3. postupový závod ČP 2022
21. 5. 2022
Pořadatel: ZŠ Dětmarovice
Místo konání: Dětmarovice
Ředitel závodu: Martin Daňhel
Hlavní rozhodčí: Vladan Sukač
Stavitel tratí: Pavel Figura
Počtářská komise: Eva Vilhelmová
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Alice Vejražková (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:23:52 |
3 |
0:00:00 |
0:26:52 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Simona Kubicová (12) |
ZŠ Dětmarovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:25:18 |
2 |
0:00:00 |
0:27:18 |
98,4 |
I. VT |
P3 |
3 |
Rebeka Kamenická (13) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:25:51 |
3 |
0:00:00 |
0:28:51 |
92,6 |
I. VT |
|
4 |
Zuzana Vejražková (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:02 |
4 |
0:00:00 |
0:31:02 |
84,5 |
II. VT |
P3 |
5 |
Tereza Machová (12) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:41 |
3 |
0:00:00 |
0:31:41 |
82,1 |
II. VT |
|
6 |
Apolena Fojtová (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:30:03 |
3 |
0:00:00 |
0:33:03 |
77 |
III. VT |
P3 |
7 |
Marie Macháčková (13) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
0 |
|
0:27:31 |
6 |
0:00:00 |
0:33:31 |
75,2 |
III. VT |
|
8 |
Veronika Šedá (13) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:29:56 |
5 |
0:00:00 |
0:34:56 |
70 |
|
|
9 |
Aneta Vaněčková (12) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:33:21 |
2 |
0:00:00 |
0:35:21 |
68,4 |
|
|
10 |
Marie Palášková (12) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
2 |
0 |
7 |
|
0:24:02 |
13 |
0:00:00 |
0:37:02 |
62,2 |
|
|
11 |
Vendula Vitásková (12) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
8 |
0 |
4 |
|
0:25:28 |
12 |
0:00:00 |
0:37:28 |
60,5 |
|
|
12 |
Lucie Horká (12) |
MSK Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
1 |
|
0:32:52 |
6 |
0:00:00 |
0:38:52 |
55,3 |
|
|
13 |
Lucie Kresaňová (14) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:37:11 |
2 |
0:00:00 |
0:39:11 |
54,2 |
|
|
14 |
Michaela Čermáková (13) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
3 |
1 |
|
0:31:28 |
10 |
0:00:00 |
0:41:28 |
45,7 |
|
|
15 |
Linda Bínová (13) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
8 |
2 |
0 |
|
0:31:34 |
12 |
0:00:00 |
0:43:34 |
37,8 |
|
|
16 |
Žofie Lejsková (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
|
0:41:29 |
7 |
0:00:00 |
0:48:29 |
19,5 |
|
|
17 |
Zuzana Vaněčková (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
0:44:27 |
6 |
0:00:00 |
0:50:27 |
12,2 |
|
|
18 |
Nela Kalousková (15) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
9 |
3 |
3 |
|
0:31:19 |
20 |
0:00:00 |
0:51:19 |
9 |
|
|
19 |
Veronika Slabá (13) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
9 |
|
0:37:00 |
15 |
0:00:00 |
0:52:00 |
6,5 |
|
|
20 |
Julie Mlčochová (14) |
Žl. kvítek Palkovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
2 |
4 |
2 |
1 |
|
0:40:54 |
14 |
0:00:00 |
0:54:54 |
0 |
|
|
21 |
Anežka Kubalová (14) |
Žl. kvítek Palkovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
1 |
3 |
2 |
2 |
|
0:43:58 |
13 |
0:00:00 |
0:56:58 |
0 |
|
|
22 |
Tereza Horká (14) |
MSK Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
6 |
|
0:52:52 |
12 |
0:00:05 |
1:04:47 |
0 |
|
|
23 |
Anežka Váňová (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
5 |
2 |
1 |
|
0:55:31 |
13 |
0:00:00 |
1:08:31 |
0 |
|
|
D |
Nicol Mancírová (15) |
TOM KČT Kralupy |
Diskvalifikace: KPČ |
||||||||||||||||||
D |
Viktorie Mynářová (12) |
ZŠ Dětmarovice |
Diskvalifikace: chybí KPČ |
Nejmladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
