Mistrovství České republiky a 4. závod ČP
16.6.2018
Pořadatel: KČT Kralupy n.Vlt . a TOM 3511 Vltavský paprsek
Místo konání: Kralupy nad Vltavou
Ředitel závodu: Zdeněk Vejrosta
Hlavní rozhodčí: Vojtěch Wagner
Stavitel tratí: Členové KČT Kralupy n. Vlt.
Počtářská komise: Peter Vaněk
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Nela Valášková (08) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:21:00 |
1 |
0:00:00 |
0:22:00 |
100 |
M |
2 |
Magdaléna Kulhavá (09) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:25:00 |
1 |
0:00:00 |
0:26:00 |
81,8 |
II. VT |
3 |
Nella Ligocká (08) |
KČT Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:25:27 |
1 |
0:00:00 |
0:26:27 |
79,8 |
III. VT |
4 |
Eliška Beranová (09) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:09 |
3 |
0:00:00 |
0:30:09 |
63 |
|
5 |
Julie Jordanová (08) |
KČT Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:27:10 |
3 |
0:00:00 |
0:30:10 |
62,9 |
|
6 |
Barbora Máchová (09) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:25:03 |
6 |
0:00:00 |
0:31:03 |
58,9 |
|
7 |
Nela Majerová (08) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
3 |
|
0:28:58 |
6 |
0:00:00 |
0:34:58 |
41,1 |
|
8 |
Marie Fillová (08) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
5 |
0 |
0 |
|
0:29:23 |
7 |
0:00:00 |
0:36:23 |
34,6 |
|
Nejmladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Jakub Kůrka (08) |
KČT Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:21:00 |
2 |
0:00:00 |
0:23:00 |
100 |
M |
2 |
Daniel Šikr (08) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:28 |
0 |
0:00:00 |
0:23:28 |
98 |
M |
3 |
Ondřej Knop (09) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
|
0:23:51 |
3 |
0:00:00 |
0:26:51 |
83,3 |
II. VT |
4 |
Kryštof Valášek (08) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
|
0:24:05 |
3 |
0:00:00 |
0:27:05 |
82,2 |
II. VT |
5 |
Vojtěch Čambala (08) |
TOM 1419 Otrokovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
|
0:24:13 |
4 |
0:00:00 |
0:28:13 |
77,3 |
III. VT |
6 |
Matyáš Kluka (09) |
KČT Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:27 |
3 |
0:00:00 |
0:28:27 |
76,3 |
III. VT |
7 |
Mikuláš Ulman (09) |
ZŠ Dětmarovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
3 |
2 |
|
0:22:19 |
8 |
0:00:00 |
0:30:19 |
68,2 |
|
8 |
Tomáš Hraško (08) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
0 |
0 |
2 |
3 |
1 |
3 |
|
0:24:25 |
10 |
0:00:00 |
0:34:25 |
50,4 |
|
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Barbora Trojanová (06) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:22:28 |
2 |
0:00:00 |
0:24:28 |
100 |
M |
2 |
Lenka Březinová (06) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
3 |
0 |
0 |
|
0:22:15 |
4 |
0:00:38 |
0:25:37 |
95,3 |
M |
3 |
Barbora Dvořáčková (07) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:22:52 |
4 |
0:00:00 |
0:26:52 |
90,2 |
I. VT |
4 |
Veronika Böhmová (06) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:20 |
3 |
0:00:00 |
0:27:20 |
88,3 |
II. VT |
5 |
Alena Fojtíčková (06) |
TOM Rokytná 409 Brno |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:24:25 |
3 |
0:00:00 |
0:27:25 |
87,9 |
II. VT |
6 |
Jana Nowaková (06) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:06 |
3 |
0:00:00 |
0:28:06 |
85,1 |
II. VT |
7 |
Anežka Pokorná (07) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:24:31 |
4 |
0:00:00 |
0:28:31 |
83,4 |
II. VT |
8 |
