MČR Long
2.10.2021
Pořadatel: KČT Kralovice, DBK Kožlany-Kralovice
Místo konání: Kralovice - Stražiště TZ Na Oblátku
Ředitel závodu: Pavla Zemanová
Hlavní rozhodčí: Št2pán Pečený
Stavitel tratí: Karel Popel
Počtářská komise: Jiří Buňka
Muži do 35 let
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Vojtěch Kozelka (03) | TOM KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:29:32 | 1 | 0:00:00 | 1:30:32 | 100 | M | |
2 | Jakub Hofman (02) | TOM KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1:27:36 | 4 | 0:00:00 | 1:31:36 | 98,8 | M | |
3 | Jan Vavřík (90) | TOM KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1:31:49 | 2 | 0:00:00 | 1:33:49 | 96,4 | M | |
4 | Petr Kalousek (86) | Stopaři Mikulášovice | 1 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1:31:45 | 3 | 0:00:00 | 1:34:45 | 95,3 | M | |
5 | Milan Novák (97) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1:34:39 | 6 | 0:00:00 | 1:40:39 | 88,8 | II. VT | |
6 | Matouš Konopáč-ms (05) | Tuláci F-M | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1:41:19 | 4 | 0:00:00 | 1:45:19 | 83,7 | II. VT | |
7 | Petr Plicka (03) | TOM KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1:51:54 | 6 | 0:00:00 | 1:57:54 | 69,8 | ||
D | Ondřej Fúsek-ms (05) | Stopaři Mikulášovice | Diskvalifikace: Azimut |
Ženy do 35 let
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Michaela Kreibichová (94) | Stopaři Mikulášovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1:35:19 | 3 | 0:00:00 | 1:38:19 | 100 | M | |
2 | Veronika Kupková (87) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:42:41 | 3 | 0:00:00 | 1:45:41 | 92,5 | I. VT | |
3 | Karolína Tkáčová (97) | Divočáci Frýdlant | 1 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:48:58 | 1 | 0:00:00 | 1:49:58 | 88,2 | II. VT | |
4 | Anežka Pokorná-ms (07) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1:54:26 | 6 | 0:00:30 | 1:59:56 | 78 | III. VT | |
5 | Kristýna Maťaťová-ms (04) | Tuláci F-M | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 2:01:40 | 14 | 0:00:30 | 2:15:10 | 62,5 | ||
6 | Adéla Vlachová-ms (05) | Kralovice | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 13 | 1:54:26 | 23 | 0:00:00 | 2:17:26 | 60,2 | ||
7 | Sára Lísníková-ms (06) | Tuláci F-M | 1 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:19:55 | 4 | 0:00:00 | 2:23:55 | 53,6 | ||
8 | Ema Babulíková-ms (07) | Tuláci F-M | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2:28:26 | 1 | 0:00:00 | 2:29:26 | 48 |
Muži nad 35 let
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Miroslav Štefl (72) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:21:41 | 1 | 0:00:00 | 1:22:41 | 100 | M | |
2 | Petr Hrouda (69) | Kometa Brno | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:22:31 | 2 | 0:00:00 | 1:24:31 | 97,8 | M | |
3 | Libor Koloničný (70) | Tuláci F-M | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:26:44 | 1 | 0:00:30 | 1:27:14 | 94,5 | I. VT | |
4 | Jiří Buczek (76) | Tuláci F-M | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:25:49 | 3 | 0:00:00 | 1:28:49 | 92,6 | I. VT | |
5 | Josef Šmíd (71) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1:24:00 | 6 | 0:00:00 | 1:30:00 | 91,2 | I. VT | |
6 | Radomír Přidal (73) | Kometa Brno | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1:27:22 | 3 | 0:00:00 | 1:30:22 | 90,7 | I. VT | |
