TZ 2.závod ČP
14. 5. 2016
Pořadatel: TOM 1301 Tuláci Frýdek-Místek
Místo konání: Sviadno
Ředitel závodu: Jana Žurková
Hlavní rozhodčí: Tomáš Huďa
Stavitel tratí: Jakub Šupák,Marek Vavřička
Počtářská komise: Hana Nejedlíková
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Lenka Březinová (06) |
Divočáci Frýdlant |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:20:34 |
2 |
0:00:00 |
0:22:34 |
100 |
I. VT |
2 |
Ema Babulíková (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:21:58 |
1 |
0:00:12 |
0:22:46 |
99,1 |
I. VT |
3 |
Mária Skalová (07) |
TOM Svišti Bohumín |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:22:54 |
0 |
0:00:00 |
0:22:54 |
98,5 |
I. VT |
4 |
Veronika Böhmová (06) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:22:19 |
1 |
0:00:00 |
0:23:19 |
96,7 |
I. VT |
5 |
Alena Fojtíčková (06) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:19:31 |
4 |
0:00:00 |
0:23:31 |
95,8 |
I. VT |
6 |
Adéla Buncová (06) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:22:06 |
2 |
0:00:00 |
0:24:06 |
93,2 |
I. VT |
7 |
Renata Charvátová (06) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:49 |
0 |
0:00:00 |
0:24:49 |
90 |
II. VT |
8 |
Barbora Trojanová (06) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:22:13 |
3 |
0:00:00 |
0:25:13 |
88,3 |
II. VT |
9 |
Lucie Gašková (06) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:24:00 |
2 |
0:00:00 |
0:26:00 |
84,8 |
II. VT |
10 |
Anna Babulíková (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:51 |
2 |
0:00:00 |
0:27:51 |
76,6 |
III. VT |
11 |
Barbara Solichová (07) |
KČT Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
5 |
0 |
0 |
|
0:22:07 |
6 |
0:00:00 |
0:28:07 |
75,4 |
III. VT |
12 |
Lucie Badurová (07) |
KČT Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:26:44 |
3 |
0:00:00 |
0:29:44 |
68,2 |
|
13 |
Anežka Pokorná (07) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
0 |
|
0:24:53 |
5 |
0:00:08 |
0:29:45 |
68,2 |
|
14 |
Lucie Horáková (06) |
Divočáci Frýdlant |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
5 |
|
0:22:43 |
8 |
0:00:11 |
0:30:32 |
64,7 |
|
15 |
Vendula Konopáčová (07) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:02 |
0 |
0:00:00 |
0:31:02 |
62,5 |
|
16 |
Tereza Freithová (06) |
TOM Svišti Bohumín |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
0:28:15 |
4 |
0:00:00 |
0:32:15 |
57,1 |
|
17 |
Stela Horáková (06) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
2 |
0 |
1 |
|
0:29:50 |
4 |
0:00:00 |
0:33:50 |
50,1 |
|
18 |
Zoe Srníčková (07) |
TOM Svišti Bohumín |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
3 |
1 |
1 |
|
0:26:50 |
7 |
0:00:00 |
0:33:50 |
50,1 |
|
19 |
Julie Jordanová (08) |
KČT Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
|
0:30:41 |
4 |
0:00:00 |
0:34:41 |
46,3 |
|
20 |
Mariana Žiaková (07) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
1 |
2 |
0 |
|
0:28:33 |
7 |
0:00:00 |
0:35:33 |
42,5 |
|
21 |
Michaela Žitková (07) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:32:52 |
3 |
0:00:00 |
0:35:52 |
41,1 |
|
22 |
Nella Ligocká (08) |
KČT Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
2 |
2 |
2 |
|
0:30:05 |
9 |
0:00:00 |
0:39:05 |
26,8 |
|
23 |
Lucie Resová (06) |
TOM Paprsek Kr. Pole |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
2 |
3 |
2 |
3 |
3 |
1 |
|
0:24:14 |
15 |
0:00:07 |
0:39:07 |
26,7 |
|
24 |
Silvie Hrubá (06) |
TOM Kamarádi Pacov |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
5 |
1 |
3 |
|
0:26:30 |
13 |
0:00:00 |
0:39:30 |
25 |
|
25 |
Magdaléna Žálková (06) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
1 |
2 |
2 |
1 |
|
0:31:37 |
8 |
0:00:00 |
0:39:37 |
24,4 |
|
26 |
Marie Fillová (08) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
2 |
|
0:37:19 |
4 |
0:00:00 |
0:41:19 |
16,9 |
|
27 |
Hana Mathlouthi (07) |
TOM Saturn Plzeň |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
1 |
3 |
|
0:38:51 |
8 |
0:00:17 |
0:46:34 |
0 |
|
28 |
Karolína Doležalová (07) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
2 |
2 |
2 |
5 |
3 |
0 |
|
0:32:11 |
15 |
0:00:00 |
0:47:11 |
0 |
|
29 |
Ester Smejová (06) |
Divočáci Frýdlant |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
0 |
1 |
2 |
1 |
1 |
10 |
|
0:36:25 |
16 |
0:00:14 |
0:52:11 |
0 |
|
30 |
Klára Kyprová (06) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
2 |
0 |
1 |
8 |
5 |
2 |
|
0:34:06 |
19 |
0:00:00 |
0:53:06 |
0 |
|
31 |
Nela Kykrychová (06) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
1 |
11 |
6 |
0 |
|
0:30:49 |
23 |
0:00:00 |
0:53:49 |
0 |
|
32 |
Anna Ambruzová (06) |
TOM 1412 Otrokovice |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
2 |
2 |
2 |
1 |
3 |
8 |
|
0:36:10 |
19 |
0:00:00 |
0:55:10 |
0 |
|
D |
Viktorie Vincencová (08) |
TOM Rokytná 409 Brno |
Diskvalifikace: Vzdala závod |
|||||||||||||||||
D |
Martina Štefanová (06) |
TOM Rokytná 409 Brno |
