2. Postupový závod ČP 2022
14. 5. 2022
Pořadatel: TOM Rokytná 409 Brno
Místo konání: Brno - Kníničky
Ředitel závodu: Hana Fojtíčková
Hlavní rozhodčí: Eva Vilhelmová
Stavitel tratí: Tomáš Kachík
Počtářská komise: Ondřej Juránek
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Vendula Vitásková (12) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:27 |
0 |
0:00:04 |
0:23:23 |
100 |
I. VT |
P2 |
2 |
Rebeka Kamenická (13) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:22:24 |
3 |
0:00:00 |
0:25:24 |
91,4 |
I. VT |
|
3 |
Alice Vejražková (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:21:57 |
4 |
0:00:00 |
0:25:57 |
89 |
II. VT |
|
4 |
Tereza Machová (12) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:22 |
2 |
0:00:00 |
0:26:22 |
87,2 |
II. VT |
P2 |
5 |
Elena Koudelová (12) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:25:52 |
2 |
0:00:00 |
0:27:52 |
80,8 |
II. VT |
|
6 |
Marie Palášková (12) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:25:20 |
3 |
0:00:00 |
0:28:20 |
78,8 |
III. VT |
P2 |
7 |
Marie Macháčková (13) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:21 |
3 |
0:00:23 |
0:29:58 |
71,8 |
III. VT |
|
8 |
Vanda Stellnerová (12) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:28:56 |
2 |
0:00:00 |
0:30:56 |
67,7 |
|
|
9 |
Zuzana Vejražková (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:26:04 |
6 |
0:00:00 |
0:32:04 |
62,9 |
|
|
10 |
Lucie Horká (12) |
MSK Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:31:19 |
1 |
0:00:00 |
0:32:19 |
61,8 |
|
|
11 |
Aneta Vaněčková (12) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:32:18 |
4 |
0:00:00 |
0:36:18 |
44,8 |
|
|
12 |
Veronika Šedá (13) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
3 |
1 |
1 |
|
0:27:59 |
9 |
0:00:00 |
0:36:59 |
41,8 |
|
|
13 |
Michaela Čermáková (13) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
3 |
1 |
3 |
|
0:31:12 |
7 |
0:00:00 |
0:38:12 |
36,6 |
|
|
14 |
Simona Kubicová (12) |
ZŠ Dětmarovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
4 |
2 |
3 |
|
0:28:16 |
10 |
0:00:00 |
0:38:16 |
36,4 |
|
|
15 |
Linda Bínová (13) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:36:07 |
4 |
0:00:00 |
0:40:07 |
28,4 |
|
|
16 |
Lucie Kresaňová (14) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:36:12 |
6 |
0:00:15 |
0:41:57 |
20,6 |
|
|
17 |
Linda Vápenková (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:36:43 |
6 |
0:00:00 |
0:42:43 |
17,3 |
|
|
18 |
Žofie Lejsková (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
3 |
2 |
|
0:35:47 |
7 |
0:00:00 |
0:42:47 |
17 |
|
|
19 |
Apolena Fojtová (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
7 |
3 |
2 |
|
0:31:02 |
13 |
0:00:04 |
0:43:58 |
12 |
|
|
20 |
Veronika Slabá (13) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:40:15 |
4 |
0:00:00 |
0:44:15 |
10,8 |
|
|
21 |
Julie Mlčochová (14) |
Žl. kvítek Palkovice |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
0 |
3 |
0 |
3 |
3 |
1 |
|
0:38:24 |
11 |
0:00:00 |
0:49:24 |
0 |
|
|
22 |
Zuzana Vaněčková (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
0 |
0 |
|
0:44:40 |
5 |
0:00:00 |
0:49:40 |
0 |
|
|
23 |
Tereza Bernášková (13) |
TOM Vejři Lovosice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
5 |
4 |
5 |
|
0:35:09 |
15 |
0:00:00 |
0:50:09 |
0 |
|
|
24 |
Nicol Mancírová (15) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
3 |
1 |
3 |
|
0:43:17 |
10 |
0:00:00 |
0:53:17 |
0 |
|
|
25 |
Nela Kalousková (15) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
9 |
4 |
4 |
|
0:31:45 |
22 |
0:00:00 |
0:53:45 |
0 |
|
|
26 |
Anežka Váňová (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
8 |
3 |
0 |
|
0:51:36 |
14 |
0:00:00 |
1:05:36 |
0 |
|
|
27 |
Tereza Horká (14) |
MSK Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
9 |
2 |
5 |
|
0:55:33 |
18 |
0:00:00 |
1:13:33 |
0 |
|
Nejmladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
David Koláček (13) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:30 |
0 |
0:00:00 |
0:23:30 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Jan Vorlický (12) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:05 |
0 |
0:00:00 |
0:25:05 |
93,3 |
I. VT |
P2 |
3 |
Metoděj Ševčík (12) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:21:24 |
4 |
0:00:00 |
0:25:24 |
91,9 |
I. VT |
P2 |
4 |