David Koláček (13) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:26:13 |
1 |
0:00:00 |
0:27:13 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Fabio Beattie (13) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:23:46 |
4 |
0:00:00 |
0:27:46 |
98 |
I. VT |
|
3 |
Jan Vorlický (12) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:24:51 |
4 |
0:00:00 |
0:28:51 |
94 |
I. VT |
|
4 |
Edgar Ocelka (14) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:29:12 |
3 |
0:00:00 |
0:32:12 |
81,7 |
II. VT |
|
5 |
Metoděj Ševčík (12) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
2 |
1 |
4 |
|
0:23:31 |
9 |
0:00:00 |
0:32:31 |
80,5 |
II. VT |
|
6 |
Matěj Knap (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
2 |
|
0:24:45 |
8 |
0:00:00 |
0:32:45 |
79,7 |
III. VT |
|
7 |
Patrik Kalousek (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:30:09 |
4 |
0:00:00 |
0:34:09 |
74,5 |
III. VT |
P3 |
8 |
Filip Sedlák (14) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
0:28:11 |
6 |
0:00:00 |
0:34:11 |
74,4 |
III. VT |
|
9 |
Jan Benda (12) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:30:41 |
4 |
0:00:00 |
0:34:41 |
72,6 |
III. VT |
P3 |
10 |
Daniel Václavík (12) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:28:42 |
6 |
0:00:00 |
0:34:42 |
72,5 |
III. VT |
|
11 |
Zachariáš Ševčík (14) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:30:16 |
7 |
0:00:00 |
0:37:16 |
63,1 |
|
P3 |
12 |
Matěj Vokoun (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:33:41 |
4 |
0:00:00 |
0:37:41 |
61,5 |
|
|
13 |
Patrik Hampel (12) |
MSK Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
4 |
3 |
1 |
|
0:27:32 |
11 |
0:00:00 |
0:38:32 |
58,4 |
|
|
14 |
Mikuláš Laža (13) |
Žl. kvítek Palkovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
|
0:34:09 |
8 |
0:00:00 |
0:42:09 |
45,1 |
|
|
15 |
Vít Dostál (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
1 |
|
0:37:41 |
7 |
0:00:00 |
0:44:41 |
35,8 |
|
|
16 |
Michal Bína (13) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
2 |
3 |
4 |
|
0:33:14 |
14 |
0:00:00 |
0:47:14 |
26,5 |
|
|
D |
Ondřej Matušek (13) |
Divočáci Frýdlant |
Diskvalifikace: KPČ |
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Kristýna Mičková (10) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:23:18 |
2 |
0:00:00 |
0:25:18 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Zuzana Pavelková (10) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:14 |
3 |
0:00:00 |
0:26:14 |
96,3 |
I. VT |
|
3 |
Sofie Jordanová (10) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:45 |
2 |
0:00:00 |
0:28:45 |
86,4 |
II. VT |
P3 |
4 |
Laura Blaschová (10) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
3 |
1 |
0 |
|
0:26:02 |
7 |
0:00:00 |
0:33:02 |
69,4 |
|
|
5 |
Jana Cídlová (10) |
TOM Horolezčata Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
|
0:28:35 |
5 |
0:00:00 |
0:33:35 |
67,3 |
|
P3 |
6 |
Markéta Váňová (11) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:27 |
3 |
0:00:00 |
0:34:27 |
63,8 |
|
P3 |
7 |
Vendula Machová (10) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
|
0:26:30 |
8 |
0:00:00 |
0:34:30 |
63,6 |
|
|
8 |
Ema Žamberská (11) |
TOM Vejři Lovosice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
0:29:02 |
7 |
0:00:00 |
0:36:02 |
57,6 |
|
|
9 |
Sabina Novotná (10) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
4 |
|
0:28:31 |
8 |
0:00:00 |
0:36:31 |
55,7 |
|
|
10 |
Sofie Skotnicová (11) |
Divočáci Frýdlant |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:31:36 |
5 |
0:00:00 |
0:36:36 |
55,3 |
|
|
11 |
Nikol Hanáková (11) |
SKP Kometa Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
