3. závod poháru Plzeňského kraje 2016
24.4.2016
Pořadatel: KČT Kralovice, DBK K-K
Místo konání: Oblátek
Ředitel závodu: Martina Buňková
Hlavní rozhodčí: Karel Popel
Stavitel tratí: Jiří Buňka
Počtářská komise: Miroslav Trnka
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Anežka Pokorná (07) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:23:16 |
5 |
0:00:00 |
0:28:16 |
100 |
III. VT |
2 |
Michaela Žitková (07) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:26:44 |
4 |
0:00:00 |
0:30:44 |
91,3 |
III. VT |
3 |
Hanička Mathlouthi (07) |
TOM Saturn Plzeň |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:30:03 |
5 |
0:00:00 |
0:35:03 |
76 |
|
4 |
Nela Čepcová (07) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
1 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
4 |
0 |
|
0:36:14 |
8 |
0:00:00 |
0:44:14 |
43,5 |
|
Nejmladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Šimon Kůsa (06) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:21:16 |
2 |
0:00:00 |
0:23:16 |
100 |
III. VT |
2 |
David Sládek (06) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:21:00 |
3 |
0:00:00 |
0:24:00 |
96,8 |
III. VT |
3 |
Mikuláš Popel (06) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:26:34 |
5 |
0:00:00 |
0:31:34 |
64,3 |
|
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Veronika Staňková (04) |
Kralovice |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:32:24 |
3 |
0:00:00 |
0:35:24 |
100 |
III. VT |
2 |
Adéla Veruňková (04) |
Kralovice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:28 |
3 |
0:00:00 |
0:36:28 |
97 |
III. VT |
3 |
Eliška Popelová (04) |
Kralovice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:42:32 |
6 |
0:00:00 |
0:48:32 |
62,9 |
|
4 |
Markéta Zemanová (05) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:53:26 |
4 |
0:00:00 |
0:57:26 |
37,8 |
|
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Martin Novotný (04) |
Husot Strakonice |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
2 |
2 |
0 |
|
0:38:12 |
7 |
0:00:00 |
0:45:12 |
100 |
III. VT |
2 |
Pavel Hejný (04) |
Husot Strakonice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
2 |
1 |
2 |
|
0:50:08 |
11 |
0:00:00 |
1:01:08 |
64,7 |
|
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Lukáš Sládek (02) |
Kralovice |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:24 |
2 |
0:00:00 |
0:30:24 |
100 |
III. VT |
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Katka Poslední (00) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:29:52 |
5 |
0:00:00 |
0:34:52 |
100 |
III. VT |
2 |
Katka Šteflová (00) |
Kralovice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:41:59 |
6 |
0:00:00 |
0:47:59 |
62,4 |
|
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Ondřej Staněk (01) |
Kralovice |
2 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:53 |
3 |
0:00:00 |
0:28:53 |
100 |
III. VT |
2 |
Martin Zeman (01) |
Kralovice |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:01 |
2 |
0:00:00 |
0:33:01 |
85,7 |
|
Starší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Filip Staněk (99) |
Kralovice |
1 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:22:17 |
2 |
0:00:00 |
0:24:17 |
100 |
III. VT |
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Miroslav Štefl (72) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:22:39 |
2 |
0:00:00 |
0:24:39 |
100 |
III. VT |
2 |
Matěj Pokorný (95) |
Kralovice |
2 |
-- |
ok |
20 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:00 |
22 |
0:00:00 |
0:45:00 |
17,4 |
|
3 |
Zdenek Sladek (76) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
1 |
ok |
0 |
1 |
2 |
4 |
1 |
2 |
|
0:45:57 |
11 |
0:00:00 |
0:56:57 |
0 |
|
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Jana Žitková (74) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:47 |
3 |
0:00:00 |
0:39:47 |
100 |
III. VT |
D |
Blanka Pokorná (67) |
Kralovice |
Diskvalifikace: DNF |
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Milan Hankovec (60) |
Husot Strakonice |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:30 |
0 |
0:00:00 |
0:27:30 |
100 |
III. VT |
2 |
Peter Vaněk (62) |
TOM KČT Kralupy |
0 |
-- |
ok |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:34:14 |
1 |
0:00:00 |
0:35:14 |
71,9 |
|
3 |
Tomáš Pokorný (63) |
Kralovice |
2 |
-- |
ok |
1 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:49 |
5 |
0:00:00 |
0:39:49 |
55,2 |
|