Turistický závod I. stupně - 1. Postupový závod ČP
25.4.2015
Pořadatel: Junák - středisko Psohlavci Uh. Hradiště
Místo konání: Uherské Hradiště
Ředitel závodu: Vítězslav Rosůlek
Hlavní rozhodčí: Ing. Miloš Stejskal
Stavitel tratí: Ing. Jiří Kamas ml., Vít Rosůlek, Ing. Lukáš Weis
Počtářská komise: Mgr. Pavlína Fridrichová
Nejmladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Lucie Horáková (06) | Divočáci Frýdlant | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:22:52 | 3 | 0:00:00 | 0:25:52 | 100 | I. VT | |
2 | Alena Fojtíčková (06) | TOM Rokytná 409 Brno | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:23:44 | 5 | 0:00:00 | 0:28:44 | 88,9 | II. VT | |
3 | Adéla Buncová (06) | TOM KČT Kralupy | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:25:31 | 4 | 0:00:00 | 0:29:31 | 85,9 | II. VT | |
4 | Klára Oušková (05) | TOM Práčata Rapšach | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0:25:39 | 4 | 0:00:00 | 0:29:39 | 85,4 | II. VT | |
5 | Mária Skalová (07) | TOM Svišti Bohumín | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:29:34 | 2 | 0:00:00 | 0:31:34 | 78 | III. VT | |
6 | Barbora Trojanová (06) | TOM Mikulášovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0:25:00 | 7 | 0:00:15 | 0:31:45 | 77,3 | III. VT | |
7 | Petra Paluchová (05) | TOM Orlová | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0:27:43 | 5 | 0:00:00 | 0:32:43 | 73,5 | III. VT | |
8 | Tereza Freithová (06) | TOM Svišti Bohumín | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0:27:53 | 5 | 0:00:00 | 0:32:53 | 72,9 | III. VT | |
9 | Veronika Böhmová (06) | TOM Rokytná 409 Brno | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:30:43 | 4 | 0:00:00 | 0:34:43 | 65,8 | ||
10 | Anežka Pokorná (07) | Kralovice | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0:26:47 | 8 | 0:00:00 | 0:34:47 | 65,5 | ||
11 | Stela Horáková (06) | Nezmaři Bílovec | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0:24:52 | 10 | 0:00:00 | 0:34:52 | 65,2 | ||
12 | Lenka Březinová (06) | Divočáci Frýdlant | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0:26:43 | 9 | 0:00:00 | 0:35:43 | 61,9 | ||
13 | Lucie Gašková (06) | TOM KČT Kralupy | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0:29:04 | 9 | 0:00:00 | 0:38:04 | 52,8 | ||
14 | Barbara Solichová (07) | TOM Orlová | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 | 0:27:29 | 13 | 0:00:00 | 0:40:29 | 43,5 | ||
15 | Ažběta Vodičková (05) | Junák Český Brod | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0:31:00 | 10 | 0:00:00 | 0:41:00 | 41,5 | ||
16 | Gabriela Blažková (06) | Divočáci Frýdlant | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0:32:23 | 9 | 0:00:00 | 0:41:23 | 40 | ||
17 | Adéla Seidlová (05) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 5 | 0:33:56 | 12 | 0:00:00 | 0:45:56 | 22,4 | ||
18 | Anna Jelínková (05) | TOM Rokytná 409 Brno | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 1 | 8 | 2 | 4 | 0:33:35 | 15 | 0:00:00 | 0:48:35 | 12,2 | ||
19 | Jitka Šťástková (06) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0:38:33 | 13 | 0:00:00 | 0:51:33 | 0,7 | ||
20 | Markéta Sekaninová (06) | Lenochod Březolupy | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 3 | 0 | 14 | 5 | 9 | 0:26:14 | 32 | 0:00:00 | 0:58:14 | 0 | ||
21 | Šarlota Získalová (07) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 3 | 1 | 5 | 5 | 1 | 0:47:34 | 16 | 0:00:00 | 1:03:34 | 0 | ||
D | Ema Babulíková (07) | TOM Tuláci Fr.Místek | Diskvalifikace: Dřeviny | |||||||||||||||||
D | Natálie Mocíková (05) | TOM Mikulášovice | Diskvalifikace: KPČ | |||||||||||||||||
D | Adéla Buczková (05) | TOM Tuláci Fr.Místek | Diskvalifikace: Uzly a lanová lávka | |||||||||||||||||
D | Markéta Zemanová (05) | Kralovice | Diskvalifikace: KPČ | |||||||||||||||||
D | Jana Fridrichová (05) | Junák Uh. Hradiště | Diskvalifikace: KPČ | |||||||||||||||||
D | Renata Charvátová (06) | TOM Mikulášovice | Diskvalifikace: Dřeviny, uzly, lanová lávka | |||||||||||||||||
D | Hana Šrubařová (05) | TOM 1412 Otrokovice | Diskvalifikace: Dřeviny |
Nejmladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Štěpán Scholaster (05) | Nezmaři Bílovec | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:20:53 | 2 | 0:00:00 | 0:22:53 | 100 | I. VT | |
2 | David Sládek (06) | Kralovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0:21:04 | 2 | 0:00:00 | 0:23:04 | 99,2 | I. VT | |
3 | Josef Válek (06) | Junák Uh. Hradiště | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:21:26 | 3 | 0:00:00 | 0:24:26 | 93,2 | I. VT | |
4 | Jan Seifried (05) | TOM Rokytná 409 Brno | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:23:14 | 5 | 0:00:00 | 0:28:14 | 76,6 | III. VT | |
5 | Jan Kůrka (05) | TOM Orlová | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0:24:31 | 6 | 0:00:00 | 0:30:31 | 66,6 | ||
6 | Daniel Kreibich (05) | TOM Mikulášovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0:24:56 | 6 | 0:00:00 | 0:30:56 | 64,8 | ||
7 | Ondřej Šikr (05) | TOM Práčata Rapšach | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0:25:36 | 6 | 0:00:00 | 0:31:36 | 61,9 | ||
8 | Matěj Simandl (05) | Junák Uh. Hradiště | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:27:59 | 4 | 0:00:00 | 0:31:59 | 60,2 | ||
9 | Petr Plášil (06) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0:22:37 | 11 | 0:00:45 | 0:32:52 | 56,4 | ||