|
0:30:40 |
6 |
0:00:00 |
0:36:40 |
55,1 |
|
|
12 |
Hana Uhlířová (11) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:13 |
3 |
0:00:00 |
0:39:13 |
45 |
|
|
13 |
Natálie Vašutová (10) |
ZŠ Dětmarovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
2 |
0 |
0 |
|
0:32:52 |
7 |
0:00:00 |
0:39:52 |
42,4 |
|
|
14 |
Viktorie Brožová (10) |
ZŠ Dětmarovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
|
0:34:11 |
6 |
0:00:00 |
0:40:11 |
41,2 |
|
|
15 |
Lucie Zahradníčková (10) |
SKP Kometa Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
7 |
|
0:28:49 |
12 |
0:00:00 |
0:40:49 |
38,7 |
|
|
16 |
Nikol Matulíková (10) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
5 |
2 |
0 |
|
0:35:54 |
12 |
0:00:00 |
0:47:54 |
10,7 |
|
|
D |
Vanessa Travničková (10) |
ZŠ Dětmarovice |
Diskvalifikace: chybí odhad vzdálenosti |
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Jaroslav Beran (11) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:23:42 |
2 |
0:00:00 |
0:25:42 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Tomáš Menšík (10) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:19 |
3 |
0:00:00 |
0:29:19 |
85,9 |
II. VT |
|
3 |
František Palášek (10) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:26:01 |
4 |
0:00:00 |
0:30:01 |
83,2 |
II. VT |
|
4 |
Vojtěch Tuza (11) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
9 |
0 |
0 |
|
0:21:40 |
9 |
0:00:00 |
0:30:40 |
80,7 |
II. VT |
|
5 |
Viktor Vlach (10) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:30:02 |
2 |
0:00:00 |
0:32:02 |
75,4 |
III. VT |
|
6 |
Jakub Koláček (10) |
SKP Kometa Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
3 |
1 |
0 |
|
0:28:21 |
7 |
0:00:00 |
0:35:21 |
62,5 |
|
|
7 |
Prokop Ševčík (10) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
0 |
0 |
|
0:29:23 |
7 |
0:00:00 |
0:36:23 |
58,4 |
|
P3 |
8 |
Martin Bína (10) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:31:22 |
6 |
0:00:00 |
0:37:22 |
54,6 |
|
P3 |
9 |
Michal Řezníček (11) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0:35:27 |
4 |
0:00:00 |
0:39:27 |
46,5 |
|
P3 |
10 |
Vojtěch Matušek (11) |
Divočáci Frýdlant |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
10 |
|
0:28:16 |
12 |
0:00:00 |
0:40:16 |
43,3 |
|
|
11 |
Ondřej Macháček (11) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
13 |
1 |
2 |
|
0:28:52 |
18 |
0:00:00 |
0:46:52 |
17,6 |
|
|
12 |
Adam Szczyrba (10) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
1 |
ok |
0 |
0 |
0 |
3 |
2 |
3 |
|
0:36:35 |
11 |
0:00:00 |
0:47:35 |
14,9 |
|
|
13 |
Marek Vyvial (10) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
1 |
ok |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
1 |
|
0:37:20 |
11 |
0:00:00 |
0:48:20 |
11,9 |
|
|
14 |
Dalibor Popel (11) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
8 |
|
0:33:45 |
15 |
0:00:00 |
0:48:45 |
10,3 |
|
|
15 |
Filip Vokoun (11) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
5 |
2 |
10 |
|
0:40:42 |
20 |
0:00:00 |
1:00:42 |
0 |
|
|
16 |
Tomáš Krůl (11) |
ZŠ Dětmarovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
2 |
9 |
1 |
10 |
|
0:46:33 |
28 |
0:00:00 |
1:14:33 |
0 |
|
Starší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Klára Tuzová (09) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:21:47 |
1 |
0:00:00 |
0:22:47 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Nela Valášková (08) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:22:39 |
3 |
0:00:00 |
0:25:39 |
87,4 |
II. VT |
|
3 |
Kateřina Badurová (09) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:25:53 |
1 |
