1.kolo Českého poháru TZ
5.5.2012
Pořadatel: TOM 1301 Tuláci Frýdek-Místek
Místo konání: Hatě
Ředitel závodu: Daniela Gachová
Hlavní rozhodčí: Tomáš Huďa
Stavitel tratí: Jakub Šupák, Ondřej Kološ
Počtářská komise: Eva Vilhelmová
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Zuzana Šebestová (02) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:21:47 |
0 |
0:00:00 |
0:21:47 |
100 |
I. VT |
2 |
Hana Gabzdylová (02) |
TOM Orlová |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:57 |
0 |
0:00:00 |
0:24:57 |
85,5 |
II. VT |
3 |
Magdaléna Wagnerová (03) |
ZŠ Kynšperk |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:25:38 |
2 |
0:00:00 |
0:27:38 |
73,1 |
III. VT |
4 |
Eliška Kozelková (03) |
TOM-KČT Kralupy |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:27:04 |
3 |
0:00:00 |
0:30:04 |
62 |
|
5 |
Michaela Milatová (03) |
TOM 1310 Divočáci |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
1 |
0 |
0 |
|
0:26:46 |
4 |
0:00:00 |
0:30:46 |
58,8 |
|
6 |
Julie Zapletalová (03) |
TOM Orlová |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:18 |
4 |
0:00:00 |
0:31:18 |
56,3 |
|
7 |
Hana Pavlů (03) |
TOM-KČT Kralupy |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
0:26:49 |
5 |
0:00:00 |
0:31:49 |
53,9 |
|
8 |
Andrea Fúsková (03) |
TOM Mikulášovice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
2 |
2 |
1 |
0 |
|
0:27:54 |
5 |
0:00:00 |
0:32:54 |
49 |
|
9 |
Eliška Šimková (03) |
TOM Mikulášovice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
0:26:55 |
6 |
0:00:00 |
0:32:55 |
48,9 |
|
10 |
Karolína Houhová (02) |
TOM Práčata Rapšach |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
5 |
0 |
2 |
|
0:29:11 |
7 |
0:00:00 |
0:36:11 |
33,9 |
|
11 |
Anna Smetanová (03) |
TOM Saturn Plzeň |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:28:39 |
8 |
0:00:00 |
0:36:39 |
31,8 |
|
12 |
Terezie Hraško (02) |
TOM Tuláci F-M |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
|
0:27:04 |
10 |
0:00:00 |
0:37:04 |
29,8 |
|
13 |
Anna Vodičková (02) |
TOM Český Brod |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
2 |
1 |
2 |
1 |
3 |
0 |
|
0:29:26 |
10 |
0:00:00 |
0:39:26 |
19 |
|
14 |
Kristýna Maťaťová (04) |
TOM Tuláci F-M |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
3 |
4 |
0 |
|
0:31:42 |
8 |
0:00:00 |
0:39:42 |
17,8 |
|
15 |
Karolína Hrádková (03) |
TOM Pacov |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
2 |
0 |
2 |
1 |
|
0:31:49 |
8 |
0:00:00 |
0:39:49 |
17,2 |
|
16 |
Lucie Manová (02) |
TOM Pacov |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
2 |
3 |
1 |
0 |
|
0:32:06 |
9 |
0:00:00 |
0:41:06 |
11,3 |
|
17 |
Beáta Buczková (03) |
TOM Tuláci F-M |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
3 |
1 |
|
0:33:28 |
8 |
0:00:00 |
0:41:28 |
9,6 |
|
18 |
Kristýna Košová (03) |
KČT Velký Újezd |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
0 |
2 |
2 |
4 |
3 |
3 |
|
0:27:16 |
15 |
0:00:00 |
0:42:16 |
6 |
|
19 |
Maxmiliána Kubánková (04) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
2 |
3 |
|
0:34:51 |
10 |
0:00:00 |
0:44:51 |
0 |
|
20 |
Veronika Laurová (04) |
TOM-KČT Kralupy |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
0 |
3 |
2 |
4 |
5 |
3 |
|
0:32:58 |
18 |
0:00:00 |
0:50:58 |
0 |
|
21 |
Kamila Zázvorková (04) |
TOM-KČT Kralupy |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
8 |
3 |
5 |