Diskvalifikace: Vynechání kontroly - Dřeviny |
Nejmladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Michal Vošahlík (06) |
KČT Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:27 |
1 |
0:00:00 |
0:24:27 |
100 |
I. VT |
2 |
Josef Válek (06) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:23:06 |
2 |
0:00:00 |
0:25:06 |
97,3 |
I. VT |
3 |
Jakub Kůrka (08) |
KČT Orlová |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:22:23 |
3 |
0:00:10 |
0:25:13 |
96,9 |
I. VT |
4 |
Dominik Horák (07) |
Divočáci Frýdlant |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:24:00 |
2 |
0:00:15 |
0:25:45 |
94,7 |
I. VT |
5 |
Pavel Bartošovský (06) |
Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:26:19 |
1 |
0:00:00 |
0:27:19 |
88,3 |
II. VT |
6 |
Petr Plášil (06) |
TOM Kamarádi Pacov |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:24:12 |
4 |
0:00:00 |
0:28:12 |
84,7 |
II. VT |
7 |
Václav Machek (07) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:48 |
0 |
0:00:10 |
0:28:38 |
82,9 |
II. VT |
8 |
Dominik Cienciala (06) |
KČT Orlová |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
1 |
|
0:23:49 |
6 |
0:00:00 |
0:29:49 |
78,1 |
III. VT |
9 |
Daniel Šikr (08) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
|
0:27:04 |
3 |
0:00:00 |
0:30:04 |
77 |
III. VT |
10 |
David Sládek (06) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
6 |
1 |
0 |
|
0:23:24 |
7 |
0:00:00 |
0:30:24 |
75,7 |
III. VT |
11 |
Vojtěch Šustr (06) |
TOM KČT Kralupy |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
1 |
|
0:24:52 |
6 |
0:00:00 |
0:30:52 |
73,8 |
III. VT |
12 |
Mikuláš Popel (06) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:46 |
2 |
0:00:00 |
0:31:46 |
70,1 |
III. VT |
13 |
Petr Roubíček (06) |
Junák Český Brod |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
3 |
3 |
1 |
|
0:24:19 |
9 |
0:00:00 |
0:33:19 |
63,7 |
|
14 |
Lukáš Machorek (06) |
TOM Mikulášovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
4 |
0 |
|
0:27:16 |
7 |
0:00:30 |
0:33:46 |
61,9 |
|
15 |
Jonáš Vaverka (07) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
4 |
|
0:24:52 |
10 |
0:00:00 |
0:34:52 |
57,4 |
|
16 |
Vojtěch Otruba (06) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
1 |
4 |
1 |
3 |
|
0:24:41 |
11 |
0:00:00 |
0:35:41 |
54,1 |
|
17 |
Ondřej Res (06) |
TOM Paprsek Kr. Pole |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
10 |
|
0:22:57 |
17 |
0:00:00 |
0:39:57 |
36,6 |
|
18 |
Václav Juránek (07) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
1 |
3 |
3 |
0 |
|
0:28:16 |
12 |
0:00:00 |
0:40:16 |
35,3 |
|
19 |
Matěj Šír (06) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
3 |
10 |
|
0:26:41 |
14 |
0:00:00 |
0:40:41 |
33,6 |
|
20 |
Jiří Plášil (06) |
TOM Kamarádi Pacov |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
2 |
11 |
|
0:26:19 |
15 |
0:00:00 |
0:41:19 |
31 |
|
21 |
Jakub Otruba (06) |
TOM Rokytná 409 Brno |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
2 |
2 |
2 |
7 |
0 |
1 |
|
0:28:22 |
15 |
0:00:00 |
0:43:22 |
22,6 |
|
22 |
František Chmelař (06) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
1 |
7 |
4 |
2 |
|
0:27:40 |
17 |
0:00:00 |
0:44:40 |
17,3 |
|
D |
David Kohut (06) |
Nezmaři Bílovec |
Diskvalifikace: Změna koridoru během plížení |
|||||||||||||||||
D |
Ondřej Fúsek (07) |
TOM Mikulášovice |
Diskvalifikace: Vynechání kontroly TT |
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Kristýna Maťaťová (04) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:30 |
0 |
0:00:03 |
0:27:27 |
100 |
I. VT |
2 |
Magdalena Jandová (04) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:36 |
2 |
0:00:10 |
0:29:26 |
92,8 |
I. VT |
3 |
Veronika Staňková (04) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:24:39 |
5 |
0:00:00 |
0:29:39 |
92 |
I. VT |
4 |
Sára Krchňáková (04) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:30:10 |
2 |
0:00:00 |
0:32:10 |
82,8 |
II. VT |
5 |
Natálie Mocíková (05) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:29:13 |
6 |
0:00:02 |
0:35:11 |
71,8 |
III. VT |
6 |
Adéla Buczková (05) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:29:22 |
6 |
0:00:00 |
0:35:22 |
71,2 |
III. VT |
7 |
Alena Kazíková (04) |
KČT Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:31:55 |
5 |
0:00:00 |
0:36:55 |
65,5 |
|
8 |
Klára Oušková (05) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:34:44 |
4 |
0:00:00 |
0:38:44 |
58,9 |
|
9 |
Petra Paluchová (05) |
KČT Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:31:57 |
7 |
0:00:00 |
0:38:57 |
58,1 |
|
10 |
Valerie Nowaková (05) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
4 |
3 |
|
0:28:59 |
11 |
0:00:00 |
0:39:59 |
54,3 |
|
11 |
Anna Výmolová (05) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0:36:16 |
5 |
0:00:00 |
0:41:16 |
49,7 |
|
12 |
Daniela Rafajová (04) |
TOM 1412 Otrokovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