0:00:00 |
0:26:53 |
82 |
II. VT |
|
4 |
Anna Machová (08) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:50 |
4 |
0:00:00 |
0:28:50 |
73,4 |
III. VT |
P3 |
5 |
Nella Ligocká (08) |
MSK Orlová |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:24 |
2 |
0:00:00 |
0:30:24 |
66,6 |
|
|
6 |
Eliška Beranová (09) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:27:36 |
3 |
0:00:00 |
0:30:36 |
65,7 |
|
|
7 |
Tereza Foretová (09) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:07 |
4 |
0:00:00 |
0:32:07 |
59 |
|
P3 |
8 |
Magdaléna Iblová (09) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:28:00 |
5 |
0:00:00 |
0:33:00 |
55,2 |
|
P3 |
9 |
Tereza Kubicová (08) |
ZŠ Dětmarovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:30:15 |
8 |
0:00:00 |
0:38:15 |
32,1 |
|
|
10 |
Ema Petruláková (09) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
2 |
2 |
1 |
|
0:31:14 |
10 |
0:00:00 |
0:41:14 |
19 |
|
|
11 |
Barbora Szwedová (09) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
8 |
|
0:33:29 |
9 |
0:00:00 |
0:42:29 |
13,5 |
|
|
12 |
Emma Sosnarová (09) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
6 |
1 |
4 |
|
0:29:53 |
14 |
0:00:05 |
0:43:48 |
7,8 |
|
|
13 |
Eliška Sodomková (09) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:45:44 |
3 |
0:00:00 |
0:48:44 |
0 |
|
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Kryštof Valášek (08) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:21:15 |
3 |
0:00:00 |
0:24:15 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Martin Molitoris (09) |
Skauti Týnec n.S. |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:08 |
1 |
0:00:00 |
0:25:08 |
96,4 |
I. VT |
P3 |
3 |
Michal Branny (08) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:23:44 |
2 |
0:00:00 |
0:25:44 |
93,9 |
I. VT |
|
4 |
Ondřej Knop (09) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:25:30 |
2 |
0:00:00 |
0:27:30 |
86,6 |
II. VT |
P3 |
5 |
Vít Šeděnka (08) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:23:02 |
5 |
0:00:00 |
0:28:02 |
84,4 |
II. VT |
|
6 |
Jakub Kůrka (08) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:24:02 |
5 |
0:00:00 |
0:29:02 |
80,3 |
II. VT |
|
7 |
Václav Pechar (08) |
TOM Vejři Lovosice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:39 |
5 |
0:00:00 |
0:33:39 |
61,2 |
|
P3 |
8 |
Jakub Závodský (08) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
|
0:28:43 |
6 |
0:00:00 |
0:34:43 |
56,8 |
|
|
9 |
Jan Krumpholc (08) |
Skauti Týnec n.S. |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
2 |
1 |
1 |
|
0:29:15 |
7 |
0:00:00 |
0:36:15 |
50,5 |
|
|
10 |
Tomáš Kusák (09) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
1 |
8 |
|
0:25:08 |
12 |
0:00:00 |
0:37:08 |
46,9 |
|
|
11 |
Radek Amaseder (08) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:32:35 |
5 |
0:00:00 |
0:37:35 |
45 |
|
|
12 |
Petr Schwarz (08) |
Skauti Týnec n.S. |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
1 |
3 |
1 |
2 |
|
0:29:58 |
12 |
0:00:00 |
0:41:58 |
26,9 |
|
|
13 |
Oldřich Sedlák (09) |
SKP Kometa Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
4 |
1 |
1 |
|
0:34:16 |
10 |
0:00:00 |
0:44:16 |
17,5 |
|
|
14 |
Timo Robert (09) |
TOM Horolezčata Brno |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
2 |
0 |
|
0:40:53 |
6 |
0:00:00 |
0:46:53 |
6,7 |
|
|
15 |
Jan Hrabina (08) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
1 |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
2 |
1 |
5 |
|
0:34:03 |
16 |
0:00:00 |
0:50:03 |
0 |
|
|
16 |
Tomáš Hraško (08) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
13 |
1 |
8 |
|