|
0:34:14 |
20 |
0:00:00 |
0:54:14 |
0 |
|
22 |
Zuzana Rutterová (03) |
KČT Velký Újezd |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
0 |
0 |
2 |
15 |
6 |
12 |
|
0:33:32 |
36 |
0:00:00 |
1:09:32 |
0 |
|
Nejmladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Lukáš Sládek (02) |
Kralovice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:21:08 |
1 |
0:00:00 |
0:22:08 |
100 |
I. VT |
2 |
Jiří Jelínek (02) |
TOM Český Brod |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:22:31 |
0 |
0:00:00 |
0:22:31 |
98,3 |
I. VT |
3 |
Adam Tupý (02) |
Kralovice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:21:16 |
3 |
0:00:00 |
0:24:16 |
90,4 |
I. VT |
4 |
Michal Stejskal (02) |
Kralovice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:38 |
1 |
0:00:00 |
0:25:38 |
84,2 |
II. VT |
5 |
Lukáš Holub (02) |
TOM Delfíni Borotín |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:24:36 |
2 |
0:00:00 |
0:26:36 |
79,8 |
III. VT |
6 |
Vojtěch Čapek (02) |
TOM Delfíni Borotín |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
1 |
1 |
0 |
|
0:23:26 |
5 |
0:00:00 |
0:28:26 |
71,5 |
III. VT |
7 |
Martin Sviták (04) |
TOM Pacov |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:23:55 |
5 |
0:00:00 |
0:28:55 |
69,4 |
|
8 |
Daniel Prachař (02) |
TOM 1310 Divočáci |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
1 |
0 |
1 |
|
0:24:04 |
5 |
0:00:00 |
0:29:04 |
68,7 |
|
9 |
Patrik Molata (02) |
TOM Orlová |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
1 |
0 |
2 |
|
0:23:23 |
6 |
0:00:00 |
0:29:23 |
67,2 |
|
10 |
Vojtěch Míček (02) |
TOM Tuláci F-M |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
3 |
0 |
|
0:26:01 |
5 |
0:00:28 |
0:30:33 |
62 |
|
11 |
Michal Škrabal (03) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
0:25:52 |
5 |
0:00:00 |
0:30:52 |
60,5 |
|
12 |
Vojtěch Kozelka (03) |
TOM-KČT Kralupy |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
0:26:04 |
5 |
0:00:00 |
0:31:04 |
59,6 |
|
13 |
Tomáš Gilg (03) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:53 |
4 |
0:00:00 |
0:31:53 |
55,9 |
|
14 |
Jakub Vantuch (03) |
TOM Tuláci F-M |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
3 |
0 |
|
0:27:32 |
6 |
0:00:00 |
0:33:32 |
48,5 |
|
15 |
František Škop (03) |
Vejři Lovosice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
2 |
2 |
2 |
0 |
|
0:27:24 |
9 |
0:00:00 |
0:36:24 |
35,5 |
|
16 |
Jan Blahůšek (04) |
TOM-KČT Kralupy |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
1 |
2 |
4 |
|
0:26:32 |
11 |
0:00:00 |
0:37:32 |
30,4 |
|
17 |
Petr Havrda (03) |
Vejři Lovosice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
2 |
1 |
2 |
2 |
|
0:29:45 |
9 |
0:00:00 |
0:38:45 |
24,9 |
|
18 |
Tomáš Chromčák (03) |
Lysáci Malenovice |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
0 |
0 |
0 |
8 |
3 |
0 |
|
0:28:16 |
12 |
0:00:00 |
0:40:16 |
18,1 |
|
19 |
Mikoláš Kolařík (02) |
TOM Tuláci F-M |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
1 |
3 |
0 |
|
0:34:06 |
8 |
0:00:00 |
0:42:06 |
9,8 |
|
20 |
Christian Brik (02) |
Leipzig |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
11 |
1 |
1 |
|
0:29:19 |
16 |
0:00:00 |
0:45:19 |
0 |
|
21 |
Jan Seidl (02) |
TOM Pacov |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
3 |
2 |
0 |
|
0:38:40 |
10 |
0:00:00 |
0:48:40 |
0 |
|
22 |
Ondřej Prokop (05) |