2 |
0 |
5 |
0 |
|
0:29:14 |
13 |
0:00:00 |
0:42:14 |
46,1 |
|
13 |
Eliška Popelová (04) |
Kralovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:37:19 |
6 |
0:00:00 |
0:43:19 |
42,2 |
|
14 |
Eliška Válková (04) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
|
0:40:38 |
3 |
0:00:00 |
0:43:38 |
41 |
|
15 |
Ažběta Vodičková (05) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:37:02 |
8 |
0:00:00 |
0:45:02 |
35,9 |
|
16 |
Klára Šimralová (04) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
|
0:39:02 |
7 |
0:00:00 |
0:46:02 |
32,3 |
|
17 |
Klára Žamberská (04) |
TOM Vejři Lovosice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:36:08 |
11 |
0:00:00 |
0:47:08 |
28,3 |
|
18 |
Kateřina Doležalová (04) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
2 |
4 |
0 |
|
0:35:39 |
12 |
0:00:00 |
0:47:39 |
26,4 |
|
19 |
Tereza Dvořáková (05) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
2 |
1 |
1 |
1 |
|
0:38:01 |
11 |
0:00:00 |
0:49:01 |
21,4 |
|
20 |
Adéla Seidlová (05) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
2 |
2 |
|
0:38:26 |
11 |
0:00:00 |
0:49:26 |
19,9 |
|
21 |
Jana Fridrichová (05) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
3 |
3 |
|
0:42:15 |
10 |
0:00:13 |
0:52:02 |
10,4 |
|
22 |
Tereza Ondrušová (05) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
0:44:16 |
8 |
0:00:00 |
0:52:16 |
9,6 |
|
23 |
Anna Jelínková (05) |
TOM Rokytná 409 Brno |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
5 |
1 |
3 |
|
0:45:13 |
13 |
0:00:00 |
0:58:13 |
0 |
|
24 |
Lenka Žižková (05) |
Divočáci Frýdlant |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
1 |
5 |
1 |
|
0:45:44 |
14 |
0:00:13 |
0:59:31 |
0 |
|
25 |
Jitka Šťástková (05) |
TOM Kamarádi Pacov |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
3 |
2 |
1 |
|
0:53:09 |
12 |
0:00:09 |
1:05:00 |
0 |
|
D |
Hana Šrubařová (05) |
TOM 1412 Otrokovice |
Diskvalifikace: Vynechání kontroly TT |
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Samuel Gabčo (04) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:39 |
2 |
0:00:00 |
0:27:39 |
100 |
I. VT |
2 |
Jan Opěla (04) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:26:39 |
3 |
0:00:00 |
0:29:39 |
92,8 |
I. VT |
3 |
Vojtěch Kůsa (04) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:25:08 |
5 |
0:00:00 |
0:30:08 |
91 |
I. VT |
4 |
Daniel Skala (04) |
TOM Svišti Bohumín |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:51 |
3 |
0:00:03 |
0:30:48 |
88,6 |
II. VT |
5 |
Jakub Zvěřina (05) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:29:43 |
4 |
0:00:00 |
0:33:43 |
78,1 |
III. VT |
6 |
Patrik Matula (05) |
TOM 1419 Otrokovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:27:31 |
7 |
0:00:00 |
0:34:31 |
75,2 |
III. VT |
7 |
Jan Trsek (04) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:46 |
5 |
0:00:00 |
0:35:46 |
70,6 |
III. VT |
8 |
Daniel Kreibich (05) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:27:50 |
9 |
0:00:16 |
0:36:34 |
67,8 |
|
9 |
Matouš Konopáč (05) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
0:30:41 |
6 |
0:00:00 |
0:36:41 |
67,3 |
|
10 |
Jiří Pudich (05) |
TOM Svišti Bohumín |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
4 |
1 |
|
0:29:07 |
9 |
0:00:03 |
0:38:04 |
62,3 |
|
11 |
Jan Šimek (04) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
0 |
1 |
ok |
0 |
2 |
1 |
3 |
1 |
2 |
|
0:28:57 |
10 |
0:00:00 |
0:38:57 |
59,1 |
|
12 |
Vojtěch Khestl (05) |
TOM Vejři Lovosice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
1 |
|
0:32:41 |
9 |
0:00:00 |
0:41:41 |
49,2 |
|
13 |
Matouš Husarik (05) |
KČT Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
4 |
1 |
|
0:30:18 |
12 |
0:00:00 |
0:42:18 |
47 |
|
14 |
Matěj Simandl (05) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
|
0:34:24 |
10 |
0:00:00 |
0:44:24 |
39,4 |
|
15 |
Kryštof Komjathy (04) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
1 |
1 |
5 |
0 |
|
0:31:24 |
13 |
0:00:00 |
0:44:24 |
39,4 |
|
16 |
Matěj Huďa (04) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
5 |
0 |
|
0:33:23 |
12 |
0:00:00 |
0:45:23 |
35,9 |
|
17 |
Lukáš Tenora (05) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
2 |
5 |
1 |
|
0:34:30 |
13 |
0:00:00 |
0:47:30 |
28,2 |
|
18 |
Ondřej Šikr (05) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:43:27 |
6 |
0:00:00 |
0:49:27 |
21,2 |
|
19 |
Ladislav Smetana (05) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:43:54 |
6 |
0:00:00 |
0:49:54 |
19,5 |
|
20 |
David Böhm (04) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
|
0:38:44 |
12 |
0:00:00 |
0:50:44 |
16,5 |
|
21 |
Adam Kunorza (05) |
TOM 1419 Otrokovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
1 |
0 |
2 |
1 |
|
0:44:41 |
10 |
0:00:00 |
0:54:41 |
2,2 |
|
22 |
Jan Kůrka (05) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:50:46 |
4 |
0:00:00 |
0:54:46 |
1,9 |
|
23 |
Jakub Vlasák (05) |