0:26:02 |
26 |
0:00:00 |
0:52:02 |
0 |
|
|
D |
Milan Humler (09) |
Divočáci Frýdlant |
Diskvalifikace: plížení |
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Ema Babulíková (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:35 |
0 |
0:00:00 |
0:43:35 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Jana Nowaková (06) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:38 |
2 |
0:00:00 |
0:45:38 |
95,3 |
I. VT |
|
3 |
Lucie Badurová (07) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:40:08 |
7 |
0:00:00 |
0:47:08 |
91,9 |
I. VT |
|
4 |
Julie Barošová (06) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:43:25 |
5 |
0:00:00 |
0:48:25 |
88,9 |
II. VT |
|
5 |
Sára Lisniková (06) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:43:10 |
6 |
0:00:00 |
0:49:10 |
87,2 |
II. VT |
|
6 |
Viktorie Krčová (07) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
4 |
1 |
|
0:42:18 |
8 |
0:00:00 |
0:50:18 |
84,6 |
II. VT |
P3 |
7 |
Magdaléna Žálková (06) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
0:46:39 |
5 |
0:00:00 |
0:51:39 |
81,5 |
II. VT |
P3 |
8 |
Zuzana Kresaňová (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:48:20 |
4 |
0:00:00 |
0:52:20 |
79,9 |
III. VT |
P3 |
9 |
Nikola Blechová (07) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:45:22 |
8 |
0:00:00 |
0:53:22 |
77,6 |
III. VT |
|
10 |
Kristýna Knopová (07) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:51:30 |
5 |
0:00:00 |
0:56:30 |
70,4 |
III. VT |
|
11 |
Nela Chýlková (07) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
4 |
2 |
2 |
|
0:44:31 |
13 |
0:00:00 |
0:57:31 |
68 |
|
|
12 |
Kristýna Ševčíková (07) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
1 |
3 |
|
0:47:26 |
11 |
0:00:00 |
0:58:26 |
65,9 |
|
|
13 |
Natálie Bartošová (06) |
SKP Kometa Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
4 |
3 |
2 |
|
0:48:32 |
14 |
0:00:00 |
1:02:32 |
56,5 |
|
|
14 |
Denisa Kratochvílová (07) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
1 |
2 |
1 |
|
0:56:55 |
11 |
0:00:00 |
1:07:55 |
44,2 |
|
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Dominik Horák (07) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:44 |
1 |
0:00:00 |
0:37:44 |
100 |
I. VT |
|
2 |
František Koloros (06) |
Skauti Týnec n.S. |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:36:58 |
4 |
0:00:00 |
0:40:58 |
91,4 |
I. VT |
|
3 |
Petr Šimeček (07) |
Divočáci Frýdlant |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
|
0:37:17 |
6 |
0:00:00 |
0:43:17 |
85,3 |
II. VT |
|
4 |
Mikuláš Popel (06) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:42:44 |
4 |
0:00:00 |
0:46:44 |
76,1 |
III. VT |
P3 |
5 |
Petr Prey (07) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:40:57 |
6 |
0:00:00 |
0:46:57 |
75,6 |
III. VT |
|
6 |
Mikuláš Krchňák (07) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
|
0:43:26 |
6 |
0:00:00 |
0:49:26 |
69 |
|
|
7 |
Michal Vošahlík (06) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:45:40 |
4 |
0:00:00 |
0:49:40 |
68,4 |
|
P3 |
8 |
Dominik Cienciala (06) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:44:42 |
5 |
0:00:00 |
0:49:42 |
68,3 |
|
P3 |
9 |
Matěj Šír (06) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
3 |
0 |
|
0:43:51 |
8 |
0:00:00 |
0:51:51 |
62,6 |
|
|
10 |
Jan Šmíd (07) |
Kralovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:45:41 |
7 |
0:00:00 |
0:52:41 |
60,4 |
|
|
11 |
Matěj Vantuch (06) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:51:50 |
2 |
0:00:00 |
0:53:50 |
57,3 |
|
|
12 |
Václav Machek (07) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:49:03 |