TOM Pacov |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
2 |
9 |
4 |
4 |
|
0:37:18 |
24 |
0:00:00 |
1:01:18 |
0 |
|
23 |
Dan Kulštejn (03) |
TOM Tuláci F-M |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
12 |
6 |
7 |
|
0:34:05 |
28 |
0:00:00 |
1:02:05 |
0 |
|
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Anna Círalová (00) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:26:18 |
3 |
0:00:00 |
0:29:18 |
100 |
I. VT |
2 |
Tereza Polachová (00) |
TOM 1310 Divočáci |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:26:59 |
4 |
0:00:00 |
0:30:59 |
94,3 |
I. VT |
3 |
Lenka Výmolová (00) |
Žlutý kvítek Palkovi |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:51 |
3 |
0:00:00 |
0:31:51 |
91,3 |
I. VT |
4 |
Aneta Krhovjáková (00) |
TOM Orlová |
1 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:20 |
1 |
0:00:00 |
0:32:20 |
89,6 |
II. VT |
5 |
Kateřina Šteflová (00) |
Kralovice |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:27:20 |
5 |
0:00:00 |
0:32:20 |
89,6 |
II. VT |
6 |
Magdaléna Kubánková (00) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:28:13 |
5 |
0:00:00 |
0:33:13 |
86,6 |
II. VT |
7 |
Kateřina Žitková (01) |
Kralovice |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:32:22 |
1 |
0:00:00 |
0:33:22 |
86,1 |
II. VT |
8 |
Marie Wagnerová (01) |
ZŠ Kynšperk |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
0:28:31 |
6 |
0:00:00 |
0:34:31 |
82,2 |
II. VT |
9 |
Eliška Plášilová (00) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
0:33:10 |
6 |
0:00:00 |
0:39:10 |
66,3 |
|
10 |
Kateřina Poslední (00) |
Kralovice |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
7 |
|
0:28:23 |
11 |
0:00:00 |
0:39:23 |
65,6 |
|
11 |
Justýna Schiendlová (00) |
TOM Práčata Rapšach |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:33:36 |
6 |
0:00:00 |
0:39:36 |
64,8 |
|
12 |
Erika Bojarčuková (00) |
TOM Pacov |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
10 |
2 |
0 |
|
0:25:15 |
16 |
0:00:00 |
0:41:15 |
59,2 |
|
13 |
Klára Kasperčíková (01) |
Žlutý kvítek Palkovi |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:51 |
5 |
0:00:00 |
0:41:51 |
57,2 |
|
14 |
Simona Urbanová (00) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:39:17 |
5 |
0:00:00 |
0:44:17 |
48,9 |
|
15 |
Klára Svobodová (01) |
TOM Pacov |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
3 |
2 |
1 |
|
0:33:55 |
11 |
0:00:00 |
0:44:55 |
46,7 |
|
16 |
Adéla Vrábelová (01) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
10 |
1 |
1 |
|
0:30:11 |
15 |
0:00:00 |
0:45:11 |
45,8 |
|
17 |
Kateřina Reidlová (00) |
ZŠ Kynšperk |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
10 |
2 |
1 |
|
0:29:34 |
17 |
0:00:00 |
0:46:34 |
41,1 |
|
18 |
Helena Pavlů (01) |
TOM-KČT Kralupy |
1 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
10 |
1 |
0 |
|
0:30:42 |
16 |
0:00:00 |
0:46:42 |
40,6 |
|
19 |
Anna Kodrlová (01) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
2 |
9 |
1 |
0 |
|
0:32:52 |
17 |
0:00:00 |
0:49:52 |
29,8 |
|
20 |
Jana Dybalová (00) |
Žlutý kvítek Palkovi |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
2 |
4 |
5 |
3 |
|
0:36:15 |
19 |
0:00:00 |
0:55:15 |
11,4 |
|
21 |
Kateřina Plicková (01) |
TOM-KČT Kralupy |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
10 |
1 |
1 |
|
0:40:55 |
16 |
0:00:00 |
0:56:55 |
5,7 |
|
22 |
Daniela Houšková (00) |