Junák Český Brod |
0 |
-- |
10 |
1 |
ok |
2 |
1 |
2 |
2 |
3 |
1 |
|
0:41:09 |
22 |
0:00:00 |
1:03:09 |
0 |
|
D |
Lukáš Ryzí (04) |
Divočáci Frýdlant |
Diskvalifikace: Vynechání kontroly TT |
|||||||||||||||||
D |
Josef Plášil (04) |
TOM Kamarádi Pacov |
Diskvalifikace: Vynechání kontroly TT |
|||||||||||||||||
D |
Filip Vágner (05) |
TOM Kamarádi Pacov |
Diskvalifikace: Vynechání kontroly Dřeviny |
Starší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Hana Gabzdylová (02) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:24 |
1 |
0:00:00 |
0:25:24 |
100 |
I. VT |
2 |
Zuzana Šebestová (02) |
TOM Suchdol n.L. |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:10 |
4 |
0:00:00 |
0:28:10 |
89,1 |
II. VT |
3 |
Andrea Fúsková (03) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:03 |
1 |
0:00:00 |
0:29:03 |
85,6 |
II. VT |
4 |
Klára Buncová (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:44 |
2 |
0:00:00 |
0:29:44 |
82,9 |
II. VT |
5 |
Magdaléna Wagnerová (03) |
ZŠ Kynšperk nad Ohří |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:25:08 |
5 |
0:00:00 |
0:30:08 |
81,4 |
II. VT |
6 |
Kateřina Popová (02) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:13 |
1 |
0:00:00 |
0:30:13 |
81 |
II. VT |
7 |
Eliška Šimková (03) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:35 |
4 |
0:00:10 |
0:32:25 |
72,4 |
III. VT |
8 |
Tereza Santariusová (03) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
0 |
|
0:26:30 |
6 |
0:00:00 |
0:32:30 |
72 |
III. VT |
9 |
Eliška Kozelková (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
2 |
2 |
0 |
|
0:28:09 |
6 |
0:00:30 |
0:33:39 |
67,5 |
|
10 |
Julie Zapletalová (03) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
|
0:27:47 |
7 |
0:00:00 |
0:34:47 |
63,1 |
|
11 |
Hana Polášková (02) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:29:24 |
6 |
0:00:00 |
0:35:24 |
60,6 |
|
12 |
Dominika Hoťková (02) |
KČT Orlová |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:29:28 |
6 |
0:00:00 |
0:35:28 |
60,4 |
|
13 |
Agáta Pečená (03) |
TOM Saturn Plzeň |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
3 |
0 |
|
0:30:53 |
7 |
0:00:00 |
0:37:53 |
50,9 |
|
14 |
Beáta Buczková (03) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
0 |
|
0:36:43 |
5 |
0:00:09 |
0:41:34 |
36,4 |
|
15 |
Anna Večeřová (03) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
3 |
|
0:37:16 |
7 |
0:00:00 |
0:44:16 |
25,7 |
|
16 |
Anna Vodičková (02) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
0 |
|
0:32:56 |
12 |
0:00:00 |
0:44:56 |
23,1 |
|
17 |
Lucie Šrubařová (03) |
TOM 1412 Otrokovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
0:36:41 |
11 |
0:00:10 |
0:47:31 |
12,9 |
|
18 |
Barbora Kazíková (03) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:49:50 |
3 |
0:00:00 |
0:52:50 |
0 |
|
19 |
Klára Dohányosová (02) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
1 |
ok |
0 |
3 |
2 |
2 |
5 |
4 |
|
0:37:01 |
19 |
0:00:00 |
0:56:01 |
0 |
|
20 |
Klára Zemanová (03) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
15 |
6 |
15 |
|
0:36:20 |
42 |
0:00:00 |
1:18:20 |
0 |
|
21 |
Veronika Fialová (03) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
10 |
0 |
ok |
2 |
3 |
2 |
11 |
2 |
10 |
|
0:42:26 |
42 |
0:00:07 |
1:24:19 |
0 |
|
D |
Šárka Eichlerová (02) |
Junák Český Brod |
Diskvalifikace: Vynechání kontroly TT |
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Lukáš Sládek (02) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:22:14 |
2 |
0:00:00 |
0:24:14 |
100 |
I. VT |
2 |
Jakub Vantuch (03) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:22:44 |
2 |
0:00:00 |
0:24:44 |
97,9 |
I. VT |
3 |
Adam Tupý (02) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:24:45 |
1 |
0:00:00 |
0:25:45 |
93,7 |
I. VT |
4 |
Vojtěch Čapek (02) |
TOM Delfíni Borotín |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:40 |
3 |
0:00:00 |
0:29:40 |
77,6 |
III. VT |
5 |
Tomáš Gilg (03) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:23 |
2 |
0:00:00 |
0:30:23 |
74,6 |
III. VT |
6 |
Vojtěch Kozelka (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:27:37 |
4 |
0:00:10 |
0:31:27 |
70,2 |
III. VT |
7 |
Daniel Klos (02) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:27:49 |
4 |
0:00:00 |
0:31:49 |
68,7 |
|
8 |
Jakub Hofman (02) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:25:18 |
7 |
0:00:00 |
0:32:18 |
66,7 |
|
9 |
Vít Jakub Pavlas (03) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:28:03 |
5 |
0:00:00 |
0:33:03 |
63,6 |
|
10 |
Petr Plicka (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
2 |
1 |
|
0:28:39 |
6 |
0:00:00 |
0:34:39 |
57 |
|
11 |
Daniel Prachař (02) |
Divočáci Frýdlant |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
2 |
3 |
0 |
|
0:26:14 |
10 |
0:00:00 |
0:36:14 |
50,5 |
|
12 |
Eduard Česnek Lomas (03) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
2 |
|
0:33:19 |