10 | Patrik Matula (05) | TOM 1419 Otrokovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0:25:32 | 8 | 0:00:00 | 0:33:32 | 53,5 | ||
11 | František Kaiser (06) | Divočáci Frýdlant | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0:25:51 | 8 | 0:00:00 | 0:33:51 | 52,1 | ||
12 | Lukáš Machorek (06) | TOM Mikulášovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0:25:50 | 9 | 0:00:00 | 0:34:50 | 47,8 | ||
13 | Petr Roubíček (06) | Junák Český Brod | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0:25:35 | 10 | 0:00:00 | 0:35:35 | 44,5 | ||
14 | Vojtěch Šustr (06) | TOM KČT Kralupy | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0:25:43 | 10 | 0:00:00 | 0:35:43 | 43,9 | ||
15 | Vojtěch Kouřil (07) | TOM KČT Kralupy | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0:29:10 | 7 | 0:00:00 | 0:36:10 | 42 | ||
16 | Ladislav Smetana (05) | Junák Uh. Hradiště | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0:29:19 | 8 | 0:00:00 | 0:37:19 | 36,9 | ||
17 | Ondřej Machač (05) | TOM Práčata Rapšach | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0:30:31 | 7 | 0:00:00 | 0:37:31 | 36,1 | ||
18 | Pavel Bartošovský (06) | Brno | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0:32:02 | 6 | 0:00:00 | 0:38:02 | 33,8 | ||
19 | Lukáš Tenora (05) | TOM Rokytná 409 Brno | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0:27:37 | 11 | 0:00:00 | 0:38:37 | 31,2 | ||
20 | Vít Plášil (05) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0:31:40 | 7 | 0:00:00 | 0:38:40 | 31 | ||
21 | Jakub Zvěřina (05) | TOM Práčata Rapšach | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 6 | 0:25:33 | 14 | 0:00:00 | 0:39:33 | 27,2 | ||
22 | David Kohut (06) | Nezmaři Bílovec | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0:26:48 | 15 | 0:00:00 | 0:41:48 | 17,3 | ||
23 | Václav Machek (07) | TOM KČT Kralupy | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:37:05 | 5 | 0:00:00 | 0:42:05 | 16,1 | ||
24 | Daniel Šikr (08) | TOM Práčata Rapšach | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 0:28:28 | 14 | 0:00:10 | 0:42:18 | 15,1 | ||
25 | Václav Juránek (07) | TOM Rokytná 409 Brno | -- | ok | -- | 1 | ok | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0:32:05 | 11 | 0:00:00 | 0:43:05 | 11,7 | ||
26 | Ondřej Fúsek (07) | TOM Mikulášovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0:34:44 | 9 | 0:00:00 | 0:43:44 | 8,9 | ||
27 | Jonáš Vaverka (07) | Junák Uh. Hradiště | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 9 | 4 | 1 | 0:29:36 | 17 | 0:00:00 | 0:46:36 | 0 | ||
28 | Dominik Horák (07) | Divočáci Frýdlant | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 1 | 0 | 9 | 2 | 9 | 0:25:47 | 22 | 0:00:00 | 0:47:47 | 0 | ||
29 | Ondřej Juránek (05) | TOM Rokytná 409 Brno | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 3 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0:39:35 | 11 | 0:00:00 | 0:50:35 | 0 | ||
D | Šimon Kůsa (06) | Kralovice | Diskvalifikace: Dřeviny, KPČ | |||||||||||||||||
D | Marek Špaldoň (06) | TOM KČT Kralupy | Diskvalifikace: Lanová lávka, uzly a dřeviny | |||||||||||||||||
D | Jiří Plášil (06) | TOM Kamarádi Pacov | Diskvalifikace: Dřeviny, KPČ | |||||||||||||||||
D | Filip Vágner (05) | TOM Kamarádi Pacov | Diskvalifikace: KPČ | |||||||||||||||||
D | Mikuláš Popel (06) | Kralovice | Diskvalifikace: KPČ | |||||||||||||||||
D | Ondřej Škrabálek (05) | TOM KČT Kralupy | Diskvalifikace: Dřeviny, lanová lávka | |||||||||||||||||
D | David Jun (07) | Skauti Týnec n.S. | Diskvalifikace: KPČ |
Mladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Magdaléna Wagnerová (03) | ZŠ Kynšperk nad Ohří | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:21:39 | 1 | 0:00:00 | 0:22:39 | 100 | I. VT | |
2 | Klára Buncová (03) | TOM KČT Kralupy | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:15 | 2 | 0:00:00 | 0:25:15 | 88,5 | II. VT | |
3 | Eliška Kozelková (03) | TOM KČT Kralupy | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:26:15 | 0 | 0:00:00 | 0:26:15 | 84,1 | II. VT | |
4 | Andrea Fúsková (03) | TOM Mikulášovice | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:25:06 | 2 | 0:00:00 | 0:27:06 | 80,4 | II. VT | |
5 | Hana Pavlů (03) | TOM KČT Kralupy | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:24:49 | 5 | 0:00:00 | 0:29:49 | 68,4 | ||
6 | Kristýna Maťaťová (04) | TOM Tuláci Fr.Místek | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:25:56 | 4 | 0:00:00 | 0:29:56 | 67,8 | ||
7 | Kristýna Zatloukalová (03) | TOM Tuláci Fr.Místek | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0:23:59 | 6 | 0:00:00 | 0:29:59 | 67,6 | ||
8 | Beáta Buczková (03) | TOM Tuláci Fr.Místek | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:25:07 | 6 | 0:00:00 | 0:31:07 | 62,6 | ||
9 | Anna Freithová (03) | TOM Svišti Bohumín | 1 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:28:21 | 3 | 0:00:00 | 0:31:21 | 61,6 | ||
10 | Eliška Šimková (03) | TOM Mikulášovice | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0:26:34 | 5 | 0:00:00 | 0:31:34 | 60,6 | ||
11 | Agáta Pečená (03) | TOM Saturn Plzeň | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0:24:47 | 7 | 0:00:00 | 0:31:47 | 59,7 | ||
12 | Sára Krchňáková (04) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:30:53 | 1 | 0:00:00 | 0:31:53 | 59,2 | ||
13 | Julie Zapletalová (03) | TOM Orlová | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:29:17 | 4 | 0:00:00 | 0:33:17 | 53,1 | ||