5 |
0:00:00 |
0:54:03 |
56,8 |
|
|
13 |
David Jun (07) |
Skauti Týnec n.S. |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:49:16 |
5 |
0:00:00 |
0:54:16 |
56,2 |
|
|
14 |
Lukáš Machorek (06) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
|
0:44:44 |
11 |
0:00:00 |
0:55:44 |
52,3 |
|
Starší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Adéla Vlachová (05) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:20 |
2 |
0:00:00 |
0:41:20 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Petra Paluchová (05) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:40 |
3 |
0:00:00 |
0:43:40 |
94,4 |
I. VT |
|
3 |
Helena Kresaňová (05) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:44:27 |
3 |
0:00:00 |
0:47:27 |
85,2 |
II. VT |
|
4 |
Kristýna Maťaťová (04) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:46:33 |
2 |
0:00:00 |
0:48:33 |
82,5 |
II. VT |
|
5 |
Sára Krchňáková (04) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:47:30 |
2 |
0:00:00 |
0:49:30 |
80,2 |
II. VT |
|
6 |
Eliška Popelová (04) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:49:59 |
2 |
0:00:00 |
0:51:59 |
74,2 |
III. VT |
|
7 |
Darina Madziová (04) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:51 |
6 |
0:00:00 |
0:52:51 |
72,1 |
III. VT |
|
8 |
Klára Žamberská (04) |
TOM Vejři Lovosice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
2 |
|
0:51:33 |
5 |
0:00:00 |
0:56:33 |
63,2 |
|
P3 |
9 |
Karolína Vozatárová (04) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:52:13 |
6 |
0:00:00 |
0:58:13 |
59,2 |
|
P3 |
10 |
Ažběta Vodičková (05) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
2 |
|
0:50:30 |
9 |
0:00:00 |
0:59:30 |
56 |
|
P3 |
Starší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Vojtěch Kůsa (04) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:33:15 |
1 |
0:00:00 |
0:34:15 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Matouš Konopáč (05) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
|
0:37:10 |
5 |
0:00:00 |
0:42:10 |
76,9 |
III. VT |
|
3 |
Daniel Kreibich (05) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:40:59 |
5 |
0:00:00 |
0:45:59 |
65,7 |
|
|
4 |
Jan Kůrka (05) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
|
0:38:20 |
8 |
0:00:10 |
0:46:10 |
65,2 |
|
P3 |
5 |
Vojtěch Khestl (05) |
TOM Vejři Lovosice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:43:55 |
4 |
0:00:00 |
0:47:55 |
60,1 |
|
Ženy - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Pavla Skotnicová (85) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:35 |
2 |
0:00:00 |
0:38:35 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Šárka Pokludová (96) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:25 |
2 |
0:00:00 |
0:40:25 |
95,2 |
I. VT |
|
3 |
Taťána Koloničná (97) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:39:25 |
4 |
0:00:00 |
0:43:25 |
87,5 |
II. VT |
|
4 |
Kristýna Nowaková (01) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:46 |
4 |
0:00:00 |
0:45:46 |
81,4 |
II. VT |
|
5 |
Karolína Tkáčová (97) |
Divočáci Frýdlant |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:41:21 |
7 |
0:00:05 |
0:48:16 |
74,9 |
III. VT |
|
6 |
Marie Wagnerová (01) |
Kraslice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:43:42 |
5 |
0:00:00 |
0:48:42 |
73,8 |
III. VT |
P3 |
7 |
Klára Buncová (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:47:54 |
2 |
0:00:00 |
0:49:54 |
70,7 |
III. VT |
|
8 |
Blanka Rosáková (93) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:43:07 |
7 |
0:00:00 |
0:50:07 |
70,1 |
III. VT |
|
9 |