Lucie Horáková (06) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:28:11 |
2 |
0:00:00 |
0:30:11 |
76,6 |
III. VT |
9 |
Vendula Konopáčová (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:26:59 |
4 |
0:00:00 |
0:30:59 |
73,4 |
III. VT |
10 |
Ema Babulíková (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:27:12 |
4 |
0:00:00 |
0:31:12 |
72,5 |
III. VT |
11 |
Kristýna Knopová (07) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:54 |
3 |
0:00:00 |
0:31:54 |
69,6 |
|
12 |
Julie Barošová (06) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
1 |
|
0:25:20 |
7 |
0:00:00 |
0:32:20 |
67,8 |
|
13 |
Adéla Buncová (06) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
13 |
2 |
1 |
|
0:21:47 |
19 |
0:00:00 |
0:40:47 |
33,3 |
|
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Petr Roubíček (06) |
Junák Český Brod |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:24:27 |
1 |
0:00:00 |
0:25:27 |
100 |
M |
2 |
David Sládek (06) |
Kralovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:20:53 |
5 |
0:00:00 |
0:25:53 |
98,3 |
M |
3 |
Dominik Cienciala (06) |
KČT Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:23:26 |
4 |
0:00:00 |
0:27:26 |
92,2 |
I. VT |
4 |
Jakub Fabrika (06) |
TOM 1419 Otrokovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
|
0:24:50 |
3 |
0:00:12 |
0:27:38 |
91,4 |
I. VT |
5 |
David Kohut (06) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:33 |
3 |
0:00:00 |
0:28:33 |
87,8 |
II. VT |
6 |
Dominik Horák (07) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:18 |
0 |
0:00:12 |
0:29:06 |
85,7 |
II. VT |
7 |
Pavel Bartošovský (06) |
Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:30:51 |
5 |
0:00:00 |
0:35:51 |
59,1 |
|
8 |
Ondřej Fúsek (07) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:32:54 |
4 |
0:00:00 |
0:36:54 |
55 |
|
9 |
David Jun (07) |
Skauti Týnec n.S. |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
0:29:25 |
9 |
0:00:00 |
0:38:25 |
49,1 |
|
10 |
Mikuláš Popel (06) |
Kralovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:17 |
4 |
0:00:00 |
0:39:17 |
45,6 |
|
11 |
Martin Čambala (07) |
TOM 1419 Otrokovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
9 |
1 |
2 |
|
0:28:36 |
15 |
0:00:00 |
0:43:36 |
28,7 |
|
12 |
Matěj Šír (06) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
10 |
0 |
ok |
2 |
0 |
1 |
12 |
1 |
9 |
|
0:32:41 |
36 |
0:00:00 |
1:08:41 |
0 |
|
Starší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Magdalena Jandová (04) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:22:35 |
1 |
0:00:00 |
0:23:35 |
100 |
M |
2 |
Adéla Buczková (05) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:18 |
1 |
0:00:00 |
0:24:18 |
97 |
M |
3 |
Sára Helisová (04) |
TOM Vejři Lovosice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:24:05 |
1 |
0:00:00 |
0:25:05 |
93,6 |
I. VT |
4 |
Klára Oušková (05) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:09 |
0 |
0:00:00 |
0:26:09 |
89,1 |
II. VT |
5 |
Petra Paluchová (05) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:32 |
3 |
0:00:00 |
0:26:32 |
87,5 |
II. VT |
6 |
Eliška Popelová (04) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:25:18 |
2 |
0:00:00 |
0:27:18 |
84,2 |
II. VT |
7 |
Alena Kazíková (04) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:25:34 |
2 |
0:00:00 |
0:27:34 |
83,1 |
II. VT |
8 |
Anna Výmolová (05) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:24:50 |
3 |