5 |
0:00:00 |
0:38:19 |
41,9 |
|
13 |
Michal Vladimír Bužek (02) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
2 |
4 |
0 |
|
0:30:15 |
9 |
0:00:00 |
0:39:15 |
38 |
|
14 |
Marek Filla (03) |
TOM Rokytná 409 Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
2 |
3 |
0 |
|
0:31:04 |
9 |
0:00:00 |
0:40:04 |
34,7 |
|
15 |
Štěpán Vavroš (02) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
4 |
2 |
0 |
|
0:34:29 |
7 |
0:00:00 |
0:41:29 |
28,8 |
|
16 |
Jan Jelínek (02) |
TOM Rokytná 409 Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:38:00 |
7 |
0:00:00 |
0:45:00 |
14,3 |
|
17 |
Vojtěch Lazar (03) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:39:42 |
7 |
0:00:00 |
0:46:42 |
7,3 |
|
18 |
František Ouška (03) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
9 |
4 |
2 |
|
0:31:56 |
18 |
0:00:00 |
0:49:56 |
0 |
|
19 |
Jan Seidl (02) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
2 |
|
0:43:21 |
10 |
0:00:00 |
0:53:21 |
0 |
|
20 |
Josef Ambruz (03) |
TOM 1419 Otrokovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
1 |
0 |
4 |
2 |
|
0:40:06 |
14 |
0:00:00 |
0:54:06 |
0 |
|
21 |
Richard Res (02) |
TOM Paprsek Kr. Pole |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
2 |
10 |
6 |
3 |
|
0:28:29 |
26 |
0:00:00 |
0:54:29 |
0 |
|
D |
Ondřej Václavínek (02) |
Divočáci Frýdlant |
Diskvalifikace: Plížení-vybočení z koridoru |
|||||||||||||||||
D |
Petr Havrda (03) |
TOM Vejři Lovosice |
Diskvalifikace: Vynechání KPČ |
|||||||||||||||||
D |
František Vrána (03) |
Junák Uh. Hradiště |
Diskvalifikace: Chybí Azimut |
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Veronika Magnusková (00) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:31 |
1 |
0:00:00 |
0:37:31 |
100 |
I. VT |
2 |
Anna Círalová (00) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:31 |
1 |
0:00:00 |
0:40:31 |
92 |
I. VT |
3 |
Anna Boučková (01) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:37:31 |
3 |
0:00:00 |
0:40:31 |
92 |
I. VT |
4 |
Eliška Plášilová (00) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:54 |
5 |
0:00:00 |
0:40:54 |
91 |
I. VT |
5 |
Marie Wagnerová (01) |
ZŠ Kynšperk nad Ohří |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:36 |
3 |
0:00:00 |
0:41:36 |
89,1 |
II. VT |
6 |
Helena Pavlů (01) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:27 |
5 |
0:00:00 |
0:42:27 |
86,9 |
II. VT |
7 |
Kateřina Plicková (01) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:40:29 |
2 |
0:00:00 |
0:42:29 |
86,8 |
II. VT |
8 |
Eliška Došková (01) |
TOM KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:39:10 |
4 |
0:00:00 |
0:43:10 |
84,9 |
II. VT |
9 |
Erika Bojarčuková (00) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:37:57 |
6 |
0:00:00 |
0:43:57 |
82,9 |
II. VT |
10 |
Anežka Sochová (01) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:06 |
5 |
0:00:00 |
0:46:06 |
77,1 |
III. VT |
11 |
Vanesa Martincová (01) |
Junák Český Brod |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
4 |
1 |
|
0:36:13 |
10 |
0:00:00 |
0:46:13 |
76,8 |
III. VT |
12 |
Lenka Výmolová (00) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:42:14 |
4 |
0:00:00 |
0:46:14 |
76,8 |
III. VT |
13 |
Klára Svobodová (01) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:42:13 |
7 |
0:00:00 |
0:49:13 |
68,8 |
|
14 |
Adéla Galetková (00) |
Azimut Napajedla |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:44:12 |
6 |
0:00:00 |
0:50:12 |
66,2 |
|
15 |
Gabriela Jandová (00) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:45:28 |
6 |
0:00:00 |
0:51:28 |
62,8 |
|
16 |
Hana Szlachtová (01) |
TOM Paprsek Kr. Pole |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
3 |
1 |
|
0:49:05 |
10 |
0:00:00 |
0:59:05 |
42,5 |
|
17 |
Karolína Schejbalová (01) |
TOM Vejři Lovosice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
3 |
0 |
|
0:50:58 |
10 |
0:00:00 |
1:00:58 |
37,5 |
|
18 |
Blanka Maráková (00) |
KČT Slovan Břeclav |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
5 |
2 |
4 |
|
0:48:45 |
14 |
0:00:00 |
1:02:45 |
32,7 |
|
19 |
Anna Lörinczová (00) |
TOM 1412 Otrokovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:57:52 |
9 |
0:00:00 |
1:06:52 |
21,8 |
|
D |
Blanca Česnek Lomas (01) |
TOM KČT Kralupy |
Diskvalifikace: chybí azimut |
|||||||||||||||||
D |
Kateřina Poslední (00) |
Kralovice |
Diskvalifikace: změna koridoru během plížení |
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Martin Janeček (00) |
TOM 1419 Otrokovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:22 |
3 |
0:00:00 |
0:31:22 |
100 |
I. VT |
2 |
Adam Červenka (01) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:42 |
3 |
0:00:00 |
0:38:42 |
76,6 |
III. VT |
3 |
Karel Vágner (01) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:02 |
4 |
0:00:00 |
0:39:02 |
75,6 |
III. VT |
4 |
Filip Zajíček (00) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:43 |
5 |
