Mistrovství Plzeňského kraje 2018
28.4.2018
Pořadatel: KČT Kralovice, DBK K-K
Místo konání: Plasy
Ředitel závodu: Martina Buňková
Hlavní rozhodčí: Karel Popel
Stavitel tratí: Jiří Buňka
Počtářská komise: Miroslav Trnka
Nejmladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Barbora Kaftanová (09) | Jestřábi Dýšina | -- | -- | -- | 1 | ok | 0 | 1 | 0 | 14 | 5 | 2 | 0:41:50 | 23 | 0:00:00 | 1:04:50 | 100 | II. VT |
Nejmladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Vojtěch Hauner (08) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0:30:27 | 6 | 0:00:00 | 0:36:27 | 100 | II. VT | |
2 | Ondřej Knop (09) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:36:10 | 2 | 0:00:00 | 0:38:10 | 95,3 | II. VT | |
3 | Štěpán Staněk (08) | Husot Strakonice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 0:44:23 | 10 | 0:00:00 | 0:54:23 | 50,8 |
Mladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Anežka Pokorná (07) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:25 | 3 | 0:00:00 | 0:40:25 | 100 | II. VT | |
2 | Kristýna Knopová (07) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:40:32 | 3 | 0:00:00 | 0:43:32 | 92,3 | II. VT | |
3 | Michaela Žitková (07) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:46:50 | 5 | 0:00:00 | 0:51:50 | 71,8 | ||
4 | Hana Mathlouthi (07) | TOM Saturn Plzeň | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:49:06 | 5 | 0:00:00 | 0:54:06 | 66,1 |
Mladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | David Sládek (06) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:29:53 | 2 | 0:00:00 | 0:31:53 | 100 | II. VT | |
2 | Jan Šmíd (07) | Kralovice | 2 | -- | ok | 0 | ok | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:35:51 | 4 | 0:00:00 | 0:39:51 | 75 | ||
3 | Šimon Kůsa (06) | Kralovice | 1 | -- | ok | 0 | ok | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:36:06 | 6 | 0:00:00 | 0:42:06 | 68 | ||
4 | Mikuláš Popel (06) | Kralovice | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:40:37 | 5 | 0:00:00 | 0:45:37 | 56,9 | ||
5 | Kryštof Kaftan (07) | Jestřábi Dýšina | 0 | -- | ok | 1 | ok | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0:42:00 | 6 | 0:00:00 | 0:48:00 | 49,5 | ||
6 | Petr Pirek (06) | Husot Strakonice | 2 | -- | ok | 0 | ok | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1:15:07 | 13 | 0:00:00 | 1:28:07 | 0 | ||
7 | Matouš Pirek (07) | Husot Strakonice | 2 | -- | ok | 1 | ok | 2 | 2 | 0 | 15 | 6 | 12 | 0:51:46 | 40 | 0:00:00 | 1:31:46 | 0 | ||
D | Jiří Šnajdr (07) | Jestřábi Dýšina | Diskvalifikace: Chybí azimut |
Starší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Eliška Popelová (04) | Kralovice | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:34:07 | 6 | 0:00:00 | 0:40:07 | 100 | II. VT | |
2 | Markéta Zemanová (05) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:40:23 | 5 | 0:00:00 | 0:45:23 | 86,9 | III. VT | |
3 | Monika Benešová (05) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 7 | 5 | 3 | 0:44:33 | 17 | 0:00:00 | 1:01:33 | 46,6 |
Starší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Vojtěch Kůsa (04) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:28:22 | 1 | 0:00:00 | 0:29:22 | 100 | II. VT | |
2 | Pavel Hejný (04) | Husot Strakonice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:38:49 | 5 | 0:00:00 | 0:43:49 | 50,8 | ||
3 | Filip Mareš (04) | Husot Strakonice | 2 | -- | ok | 0 | ok | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0:59:14 | 9 | 0:00:00 | 1:08:14 | 0 |
Mladší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Adam Tupý (02) | Kralovice | 1 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:38:35 | 2 | 0:00:00 | 0:40:35 | 100 | II. VT | |
2 | Lukáš Sládek (02) | Kralovice | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0:44:50 | 6 | 0:00:00 | 0:50:50 | 74,7 |
Starší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Martin Zeman (01) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:35:06 | 0 | 0:00:00 | 0:35:06 | 100 | II. VT |
Ženy - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Veronika Kupková (87) | Kralovice | 1 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:48:26 | 3 | 0:00:00 | 0:51:26 | 100 | II. VT |
Ženy - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jana Žitková (74) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:52:34 | 1 | 0:00:00 | 0:53:34 | 100 | II. VT | |
2 | Ivana Šmídová (74) | Kralovice | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:49:46 | 5 | 0:00:00 | 0:54:46 | 97,8 | II. VT | |
3 | Dana Knopová (77) | Kralovice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:55:49 | 3 | 0:00:00 | 0:58:49 | 90,2 | II. VT | |
4 | Simona Kaftanová (77) | Jestřábi Dýšina | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 8 | 1:07:43 | 17 | 0:00:00 | 1:24:43 | 41,8 |
Muži - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Milan Hankovec (60) | Husot Strakonice | 0 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:43:27 | 4 | 0:00:00 | 0:47:27 | 100 | II. VT | |
2 | František Kaftan (78) | Jestřábi Dýšina | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0:37:45 | 11 | 0:00:00 | 0:48:45 | 97,3 | II. VT | |
3 | Tomáš Pokorný (63) | Kralovice | 2 | -- | ok | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:50:11 | 4 | 0:00:00 | 0:54:11 | 85,8 | III. VT |