0:00:00 |
0:27:50 |
82 |
II. VT |
9 |
Sára Krchňáková (04) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:55 |
0 |
0:00:00 |
0:27:55 |
81,6 |
II. VT |
10 |
Adéla Veruňková (04) |
Kralovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:09 |
4 |
0:00:00 |
0:28:09 |
80,6 |
II. VT |
11 |
Tereza Dvořáková (05) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:26:28 |
4 |
0:00:00 |
0:30:28 |
70,8 |
III. VT |
12 |
Kristýna Maťaťová (04) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:25:41 |
5 |
0:00:00 |
0:30:41 |
69,9 |
|
13 |
Daniela Rafajová (04) |
TOM 1412 Otrokovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
3 |
|
0:25:19 |
7 |
0:00:00 |
0:32:19 |
63 |
|
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Vojtěch Adam (04) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:22:27 |
0 |
0:00:00 |
0:22:27 |
100 |
M |
2 |
Štěpán Scholaster (05) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:21:05 |
2 |
0:00:00 |
0:23:05 |
97,2 |
M |
3 |
Jan Kůrka (05) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:34 |
1 |
0:00:00 |
0:24:34 |
90,6 |
I. VT |
4 |
Kryštof Komjathy (04) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:21:43 |
3 |
0:00:00 |
0:24:43 |
89,9 |
II. VT |
5 |
Daniel Skala (04) |
TOM Svišti Bohumín |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:22 |
3 |
0:00:00 |
0:26:22 |
82,6 |
II. VT |
6 |
Samuel Gabčo (04) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:23:28 |
3 |
0:00:00 |
0:26:28 |
82,1 |
II. VT |
7 |
Vojtěch Kůsa (04) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
|
0:22:23 |
5 |
0:00:00 |
0:27:23 |
78 |
III. VT |
8 |
Matouš Konopáč (05) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:17 |
1 |
0:00:00 |
0:28:17 |
74 |
III. VT |
9 |
Lukáš Ryzí (04) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
4 |
2 |
1 |
|
0:20:47 |
8 |
0:00:00 |
0:28:47 |
71,8 |
III. VT |
10 |
Vojtěch Khestl (05) |
TOM Vejři Lovosice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
|
0:27:09 |
3 |
0:00:00 |
0:30:09 |
65,7 |
|
11 |
Jan Čambala (04) |
TOM 1419 Otrokovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:25:33 |
5 |
0:00:00 |
0:30:33 |
63,9 |
|
12 |
Jiří Pudich (05) |
TOM Svišti Bohumín |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
0 |
|
0:23:41 |
7 |
0:00:00 |
0:30:41 |
63,3 |
|
13 |
Daniel Kreibich (05) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:27:06 |
4 |
0:00:00 |
0:31:06 |
61,5 |
|
14 |
Josef Plášil (04) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
1 |
1 |
0 |
|
0:26:22 |
7 |
0:00:00 |
0:33:22 |
51,4 |
|
15 |
Jan Vašina (04) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
2 |
3 |
|
0:24:51 |
10 |
0:00:00 |
0:34:51 |
44,8 |
|
16 |
Marek Štochl (05) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
10 |
1 |
0 |
|
0:26:26 |
13 |
0:00:00 |
0:39:26 |
24,4 |
|
17 |
Jakub Zvěřina (05) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
10 |
1 |
0 |
|
0:26:54 |
14 |
0:00:00 |
0:40:54 |
17,8 |
|
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Klára Buncová (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:30 |
1 |
0:00:00 |
0:36:30 |
100 |
M |
2 |
Hana Gabzdylová (02) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:35:33 |
4 |
0:00:00 |
0:39:33 |
91,6 |
I. VT |
3 |
Eliška Kozelková (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:39:21 |
2 |
0:00:00 |
0:41:21 |
86,7 |
II. VT |
4 |
Kateřina Žváková (02) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:36:22 |