TOM Delfíni Borotín |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
2 |
3 |
1 |
2 |
2 |
0 |
|
0:45:01 |
12 |
0:00:00 |
0:57:01 |
5,4 |
|
23 |
Jennifer Zlochová (01) |
KČT Velký Újezd |
1 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
5 |
5 |
1 |
|
0:43:38 |
15 |
0:00:00 |
0:58:38 |
0 |
|
24 |
Adéla Nováková (01) |
ZŠ Kynšperk |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
2 |
10 |
3 |
3 |
|
0:41:44 |
19 |
0:00:00 |
1:00:44 |
0 |
|
D |
Veronika Niesnerová (00) |
KČT Velký Újezd |
Diskvalifikace: špatný azimut |
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Karel Vágner (01) |
TOM Pacov |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:08 |
4 |
0:00:00 |
0:29:08 |
100 |
I. VT |
2 |
Ondřej Staněk (01) |
Kralovice |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:27:02 |
3 |
0:00:00 |
0:30:02 |
96,9 |
I. VT |
3 |
Radovan Fešar (00) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:45 |
5 |
0:00:00 |
0:33:45 |
84,2 |
II. VT |
4 |
Jiří Sviták (01) |
TOM Pacov |
1 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
|
0:27:55 |
6 |
0:00:00 |
0:33:55 |
83,6 |
II. VT |
5 |
Lukáš Maršík (01) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:02 |
0 |
0:00:00 |
0:34:02 |
83,2 |
II. VT |
6 |
Vojtěch Vodička (01) |
TOM Český Brod |
1 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
1 |
0 |
|
0:31:19 |
7 |
0:00:00 |
0:38:19 |
68,5 |
|
7 |
Filip Zajíček (00) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:33:58 |
5 |
0:00:00 |
0:38:58 |
66,2 |
|
8 |
Jakub Zapletal (00) |
TOM Orlová |
1 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:35:59 |
3 |
0:00:00 |
0:38:59 |
66,2 |
|
9 |
Martin Zeman (01) |
Kralovice |
1 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
1 |
3 |
|
0:34:12 |
8 |
0:00:00 |
0:42:12 |
55,1 |
|
10 |
Patrik Karlík (00) |
Vejři Lovosice |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
5 |
0 |
|
0:38:09 |
8 |
0:00:00 |
0:46:09 |
41,6 |
|
11 |
Ondřej Březina (01) |
TOM 1310 Divočáci |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
2 |
2 |
0 |
3 |
1 |
0 |
|
0:38:37 |
8 |
0:00:00 |
0:46:37 |
40 |
|
12 |
Daniel Bareš (00) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
11 |
1 |
2 |
|
0:53:10 |
17 |
0:00:00 |
1:10:10 |
0 |
|
13 |
Pavel Bjalončík (01) |
ZŠ Kynšperk |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
2 |
1 |
1 |
15 |
6 |
12 |
|
0:35:16 |
37 |
0:00:00 |
1:12:16 |
0 |
|
Starší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Magdaléna Gencová (98) |
TOM Orlová |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:05 |
2 |
0:00:00 |
0:26:05 |
100 |
I. VT |
2 |
Lucie Juřenová (98) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:23:04 |
4 |
0:00:00 |
0:27:04 |
96,2 |
I. VT |
3 |
Barbora Macurová (99) |
TOM 1310 Divočáci |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:25:13 |
2 |
0:00:00 |
0:27:13 |
95,7 |
I. VT |
4 |
Karolína Získalová (98) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:27:04 |
2 |
0:00:00 |
0:29:04 |
88,6 |
II. VT |
5 |
Klára Brabcová (99) |
TOM Saturn Plzeň |
1 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:14 |
1 |
0:00:00 |
0:29:14 |
87,9 |
II. VT |
6 |
Kateřina Šimková (98) |
TOM-KČT Kralupy |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:20 |
1 |
0:00:00 |
0:30:20 |
83,7 |
II. VT |
7 |
Eliška Míčková (99) |
TOM Tuláci F-M |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