0:00:00 |
0:39:43 |
73,4 |
III. VT |
5 |
Ondřej Březina (01) |
Divočáci Frýdlant |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:38:45 |
4 |
0:00:00 |
0:42:45 |
63,7 |
|
6 |
Martin Zeman (01) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:39:48 |
5 |
0:00:00 |
0:44:48 |
57,2 |
|
7 |
Jakub Zimmel (00) |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
12 |
3 |
0 |
|
0:50:17 |
18 |
0:00:11 |
1:08:06 |
0 |
|
Starší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Magdaléna Gencová (98) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:05 |
1 |
0:00:00 |
0:32:05 |
100 |
I. VT |
2 |
Barbora Macurová (99) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:30:46 |
4 |
0:00:00 |
0:34:46 |
91,6 |
I. VT |
3 |
Tereza Popová (98) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:48 |
2 |
0:00:00 |
0:40:48 |
72,8 |
III. VT |
4 |
Kateřina Kunorzová (98) |
TOM 1412 Otrokovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:38:03 |
4 |
0:00:00 |
0:42:03 |
68,9 |
|
5 |
Karolína Kubešová (99) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:40:03 |
5 |
0:00:00 |
0:45:03 |
59,6 |
|
6 |
Karolína Váňová (99) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:45:55 |
2 |
0:00:00 |
0:47:55 |
50,6 |
|
7 |
Veronika Oušková (98) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
|
0:47:43 |
3 |
0:00:00 |
0:50:43 |
41,9 |
|
8 |
Adéla Nejedlá (99) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:47:53 |
4 |
0:00:00 |
0:51:53 |
38,3 |
|
9 |
Martina Honzíková (99) |
TOM 1412 Otrokovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:44:22 |
8 |
0:00:00 |
0:52:22 |
36,8 |
|
10 |
Denisa Mihalíková (98) |
TOM Paprsek Kr. Pole |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
|
0:46:32 |
7 |
0:00:00 |
0:53:32 |
33,1 |
|
11 |
Lucie Homolová (99) |
TOM Paprsek Kr. Pole |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
5 |
1 |
|
0:45:29 |
11 |
0:00:00 |
0:56:29 |
23,9 |
|
12 |
Agáta Horáková (99) |
TOM Paprsek Kr. Pole |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
11 |
3 |
1 |
|
0:43:39 |
16 |
0:00:00 |
0:59:39 |
14,1 |
|
Starší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Ladislav Merta (99) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:40 |
2 |
0:00:00 |
0:31:40 |
100 |
I. VT |
2 |
Jiří Bajtek (98) |
Žl. kvítek Palkovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:20 |
0 |
0:00:00 |
0:33:20 |
94,7 |
I. VT |
3 |
Vojtěch Razima (98) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:31:25 |
5 |
0:00:00 |
0:36:25 |
85 |
II. VT |
4 |
Martin Milata (98) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:45 |
1 |
0:00:00 |
0:36:45 |
83,9 |
II. VT |
5 |
Daniel Sosnovec (98) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:32:03 |
5 |
0:00:00 |
0:37:03 |
83 |
II. VT |
6 |
Robin Pavlík (98) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:37:15 |
2 |
0:00:00 |
0:39:15 |
76,1 |
III. VT |
7 |
Vojtěch Proschl (99) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
0:34:45 |
5 |
0:00:00 |
0:39:45 |
74,5 |
III. VT |
8 |
František Círal (98) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:35:33 |
5 |
0:00:00 |
0:40:33 |
71,9 |
III. VT |
9 |
Petr Blahuš (98) |
TOM 1419 Otrokovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
0:39:42 |
5 |
0:00:00 |
0:44:42 |
58,8 |
|
10 |
Jakub Krotil (98) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:40:19 |
8 |
0:00:00 |
0:48:19 |
47,4 |
|
11 |
Zdeněk Karhan (99) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:54:35 |
4 |
0:00:00 |
0:58:35 |
15 |
|
Ženy - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Táňa Fidlerová (91) |
KČT Orlová |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:24 |
1 |
0:00:00 |
0:34:24 |
100 |
I. VT |
2 |
Pavla Skotnicová (85) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:26 |
1 |
0:00:00 |
0:34:26 |
99,9 |
I. VT |
3 |
Linda Rechtoriková (87) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:42 |
3 |
0:00:00 |
0:34:42 |
99,1 |
I. VT |
4 |
Michaela Kreibichová (94) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:34:17 |
3 |
0:00:00 |
0:37:17 |
91,6 |
I. VT |
5 |
Aneta Dreslerová (97) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:08 |
3 |
0:00:00 |
0:39:08 |
86,2 |
II. VT |
6 |
Ada Ermisová (91) |
Žl. kvítek Palkovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:25 |
3 |
0:00:00 |
0:39:25 |
85,4 |
II. VT |
7 |
Michaela Kubánková (97) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:52 |
4 |
0:00:00 |
0:40:52 |
81,2 |
II. VT |
8 |
Radka Koloničná (94) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:04 |
2 |
0:00:00 |
0:41:04 |
80,6 |
II. VT |
9 |
Veronika Benschová (89) |
KČT Orlová |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:37 |
3 |
0:00:00 |
0:42:37 |
76,1 |
III. VT |
10 |
Aneta Kvíčalová (91) |
TOM Svišti Bohumín |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
3 |
2 |
0 |
|
0:39:23 |
8 |