5 |
0:00:00 |
0:41:22 |
86,7 |
II. VT |
5 |
Magdaléna Wagnerová (03) |
ZŠ Kynšperk nad Ohří |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:48 |
2 |
0:00:00 |
0:41:48 |
85,5 |
II. VT |
6 |
Beáta Buczková (03) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
0 |
|
0:38:34 |
4 |
0:00:00 |
0:42:34 |
83,4 |
II. VT |
7 |
Eliška Šimková (03) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:39:50 |
5 |
0:00:00 |
0:44:50 |
77,2 |
III. VT |
8 |
Hana Pavlů (03) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:41:08 |
5 |
0:01:01 |
0:45:07 |
76,4 |
III. VT |
9 |
Kateřina Popová (02) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:20 |
2 |
0:00:00 |
0:45:20 |
75,8 |
III. VT |
10 |
Andrea Fúsková (03) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:41:24 |
4 |
0:00:00 |
0:45:24 |
75,6 |
III. VT |
11 |
Vanda Žálková (03) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:42:51 |
5 |
0:00:00 |
0:47:51 |
68,9 |
|
12 |
Hana Polášková (02) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:45:13 |
5 |
0:00:00 |
0:50:13 |
62,4 |
|
13 |
Dominika Hoťková (02) |
KČT Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:47:06 |
4 |
0:00:00 |
0:51:06 |
60 |
|
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Jakub Hofman (02) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:08 |
1 |
0:00:00 |
0:27:08 |
100 |
M |
2 |
Adam Tupý (02) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:27:26 |
4 |
0:00:00 |
0:31:26 |
84,2 |
II. VT |
3 |
Lukáš Sládek (02) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
0 |
|
0:28:18 |
4 |
0:00:00 |
0:32:18 |
81 |
II. VT |
4 |
Vojtěch Kozelka (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:33:30 |
1 |
0:00:00 |
0:34:30 |
72,9 |
III. VT |
5 |
Ondřej Šnajder (02) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:30:44 |
5 |
0:00:00 |
0:35:44 |
68,3 |
|
6 |
Daniel Prachař (02) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:31:24 |
6 |
0:00:00 |
0:37:24 |
62,2 |
|
7 |
Tomáš Gilg (03) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:50 |
4 |
0:00:00 |
0:37:50 |
60,6 |
|
8 |
Ondřej Václavínek (02) |
Divočáci Frýdlant |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:35:07 |
4 |
0:00:00 |
0:39:07 |
55,8 |
|
9 |
Alexandr Lorincz (02) |
TOM 1419 Otrokovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:16 |
7 |
0:00:00 |
0:43:16 |
40,5 |
|
10 |
Petr Plicka (03) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:37:31 |
6 |
0:00:00 |
0:43:31 |
39,6 |
|
11 |
Jakub Vantuch (03) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:39:33 |
6 |
0:00:00 |
0:45:33 |
32,1 |
|
12 |
Marek Charvát (03) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
5 |
3 |
0 |
|
0:36:09 |
11 |
0:00:00 |
0:47:09 |
26,2 |
|
13 |
Jan Jelínek (02) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
|
0:41:20 |
8 |
0:00:00 |
0:49:20 |
18,2 |
|
Starší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Helena Pavlů (01) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:53 |
2 |
0:00:12 |
0:36:41 |
100 |
M |
2 |
Marie Wagnerová (01) |
ZŠ Kynšperk nad Ohří |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:08 |
3 |
0:00:00 |
0:39:08 |
93,3 |
I. VT |
3 |
Eliška Plášilová (00) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:38:42 |
7 |
0:00:00 |
0:45:42 |
75,4 |
III. VT |
4 |
Klára Svobodová (01) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:39:47 |
6 |