14 | Magdalena Jandová (04) | ZŠ+MŠ Č. Velenice | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:27:51 | 6 | 0:00:00 | 0:33:51 | 50,6 | ||
15 | Barbora Kazíková (03) | TOM Orlová | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:32:16 | 2 | 0:00:00 | 0:34:16 | 48,7 | ||
16 | Tereza Santariusová (03) | TOM Tuláci Fr.Místek | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0:27:41 | 8 | 0:00:00 | 0:35:41 | 42,5 | ||
17 | Eliška Popelová (04) | Kralovice | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:31:52 | 5 | 0:00:00 | 0:36:52 | 37,2 | ||
18 | Kamila Zázvorková (04) | TOM KČT Kralupy | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:30:32 | 7 | 0:00:00 | 0:37:32 | 34,3 | ||
19 | Pavlína Kohnová (03) | Azimut Napajedla | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:32:17 | 9 | 0:00:00 | 0:41:17 | 17,7 | ||
20 | Kateřina Doležalová (04) | TOM Rokytná 409 Brno | 1 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0:31:28 | 10 | 0:00:00 | 0:41:28 | 16,9 | ||
21 | Klára Zemanová (03) | ZŠ+MŠ Č. Velenice | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0:29:10 | 13 | 0:00:00 | 0:42:10 | 13,8 | ||
22 | Daniela Rafajová (04) | TOM 1412 Otrokovice | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0:31:58 | 11 | 0:00:00 | 0:42:58 | 10,3 | ||
23 | Adéla Veruňková (04) | Kralovice | 2 | ok | 10 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0:26:51 | 18 | 0:00:00 | 0:44:51 | 2 | ||
24 | Lucie Šrubařová (03) | TOM 1412 Otrokovice | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0:31:57 | 15 | 0:00:00 | 0:46:57 | 0 | ||
25 | Anna Večeřová (03) | ZŠ+MŠ Č. Velenice | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0:34:51 | 13 | 0:00:00 | 0:47:51 | 0 | ||
26 | Tereza Zlamšídlová (04) | ZŠ+MŠ Č. Velenice | 2 | ok | 10 | 0 | ok | 0 | 3 | 1 | 8 | 1 | 6 | 0:37:23 | 31 | 0:00:00 | 1:08:23 | 0 |
Mladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jakub Vantuch (03) | TOM Tuláci Fr.Místek | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:44 | 2 | 0:00:00 | 0:25:44 | 100 | I. VT | |
2 | Tomáš Gilg (03) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:27:43 | 2 | 0:00:00 | 0:29:43 | 84,5 | II. VT | |
3 | Vojtěch Kůsa (04) | Kralovice | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:26:54 | 3 | 0:00:00 | 0:29:54 | 83,8 | II. VT | |
4 | Jan Opěla (04) | Divočáci Frýdlant | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:26:56 | 7 | 0:00:00 | 0:33:56 | 68,1 | ||
5 | František Ouška (03) | TOM Práčata Rapšach | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:30:34 | 5 | 0:00:00 | 0:35:34 | 61,8 | ||
6 | Eduard Česnek Lomas (03) | TOM KČT Kralupy | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0:31:19 | 5 | 0:00:00 | 0:36:19 | 58,9 | ||
7 | Samuel Gabčo (04) | ZŠ+MŠ Č. Velenice | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0:31:09 | 8 | 0:00:00 | 0:39:09 | 47,9 | ||
8 | Tomáš Vostál (04) | TOM Rokytná 409 Brno | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:32:16 | 7 | 0:00:00 | 0:39:16 | 47,4 | ||
9 | Marek Filla (03) | TOM Rokytná 409 Brno | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0:35:07 | 5 | 0:00:00 | 0:40:07 | 44,1 | ||
10 | Petr Plicka (03) | TOM KČT Kralupy | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:36:51 | 5 | 0:00:00 | 0:41:51 | 37,4 | ||
11 | Hynek Vaverka (04) | Junák Uh. Hradiště | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0:33:46 | 9 | 0:00:00 | 0:42:46 | 33,8 | ||
12 | Petr Seitl (04) | Azimut Napajedla | 1 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0:35:01 | 10 | 0:00:00 | 0:45:01 | 25,1 | ||
13 | Filip Stupka (04) | Azimut Napajedla | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0:38:33 | 8 | 0:00:00 | 0:46:33 | 19,1 | ||
14 | Jan Trsek (04) | ZŠ+MŠ Č. Velenice | 1 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 5 | 0:36:27 | 12 | 0:00:00 | 0:48:27 | 11,7 | ||
15 | Kryštof Komjathy (04) | TOM Tuláci Fr.Místek | 0 | ok | 10 | 1 | ok | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0:33:34 | 19 | 0:00:00 | 0:52:34 | 0 | ||
16 | Matěj Pecháček (03) | Junák Uh. Hradiště | 2 | ok | 0 | 1 | ok | 2 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0:38:23 | 15 | 0:00:00 | 0:53:23 | 0 | ||
17 | František Vrána (03) | Junák Uh. Hradiště | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 2 | 1 | 2 | 15 | 6 | 12 | 0:33:13 | 40 | 0:00:00 | 1:13:13 | 0 | ||
18 | Kamil Piňos (04) | TOM 1419 Otrokovice | 2 | ok | 10 | 0 | ok | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 12 | 0:36:20 | 37 | 0:00:00 | 1:13:20 | 0 | ||
19 | Zbyšek Tůma (04) | TOM Rokytná 409 Brno | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 2 | 3 | 2 | 8 | 6 | 8 | 0:45:04 | 31 | 0:00:00 | 1:16:04 | 0 | ||
D | Daniel Skala (04) | TOM Svišti Bohumín | Diskvalifikace: Azimut | |||||||||||||||||
D | Vojtěch Kozelka (03) | TOM KČT Kralupy | Diskvalifikace: Azimut | |||||||||||||||||
D | Josef Plášil (04) | TOM Kamarádi Pacov | Diskvalifikace: Azimut | |||||||||||||||||
D | Jan Šimek (04) | Junák Uh. Hradiště | Diskvalifikace: KPČ | |||||||||||||||||
D | Matěj Huďa (04) | Žl. kvítek Palkovice | Diskvalifikace: Azimut | |||||||||||||||||
D | Jan Čambala (04) | TOM 1419 Otrokovice | Diskvalifikace: Azimut | |||||||||||||||||
D | Jan Linart (04) | Žl. kvítek Palkovice | Diskvalifikace: Azimut | |||||||||||||||||
D | David Böhm (04) | TOM Rokytná 409 Brno | Diskvalifikace: Azimut | |||||||||||||||||
D | Vojtěch Lazar (03) | Divočáci Frýdlant | Diskvalifikace: Azimut |