|
0:27:39 |
5 |
0:00:00 |
0:32:39 |
74,8 |
III. VT |
8 |
Monika Sukačová (99) |
Žlutý kvítek Palkovi |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
1 |
|
0:26:56 |
6 |
0:00:00 |
0:32:56 |
73,7 |
III. VT |
9 |
Klára Ševčíková (98) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:31:34 |
2 |
0:00:00 |
0:33:34 |
71,3 |
III. VT |
10 |
Karolína Mrázková (98) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:37 |
2 |
0:00:00 |
0:33:37 |
71,1 |
III. VT |
11 |
Karolína Kubešová (99) |
TOM Delfíni Borotín |
1 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
3 |
0 |
|
0:25:47 |
8 |
0:00:00 |
0:33:47 |
70,5 |
III. VT |
12 |
Romana Baláková (98) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:32:47 |
3 |
0:00:00 |
0:35:47 |
62,8 |
|
13 |
Adéla Nejedlá (99) |
TOM-KČT Kralupy |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:31:02 |
5 |
0:00:00 |
0:36:02 |
61,9 |
|
14 |
Michaela Šebístková (98) |
ZŠ Č. Velenice |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
2 |
2 |
|
0:27:15 |
9 |
0:00:00 |
0:36:15 |
61 |
|
15 |
Petra Wawrziczková (98) |
TOM Orlová |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:29:42 |
7 |
0:00:00 |
0:36:42 |
59,3 |
|
16 |
Sandra Švecová (98) |
ZŠ Č. Velenice |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:33:06 |
5 |
0:00:00 |
0:38:06 |
53,9 |
|
17 |
Tereza Tománková (99) |
TOM Žďorbi |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:32:31 |
6 |
0:00:00 |
0:38:31 |
52,3 |
|
18 |
Daniela Šimůnková (99) |
TOM-KČT Kralupy |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
2 |
1 |
2 |
1 |
|
0:28:51 |
10 |
0:00:09 |
0:38:42 |
51,6 |
|
19 |
Jana Pompová (98) |
TOM Svišti Bohumín |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:13 |
4 |
0:00:00 |
0:40:13 |
45,8 |
|
20 |
Kateřina Vránová (98) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
2 |
|
0:33:11 |
8 |
0:00:00 |
0:41:11 |
42,1 |
|
21 |
Jana Bajtková (98) |
Žlutý kvítek Palkovi |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
2 |
1 |
|
0:35:53 |
9 |
0:00:00 |
0:44:53 |
27,9 |
|
22 |
Pavlína Rusková (98) |
UFO-Zálesáci |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
2 |
1 |
0 |
0 |
|
0:41:34 |
6 |
0:00:00 |
0:47:34 |
17,6 |
|
23 |
Vendula Rutterová (99) |
KČT Velký Újezd |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
2 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
|
0:36:43 |
12 |
0:00:00 |
0:48:43 |
13,2 |
|
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Vojtěch Razima (98) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:22:08 |
0 |
0:00:00 |
0:22:08 |
100 |
I. VT |
2 |
František Círal (98) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:13 |
0 |
0:00:00 |
0:25:13 |
86,1 |
II. VT |
3 |
Daniel Sosnovec (98) |
TOM-KČT Kralupy |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:24:16 |
1 |
0:00:00 |
0:25:16 |
85,8 |
II. VT |
4 |
Radek Šebesta (98) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
1 |
|
0:22:05 |
5 |
0:00:00 |
0:27:05 |
77,6 |
III. VT |
5 |
Robin Pavlík (98) |
TOM Orlová |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:37 |
2 |
0:00:00 |
0:27:37 |
75,2 |
III. VT |
6 |
Adam Janeček (98) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
0:23:56 |
4 |
0:00:00 |
0:27:56 |
73,8 |
III. VT |
7 |
Jakub Gřunděl (99) |
TOM Orlová |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:24:35 |