Edgar Ocelka (14) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:25 |
1 |
0:00:25 |
0:28:00 |
80,9 |
II. VT |
|
5 |
Matěj Knap (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:23:25 |
5 |
0:00:00 |
0:28:25 |
79,1 |
III. VT |
P2 |
6 |
Fabio Beattie (13) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
|
0:22:28 |
6 |
0:00:00 |
0:28:28 |
78,9 |
III. VT |
|
7 |
Filip Sedlák (14) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:15 |
1 |
0:00:04 |
0:29:11 |
75,8 |
III. VT |
|
8 |
Patrik Kalousek (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:27:52 |
2 |
0:00:00 |
0:29:52 |
72,9 |
III. VT |
|
9 |
Ondřej Krejčí (12) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:26:49 |
4 |
0:00:00 |
0:30:49 |
68,9 |
|
|
10 |
Ondřej Vysloužil (12) |
Žl. kvítek Palkovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:30:08 |
3 |
0:00:00 |
0:33:08 |
59 |
|
|
11 |
Zachariáš Ševčík (14) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
1 |
|
0:29:44 |
5 |
0:00:00 |
0:34:44 |
52,2 |
|
|
12 |
Josef Uhlíř (13) |
SKP Kometa Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:29:01 |
6 |
0:00:11 |
0:34:50 |
51,8 |
|
|
13 |
Michal Bína (13) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:34:18 |
3 |
0:00:00 |
0:37:18 |
41,3 |
|
|
14 |
Josef Ouška (13) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
4 |
0 |
|
0:29:38 |
8 |
0:00:00 |
0:37:38 |
39,9 |
|
|
15 |
Matěj Vokoun (12) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
2 |
|
0:33:09 |
7 |
0:00:00 |
0:40:09 |
29,1 |
|
|
16 |
Filip Havlíček (13) |
Skauti Týnec n.S. |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
2 |
1 |
0 |
2 |
1 |
2 |
|
0:33:19 |
9 |
0:00:00 |
0:42:19 |
19,9 |
|
|
17 |
Mikuláš Laža (13) |
Žl. kvítek Palkovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
4 |
4 |
1 |
|
0:32:09 |
13 |
0:00:00 |
0:45:09 |
7,9 |
|
|
18 |
Vít Dostál (14) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
6 |
2 |
|
0:35:31 |
10 |
0:00:00 |
0:45:31 |
6,3 |
|
|
19 |
Jan Benda (12) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
4 |
8 |
|
0:32:24 |
14 |
0:00:07 |
0:46:17 |
3 |
|
|
20 |
Karel Decker (13) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
8 |
3 |
6 |
|
0:32:32 |
17 |
0:00:00 |
0:49:32 |
0 |
|
|
21 |
Kryštof Votápek (15) |
TOM Kamarádi Pacov |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
8 |
2 |
1 |
|
0:36:19 |
15 |
0:00:00 |
0:51:19 |
0 |
|
|
22 |
Michal Kološ (13) |
Žl. kvítek Palkovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
4 |
2 |
2 |
|
1:18:12 |
10 |
0:00:00 |
1:28:12 |
0 |
|
|
23 |
Ondřej Matušek (13) |
Divočáci Frýdlant |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
3 |
3 |
1 |
|
1:20:39 |
10 |
0:00:00 |
1:30:39 |
0 |
|
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Zuzana Pavelková (10) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:43 |
1 |
0:00:00 |
0:24:43 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Marie Schenková (11) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:42 |
1 |
0:00:00 |
0:26:42 |
92 |
I. VT |
P2 |
3 |
Vendula Machová (10) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:27 |
3 |
0:00:00 |
0:27:27 |
88,9 |
II. VT |
|
4 |
Sofie Skotnicová (11) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:29:28 |
1 |
0:00:12 |
0:30:16 |
77,5 |
III. VT |
|
5 |
Lucie Zahradníčková (10) |
SKP Kometa Brno |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:19 |
2 |
0:00:00 |
0:30:19 |
77,3 |
III. VT |
P2 |
6 |
Veronika Přidalová (11) |
SKP Kometa Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:54 |
3 |
0:00:00 |
0:30:54 |
75 |
III. VT |
P2 |
7 |
Sofie Jordanová (10) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:03 |
2 |
0:00:00 |
0:31:03 |
74,4 |
III. VT |
|
8 |
Laura Blaschová (10) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:25:24 |
7 |
0:00:00 |
0:32:24 |
68,9 |
|
|
9 |
Sabina Novotná (10) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
3 |
0 |
|
0:24:56 |
8 |
0:00:00 |
0:32:56 |
66,8 |
|
|
10 |
Hana Uhlířová (11) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:30:50 |
4 |
0:00:00 |
0:34:50 |
59,1 |
|
|
11 |
Eliška Poláková (11) |
SKP Kometa Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:29:21 |
6 |
0:00:00 |
0:35:21 |
57 |
|
|
12 |
Jana Cídlová (10) |
TOM Horolezčata Brno |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:29:26 |
6 |
0:00:00 |
0:35:26 |
56,6 |