Starší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Eliška Došková (01) | TOM KČT Kralupy | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:21:55 | 1 | 0:00:00 | 0:22:55 | 100 | I. VT | |
2 | Helena Pavlů (01) | TOM KČT Kralupy | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:21:55 | 2 | 0:00:00 | 0:23:55 | 95,6 | I. VT | |
3 | Marie Wagnerová (01) | ZŠ Kynšperk nad Ohří | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:22:01 | 2 | 0:00:00 | 0:24:01 | 95,2 | I. VT | |
4 | Kristýna Nowaková (01) | TOM Orlová | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:24:06 | 0 | 0:00:00 | 0:24:06 | 94,8 | I. VT | |
5 | Kateřina Plicková (01) | TOM KČT Kralupy | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:24:43 | 0 | 0:00:00 | 0:24:43 | 92,1 | I. VT | |
6 | Zuzana Šebestová (02) | TOM Suchdol n.L. | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:21:50 | 3 | 0:00:00 | 0:24:50 | 91,6 | I. VT | |
7 | Hana Gabzdylová (02) | TOM Orlová | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:22:34 | 4 | 0:00:00 | 0:26:34 | 84,1 | II. VT | |
8 | Dominika Hoťková (02) | TOM Orlová | 1 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:22:35 | 4 | 0:00:00 | 0:26:35 | 84 | II. VT | |
9 | Anna Kodrlová (01) | Junák Uh. Hradiště | 1 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:25:39 | 1 | 0:00:00 | 0:26:39 | 83,7 | II. VT | |
10 | Anežka Sochová (01) | Žl. kvítek Palkovice | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0:21:24 | 6 | 0:00:00 | 0:27:24 | 80,4 | II. VT | |
11 | Kateřina Popová (02) | TOM KČT Kralupy | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:24:51 | 3 | 0:00:00 | 0:27:51 | 78,5 | III. VT | |
12 | Hana Polášková (02) | Žl. kvítek Palkovice | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0:24:14 | 5 | 0:00:00 | 0:29:14 | 72,4 | III. VT | |
13 | Terezie Hraško (02) | TOM Tuláci Fr.Místek | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:25:19 | 5 | 0:00:00 | 0:30:19 | 67,7 | ||
14 | Blanca Česnek Lomas (01) | TOM KČT Kralupy | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:24:41 | 6 | 0:00:00 | 0:30:41 | 66,1 | ||
15 | Klára Svobodová (01) | TOM Kamarádi Pacov | 1 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:25:22 | 6 | 0:00:00 | 0:31:22 | 63,1 | ||
16 | Tereza Žahourová (02) | TOM Práčata Rapšach | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0:26:58 | 8 | 0:00:00 | 0:34:58 | 47,4 | ||
17 | Klára Balajková (02) | TOM Orlová | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0:27:02 | 8 | 0:00:00 | 0:35:02 | 47,1 | ||
18 | Anna Boučková (01) | TOM Tuláci Fr.Místek | 1 | ok | 0 | 0 | ok | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0:25:13 | 11 | 0:00:00 | 0:36:13 | 42 | ||
19 | Tereza Tesařová (02) | Azimut Napajedla | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0:29:56 | 10 | 0:00:00 | 0:39:56 | 25,7 | ||
20 | Pavlína Březinová (01) | Junák Uh. Hradiště | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0:32:46 | 12 | 0:00:00 | 0:44:46 | 4,7 | ||
D | Lucie Mařincová (01) | TOM Kamarádi Pacov | Diskvalifikace: Azimut |
Starší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Adam Tupý (02) | Kralovice | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:20:36 | 3 | 0:00:00 | 0:23:36 | 100 | I. VT | |
2 | Martin Zeman (01) | Kralovice | 1 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:20:46 | 3 | 0:00:00 | 0:23:46 | 99,3 | I. VT | |
3 | Ondřej Václavínek (02) | Divočáci Frýdlant | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:21:02 | 3 | 0:00:00 | 0:24:02 | 98,2 | I. VT | |
4 | Lukáš Sládek (02) | Kralovice | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:19:12 | 5 | 0:00:00 | 0:24:12 | 97,5 | I. VT | |
5 | Karel Vágner (01) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:20:23 | 4 | 0:00:00 | 0:24:23 | 96,7 | I. VT | |
6 | Adam Červenka (01) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:04 | 3 | 0:00:00 | 0:26:04 | 89,5 | II. VT | |
7 | Daniel Prachař (02) | Divočáci Frýdlant | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0:24:39 | 3 | 0:00:00 | 0:27:39 | 82,8 | II. VT | |
8 | Ondřej Březina (01) | Divočáci Frýdlant | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:25:51 | 2 | 0:00:00 | 0:27:51 | 82 | II. VT | |
9 | Vojtěch Vodička (01) | Junák Český Brod | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:23:47 | 7 | 0:00:00 | 0:30:47 | 69,6 | ||
10 | Matěj Seitl (02) | Azimut Napajedla | 1 | ok | 0 | 1 | ok | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:26:36 | 5 | 0:00:00 | 0:31:36 | 66,1 | ||
11 | Vojtěch Vachta (01) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:25:42 | 6 | 0:00:00 | 0:31:42 | 65,7 | ||
12 | Petr Machač (01) | TOM Práčata Rapšach | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:26:58 | 5 | 0:00:00 | 0:31:58 | 64,5 | ||
13 | Jan Seidl (02) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:30:59 | 5 | 0:00:00 | 0:35:59 | 47,5 | ||
14 | Ondřej Šnajder (02) | Žl. kvítek Palkovice | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0:26:03 | 10 | 0:00:00 | 0:36:03 | 47,2 | ||
15 | Zbyněk Schicker (01) | TOM Práčata Rapšach | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0:27:13 | 13 | 0:00:00 | 0:40:13 | 29,6 | ||
16 | Jakub Střítecký (02) | TOM Práčata Rapšach | 0 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 8 | 1 | 1 | 0:32:09 | 12 | 0:00:00 | 0:44:09 | 12,9 | ||
