub Závodský (08) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:40:51 |
6 |
0:00:00 |
0:46:51 |
29,5 |
|
P2 |
11 |
Jan Šmíd (07) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
5 |
|
0:40:04 |
9 |
0:00:00 |
0:49:04 |
21,5 |
|
P2 |
12 |
Jáchym Hruška (07) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
3 |
1 |
2 |
|
0:40:02 |
11 |
0:00:00 |
0:51:02 |
14,3 |
|
Starší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Adéla Vlachová (05) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:33:43 |
3 |
0:00:00 |
0:36:43 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Lucie Horáková (06) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:18 |
3 |
0:00:00 |
0:39:18 |
93 |
I. VT |
|
3 |
Helena Kresaňová (05) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:36:47 |
6 |
0:00:00 |
0:42:47 |
83,5 |
II. VT |
Starší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Matouš Konopáč (05) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:43 |
0 |
0:00:00 |
0:29:43 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Metod Škarabela (05) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:37 |
1 |
0:00:00 |
0:30:37 |
97 |
I. VT |
P2 |
3 |
Mikuláš Popel (06) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:29:56 |
1 |
0:00:00 |
0:30:56 |
95,9 |
I. VT |
|
4 |
Jakub Decker (05) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:29:04 |
3 |
0:00:00 |
0:32:04 |
92,1 |
I. VT |
|
5 |
František Koloros (06) |
Skauti Týnec n.S. |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:29:51 |
3 |
0:00:00 |
0:32:51 |
89,5 |
II. VT |
|
6 |
Petr Prey (06) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:53 |
2 |
0:00:00 |
0:34:53 |
82,6 |
II. VT |
P2 |
7 |
Daniel Kreibich (05) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
|
0:29:04 |
7 |
0:00:00 |
0:36:04 |
78,6 |
III. VT |
|
8 |
František Kaiser (05) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
|
0:34:33 |
3 |
0:00:00 |
0:37:33 |
73,6 |
III. VT |
P2 |
9 |
Matěj Šír (06) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:13 |
2 |
0:00:00 |
0:39:13 |
68 |
|
|
10 |
Filip Tichý (05) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
3 |
3 |
|
0:31:45 |
8 |
0:00:00 |
0:39:45 |
66,2 |
|
|
11 |
Dominik Cienciala (06) |
MSK Orlová |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:53 |
2 |
0:00:00 |
0:39:53 |
65,8 |
|
|
12 |
Vojtěch Khestl (05) |
TOM Vejři Lovosice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:34:59 |
5 |
0:00:00 |
0:39:59 |
65,5 |
|
|
13 |
Šimon Bolek (06) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:36:28 |
4 |
0:00:00 |
0:40:28 |
63,8 |
|
|
14 |
Lukáš Machorek (06) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
4 |
1 |
|
0:33:53 |
8 |
0:00:00 |
0:41:53 |
59,1 |
|
|
15 |
Martin Hubálovský (06) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:29 |
5 |
0:00:00 |
0:42:29 |
57 |
|
Ženy - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Marie Wagnerová (01) |
Kraslice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:44 |
0 |
0:00:00 |
0:31:44 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Pavlína Šeniglová (94) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:35:19 |
1 |
0:00:00 |
0:36:19 |
85,6 |
II. VT |
P2 |
3 |
Šárka Pokludová (96) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:33:38 |
3 |
0:00:00 |
0:36:38 |
84,6 |
II. VT |
|
4 |
Jana Machorková (92) |
Junák Český Brod |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:48 |
3 |
0:00:00 |
0:36:48 |
84 |
II. VT |
|
5 |