Andrea Fúsková (03) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:49:55 |
2 |
0:00:00 |
0:51:55 |
65,4 |
|
|
10 |
Blanka Maráková (00) |
KČT Slovan Břeclav |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
|
0:44:06 |
9 |
0:00:00 |
0:53:06 |
62,4 |
|
P3 |
11 |
Eliška Kozelková (03) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:47:37 |
6 |
0:00:00 |
0:53:37 |
61 |
|
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Vít Konopáč (72) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:11 |
0 |
0:00:00 |
0:32:11 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Ondřej Genco (96) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:30 |
0 |
0:00:00 |
0:32:30 |
99 |
I. VT |
|
3 |
Viktor Maťaťa (96) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:09 |
2 |
0:00:00 |
0:33:09 |
97 |
I. VT |
|
4 |
Tomáš Gilg (03) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:22 |
3 |
0:00:00 |
0:39:22 |
77,7 |
III. VT |
|
5 |
Zdeněk Karhan (99) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:39:37 |
1 |
0:00:00 |
0:40:37 |
73,8 |
III. VT |
P3 |
6 |
Jan Vejrosta (91) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:39:03 |
2 |
0:00:00 |
0:41:03 |
72,4 |
III. VT |
|
7 |
Lukáš Fuksa (96) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:40:27 |
2 |
0:00:00 |
0:42:27 |
68,1 |
|
|
8 |
Jiří Čuli (87) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:41:40 |
1 |
0:00:00 |
0:42:40 |
67,4 |
|
P3 |
9 |
Vojtěch Kozelka (03) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
|
0:38:09 |
7 |
0:00:00 |
0:45:09 |
59,7 |
|
|
10 |
David Machorek (94) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
2 |
3 |
0 |
|
0:37:58 |
8 |
0:00:00 |
0:45:58 |
57,2 |
|
|
11 |
Tomáš Pasterňák (93) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
|
0:41:51 |
7 |
0:00:00 |
0:48:51 |
48,2 |
|
|
12 |
Martin Kubala (88) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:11 |
3 |
0:00:00 |
0:49:11 |
47,2 |
|
P3 |
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Lenka Slabáková (66) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:35 |
2 |
0:00:00 |
0:41:35 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Leona Konopáčová (79) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:00 |
1 |
0:00:00 |
0:42:00 |
99 |
I. VT |
|
3 |
Petra Badurová (77) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:29 |
3 |
0:00:00 |
0:44:29 |
93 |
I. VT |
|
4 |
Lucie Čiperová (81) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:39:28 |
6 |
0:00:00 |
0:45:28 |
90,7 |
I. VT |
|
5 |
Ivana Šmídová (74) |
Kralovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:44:18 |
5 |
0:00:00 |
0:49:18 |
81,4 |
II. VT |
|
6 |
Jana Nowaková (74) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:45:22 |
4 |
0:00:00 |
0:49:22 |
81,3 |
II. VT |
|
7 |
Radka Vaňurová (85) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:48:48 |
2 |
0:00:00 |
0:50:48 |
77,8 |
III. VT |
|
8 |
Lenka Ocelka (76) |
SKP Kometa Brno |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:50:18 |
4 |
0:00:00 |
0:54:18 |
69,4 |
|
|
9 |
Dana Knopová (75) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:54:31 |
0 |
0:00:00 |
0:54:31 |
68,9 |
|
P3 |
10 |
Lenka Lejsková (85) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
|
0:47:34 |
7 |
0:00:00 |
0:54:34 |
68,8 |
|
|
11 |
Květa Fúsková (78) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:50:39 |
4 |
0:00:00 |
0:54:39 |
68,6 |
|
|
12 |
Kateřina Kamenická (73) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:50:06 |
5 |
0:00:00 |
0:55:06 |
67,5 |
|
P3 |
13 |
Regina Böhmová (74) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:49:27 |
7 |