17 | Josef Škrabko (01) | Lenochod Březolupy | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0:34:10 | 11 | 0:00:00 | 0:45:10 | 8,6 | ||
18 | Jan Jelínek (02) | TOM Rokytná 409 Brno | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0:37:21 | 8 | 0:00:00 | 0:45:21 | 7,8 | ||
19 | Alexandr Lorincz (02) | TOM 1419 Otrokovice | 2 | ok | 0 | 0 | ok | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0:35:56 | 10 | 0:00:00 | 0:45:56 | 5,4 | ||
20 | Filip John (02) | Nezmaři Bílovec | 1 | ok | 10 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0:32:15 | 19 | 0:00:00 | 0:51:15 | 0 | ||
21 | David Sůva (02) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | ok | 0 | 1 | ok | 0 | 2 | 0 | 9 | 2 | 1 | 0:35:25 | 17 | 0:00:00 | 0:52:25 | 0 | ||
D | Ondřej Staněk (01) | Kralovice | Diskvalifikace: Azimut | |||||||||||||||||
D | Jakub Hofman (02) | TOM KČT Kralupy | Diskvalifikace: Azimut | |||||||||||||||||
D | Jan Marek (01) | TOM Orlová | Diskvalifikace: Azimut |
Mladší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Barbora Macurová (99) | Divočáci Frýdlant | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:33:41 | 2 | 0:00:00 | 0:35:41 | 100 | I. VT | |
2 | Erika Bojarčuková (00) | TOM Kamarádi Pacov | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:37:38 | 4 | 0:00:00 | 0:41:38 | 83,3 | II. VT | |
3 | Eliška Plášilová (00) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:32 | 2 | 0:00:00 | 0:42:32 | 80,8 | II. VT | |
4 | Monika Sukačová (99) | Žl. kvítek Palkovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:42:33 | 1 | 0:00:00 | 0:43:33 | 78 | III. VT | |
5 | Tereza Polachová (00) | Divočáci Frýdlant | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:40 | 1 | 0:00:00 | 0:43:40 | 77,6 | III. VT | |
6 | Lenka Výmolová (00) | Žl. kvítek Palkovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:42:32 | 3 | 0:00:00 | 0:45:32 | 72,4 | III. VT | |
7 | Anna Círalová (00) | TOM Práčata Rapšach | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:40:35 | 5 | 0:00:00 | 0:45:35 | 72,3 | III. VT | |
8 | Kateřina Šteflová (00) | Kralovice | 1 | -- | 0 | 1 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:41:18 | 6 | 0:00:00 | 0:47:18 | 67,4 | ||
9 | Karolína Mukařovská (99) | Junák Český Brod | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:42:28 | 6 | 0:00:00 | 0:48:28 | 64,2 | ||
10 | Martina Honzíková (99) | TOM 1412 Otrokovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0:42:32 | 7 | 0:00:00 | 0:49:32 | 61,2 | ||
11 | Kateřina Poslední (00) | Kralovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:45:11 | 5 | 0:00:00 | 0:50:11 | 59,4 | ||
12 | Veronika Magnusková (00) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:49:56 | 4 | 0:00:00 | 0:53:56 | 48,9 | ||
13 | Gabriela Jandová (00) | ZŠ+MŠ Č. Velenice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:50:15 | 4 | 0:00:00 | 0:54:15 | 48 | ||
14 | Adéla Nejedlá (99) | TOM KČT Kralupy | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:49:08 | 6 | 0:00:00 | 0:55:08 | 45,5 | ||
15 | Karolína Váňová (99) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0:48:46 | 7 | 0:00:00 | 0:55:46 | 43,7 | ||
16 | Kristýna Zaoralová (99) | TOM 1412 Otrokovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:54:07 | 5 | 0:00:00 | 0:59:07 | 34,3 | ||
17 | Daniela Šimůnková (99) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0:55:29 | 7 | 0:00:00 | 1:02:29 | 24,9 | ||
18 | Anna Lörinczová (00) | TOM 1412 Otrokovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0:57:19 | 8 | 0:00:00 | 1:05:19 | 17 | ||
19 | Kateřina Šibravová (00) | TOM 1412 Otrokovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0:55:03 | 11 | 0:00:00 | 1:06:03 | 14,9 | ||
20 | Andrea Lhotská (99) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0:59:05 | 7 | 0:00:00 | 1:06:05 | 14,8 | ||
21 | Anna Huďová (00) | Žl. kvítek Palkovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0:58:22 | 8 | 0:00:00 | 1:06:22 | 14 | ||
22 | Daniela Chytilová (00) | Lenochod Březolupy | 0 | -- | 0 | 1 | ok | 0 | 3 | 2 | 12 | 6 | 8 | 0:47:30 | 32 | 0:00:00 | 1:19:30 | 0 |
Mladší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Ladislav Merta (99) | Žl. kvítek Palkovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:32:17 | 3 | 0:00:00 | 0:35:17 | 100 | I. VT | |
2 | Zdeněk Karhan (99) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:39:11 | 2 | 0:00:00 | 0:41:11 | 83,3 | II. VT | |
3 | Petr Bílek (99) | Žl. kvítek Palkovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:34:20 | 7 | 0:00:00 | 0:41:20 | 82,9 | II. VT | |
4 | Marek Vlasák (99) | Junák Český Brod | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0:35:09 | 7 | 0:00:00 | 0:42:09 | 80,5 | II. VT | |
5 | Vojtěch Proschl (99) | TOM KČT Kralupy | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0:38:15 | 4 | 0:00:00 | 0:42:15 | 80,3 | II. VT | |
6 | Filip Zajíček (00) | Nezmaři Bílovec | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:39:29 | 4 | 0:00:00 | 0:43:29 | 76,8 | III. VT | |
7 | Filip Staněk (99) | Kralovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0:37:02 | 9 | 0:00:00 | 0:46:02 | 69,5 | ||
8 | Radovan Fešar (00) | Nezmaři Bílovec | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:44:36 | 2 | 0:00:00 | 0:46:36 | 67,9 | ||
9 | Jakub Zimmel (00) | ZŠ+MŠ Č. Velenice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:42:03 | 5 | 0:00:00 | 0:47:03 | 66,7 | ||
10 | Jakub Zapletal (00) | TOM Orlová | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0:38:44 | 9 | 0:00:00 | 0:47:44 | 64,7 | ||