4 |
0:00:30 |
0:28:05 |
73,1 |
III. VT |
8 |
Patrick Ondika (99) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:19 |
1 |
0:00:00 |
0:28:19 |
72,1 |
III. VT |
9 |
Petr Bílek (99) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:25:38 |
3 |
0:00:00 |
0:28:38 |
70,6 |
III. VT |
10 |
Ladislav Merta (99) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:28:24 |
1 |
0:00:00 |
0:29:24 |
67,2 |
|
11 |
Filip Staněk (99) |
Kralovice |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:13 |
3 |
0:00:00 |
0:31:13 |
59 |
|
12 |
Dan Kunz (98) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:49 |
3 |
0:00:00 |
0:31:49 |
56,2 |
|
13 |
Petr Scholaster (99) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:27:55 |
4 |
0:00:00 |
0:31:55 |
55,8 |
|
14 |
Martin Milata (98) |
TOM 1310 Divočáci |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
0:29:11 |
3 |
0:00:00 |
0:32:11 |
54,6 |
|
15 |
Ondřej Cmoriak (99) |
TOM Žďorbi |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:31:48 |
2 |
0:00:00 |
0:33:48 |
47,3 |
|
16 |
David Koždoň (99) |
TOM Orlová |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
4 |
0 |
3 |
|
0:25:36 |
9 |
0:00:00 |
0:34:36 |
43,7 |
|
17 |
Vojtěch Kosina (99) |
TOM Český Brod |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:08 |
6 |
0:00:00 |
0:35:08 |
41,3 |
|
18 |
Marek Vlasák (99) |
TOM Český Brod |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
2 |
3 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:27:47 |
9 |
0:00:00 |
0:36:47 |
33,8 |
|
19 |
Jakub Zeman (99) |
TOM Mikulášovice |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:48 |
2 |
0:00:10 |
0:38:38 |
25,5 |
|
20 |
Jiří Bajtek (98) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:27 |
4 |
0:00:00 |
0:39:27 |
21,8 |
|
21 |
Matěj Tvrzník (98) |
TOM Český Brod |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
9 |
2 |
1 |
|
0:27:38 |
15 |
0:00:00 |
0:42:38 |
7,4 |
|
22 |
Adam Dědina (98) |
TOM Žďorbi |
2 |
ok |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:43:19 |
6 |
0:00:00 |
0:49:19 |
0 |
|
D |
Šimon Procházka (99) |
TOM Český Brod |
Diskvalifikace: špatný azimut |
|||||||||||||||||
D |
Vilém Dušek (98) |
ZŠ Kynšperk |
Diskvalifikace: špatný azimut |
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Jana Zázvorková (97) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:48 |
0 |
0:00:00 |
0:37:48 |
100 |
I. VT |
2 |
Aneta Dreslerová (97) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:03 |
0 |
0:00:00 |
0:41:03 |
91,4 |
I. VT |
3 |
Daniela Gachová (97) |
TOM Tuláci F-M |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:46 |
1 |
0:00:00 |
0:47:46 |
73,6 |
III. VT |
4 |
Markéta Řeháčková (96) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:44:38 |
4 |
0:00:00 |
0:48:38 |
71,3 |
III. VT |
5 |
Martina Brabcová (97) |
TOM Saturn Plzeň |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:46:02 |
4 |
0:00:00 |
0:50:02 |
67,6 |
|
6 |
Veronika Hřebíková (96) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
0 |
1 |
|
0:45:01 |
6 |
0:00:00 |
0:51:01 |
65 |
|
7 |
Hana Bončková (97) |
TOM Orlová |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:50:45 |
6 |
0:00:00 |
0:56:45 |
49,9 |
|
8 |
Michaela Kubánková (97) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
1 |
|
0:53:07 |
4 |
0:00:00 |
0:57:07 |
48,9 |
|
9 |