|
|
13 |
Ema Žamberská (11) |
TOM Vejři Lovosice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:31:53 |
5 |
0:00:07 |
0:36:46 |
51,2 |
|
|
14 |
Natálie Vašutová (10) |
ZŠ Dětmarovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:33:56 |
7 |
0:00:00 |
0:40:56 |
34,4 |
|
|
15 |
Nikol Matulíková (10) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
2 |
1 |
|
0:34:18 |
8 |
0:00:00 |
0:42:18 |
28,9 |
|
|
16 |
Markéta Váňová (11) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:36:14 |
8 |
0:00:08 |
0:44:06 |
21,6 |
|
|
17 |
Barbora Strnadová (11) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
2 |
2 |
|
0:38:29 |
11 |
0:01:18 |
0:48:11 |
5,1 |
|
|
18 |
Viktorie Brožová (10) |
ZŠ Dětmarovice |
0 |
-- |
10 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:42:30 |
15 |
0:00:00 |
0:57:30 |
0 |
|
|
D |
Kristýna Mičková (10) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
Diskvalifikace: Azimut |
||||||||||||||||||
D |
Nikol Hanáková (11) |
SKP Kometa Brno |
Diskvalifikace: Azimut |
||||||||||||||||||
D |
Bára Stellnerová (10) |
TOM Práčata Rapšach |
Diskvalifikace: Nesplněný azimut |
||||||||||||||||||
D |
Valerie Vachová (11) |
TOM Vejři Lovosice |
Diskvalifikace: Nespněný odhad vzdálenosti |
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Vojtěch Tuza (11) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:22:56 |
2 |
0:00:37 |
0:24:19 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Tomáš Menšík (10) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:26:43 |
2 |
0:00:47 |
0:27:56 |
85,1 |
II. VT |
|
3 |
Ondřej Macháček (11) |
TOM Rokytná 409 Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:26:24 |
2 |
0:00:06 |
0:28:18 |
83,6 |
II. VT |
P2 |
4 |
František Palášek (10) |
TOM Rokytná 409 Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:29 |
2 |
0:00:00 |
0:28:29 |
82,9 |
II. VT |
|
5 |
Jaroslav Beran (11) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:25:48 |
3 |
0:00:00 |
0:28:48 |
81,6 |
II. VT |
|
6 |
Viktor Vlach (10) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:27:38 |
4 |
0:00:00 |
0:31:38 |
69,9 |
|
|
7 |
Jakub Kovářík (11) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
3 |
|
0:25:26 |
7 |
0:00:00 |
0:32:26 |
66,6 |
|
P2 |
8 |
Jakub Koláček (10) |
SKP Kometa Brno |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0:28:27 |
4 |
0:00:00 |
0:32:27 |
66,6 |
|
P2 |
9 |
Martin Bína (10) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:30:15 |
3 |
0:00:00 |
0:33:15 |
63,3 |
|
|
10 |
Václav Kološ (10) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:33:51 |
4 |
0:00:00 |
0:37:51 |
44,3 |
|
|
11 |
Prokop Ševčík (10) |
TOM Rokytná 409 Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
|
0:29:22 |
9 |
0:00:00 |
0:38:22 |
42,2 |
|
|
12 |
Jakub Horký (11) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
|
0:29:41 |
12 |
0:00:07 |
0:41:34 |
29,1 |
|
|
13 |
Matouš Podhorský (11) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
3 |
0 |
|
0:32:41 |
10 |
0:00:00 |
0:42:41 |
24,5 |
|
|
14 |
Dalibor Popel (11) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:38:10 |
5 |
0:00:00 |
0:43:10 |
22,5 |
|
|
15 |
Michal Řezníček (11) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
1 |
|
0:44:11 |
6 |
0:00:38 |
0:49:33 |
0 |
|
|
16 |
Matěj Švec (11) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
5 |
2 |
4 |
|
0:34:24 |
16 |
0:00:04 |
0:50:20 |
0 |
|
|
17 |
Filip Vokoun (11) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
2 |
3 |
4 |
|
0:44:19 |
15 |
0:00:00 |
0:59:19 |
0 |
|
|
18 |
Marek Libra (10) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
1:05:09 |
2 |
0:00:00 |
1:07:09 |
0 |
|
|
19 |
Matyáš Dvořák (11) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
3 |
2 |
1 |
|
0:55:14 |
12 |
0:00:00 |
1:07:14 |
0 |
|
|
20 |
Vojtěch Matušek (11) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
1:10:34 |
4 |
0:00:00 |
1:14:34 |
0 |
|
Starší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Klára Tuzová (09) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:21:19 |
2 |
0:00:07 |
0:23:12 |
100 |
I. VT |
P2 |
2 |
Iva Bartošovská (09) |
TOM Horolezčata Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:14 |
0 |
0:00:00 |
0:25:14 |
91,2 |
I. VT |
|
3 |
Kateřina Badurová (09) |
MSK Orlová |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:35 |
1 |