11 | Vítězslav Tkáč (99) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0:47:56 | 6 | 0:00:00 | 0:53:56 | 47,1 | ||
12 | Martin Běčák (00) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0:50:42 | 7 | 0:00:00 | 0:57:42 | 36,5 | ||
13 | Martin Janeček (00) | TOM 1419 Otrokovice | 2 | -- | 20 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:34:41 | 25 | 0:00:00 | 0:59:41 | 30,8 | ||
14 | Petr Škrabko (99) | Lenochod Březolupy | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1:05:26 | 8 | 0:00:00 | 1:13:26 | 0 |
Starší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jana Zázvorková (97) | TOM Orlová | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:43 | 2 | 0:00:00 | 0:35:43 | 100 | I. VT | |
2 | Tereza Popová (98) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:25 | 2 | 0:00:00 | 0:39:25 | 89,6 | II. VT | |
3 | Magdaléna Gencová (98) | TOM Orlová | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:58 | 2 | 0:00:00 | 0:39:58 | 88,1 | II. VT | |
4 | Aneta Dreslerová (97) | Nezmaři Bílovec | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:37:43 | 4 | 0:00:00 | 0:41:43 | 83,2 | II. VT | |
5 | Kateřina Vyvialová (97) | Žl. kvítek Palkovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:39:00 | 7 | 0:00:00 | 0:46:00 | 71,2 | III. VT | |
6 | Michaela Kubánková (97) | Nezmaři Bílovec | 0 | -- | 0 | 1 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:40:18 | 6 | 0:00:00 | 0:46:18 | 70,4 | III. VT | |
7 | Kateřina Kunorzová (98) | TOM 1412 Otrokovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:41:12 | 6 | 0:00:00 | 0:47:12 | 67,8 | ||
8 | Karolína Získalová (98) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:44:02 | 5 | 0:00:00 | 0:49:02 | 62,7 | ||
9 | Lucie Mukařovská (97) | Junák Český Brod | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:44:07 | 5 | 0:00:00 | 0:49:07 | 62,5 | ||
10 | Daniela Gachová (97) | TOM Tuláci Fr.Místek | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:45:26 | 5 | 0:00:00 | 0:50:26 | 58,8 | ||
11 | Veronika Oušková (98) | TOM Práčata Rapšach | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:52:34 | 5 | 0:00:00 | 0:57:34 | 38,8 | ||
12 | Karolína Tkáčová (97) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0:54:07 | 7 | 0:00:00 | 1:01:07 | 28,9 | ||
13 | Jana Bajtková (98) | Žl. kvítek Palkovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0:55:09 | 9 | 0:00:00 | 1:04:09 | 20,4 |
Starší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | František Círal (98) | TOM Práčata Rapšach | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:32:06 | 3 | 0:00:00 | 0:35:06 | 100 | I. VT | |
2 | Martin Milata (98) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:34:11 | 2 | 0:00:00 | 0:36:11 | 96,9 | I. VT | |
3 | Vojtěch Razima (98) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0:32:53 | 5 | 0:00:00 | 0:37:53 | 92,1 | I. VT | |
4 | Tomáš Janeček (98) | TOM 1419 Otrokovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0:35:04 | 4 | 0:00:00 | 0:39:04 | 88,7 | II. VT | |
5 | Robin Pavlík (98) | TOM Orlová | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:39:52 | 1 | 0:00:00 | 0:40:52 | 83,6 | II. VT | |
6 | Petr Blahuš (98) | TOM 1419 Otrokovice | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0:34:37 | 7 | 0:00:00 | 0:41:37 | 81,4 | II. VT | |
7 | Milan Novák (97) | TOM Kamarádi Pacov | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:35:53 | 6 | 0:00:00 | 0:41:53 | 80,7 | II. VT | |
8 | Petr Březina (97) | Junák Uh. Hradiště | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:39:51 | 5 | 0:00:00 | 0:44:51 | 72,2 | III. VT | |
9 | Jiří Bajtek (98) | Žl. kvítek Palkovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0:37:24 | 8 | 0:00:00 | 0:45:24 | 70,7 | III. VT | |
10 | Kryštof Vávra (97) | TOM KČT Kralupy | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:39:41 | 6 | 0:00:00 | 0:45:41 | 69,8 | ||
11 | Petr Špáda (97) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:45:52 | 2 | 0:00:00 | 0:47:52 | 63,6 | ||
12 | Daniel Sosnovec (98) | TOM KČT Kralupy | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0:44:03 | 8 | 0:00:00 | 0:52:03 | 51,7 | ||
13 | Vítězslav Vaněk (97) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0:46:49 | 7 | 0:00:00 | 0:53:49 | 46,7 | ||
14 | Jakub Krotil (98) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0:45:29 | 9 | 0:00:00 | 0:54:29 | 44,8 | ||
15 | Vojtěch Rafaja (97) | TOM 1419 Otrokovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 0:41:09 | 14 | 0:00:00 | 0:55:09 | 42,9 |
Ženy - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Linda Rechtoriková (87) | TOM Delfíni Borotín | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:30:13 | 3 | 0:00:00 | 0:33:13 | 100 | I. VT | |
2 | Šárka Pokludová (96) | Nezmaři Bílovec | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:41 | 1 | 0:00:00 | 0:35:41 | 92,6 | I. VT | |
3 | Táňa Fidlerová (91) | TOM Orlová | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:36 | 4 | 0:00:00 | 0:38:36 | 83,8 | II. VT | |
4 | Markéta Řeháčková (96) | Nezmaři Bílovec | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:39:58 | 1 | 0:00:00 | 0:40:58 | 76,7 | III. VT | |
5 | Lucie Kosinová (88) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:37:06 | 4 | 0:00:00 | 0:41:06 | 76,3 | III. VT | |