Kateřina Popová (02) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:12 |
0 |
0:00:00 |
0:37:12 |
82,8 |
II. VT |
P2 |
6 |
Klára Buncová (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:39 |
3 |
0:00:00 |
0:40:39 |
71,9 |
III. VT |
P2 |
7 |
Tereza Málková (98) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:54 |
4 |
0:00:00 |
0:41:54 |
68 |
|
|
8 |
Karolína Vozatárová (04) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:22 |
3 |
0:00:00 |
0:46:22 |
53,9 |
|
|
9 |
Veronika Břenková (04) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:46:52 |
5 |
0:00:00 |
0:51:52 |
36,6 |
|
|
10 |
Klára Žamberská (04) |
TOM Vejři Lovosice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:50:41 |
8 |
0:00:00 |
0:58:41 |
15,1 |
|
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Vít Konopáč (72) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:56 |
0 |
0:00:00 |
0:27:56 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Jan Vavřík (90) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:20 |
0 |
0:00:00 |
0:29:20 |
95 |
I. VT |
P2 |
3 |
Vojtěch Kůsa (04) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:52 |
1 |
0:00:00 |
0:29:52 |
93,1 |
I. VT |
|
4 |
Jakub Hofman (02) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:03 |
3 |
0:00:00 |
0:31:03 |
88,8 |
II. VT |
P2 |
5 |
Jan Vejrosta (91) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:01 |
0 |
0:00:00 |
0:32:01 |
85,4 |
II. VT |
|
6 |
Zdeněk Karhan (99) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:53 |
0 |
0:00:00 |
0:32:53 |
82,3 |
II. VT |
P2 |
7 |
Zdeněk Plešinger (95) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:33:06 |
2 |
0:00:00 |
0:35:06 |
74,3 |
III. VT |
|
8 |
David Machorek (94) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:32:13 |
4 |
0:00:00 |
0:36:13 |
70,3 |
III. VT |
|
9 |
Daniel Prachař (02) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:32:06 |
5 |
0:00:00 |
0:37:06 |
67,2 |
|
|
10 |
Vojtěch Kosina (99) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:32:01 |
6 |
0:00:00 |
0:38:01 |
63,9 |
|
|
11 |
František Ouška (03) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:36:28 |
4 |
0:00:00 |
0:40:28 |
55,1 |
|
|
12 |
Tomáš Mrázik (90) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
2 |
2 |
1 |
1 |
2 |
|
1:01:30 |
11 |
0:00:00 |
1:12:30 |
0 |
|
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Lenka Slabáková (66) |
TZ Kometa Brno |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:21 |
2 |
0:00:00 |
0:36:21 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Ivana Šmídová (74) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:34:55 |
4 |
0:00:00 |
0:38:55 |
92,9 |
I. VT |
|
3 |
Květa Fúsková (78) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:09 |
0 |
0:00:00 |
0:39:09 |
92,3 |
I. VT |
P2 |
4 |
Dana Knopová (75) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:57 |
0 |
0:00:00 |
0:40:57 |
87,3 |
II. VT |
P2 |
5 |
Lenka Lejsková (85) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:37:59 |
3 |
0:00:00 |
0:40:59 |
87,3 |
II. VT |
P2 |
6 |
Ladislava Procházková (74) |
Kraslice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:06 |
0 |
0:00:00 |
0:41:06 |
86,9 |
II. VT |
P2 |
7 |
Kateřina Kamenická (73) |
TZ Kometa Brno |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
0:37:39 |
7 |
0:00:00 |
0:44:39 |
77,2 |
III. VT |
|
8 |
Regina Böhmová (74) |
TOM Rokytná 409 Brno |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:39:58 |
5 |
0:00:00 |
0:44:58 |
76,3 |