0:00:00 |
0:25:35 |
89,7 |
II. VT |
P2 |
4 |
Nella Ligocká (08) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:46 |
3 |
0:00:12 |
0:27:34 |
81,2 |
II. VT |
|
5 |
Agatha Hronková (09) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:24:58 |
3 |
0:00:00 |
0:27:58 |
79,5 |
III. VT |
P2 |
6 |
Tereza Foretová (09) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:29 |
1 |
0:00:00 |
0:28:29 |
77,2 |
III. VT |
|
7 |
Eliška Beranová (09) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:42 |
0 |
0:00:00 |
0:28:42 |
76,3 |
III. VT |
|
8 |
Nela Valášková (08) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:27:01 |
4 |
0:00:00 |
0:31:01 |
66,3 |
|
|
9 |
Julie Jordanová (08) |
MSK Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:07 |
4 |
0:00:15 |
0:31:52 |
62,6 |
|
|
10 |
Lenka Fárková (09) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:29:53 |
3 |
0:00:00 |
0:32:53 |
58,3 |
|
|
11 |
Ema Petruláková (09) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
2 |
1 |
1 |
|
0:27:26 |
9 |
0:00:00 |
0:36:26 |
43 |
|
|
12 |
Markéta Strnadová (08) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:33:43 |
4 |
0:00:00 |
0:37:43 |
37,4 |
|
|
13 |
Barbora Szwedová (09) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0:35:18 |
4 |
0:00:00 |
0:39:18 |
30,6 |
|
|
14 |
Marie Kopřivová (09) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
3 |
1 |
1 |
|
0:33:25 |
8 |
0:00:00 |
0:41:25 |
21,5 |
|
|
15 |
Simona Šimáčková (08) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:35:30 |
6 |
0:00:00 |
0:41:30 |
21,1 |
|
|
16 |
Eliška Dvořáčková (09) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
|
0:33:34 |
8 |
0:00:00 |
0:41:34 |
20,8 |
|
|
17 |
Petra Podhorská (08) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
1 |
0 |
|
0:36:26 |
8 |
0:00:00 |
0:44:26 |
8,5 |
|
|
18 |
Eliška Sodomková (09) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:51:23 |
5 |
0:00:00 |
0:56:23 |
0 |
|
|
D |
Anna Machová (08) |
TOM Práčata Rapšach |
Diskvalifikace: Azimut |
||||||||||||||||||
D |
Magdaléna Iblová (09) |
Kralovice |
Diskvalifikace: Pohyb po trati |
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Michal Branny (08) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:21:20 |
1 |
0:00:00 |
0:22:20 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Josef Břenek (08) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:22:14 |
4 |
0:00:00 |
0:26:14 |
82,5 |
II. VT |
P2 |
3 |
Kryštof Valášek (08) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:21:17 |
5 |
0:00:00 |
0:26:17 |
82,3 |
II. VT |
|
4 |
Adam Komjathy (09) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:29 |
1 |
0:00:00 |
0:26:29 |
81,4 |
II. VT |
P2 |
5 |
Vít Šeděnka (08) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:40 |
3 |
0:00:00 |
0:27:40 |
76,1 |
III. VT |
|
6 |
Jan Bartošovský (09) |
TOM Horolezčata Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:25:48 |
2 |
0:00:00 |
0:27:48 |
75,5 |
III. VT |
|
7 |
Jakub Kůrka (08) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:28:00 |
2 |
0:00:00 |
0:30:00 |
65,7 |
|
|
8 |
Jakub Závodský (08) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:26:12 |
4 |
0:00:00 |
0:30:12 |
64,8 |
|
P2 |
9 |
Jan Krumpholc (08) |
Skauti Týnec n.S. |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:51 |
4 |
0:00:00 |
0:32:51 |
52,9 |
|
|
10 |
Antonín Ouška (09) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
|
0:29:57 |
6 |
0:00:00 |
0:35:57 |
39 |
|
|
11 |
Jan Kopřiva (09) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
1 |
ok |
2 |
0 |
3 |
2 |
3 |
0 |
|
0:33:29 |
11 |
0:00:00 |
0:44:29 |
0,8 |
|
|
12 |
Oldřich Sedlák (09) |
SKP Kometa Brno |
1 |
-- |
0 |
1 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0:39:06 |
6 |
0:00:13 |
0:44:53 |
0 |
|
|
13 |
Jan Hrabina (08) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
|
0:37:53 |
9 |
0:00:00 |
0:46:53 |
0 |
|
|
14 |
Timo Robert (09) |
TOM Horolezčata Brno |
2 |
-- |
0 |
1 |
ok |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:39:26 |
9 |
0:00:00 |
0:48:26 |
0 |
|
|
15 |
Filip Šmol (08) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
4 |
4 |
5 |
|
0:36:15 |
16 |
0:00:00 |
0:52:15 |
0 |
|
|
D |
Martin Molitoris (09) |
Skauti Týnec n.S. |
Diskvalifikace: Azimut |
||||||||||||||||||
D |
Ondřej Knop (09) |
Kralovice |
Diskvalifikace: Pohyb po trati |