6 | Zuzana Novotná (96) | TOM Delfíni Borotín | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:57 | 4 | 0:00:00 | 0:41:57 | 73,7 | III. VT | |
7 | Michaela Kreibichová (94) | TOM Mikulášovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:39:26 | 3 | 0:00:00 | 0:42:26 | 72,3 | III. VT | |
8 | Jana Čokrtová (92) | Junák Český Brod | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0:40:01 | 5 | 0:00:00 | 0:45:01 | 64,5 | ||
9 | Veronika Hřebíková (96) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:44:29 | 6 | 0:00:00 | 0:50:29 | 48 | ||
10 | Martina Frňková (85) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0:43:36 | 7 | 0:00:00 | 0:50:36 | 47,7 | ||
11 | Markéta Franková (93) | KČT Velký Újezd | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0:45:27 | 10 | 0:00:00 | 0:55:27 | 33,1 | ||
12 | Lucie Pázlerová (88) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0:54:17 | 6 | 0:00:00 | 1:00:17 | 18,5 | ||
13 | Lucie Chytilová (95) | Lenochod Březolupy | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 6 | 4 | 6 | 0:54:11 | 20 | 0:00:00 | 1:14:11 | 0 | ||
14 | Oldřiška Sekaninová (86) | Lenochod Březolupy | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1:11:28 | 6 | 0:00:00 | 1:17:28 | 0 |
Muži - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Ondřej Genco (96) | TOM Orlová | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:16 | 1 | 0:00:00 | 0:34:16 | 100 | I. VT | |
2 | Tomáš Levan (90) | TOM Mikulášovice | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:59 | 1 | 0:00:00 | 0:34:59 | 97,9 | I. VT | |
3 | Viktor Maťaťa (96) | TOM Tuláci Fr.Místek | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:31:21 | 4 | 0:00:00 | 0:35:21 | 96,8 | I. VT | |
4 | Vít Procházka (80) | TOM KČT Kralupy | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:30:46 | 5 | 0:00:00 | 0:35:46 | 95,6 | I. VT | |
5 | David Pokluda (92) | Nezmaři Bílovec | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:35:04 | 1 | 0:00:00 | 0:36:04 | 94,7 | I. VT | |
6 | Miroslav Štefl (72) | Kralovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:32:21 | 4 | 0:00:00 | 0:36:21 | 93,9 | I. VT | |
7 | Tomáš Pasterňák (93) | TOM Tuláci Fr.Místek | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:35:19 | 2 | 0:00:00 | 0:37:19 | 91,1 | I. VT | |
8 | Jan Vejrosta (91) | TOM KČT Kralupy | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:35:56 | 2 | 0:00:00 | 0:37:56 | 89,3 | II. VT | |
9 | David Němeček (95) | TOM Delfíni Borotín | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:35:47 | 4 | 0:00:00 | 0:39:47 | 83,9 | II. VT | |
10 | Pavel Figura (84) | TOM Svišti Bohumín | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:39:16 | 1 | 0:00:00 | 0:40:16 | 82,5 | II. VT | |
11 | Zdeněk Plešinger (95) | TOM Mikulášovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:36:32 | 4 | 0:00:00 | 0:40:32 | 81,7 | II. VT | |
12 | Ondřej Fryštacký (94) | KČT Velký Újezd | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:34:55 | 6 | 0:00:00 | 0:40:55 | 80,6 | II. VT | |
13 | Michal Blecha (91) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0:37:06 | 4 | 0:00:00 | 0:41:06 | 80,1 | II. VT | |
14 | Jan Blecha (88) | TOM KČT Kralupy | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:39:55 | 2 | 0:00:00 | 0:41:55 | 77,7 | III. VT | |
15 | Michal Horák (91) | Brno | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:40 | 2 | 0:00:00 | 0:42:40 | 75,5 | III. VT | |
16 | Petr Kopeček (96) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:38:02 | 5 | 0:00:00 | 0:43:02 | 74,4 | III. VT | |
17 | Lukáš Fuksa (96) | TOM Tuláci Fr.Místek | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0:35:40 | 9 | 0:00:00 | 0:44:40 | 69,6 | ||
18 | Matěj Pokorný (95) | Kralovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0:36:10 | 9 | 0:00:00 | 0:45:10 | 68,2 | ||
19 | Tomáš Hána (93) | Azimut Napajedla | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0:38:47 | 7 | 0:00:00 | 0:45:47 | 66,4 | ||
20 | Petr Kalousek (86) | TOM Mikulášovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:43:07 | 4 | 0:00:00 | 0:47:07 | 62,5 | ||
21 | Vladimír Mareš (88) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0:42:19 | 8 | 0:00:00 | 0:50:19 | 53,2 | ||
22 | Michal Haleš (93) | Žl. kvítek Palkovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:46:28 | 4 | 0:00:00 | 0:50:28 | 52,7 | ||
23 | Denis Bilík (96) | TOM 1419 Otrokovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0:45:18 | 8 | 0:00:00 | 0:53:18 | 44,5 | ||
24 | Dan Harník (91) | Azimut Napajedla | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 | 1 | 0:44:59 | 10 | 0:00:00 | 0:54:59 | 39,5 | ||
25 | Jakub Linart (95) | Žl. kvítek Palkovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0:47:27 | 8 | 0:00:00 | 0:55:27 | 38,2 | ||
26 | Lukáš Chytil (92) | Lenochod Březolupy | 2 | -- | 0 | 1 | ok | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0:44:10 | 14 | 0:00:00 | 0:58:10 | 30,3 |
Ženy - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Hana Smetanová (68) | Junák Uh. Hradiště | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:35:05 | 1 | 0:00:00 | 0:36:05 | 100 | I. VT | |
2 | Markéta Máchová (77) | Nezmaři Bílovec | 0 | -- | 0 | 1 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:36:18 | 2 | 0:00:00 | 0:38:18 | 93,9 | I. VT | |
3 | Lenka Slabáková (66) | Brno | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:36:58 | 3 | 0:00:00 | 0:39:58 | 89,2 | II. VT | |