0:00:00 |
0:45:47 |
75,2 |
III. VT |
5 |
Veronika Magnusková (00) |
Divočáci Frýdlant |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:41:02 |
5 |
0:00:08 |
0:45:54 |
74,9 |
III. VT |
6 |
Kateřina Plicková (01) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:40:57 |
5 |
0:00:00 |
0:45:57 |
74,7 |
III. VT |
7 |
Kristýna Nowaková (01) |
KČT Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:38:12 |
8 |
0:00:00 |
0:46:12 |
74,1 |
III. VT |
8 |
Lenka Výmolová (00) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:40:35 |
6 |
0:00:00 |
0:46:35 |
73 |
III. VT |
9 |
Anežka Sochová (01) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:43:07 |
4 |
0:00:10 |
0:46:57 |
72 |
III. VT |
10 |
Erika Bojarčuková (00) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:42:09 |
6 |
0:00:00 |
0:48:09 |
68,7 |
|
11 |
Karolína Schejbalová (01) |
TOM Vejři Lovosice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:58 |
5 |
0:00:00 |
0:51:58 |
58,3 |
|
Starší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Adam Basl (01) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:04 |
0 |
0:00:00 |
0:30:04 |
100 |
M |
2 |
Martin Janeček (00) |
TOM 1419 Otrokovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:26:33 |
4 |
0:00:00 |
0:30:33 |
98,4 |
M |
3 |
Martin Zeman (01) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:29:12 |
4 |
0:00:00 |
0:33:12 |
89,6 |
II. VT |
4 |
Karel Vágner (01) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:30:25 |
5 |
0:00:00 |
0:35:25 |
82,2 |
II. VT |
5 |
Ondřej Staněk (01) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
|
0:29:57 |
6 |
0:00:00 |
0:35:57 |
80,4 |
II. VT |
6 |
Filip Zajíček (00) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:31:44 |
7 |
0:00:00 |
0:38:44 |
71,2 |
III. VT |
7 |
Adam Červenka (01) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:34:56 |
4 |
0:00:00 |
0:38:56 |
70,5 |
III. VT |
8 |
Ondřej Březina (01) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:36:02 |
5 |
0:00:00 |
0:41:02 |
63,5 |
|
Ženy - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Linda Rechtoriková (87) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:29:32 |
3 |
0:00:00 |
0:32:32 |
100 |
M |
2 |
Magdaléna Gencová (98) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:55 |
1 |
0:00:00 |
0:32:55 |
98,8 |
M |
3 |
Blanka Rosáková (93) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:01 |
2 |
0:00:00 |
0:33:01 |
98,5 |
M |
4 |
Aneta Dreslerová (97) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:31:03 |
2 |
0:00:00 |
0:33:03 |
98,4 |
M |
5 |
Eva Babicová (88) |
Junák Český Brod |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:33:01 |
3 |
0:00:00 |
0:36:01 |
89,3 |
II. VT |
6 |
Michaela Kreibichová (94) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:14 |
1 |
0:00:00 |
0:36:14 |
88,6 |
II. VT |
7 |
Jana Čokrtová (92) |
Junák Český Brod |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:14 |
2 |
0:00:00 |
0:39:14 |
79,4 |
III. VT |
8 |
Šárka Pokludová (96) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
1 |
1 |
2 |
|
0:30:56 |
9 |
0:00:00 |
0:39:56 |
77,3 |
III. VT |
9 |
Markéta Fryštacká (93) |
KČT Velký Újezd |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:52 |
4 |
0:00:00 |
0:41:52 |
71,3 |
III. VT |
10 |
Karolína Tkáčová (97) |
Divočáci Frýdlant |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:39:44 |
4 |
0:00:00 |
0:43:44 |
65,6 |
|
11 |