||||||||||||||||||
D |
Milan Humler (09) |
Divočáci Frýdlant |
Diskvalifikace: Chybí odhad |
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Barbora Trojanová (06) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:04 |
3 |
0:00:00 |
0:34:04 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Ema Babulíková (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:12 |
1 |
0:00:00 |
0:34:12 |
99,6 |
I. VT |
|
3 |
Jana Nowaková (06) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:59 |
2 |
0:00:00 |
0:36:59 |
91,4 |
I. VT |
|
4 |
Julie Barošová (06) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:21 |
1 |
0:00:00 |
0:38:21 |
87,4 |
II. VT |
P2 |
5 |
Lucie Badurová (07) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:35:20 |
4 |
0:00:00 |
0:39:20 |
84,5 |
II. VT |
|
6 |
Vendula Konopáčová (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:37:29 |
3 |
0:00:00 |
0:40:29 |
81,2 |
II. VT |
|
7 |
Lucie Horáková (06) |
Divočáci Frýdlant |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:37:51 |
3 |
0:00:00 |
0:40:51 |
80,1 |
II. VT |
P2 |
8 |
Tereza Zahradníčková (07) |
SKP Kometa Brno |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:36:06 |
5 |
0:00:04 |
0:41:02 |
79,5 |
III. VT |
P2 |
9 |
Barbora Dvořáčková (07) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:36:18 |
5 |
0:00:00 |
0:41:18 |
78,8 |
III. VT |
|
10 |
Nikola Blechová (07) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:26 |
5 |
0:00:00 |
0:41:26 |
78,4 |
III. VT |
|
11 |
Michaela Žitková (07) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:39 |
1 |
0:00:00 |
0:42:39 |
74,8 |
III. VT |
|
12 |
Zuzana Kresaňová (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:38:54 |
5 |
0:00:00 |
0:43:54 |
71,1 |
III. VT |
|
13 |
Nela Kykrychová (07) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
4 |
|
0:41:57 |
7 |
0:00:00 |
0:48:57 |
56,3 |
|
|
14 |
Denisa Kratochvílová (07) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:44:12 |
6 |
0:00:00 |
0:50:12 |
52,6 |
|
|
15 |
Kristýna Ševčíková (07) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
1 |
3 |
|
0:47:39 |
11 |
0:00:00 |
0:58:39 |
27,8 |
|
|
16 |
Mariana Žiaková (07) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0:54:01 |
8 |
0:00:00 |
1:02:01 |
18 |
|
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Dominik Horák (07) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:31:01 |
2 |
0:00:00 |
0:33:01 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Šimon Bolek (06) |
MSK Orlová |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:50 |
3 |
0:00:00 |
0:33:50 |
97,5 |
I. VT |
P2 |
3 |
Lukáš Machorek (06) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
|
0:32:35 |
7 |
0:00:00 |
0:39:35 |
80,1 |
II. VT |
P2 |
4 |
Mikuláš Krchňák (07) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:37:06 |
3 |
0:00:00 |
0:40:06 |
78,5 |
III. VT |
|
5 |
Petr Prey (07) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0:34:13 |
6 |
0:00:00 |
0:40:13 |
78,2 |
III. VT |
P2 |
6 |
Mikuláš Popel (06) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:34:19 |
6 |
0:00:00 |
0:40:19 |
77,9 |
III. VT |
|
7 |
Václav Machek (07) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:42 |
1 |
0:00:00 |
0:40:42 |
76,7 |
III. VT |
|
8 |
Jan Šmíd (07) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:38:52 |
2 |
0:00:00 |
0:40:52 |
76,2 |
III. VT |
|
9 |
Matěj Šír (06) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
2 |
|
0:36:11 |
6 |
0:00:00 |
0:42:11 |
72,2 |
III. VT |
|
10 |
Matěj Vantuch (06) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:38:08 |
5 |
0:00:00 |
0:43:08 |
69,4 |
|
|
11 |
David Jun (07) |
Skauti Týnec n.S. |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:54 |
3 |
0:00:00 |
0:43:54 |
67 |
|
|
12 |
Dominik Dvořák (07) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
3 |
1 |
0 |
|
0:41:03 |
5 |
0:00:00 |
0:46:03 |
60,5 |
|
|
13 |
Michal Vošahlík (06) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:42:08 |
4 |
0:00:00 |
0:46:08 |
60,3 |
|
|
14 |
Ondřej Fúsek (07) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:44:01 |
3 |
0:00:00 |
0:47:01 |
57,6 |
|
|
D |
Petr Šimeček (07) |
Divočáci Frýdlant |
Diskvalifikace: Nevyplnění odhadu |
Starší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Petra Paluchová (05) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:50 |