4 | Libuše Vlachynská (62) | Junák Uh. Hradiště | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:36:03 | 4 | 0:00:00 | 0:40:03 | 89 | II. VT | |
5 | Romana Vejrostová (65) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:49 | 2 | 0:00:00 | 0:42:49 | 81,3 | II. VT | |
6 | Gabriela Kreuzerová (73) | TOM Saturn Plzeň | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:17 | 2 | 0:00:00 | 0:44:17 | 77,3 | III. VT | |
7 | Květa Fúsková (78) | TOM Mikulášovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:46 | 3 | 0:00:00 | 0:45:46 | 73,2 | III. VT | |
8 | Daniela Gachová (73) | TOM Tuláci Fr.Místek | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:43:24 | 3 | 0:00:10 | 0:46:14 | 71,9 | III. VT | |
9 | Hana Cídlová (69) | Brno | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:45:51 | 3 | 0:00:00 | 0:48:51 | 64,6 | ||
10 | Eva Mocíková (79) | TOM Mikulášovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:45:52 | 3 | 0:00:00 | 0:48:52 | 64,6 | ||
11 | Blanka Pokorná (67) | Kralovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0:45:49 | 5 | 0:00:00 | 0:50:49 | 59,2 | ||
12 | Renáta Horáková (76) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:45:08 | 7 | 0:00:00 | 0:52:08 | 55,5 | ||
13 | Ivana Kubešová (78) | TOM Delfíni Borotín | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:46:22 | 6 | 0:00:00 | 0:52:22 | 54,9 | ||
14 | Jana Klibrová (67) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0:46:50 | 7 | 0:00:00 | 0:53:50 | 50,8 | ||
15 | Jana Buczková (75) | TOM Tuláci Fr.Místek | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0:45:06 | 9 | 0:00:00 | 0:54:06 | 50,1 | ||
16 | Kateřina Malá (77) | TOM KČT Kralupy | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:55:57 | 6 | 0:00:00 | 1:01:57 | 28,3 | ||
17 | Ladislava Procházková (74) | ZŠ Kynšperk nad Ohří | 2 | -- | 20 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:47:36 | 25 | 0:00:00 | 1:12:36 | 0 | ||
D | Regina Böhmová (74) | TOM Rokytná 409 Brno | Diskvalifikace: Azimut |
Muži - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Tomáš Fúsek (66) | TOM Mikulášovice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:06 | 0 | 0:00:00 | 0:34:06 | 100 | I. VT | |
2 | František Círal (71) | TOM Práčata Rapšach | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:33:36 | 3 | 0:00:00 | 0:36:36 | 92,7 | I. VT | |
3 | Roman Gach (63) | TOM Tuláci Fr.Místek | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0:34:19 | 4 | 0:00:00 | 0:38:19 | 87,6 | II. VT | |
4 | Pavel Kubánek (68) | Nezmaři Bílovec | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:36:23 | 3 | 0:00:00 | 0:39:23 | 84,5 | II. VT | |
5 | Jiří Buczek (76) | TOM Tuláci Fr.Místek | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:36:07 | 4 | 0:00:00 | 0:40:07 | 82,4 | II. VT | |
6 | Josef Petr (63) | TOM Mikulášovice | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0:34:10 | 8 | 0:00:00 | 0:42:10 | 76,3 | III. VT | |
7 | Jiří Vilhelm (70) | TOM Orlová | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:36:12 | 6 | 0:00:00 | 0:42:12 | 76,2 | III. VT | |
8 | Karel Popel (65) | Kralovice | 0 | -- | 0 | 1 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:20 | 2 | 0:00:00 | 0:42:20 | 75,9 | III. VT | |
9 | Miloš Němeček (71) | TOM Delfíni Borotín | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:40:25 | 2 | 0:00:00 | 0:42:25 | 75,6 | III. VT | |
10 | Milan Hankovec (60) | HUSOT Strakonice | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:41:09 | 2 | 0:00:00 | 0:43:09 | 73,5 | III. VT | |
11 | Zdeněk Vejrosta (61) | TOM KČT Kralupy | 2 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:40:30 | 3 | 0:00:00 | 0:43:30 | 72,4 | III. VT | |
12 | Josef Blecha (66) | TOM KČT Kralupy | 0 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:47:11 | 4 | 0:00:00 | 0:51:11 | 49,9 | ||
13 | Tomáš Pokorný (63) | Kralovice | 1 | -- | 0 | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0:50:41 | 7 | 0:00:00 | 0:57:41 | 30,8 |
Bílý pohár
oddíl | počet bodů |
Kralovice | 479,8 |
TOM KČT Kralupy | 462,1 |
Divočáci Frýdlant | 431,1 |
TOM Orlová | 403 |
TOM Kamarádi Pacov | 371,4 |
TOM Tuláci Fr.Místek | 365,7 |
TOM Mikulášovice | 330,9 |
Nezmaři Bílovec | 326,2 |
TOM Rokytná 409 Brno | 322,8 |
TOM Práčata Rapšach | 321 |
Junák Uh. Hradiště | 307,8 |
TOM Svišti Bohumín | 212,5 |
Žl. kvítek Palkovice | 200 |
ZŠ Kynšperk nad Ohří | 195,2 |
Junák Český Brod | 155,6 |
Azimut Napajedla | 153,7 |
ZŠ+MŠ Č. Velenice | 124 |
TOM Suchdol n.L. | 91,6 |
TOM Saturn Plzeň | 59,7 |
TOM 1419 Otrokovice | 58,9 |
Brno | 33,8 |
TOM 1412 Otrokovice | 10,3 |
Lenochod Březolupy | 8,6 |
Skauti Týnec n.S. | 0 |
HUSOT Strakonice | 0 |
KČT Velký Újezd | 0 |
TOM Delfíni Borotín | 0 |
Červený pohár
oddíl | počet bodů |
TOM Orlová | 455,5 |
Nezmaři Bílovec | 448,9 |
TOM KČT Kralupy | 439,1 |
TOM Tuláci Fr.Místek | 429,8 |
TOM Mikulášovice | 429,1 |
Žl. kvítek Palkovice | 404,5 |
Divočáci Frýdlant | 404,4 |
TOM Kamarádi Pacov | 399,6 |
TOM Delfíni Borotín | 388,1 |
Kralovice | 374,9 |
TOM Práčata Rapšach | 303,8 |
TOM 1419 Otrokovice | 288,3 |
Junák Český Brod | 271,7 |
Junák Uh. Hradiště | 261,2 |
Brno | 229,3 |
TOM 1412 Otrokovice | 195,2 |
ZŠ+MŠ Č. Velenice | 114,7 |
KČT Velký Újezd | 113,7 |
Azimut Napajedla | 105,9 |
TOM Svišti Bohumín | 82,5 |
TOM Saturn Plzeň | 77,3 |
HUSOT Strakonice | 73,5 |
Lenochod Březolupy | 30,3 |
TOM Rokytná 409 Brno | 0 |
Skauti Týnec n.S. | 0 |
TOM Suchdol n.L. | 0 |
ZŠ Kynšperk nad Ohří | 0 |