0:00:00 |
0:47:23 |
62,3 |
|
11 |
Markéta Franková (93) |
KČT Velký Újezd |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
5 |
0 |
|
0:39:52 |
8 |
0:00:00 |
0:47:52 |
60,9 |
|
12 |
Marie Maráková (94) |
KČT Slovan Břeclav |
2 |
-- |
1 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
1 |
|
0:42:34 |
7 |
0:00:00 |
0:49:34 |
55,9 |
|
13 |
Zuzana Novotná (96) |
TOM Delfíni Borotín |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:43:47 |
7 |
0:00:00 |
0:50:47 |
52,4 |
|
14 |
Daniela Gachová (97) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:48:24 |
3 |
0:00:00 |
0:51:24 |
50,6 |
|
15 |
Jana Čokrtová (92) |
Junák Český Brod |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
12 |
0 |
0 |
|
0:37:03 |
15 |
0:00:00 |
0:52:03 |
48,7 |
|
16 |
Kateřina Vyvialová (97) |
Žl. kvítek Palkovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
9 |
1 |
0 |
|
0:40:18 |
12 |
0:00:00 |
0:52:18 |
48 |
|
17 |
Karolína Tkáčová (97) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:01:22 |
0 |
0:00:00 |
1:01:22 |
21,6 |
|
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Ondřej Genco (96) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:59 |
1 |
0:00:00 |
0:28:59 |
100 |
I. VT |
2 |
David Palivec (84) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:24 |
1 |
0:00:00 |
0:29:24 |
98,6 |
I. VT |
3 |
Viktor Maťaťa (96) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:36 |
3 |
0:00:00 |
0:29:36 |
97,9 |
I. VT |
4 |
Jan Vejrosta (91) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:31 |
3 |
0:00:00 |
0:30:31 |
94,7 |
I. VT |
5 |
Petr Kopeček (96) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:28:07 |
3 |
0:00:00 |
0:31:07 |
92,6 |
I. VT |
6 |
Ondřej Fryštacký (94) |
KČT Velký Újezd |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:34 |
3 |
0:00:00 |
0:31:34 |
91,1 |
I. VT |
7 |
Tomáš Pasterňák (93) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:29:06 |
3 |
0:00:06 |
0:32:00 |
89,6 |
II. VT |
8 |
Zdeněk Plešinger (95) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:41 |
1 |
0:00:00 |
0:32:41 |
87,2 |
II. VT |
9 |
Matěj Pokorný (95) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:28:21 |
6 |
0:00:00 |
0:34:21 |
81,5 |
II. VT |
10 |
David Němeček (95) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:32:03 |
3 |
0:00:00 |
0:35:03 |
79,1 |
III. VT |
11 |
Kryštof Vávra (97) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:21 |
1 |
0:00:00 |
0:37:21 |
71,1 |
III. VT |
12 |
Jakub Humhej (97) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:32:33 |
5 |
0:00:00 |
0:37:33 |
70,4 |
III. VT |
13 |
Petr Kalousek (86) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:40 |
2 |
0:00:00 |
0:37:40 |
70 |
|
14 |
Lukáš Fuksa (96) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
0:32:41 |
5 |
0:00:00 |
0:37:41 |
70 |
|
15 |
Filip Stočes (88) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:01 |
1 |
0:00:00 |
0:39:01 |
65,4 |
|
16 |
Martin Vítů (95) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
0:34:49 |
5 |
0:00:00 |
0:39:49 |
62,6 |
|
17 |
Michal Horák (91) |
Brno |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:58 |
2 |
0:00:00 |
0:39:58 |
62,1 |
|
18 |
Tomáš Hána (93) |
Azimut Napajedla |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
1 |
1 |
|
0:34:33 |
9 |
0:00:00 |
0:43:33 |
49,7 |
|
19 |
Dan Harník (91) |
Azimut Napajedla |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:42:01 |
5 |
0:00:00 |
0:47:01 |
37,8 |
|
D |
David Machorek (94) |
TOM Mikulášovice |
Diskvalifikace: chybí azimut muži |
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Markéta Máchová (77) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:22 |
1 |
0:00:00 |
0:36:22 |
100 |
I. VT |
2 |
Anna Fryštacká (69) |
KČT Velký Újezd |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:14 |
3 |
0:00:00 |
0:39:14 |
92,1 |
I. VT |
3 |
Květa Fúsková (78) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:20 |
2 |
0:00:00 |
0:39:20 |
91,8 |
I. VT |
4 |
Romana Vejrostová (65) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:35 |
1 |
0:00:00 |
0:39:35 |
91,2 |
I. VT |
5 |
Lenka Slabáková (66) |
Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:38:26 |
3 |
0:00:00 |
0:41:26 |
86,1 |
II. VT |
6 |
Gabriela Kreuzerová (73) |
TOM Saturn Plzeň |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:38:50 |
3 |
0:00:00 |
0:41:50 |
85 |
II. VT |
7 |
Renáta Horáková (76) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:42:14 |
1 |
0:00:00 |
0:43:14 |
81,1 |
II. VT |
8 |
Jana Klibrová (67) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:33 |
3 |
0:00:00 |
0:43:33 |
80,2 |
II. VT |
9 |
Ladislava Procházková (74) |
ZŠ Kynšperk nad Ohří |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:40:48 |
3 |
0:00:00 |
0:43:48 |
79,6 |
III. VT |
10 |
Eva Mocíková (79) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:41:08 |
3 |
0:00:00 |
0:44:08 |