3 |
0:00:00 |
0:32:50 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Kristýna Maťaťová (04) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:05 |
3 |
0:00:00 |
0:37:05 |
87,1 |
II. VT |
|
3 |
Eliška Popelová (04) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:12 |
2 |
0:00:00 |
0:37:12 |
86,7 |
II. VT |
P2 |
4 |
Klára Oušková (05) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:21 |
2 |
0:00:00 |
0:38:21 |
83,2 |
II. VT |
P2 |
5 |
Darina Madziová (04) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:37:36 |
1 |
0:00:00 |
0:38:36 |
82,4 |
II. VT |
|
6 |
Sára Krchňáková (04) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:26 |
2 |
0:00:00 |
0:39:26 |
79,9 |
III. VT |
|
7 |
Adéla Veruňková (04) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:35 |
4 |
0:00:00 |
0:39:35 |
79,4 |
III. VT |
|
8 |
Adéla Vlachová (05) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:52 |
4 |
0:00:00 |
0:39:52 |
78,6 |
III. VT |
P2 |
9 |
Helena Kresaňová (05) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:19 |
3 |
0:00:00 |
0:40:19 |
77,2 |
III. VT |
|
10 |
Tereza Dvořáková (05) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:39:42 |
4 |
0:00:00 |
0:43:42 |
66,9 |
|
|
11 |
Veronika Břenková (04) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:41:20 |
6 |
0:00:00 |
0:47:20 |
55,8 |
|
|
12 |
Ažběta Vodičková (05) |
Junák Český Brod |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:41:39 |
6 |
0:00:00 |
0:47:39 |
54,9 |
|
|
13 |
Klára Žamberská (04) |
TOM Vejři Lovosice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:45:07 |
4 |
0:00:00 |
0:49:07 |
50,4 |
|
|
14 |
Karolína Vozatárová (04) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
1:09:07 |
5 |
0:00:00 |
1:14:07 |
0 |
|
|
D |
Nela Pěnkavová (05) |
Divočáci Frýdlant |
Diskvalifikace: Špatné zaznačení azimutů |
Starší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Jakub Decker (05) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:42 |
0 |
0:00:09 |
0:28:33 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Matouš Konopáč (05) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:44 |
2 |
0:00:00 |
0:29:44 |
95,9 |
I. VT |
|
3 |
Vojtěch Kůsa (04) |
Kralovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:23 |
4 |
0:00:00 |
0:30:23 |
93,6 |
I. VT |
|
4 |
Vojtěch Khestl (05) |
TOM Vejři Lovosice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:31:33 |
5 |
0:00:00 |
0:36:33 |
72 |
III. VT |
|
5 |
Filip Tichý (05) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:50 |
5 |
0:00:00 |
0:37:50 |
67,5 |
|
|
6 |
Daniel Kreibich (05) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:32:53 |
5 |
0:00:00 |
0:37:53 |
67,3 |
|
|
7 |
Matyáš Novák (04) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
|
0:36:41 |
3 |
0:00:00 |
0:39:41 |
61 |
|
|
8 |
Radim Krejbich (05) |
TOM Vejři Lovosice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:38:26 |
6 |
0:00:00 |
0:44:26 |
44,4 |
|
P2 |
9 |
Jiří Pudich (05) |
TOM Svišti Bohumín |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
4 |
2 |
1 |
|
1:04:33 |
10 |
0:00:00 |
1:14:33 |
0 |
|
P2 |
Ženy - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Jana Machorková (92) |
Junák Český Brod |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:22 |
2 |
0:00:00 |
0:31:22 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Pavla Skotnicová (85) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:24 |
2 |
0:00:47 |
0:31:37 |
99,2 |
I. VT |
|
3 |
Šárka Pokludová (96) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:04 |
2 |
0:00:00 |
0:33:04 |
94,6 |
I. VT |
|
4 |
Taťána Koloničná (97) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:41 |
3 |
0:00:15 |
0:33:26 |
93,4 |
I. VT |
|
5 |
Klára Buncová (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:30:02 |
4 |
0:00:00 |
0:34:02 |
91,5 |
I. VT |
P2 |
6 |
Blanka Rosáková (93) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:21 |
1 |
0:00:00 |
0:34:21 |
90,5 |
I. VT |
|
7 |
Kristýna Nowaková (01) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:26 |
2 |
0:00:00 |
0:35:26 |
87 |
II. VT |
P2 |
8 |
Eliška Kozelková (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:35:30 |
1 |
0:00:00 |
0:36:30 |
83,6 |
II. VT |
P2 |
9 |
Andrea Fúsková (03) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:23 |
1 |