Veronika Kupková (87) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:39:50 |
4 |
0:00:00 |
0:43:50 |
65,3 |
|
12 |
Markéta Řeháčková (96) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:42:21 |
3 |
0:00:00 |
0:45:21 |
60,6 |
|
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Petr Kopeček (96) |
Divočáci Frýdlant |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:26:25 |
2 |
0:00:00 |
0:28:25 |
100 |
M |
2 |
Ondřej Genco (96) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:26:36 |
2 |
0:00:00 |
0:28:36 |
99,4 |
M |
3 |
Petr Bílek (99) |
Žl. kvítek Palkovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:26:05 |
3 |
0:00:00 |
0:29:05 |
97,7 |
M |
4 |
Zdeněk Plešinger (95) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:55 |
0 |
0:00:00 |
0:30:55 |
91,2 |
I. VT |
5 |
Ladislav Merta (99) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:27:25 |
4 |
0:00:00 |
0:31:25 |
89,4 |
II. VT |
6 |
Tomáš Pasterňák (93) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:29:21 |
3 |
0:00:00 |
0:32:21 |
86,2 |
II. VT |
7 |
Zdeněk Karhan (99) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:18 |
3 |
0:00:00 |
0:33:18 |
82,8 |
II. VT |
8 |
Petr Kalousek (86) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:29 |
1 |
0:00:00 |
0:33:29 |
82,2 |
II. VT |
9 |
Viktor Maťaťa (96) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:28:27 |
6 |
0:00:00 |
0:34:27 |
78,8 |
III. VT |
10 |
Ondřej Fryštacký (94) |
KČT Velký Újezd |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:31:08 |
4 |
0:00:00 |
0:35:08 |
76,4 |
III. VT |
11 |
Milan Novák (97) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:31:39 |
6 |
0:00:00 |
0:37:39 |
67,5 |
|
12 |
Jiří Bajtek (98) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:35:21 |
3 |
0:00:00 |
0:38:21 |
65 |
|
13 |
Michal Horák (91) |
Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:33:26 |
5 |
0:00:00 |
0:38:26 |
64,8 |
|
14 |
Vladan Sukač (89) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:05 |
3 |
0:00:00 |
0:39:05 |
62,5 |
|
15 |
Vojtěch Proschl (99) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:09 |
5 |
0:00:00 |
0:41:09 |
55,2 |
|
16 |
Ondřej Huďa (95) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:17 |
4 |
0:00:00 |
0:42:17 |
51,2 |
|
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Lucie Čiperová (81) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:46 |
0 |
0:00:00 |
0:38:46 |
100 |
M |
2 |
Leona Konopáčová (79) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:35:39 |
5 |
0:00:00 |
0:40:39 |
95,1 |
M |
3 |
Pavlína Trojanová (77) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
3 |
1 |
1 |
|
0:34:00 |
7 |
0:00:00 |
0:41:00 |
94,2 |
I. VT |
4 |
Romana Vejrostová (65) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:07 |
1 |
0:00:00 |
0:41:07 |
93,9 |
I. VT |
5 |
Petra Badurová (77) |
KČT Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:37:07 |
4 |
0:00:00 |
0:41:07 |
93,9 |
I. VT |
6 |
Iveta Szalaiová (66) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
6 |
0 |
1 |
|
0:33:33 |
9 |
0:00:00 |
0:42:33 |
90,2 |
I. VT |
7 |
Markéta Máchová (77) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:37:38 |
5 |
0:00:00 |
0:42:38 |
90 |
II. VT |
8 |
Anna Fryštacká (69) |
KČT Velký Újezd |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:55 |
2 |
0:00:00 |
0:42:55 |
89,3 |
II. VT |
9 |
Jana Žitková (74) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:40:05 |