III. VT |
|
9 |
Kamila Vápenková (87) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:18 |
3 |
0:00:00 |
0:46:18 |
72,6 |
III. VT |
|
10 |
Tereza Dvořáková (86) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:54:47 |
3 |
0:00:00 |
0:57:47 |
41 |
|
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Tomáš Fúsek (66) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:24 |
0 |
0:00:00 |
0:27:24 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Miroslav Štefl (72) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:57 |
1 |
0:00:00 |
0:27:57 |
98 |
I. VT |
|
3 |
Libor Koloničný (70) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:45 |
0 |
0:00:00 |
0:29:45 |
91,4 |
I. VT |
|
4 |
Jiří Buczek (76) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:53 |
1 |
0:00:00 |
0:29:53 |
90,9 |
I. VT |
P2 |
5 |
Petr Kalousek (86) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:27:51 |
3 |
0:00:00 |
0:30:51 |
87,4 |
II. VT |
|
6 |
Vojtěch Šimek (74) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:33 |
3 |
0:00:00 |
0:31:33 |
84,9 |
II. VT |
|
7 |
Roman Gach (63) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:31:21 |
1 |
0:00:00 |
0:32:21 |
81,9 |
II. VT |
|
8 |
Josef Šmíd (71) |
Kralovice |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:31:28 |
3 |
0:00:00 |
0:34:28 |
74,2 |
III. VT |
P2 |
9 |
Petr Vejražka (79) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:31:33 |
4 |
0:00:00 |
0:35:33 |
70,3 |
III. VT |
|
10 |
Radomír Přidal (73) |
TZ Kometa Brno |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:07 |
3 |
0:00:00 |
0:37:07 |
64,5 |
|
P2 |
11 |
Radomír Uhlíř (80) |
TZ Kometa Brno |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:25 |
3 |
0:00:00 |
0:37:25 |
63,4 |
|
|
12 |
Petr Mach (81) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:05 |
1 |
0:00:00 |
0:38:05 |
61 |
|
|
13 |
Jan Koláček (81) |
TZ Kometa Brno |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
|
0:33:17 |
5 |
0:00:00 |
0:38:17 |
60,3 |
|
|
14 |
Petr Pavlů (72) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:35:20 |
4 |
0:00:00 |
0:39:20 |
56,4 |
|
|
15 |
Marek Váňa (78) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:36:29 |
3 |
0:00:00 |
0:39:29 |
55,9 |
|
|
16 |
Jiří Čuli (87) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
5 |
|
0:35:37 |
7 |
0:00:00 |
0:42:37 |
44,5 |
|
|
17 |
Martin Slabý (82) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:38:30 |
5 |
0:00:00 |
0:43:30 |
41,2 |
|
|
18 |
Karel Popel (65) |
Kralovice |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:14 |
3 |
0:00:00 |
0:49:14 |
20,3 |
|
Bílý pohár
oddíl |
počet bodů |
TZ Kometa Brno |
497,4 |
TOM KČT Kralupy |
469,2 |
Nezmaři Bílovec |
454,3 |
TOM Rokytná 409 Brno |
391,5 |
TOM Mikulášovice |
388,2 |
Kralovice |
311,9 |
MSK Orlová |
301,3 |
TOM Práčata Rapšach |
272,7 |
TOM Vejři Lovosice |
225,7 |
TOM Tuláci Fr.Místek |
183,3 |
Skauti Týnec n.S. |
94,5 |
TOM Kamarádi Pacov |
94 |
Divočáci Frýdlant |
85,4 |
TOM Horolezčata Brno |
83,4 |
ORION Karlovy Vary |
54,2 |
Junák Český Brod |
45,3 |
Červený pohár
oddíl |
počet bodů |
Kralovice |
479,9 |
TOM Tuláci Fr.Místek |
479,3 |
TOM Mikulášovice |
464,6 |
TOM KČT Kralupy |
439,3 |
Nezmaři Bílovec |
414,7 |
TZ Kometa Brno |
365,4 |
Divočáci Frýdlant |
326,3 |
MSK Orlová |
325 |
TOM Práčata Rapšach |
320,9 |
Junák Český Brod |
251,6 |
Kraslice |
186,9 |
Skauti Týnec n.S. |
182,6 |
TOM Kamarádi Pacov |
161,3 |
TOM Vejři Lovosice |
80,6 |
TOM Rokytná 409 Brno |
76,3 |