0:00:00 |
0:38:23 |
77,6 |
III. VT |
|
10 |
Marie Wagnerová (01) |
Kraslice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:55 |
3 |
0:00:00 |
0:38:55 |
75,9 |
III. VT |
|
11 |
Blanka Maráková (00) |
KČT Slovan Břeclav |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:40:28 |
2 |
0:00:00 |
0:42:28 |
64,6 |
|
|
12 |
Aneta Kvíčalová (91) |
TOM Svišti Bohumín |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:37:31 |
5 |
0:00:00 |
0:42:31 |
64,5 |
|
|
13 |
Eliška Plášilová (00) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:35:39 |
7 |
0:00:00 |
0:42:39 |
64 |
|
|
14 |
Pavlína Šeniglová (94) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:36:17 |
8 |
0:00:00 |
0:44:17 |
58,8 |
|
|
15 |
Veronika Oušková (98) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:45:25 |
4 |
0:00:30 |
0:48:55 |
44 |
|
|
16 |
Kamila Vápenková (87) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
1 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:45:21 |
4 |
0:00:00 |
0:49:21 |
42,7 |
|
|
17 |
Karolína Tkáčová (97) |
Divočáci Frýdlant |
2 |
-- |
20 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:47 |
23 |
0:00:00 |
0:52:47 |
31,7 |
|
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Vít Konopáč (72) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:05 |
0 |
0:00:00 |
0:27:05 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Ondřej Genco (96) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:25:18 |
2 |
0:00:00 |
0:27:18 |
99,2 |
I. VT |
|
3 |
Jan Vejrosta (91) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:56 |
0 |
0:00:00 |
0:30:56 |
85,8 |
II. VT |
|
4 |
Vojtěch Kozelka (03) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:11 |
2 |
0:00:14 |
0:30:57 |
85,7 |
II. VT |
|
5 |
Tomáš Gilg (03) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:18 |
1 |
0:00:14 |
0:31:04 |
85,3 |
II. VT |
P2 |
6 |
Jakub Hofman (02) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:27 |
5 |
0:00:00 |
0:32:27 |
80,2 |
II. VT |
|
7 |
Daniel Prachař (02) |
Divočáci Frýdlant |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:04 |
5 |
0:00:00 |
0:33:04 |
77,9 |
III. VT |
P2 |
8 |
David Machorek (94) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
|
0:30:16 |
3 |
0:00:00 |
0:33:16 |
77,2 |
III. VT |
P2 |
9 |
Jan Kareš (91) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:32:50 |
3 |
0:00:00 |
0:35:50 |
67,7 |
|
|
10 |
Jiří Čuli (87) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:32:52 |
3 |
0:00:00 |
0:35:52 |
67,6 |
|
|
11 |
Zdeněk Karhan (99) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:34:30 |
2 |
0:00:00 |
0:36:30 |
65,2 |
|
|
12 |
František Ouška (03) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:35:23 |
5 |
0:00:00 |
0:40:23 |
50,9 |
|
|
13 |
David Gál (93) |
KČT Slovan Břeclav |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:35:30 |
5 |
0:00:00 |
0:40:30 |
50,5 |
|
|
14 |
Ondřej Šnajder (02) |
Žl. kvítek Palkovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
2 |
|
0:36:59 |
7 |
0:00:00 |
0:43:59 |
37,6 |
|
|
15 |
Jiří Marák (96) |
KČT Slovan Břeclav |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
2 |
|
0:43:10 |
6 |
0:00:35 |
0:48:35 |
20,6 |
|
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Petra Badurová (77) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:00 |
1 |
0:00:00 |
0:35:00 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Jana Nowaková (74) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:21 |
1 |
0:00:00 |
0:37:21 |
93,3 |
I. VT |
P2 |
3 |
Leona Konopáčová (79) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:32:50 |
5 |
0:00:00 |
0:37:50 |
91,9 |
I. VT |
|
4 |
Ivana Šmídová (74) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:10 |
3 |
0:00:00 |
0:38:10 |
91 |
I. VT |
|
5 |
Květa Fúsková (78) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:18 |
0 |
0:00:00 |
0:38:18 |
90,6 |
I. VT |
P2 |
6 |
Lenka Lejsková (85) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:34:48 |
4 |
0:00:00 |
0:38:48 |
89,1 |
II. VT |
P2 |
7 |
Radka Vaňurová (85) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:51 |
2 |
0:00:00 |
0:38:51 |
89 |
II. VT |
P2 |
8 |
Andrea Schenková (77) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:27 |
4 |
0:00:00 |
0:39:27 |
87,3 |
II. VT |
P2 |
9 |
Lenka Ocelka (76) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:12 |