7 | Vít Konopáč (72) | Tuláci F-M | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13 | 1:20:19 | 15 | 0:00:00 | 1:35:19 | 84,7 | II. VT | |
8 | Radomír Uhlíř-ms (80) | Kometa Brno | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1:38:38 | 5 | 0:00:00 | 1:43:38 | 74,7 | III. VT | |
9 | Milan Hankovec (60) | Strakonice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1:43:49 | 7 | 0:00:00 | 1:50:49 | 66 | ||
10 | Petr Tomek-ms (79) | neregistrován(a) | 2 | -- | ok | 1 | ok | 0 | 4 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1:42:04 | 12 | 0:00:30 | 1:53:34 | 62,6 | ||
11 | Vojtěch Šimek (74) | Stopaři Mikulášovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2:00:32 | 2 | 0:00:00 | 2:02:32 | 51,8 | ||
12 | Zdeněk Vejrosta (61) | TOM KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:09:07 | 0 | 0:00:00 | 2:09:07 | 43,8 |
Ženy nad 35 let
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Lenka Slabáková (66) | Kometa Brno | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:40:31 | 3 | 0:00:00 | 1:43:31 | 100 | M | |
2 | Leona Konopáčová (79) | Tuláci F-M | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1:51:51 | 7 | 0:00:00 | 1:58:51 | 85,2 | II. VT | |
3 | Květa Fúsková (78) | Stopaři Mikulášovice | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:57:28 | 3 | 0:00:00 | 2:00:28 | 83,6 | II. VT | |
4 | Ladislava Procházková (74) | DDM Kraslice | 1 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1:57:30 | 3 | 0:00:00 | 2:00:30 | 83,6 | II. VT | |
D | Pavlína Trojanová (77) | Stopaři Mikulášovice | Diskvalifikace: DNF |
Bílý pohár
oddíl | počet bodů |
DDM Kraslice | 0 |
Divočáci Frýdlant | 0 |
Kometa Brno | 0 |
Kralovice | 0 |
neregistrován(a) | 0 |
Stopaři Mikulášovice | 0 |
Strakonice | 0 |
TOM Kamarádi Pacov | 0 |
TOM KČT Kralupy n.V. | 0 |
Tuláci F-M | 0 |
Červený pohár
oddíl | počet bodů |
DDM Kraslice | 0 |
Divočáci Frýdlant | 0 |
Kometa Brno | 0 |
Kralovice | 0 |
neregistrován(a) | 0 |
Stopaři Mikulášovice | 0 |
Strakonice | 0 |
TOM Kamarádi Pacov | 0 |
TOM KČT Kralupy n.V. | 0 |
Tuláci F-M | 0 |
Štafeta - ženská
oddíl | počet bodů |
DDM Kraslice | 0 |
Divočáci Frýdlant | 0 |
Kometa Brno | 0 |
Kralovice | 0 |
neregistrován(a) | 0 |
Stopaři Mikulášovice | 0 |
Strakonice | 0 |
TOM Kamarádi Pacov | 0 |
TOM KČT Kralupy n.V. | 0 |
Tuláci F-M | 0 |
Štafeta - mužská
oddíl | počet bodů |
DDM Kraslice | 0 |
Divočáci Frýdlant | 0 |
Kometa Brno | 0 |
Kralovice | 0 |
neregistrován(a) | 0 |
Stopaři Mikulášovice | 0 |
Strakonice | 0 |
TOM Kamarádi Pacov | 0 |
TOM KČT Kralupy n.V. | 0 |
Tuláci F-M | 0 |
Všechny poháry a štafety
oddíl | bílý pohár | červený pohár | štafeta - ženská | štafeta - mužská |
DDM Kraslice | 0 | 0 | 0 | 0 |
Divočáci Frýdlant | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kometa Brno | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kralovice | 0 | 0 | 0 | 0 |
neregistrován(a) | 0 | 0 | 0 | 0 |
Stopaři Mikulášovice | 0 | 0 | 0 | 0 |
Strakonice | 0 | 0 | 0 | 0 |
TOM Kamarádi Pacov | 0 | 0 | 0 | 0 |
TOM KČT Kralupy n.V. | 0 | 0 | 0 | 0 |
Tuláci F-M | 0 | 0 | 0 | 0 |
Body podle příznaku oddílu
věková kategorie |
[_] |
Muži do 35 let |
22 |
Ženy do 35 let |
22 |
Muži nad 35 let |
22 |
Ženy nad 35 let |
19 |
CELKEM |
85 |