0:00:00 |
0:56:27 |
64,2 |
|
P3 |
14 |
Renáta Horáková (76) |
Divočáci Frýdlant |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:55:18 |
7 |
0:00:00 |
1:02:18 |
50,2 |
|
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Libor Koloničný (70) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:34 |
2 |
0:00:00 |
0:36:34 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Tomáš Fúsek (66) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:51 |
1 |
0:00:00 |
0:36:51 |
99,2 |
I. VT |
|
3 |
Roman Gach (63) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:34:54 |
2 |
0:00:00 |
0:36:54 |
99,1 |
I. VT |
|
4 |
Josef Šmíd (71) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:36:24 |
2 |
0:00:00 |
0:38:24 |
95 |
I. VT |
|
5 |
Jiří Buczek (76) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:30 |
3 |
0:00:00 |
0:38:30 |
94,7 |
I. VT |
|
6 |
Jan Bensch (79) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:37:23 |
2 |
0:00:00 |
0:39:23 |
92,3 |
I. VT |
P3 |
7 |
Vojtěch Šimek (74) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
3 |
|
0:34:46 |
5 |
0:00:00 |
0:39:46 |
91,2 |
I. VT |
|
8 |
Radomír Uhlíř (80) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:37:50 |
3 |
0:00:00 |
0:40:50 |
88,3 |
II. VT |
|
9 |
Vojtěch Oktábec (67) |
Skauti Týnec n.S. |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:37:38 |
4 |
0:00:00 |
0:41:38 |
86,1 |
II. VT |
P3 |
10 |
Ladislav Chýlek (77) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
|
0:39:20 |
5 |
0:00:00 |
0:44:20 |
78,8 |
III. VT |
P3 |
11 |
Petr Kalousek (86) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
3 |
2 |
|
0:35:40 |
9 |
0:00:00 |
0:44:40 |
77,8 |
III. VT |
|
12 |
Jan Koláček (81) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
1 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0:40:27 |
7 |
0:00:00 |
0:47:27 |
70,2 |
III. VT |
|
13 |
Tomáš Huďa (69) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:42:48 |
6 |
0:00:00 |
0:48:48 |
66,5 |
|
|
14 |
Ondřej Tuza (81) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:46:49 |
2 |
0:00:00 |
0:48:49 |
66,5 |
|
|
15 |
Marek Váňa (78) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
1 |
|
0:44:59 |
4 |
0:00:00 |
0:48:59 |
66 |
|
|
16 |
Milan Fógl (66) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:43:48 |
6 |
0:00:00 |
0:49:48 |
63,8 |
|
|
17 |
Tomáš Hanák (79) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
|
0:43:30 |
7 |
0:00:00 |
0:50:30 |
61,9 |
|
|
18 |
Martin Slabý (82) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
|
0:46:40 |
4 |
0:00:00 |
0:50:40 |
61,4 |
|
|
19 |
Zdeněk Vejrosta (61) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:53:18 |
2 |
0:00:00 |
0:55:18 |
48,8 |
|
Bílý pohár
oddíl |
počet bodů |
SKP Kometa Brno |
472,3 |
Nezmaři Bílovec |
462,1 |
TOM Mikulášovice |
415,7 |
MSK Orlová |
409,2 |
TOM KČT Kralupy |
370,5 |
TOM Rokytná 409 Brno |
364,2 |
Kralovice |
300 |
TOM Práčata Rapšach |
219,1 |
ZŠ Dětmarovice |
214,1 |
Žl. kvítek Palkovice |
200,1 |
Skauti Týnec n.S. |
173,8 |
TOM Tuláci Fr.Místek |
154,2 |
TOM Vejři Lovosice |
118,8 |
Divočáci Frýdlant |
98,6 |
TOM Horolezčata Brno |
74 |
Červený pohár
oddíl |
počet bodů |
TOM Tuláci Fr.Místek |
498,1 |
MSK Orlová |
474 |
Kralovice |
452,5 |
Nezmaři Bílovec |
414,1 |
Divočáci Frýdlant |
410,4 |
TOM Mikulášovice |
402,5 |
SKP Kometa Brno |
395,4 |
TOM KČT Kralupy |
385,4 |
Žl. kvítek Palkovice |
345,1 |
Junák Český Brod |
243,7 |
Skauti Týnec n.S. |
233,7 |
TOM Vejři Lovosice |
123,3 |
Kraslice |
73,8 |
TOM Práčata Rapšach |
67,4 |
TOM Rokytná 409 Brno |
64,2 |
KČT Slovan Břeclav |
62,4 |