1 |
0:00:00 |
0:40:12 |
85,1 |
II. VT |
P2 |
10 |
Jana Žitková (74) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:26 |
2 |
0:00:00 |
0:40:26 |
84,5 |
II. VT |
P2 |
11 |
Lenka Slabáková (66) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:35:33 |
5 |
0:00:00 |
0:40:33 |
84,1 |
II. VT |
|
12 |
Hana Zlámalová (80) |
SKP Kometa Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:36 |
5 |
0:00:00 |
0:40:36 |
84 |
II. VT |
P2 |
13 |
Dana Knopová (75) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:39:23 |
3 |
0:00:00 |
0:42:23 |
78,9 |
III. VT |
|
14 |
Renáta Horáková (76) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:49:12 |
3 |
0:00:00 |
0:52:12 |
50,9 |
|
|
15 |
Tereza Dvořáková (86) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:50:35 |
4 |
0:00:00 |
0:54:35 |
44 |
|
|
16 |
Kateřina Kamenická (73) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0:50:54 |
6 |
0:00:00 |
0:56:54 |
37,4 |
|
|
D |
Lucie Tuzová (78) |
SKP Kometa Brno |
Diskvalifikace: |
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
Postupy | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
||||||||||
1 |
Libor Koloničný (70) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:48 |
0 |
0:00:00 |
0:27:48 |
100 |
I. VT |
|
2 |
Petr Kalousek (86) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:02 |
0 |
0:00:00 |
0:28:02 |
99,2 |
I. VT |
|
3 |
Miroslav Štefl (72) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:02 |
1 |
0:00:00 |
0:29:02 |
95,6 |
I. VT |
|
4 |
Roman Gach (63) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:29 |
0 |
0:00:00 |
0:29:29 |
93,9 |
I. VT |
|
5 |
Josef Šmíd (71) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:09 |
2 |
0:00:00 |
0:31:09 |
87,9 |
II. VT |
P2 |
6 |
Radomír Uhlíř (80) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:54 |
2 |
0:00:00 |
0:31:54 |
85,3 |
II. VT |
P2 |
7 |
Radomír Přidal (73) |
SKP Kometa Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:00 |
2 |
0:00:00 |
0:32:00 |
84,9 |
II. VT |
P2 |
8 |
Vojtěch Šimek (74) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
3 |
|
0:27:17 |
5 |
0:00:06 |
0:32:11 |
84,2 |
II. VT |
|
9 |
Jan Koláček (81) |
SKP Kometa Brno |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:30:06 |
3 |
0:00:00 |
0:33:06 |
80,9 |
II. VT |
P2 |
10 |
Jan Bensch (79) |
MSK Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:25 |
1 |
0:00:00 |
0:33:25 |
79,8 |
III. VT |
|
11 |
Tomáš Fúsek (66) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:33:55 |
1 |
0:00:00 |
0:34:55 |
74,4 |
III. VT |
|
12 |
Marek Váňa (78) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:35:11 |
3 |
0:00:00 |
0:38:11 |
62,6 |
|
|
13 |
Martin Slabý (82) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:35:49 |
3 |
0:00:00 |
0:38:49 |
60,4 |
|
|
14 |
Tomáš Hanák (79) |
SKP Kometa Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:40 |
4 |
0:00:00 |
0:39:40 |
57,3 |
|
|
15 |
Tomáš Huďa (69) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:08 |
4 |
0:00:00 |
0:40:08 |
55,6 |
|
|
16 |
Ondřej Tuza (81) |
SKP Kometa Brno |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:11 |
2 |
0:00:05 |
0:41:06 |
52,2 |
|
|
17 |
Milan Fógl (66) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:38:08 |
3 |
0:00:00 |
0:41:08 |
52 |
|
Bílý pohár
oddíl |
počet bodů |
SKP Kometa Brno |
491,4 |
Nezmaři Bílovec |
428,9 |
MSK Orlová |
411 |
TOM Rokytná 409 Brno |
409 |
TOM Práčata Rapšach |
392,9 |
TOM Mikulášovice |
333 |
TOM KČT Kralupy |
330,8 |
Žl. kvítek Palkovice |
238,8 |
TOM Horolezčata Brno |
223,3 |
TOM Tuláci Fr.Místek |
194 |
TOM Kamarádi Pacov |
155 |
Kralovice |
150,7 |
Divočáci Frýdlant |
77,5 |
Skauti Týnec n.S. |
72,8 |
ZŠ Dětmarovice |
70,8 |
TOM Vejři Lovosice |
51,2 |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
20,8 |
Červený pohár
oddíl |
počet bodů |
MSK Orlová |
490 |
TOM Tuláci Fr.Místek |
489,4 |
Kralovice |
454,8 |
TOM Mikulášovice |
454,1 |
TOM KČT Kralupy |
445,9 |
Nezmaři Bílovec |
429,6 |
SKP Kometa Brno |
423,4 |
Divočáci Frýdlant |
418,2 |
TOM Práčata Rapšach |
378,2 |
Junák Český Brod |
313,7 |
TOM Kamarádi Pacov |
190,3 |
TOM Vejři Lovosice |
166,8 |
KČT Slovan Břeclav |
135,7 |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
96,8 |
Žl. kvítek Palkovice |
93,2 |
Kraslice |
75,9 |
Skauti Týnec n.S. |
67 |
TOM Svišti Bohumín |
64,5 |