3 |
0:00:00 |
0:43:05 |
88,9 |
II. VT |
10 |
Květa Fúsková (78) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:42:21 |
1 |
0:00:00 |
0:43:21 |
88,2 |
II. VT |
11 |
Jana Nowaková (74) |
KČT Orlová |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:42:32 |
3 |
0:00:00 |
0:45:32 |
82,5 |
II. VT |
12 |
Renáta Horáková (76) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:44:40 |
3 |
0:00:00 |
0:47:40 |
77 |
III. VT |
13 |
Gabriela Kreuzerová (73) |
TOM Saturn Plzeň |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:43:47 |
5 |
0:00:00 |
0:48:47 |
74,2 |
III. VT |
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Vít Konopáč (72) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:28:48 |
2 |
0:00:00 |
0:30:48 |
100 |
M |
2 |
Libor Koloničný (70) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:30:42 |
1 |
0:00:00 |
0:31:42 |
97,1 |
M |
3 |
Tomáš Fúsek (66) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:30:30 |
2 |
0:00:00 |
0:32:30 |
94,5 |
I. VT |
4 |
Jiří Buczek (76) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:32:21 |
2 |
0:00:00 |
0:34:21 |
88,5 |
II. VT |
5 |
Roman Gach (63) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:30:29 |
4 |
0:00:00 |
0:34:29 |
88 |
II. VT |
6 |
Milan Fógl (66) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:31 |
1 |
0:00:00 |
0:35:31 |
84,7 |
II. VT |
7 |
Vojtěch Šimek (74) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:32:11 |
5 |
0:00:00 |
0:37:11 |
79,3 |
III. VT |
8 |
Jiří Vilhelm (70) |
KČT Orlová |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
6 |
1 |
1 |
|
0:29:42 |
9 |
0:00:00 |
0:38:42 |
74,4 |
III. VT |
9 |
Petr Pavlů (72) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:36:56 |
3 |
0:00:00 |
0:39:56 |
70,3 |
III. VT |
10 |
Pavel Kubánek (68) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:17 |
4 |
0:00:00 |
0:40:17 |
69,2 |
|
11 |
Milan Hankovec (60) |
HUSOT Strakonice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:37:11 |
4 |
0:00:00 |
0:41:11 |
66,3 |
|
12 |
Karel Popel (65) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:43:58 |
6 |
0:00:00 |
0:49:58 |
37,8 |
|
13 |
Tomáš Pokorný (63) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
7 |
1 |
2 |
|
0:38:42 |
13 |
0:00:00 |
0:51:42 |
32,1 |
|
Bílý pohár
oddíl |
počet bodů |
KČT Orlová |
455,4 |
Nezmaři Bílovec |
448,8 |
Kralovice |
429,8 |
TOM Tuláci Fr.Místek |
406,8 |
TOM Práčata Rapšach |
375,7 |
Divočáci Frýdlant |
329,4 |
TOM Mikulášovice |
298,3 |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
296,7 |
TOM 1419 Otrokovice |
261,3 |
TOM Rokytná 409 Brno |
210,8 |
TOM Vejři Lovosice |
159,3 |
TOM Svišti Bohumín |
145,9 |
Junák Český Brod |
144,8 |
TOM KČT Kralupy |
96,3 |
Žl. kvítek Palkovice |
82 |
ZŠ Dětmarovice |
68,2 |
TOM 1412 Otrokovice |
63 |
Brno |
59,1 |
TOM Kamarádi Pacov |
51,4 |
Skauti Týnec n.S. |
49,1 |
Červený pohár
oddíl |
počet bodů |
TOM KČT Kralupy |
500 |
TOM Tuláci Fr.Místek |
468,7 |
KČT Orlová |
466,2 |
TOM Mikulášovice |
456,7 |
Kralovice |
424,1 |
Žl. kvítek Palkovice |
418,8 |
Nezmaři Bílovec |
406,1 |
Divočáci Frýdlant |
381 |
TOM Kamarádi Pacov |
372 |
KČT Velký Újezd |
237 |
ZŠ Kynšperk nad Ohří |
178,8 |
Junák Český Brod |
168,7 |
TOM 1419 Otrokovice |
138,9 |
TOM Delfíni Borotín |
100 |
TOM Saturn Plzeň |
74,2 |
HUSOT Strakonice |
66,3 |
Brno |
64,8 |
TOM Vejři Lovosice |
58,3 |
TOM Rokytná 409 Brno |
18,2 |