78,6 |
III. VT |
11 |
Regina Böhmová (74) |
TOM Rokytná 409 Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:12 |
4 |
0:00:00 |
0:44:12 |
78,5 |
III. VT |
12 |
Pavlína Trojanová (77) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
2 |
2 |
1 |
|
0:35:36 |
9 |
0:00:00 |
0:44:36 |
77,4 |
III. VT |
13 |
Jana Buczková (75) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:44:17 |
1 |
0:00:00 |
0:45:17 |
75,5 |
III. VT |
14 |
Hana Cídlová (69) |
Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:44:29 |
3 |
0:00:00 |
0:47:29 |
69,4 |
|
15 |
Hana Smetanová (68) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
12 |
1 |
0 |
|
0:34:23 |
14 |
0:00:00 |
0:48:23 |
67 |
|
16 |
Leona Konopáčová (79) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:48:01 |
1 |
0:00:00 |
0:49:01 |
65,2 |
|
17 |
Jana Žitková (74) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:47:01 |
4 |
0:00:00 |
0:51:01 |
59,7 |
|
18 |
Blanka Pokorná (67) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
0 |
1 |
|
0:44:03 |
7 |
0:00:00 |
0:51:03 |
59,6 |
|
19 |
Renata Gajdošíková (72) |
TOM Svišti Bohumín |
1 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:49:55 |
5 |
0:00:00 |
0:54:55 |
49 |
|
D |
Veronika Kalibová (74) |
TOM Vejři Lovosice |
Diskvalifikace: chybí azimut ženy |
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
František Círal (71) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:14 |
2 |
0:00:00 |
0:32:14 |
100 |
I. VT |
2 |
Tomáš Fúsek (66) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:18 |
2 |
0:00:00 |
0:32:18 |
99,8 |
I. VT |
3 |
Roman Gach (63) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:48 |
3 |
0:00:00 |
0:32:48 |
98,2 |
I. VT |
4 |
Vít Konopáč (72) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:58 |
2 |
0:00:00 |
0:32:58 |
97,7 |
I. VT |
5 |
Libor Koloničný (70) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:34 |
1 |
0:00:00 |
0:33:34 |
95,9 |
I. VT |
6 |
Jiří Buczek (76) |
TOM Tuláci Fr.Místek |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:55 |
2 |
0:00:00 |
0:33:55 |
94,8 |
I. VT |
7 |
Miloš Němeček (71) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:11 |
0 |
0:00:00 |
0:34:11 |
94 |
I. VT |
8 |
Josef Petr (63) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:29:30 |
5 |
0:00:00 |
0:34:30 |
93 |
I. VT |
9 |
Jan Bensch (79) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:33 |
0 |
0:00:00 |
0:34:33 |
92,8 |
I. VT |
10 |
Pavel Kubánek (68) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:32:34 |
2 |
0:00:00 |
0:34:34 |
92,8 |
I. VT |
11 |
Zdeněk Vejrosta (61) |
TOM KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:06 |
2 |
0:00:00 |
0:37:06 |
84,9 |
II. VT |
12 |
Milan Fógl (66) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:53 |
1 |
0:00:09 |
0:37:44 |
82,9 |
II. VT |
13 |
Peter Vaněk (62) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:40:03 |
2 |
0:00:00 |
0:42:03 |
69,5 |
|
14 |
Vojtěch Šimek (74) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
|
0:37:01 |
9 |
0:00:00 |
0:46:01 |
57,2 |
|
15 |
Jiří Marák (65) |
KČT Slovan Břeclav |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
1 |
4 |
1 |
|
0:44:03 |
9 |
0:00:00 |
0:53:03 |
35,4 |
|
16 |
Miloš Stejskal (40) |
Brno |
0 |
-- |
0 |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
1:15:37 |
5 |
0:00:00 |
1:20:37 |
0 |
|
D |
Jiří Vilhelm (70) |
KČT Orlová |
Diskvalifikace: vynechání kontroly TT značky |
Bílý pohár
oddíl |
počet bodů |
Kralovice |
452,4 |
KČT Orlová |
450,4 |
TOM Tuláci Fr.Místek |
445,6 |
TOM KČT Kralupy |
424,8 |
TOM Mikulášovice |
408,1 |
Divočáci Frýdlant |
402,7 |
TOM Svišti Bohumín |
356,6 |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
331,6 |
TOM Rokytná 409 Brno |
316,6 |
Junák Uh. Hradiště |
294,2 |
Nezmaři Bílovec |
269,9 |
TOM Práčata Rapšach |
256,6 |
Žl. kvítek Palkovice |
247,8 |
TOM Kamarádi Pacov |
214,9 |
Junák Český Brod |
122,7 |
TOM Suchdol n.L. |
89,1 |
Brno |
88,3 |
ZŠ Kynšperk nad Ohří |
81,4 |
TOM Delfíni Borotín |
77,6 |
TOM Vejři Lovosice |
77,5 |
TOM 1419 Otrokovice |
77,4 |
TOM Paprsek Kr. Pole |
63,3 |
TOM 1412 Otrokovice |
59 |
TOM Saturn Plzeň |
50,9 |
Červený pohár
oddíl |
počet bodů |
TOM Tuláci Fr.Místek |
484,5 |
KČT Orlová |
468,9 |
Divočáci Frýdlant |
468 |
TOM Mikulášovice |
463,4 |
TOM KČT Kralupy |
444,5 |
TOM Delfíni Borotín |
436,2 |
Žl. kvítek Palkovice |
434 |
Nezmaři Bílovec |
433,6 |
TOM Kamarádi Pacov |
411,1 |
TOM Práčata Rapšach |
305,8 |
Kralovice |
258 |
KČT Velký Újezd |
244,1 |
Brno |
217,6 |
ZŠ Kynšperk nad Ohří |
168,7 |
TOM 1419 Otrokovice |
158,8 |
Azimut Napajedla |
153,7 |
TOM 1412 Otrokovice |
127,5 |
Junák Český Brod |
125,5 |
KČT Slovan Břeclav |
124 |
TOM Paprsek Kr. Pole |
113,6 |
TOM Svišti Bohumín |
111,3 |
TOM Saturn Plzeň |
85 |
TOM Rokytná 409 Brno |
78,5 |
Junák Uh. Hradiště |
67 |
ZŠ+MŠ Č. Velenice |
62,8 |
TOM Vejři Lovosice |
37,5 |