Gabriela Ondiková (96) |
TOM Orlová |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:55:09 |
4 |
0:00:00 |
0:59:09 |
43,5 |
|
10 |
Anna Matějová (97) |
TOM Žďorbi |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
0 |
1 |
|
0:54:03 |
7 |
0:00:00 |
1:01:03 |
38,5 |
|
11 |
Nikola Stráská (97) |
ZŠ Č. Velenice |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
2 |
2 |
2 |
10 |
6 |
6 |
|
1:03:12 |
28 |
0:00:00 |
1:31:12 |
0 |
|
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Lukáš Vaněk (96) |
TOM Orlová |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:34 |
3 |
0:00:00 |
0:38:34 |
100 |
I. VT |
2 |
Jiří Machynka (97) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:16 |
2 |
0:00:00 |
0:39:16 |
98,2 |
I. VT |
3 |
Lukáš Slabák (97) |
Brno |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
0:37:40 |
3 |
0:00:00 |
0:40:40 |
94,6 |
I. VT |
4 |
Ondřej Genco (96) |
TOM Orlová |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:31 |
4 |
0:00:00 |
0:41:31 |
92,4 |
I. VT |
5 |
Viktor Maťaťa (96) |
TOM Tuláci F-M |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:37:58 |
5 |
0:00:00 |
0:42:58 |
88,6 |
II. VT |
6 |
Lukáš Fuksa (96) |
TOM Tuláci F-M |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:41:00 |
2 |
0:00:00 |
0:43:00 |
88,5 |
II. VT |
7 |
Kryštof Vávra (97) |
TOM-KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:40:19 |
4 |
0:00:00 |
0:44:19 |
85,1 |
II. VT |
8 |
Adam Bukovjan (97) |
Žlutý kvítek Palkovi |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
2 |
|
0:45:47 |
7 |
0:00:00 |
0:52:47 |
63,1 |
|
9 |
Marek Zimmel (96) |
ZŠ Č. Velenice |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
0:47:05 |
7 |
0:00:00 |
0:54:05 |
59,8 |
|
10 |
Matěj Žídek (97) |
Lysáci Malenovice |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
0:45:55 |
9 |
0:00:00 |
0:54:55 |
57,6 |
|
11 |
Petr Kopeček (96) |
TOM 1310 Divočáci |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
7 |
1 |
1 |
|
0:43:35 |
12 |
0:00:00 |
0:55:35 |
55,9 |
|
12 |
Vítězslav Vaněk (97) |
TOM-KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
2 |
1 |
1 |
|
0:48:15 |
8 |
0:00:00 |
0:56:15 |
54,1 |
|
13 |
Petr Špáda (97) |
TOM-KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:54:52 |
5 |
0:00:00 |
0:59:52 |
44,8 |
|
14 |
Michal Hutla (96) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
2 |
2 |
2 |
2 |
|
0:50:03 |
10 |
0:00:00 |
1:00:03 |
44,3 |
|
15 |
Petr Březina (97) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
20 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:47:22 |
22 |
0:00:00 |
1:09:22 |
20,1 |
|
16 |
Denis Surmaj (96) |
TOM Svišti Bohumín |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
3 |
4 |
7 |
|
0:55:35 |
17 |
0:00:00 |
1:12:35 |
11,8 |
|
17 |
Michal Urban (96) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
2 |
15 |
6 |
2 |
|
0:46:45 |
26 |
0:00:00 |
1:12:45 |
11,4 |
|
Starší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Lucie Trávničková (95) |
TOM 1310 Divočáci |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:41:37 |
1 |
0:00:00 |
0:42:37 |
100 |
I. VT |
2 |
Zuzana Juřenová (95) |
Žlutý kvítek Palkovi |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:38:51 |
4 |
0:00:00 |
0:42:51 |
99,5 |
I. VT |
3 |
Radka Koloničná (94) |
TOM Tuláci F-M |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:12 |
1 |
0:00:00 |
0:44:12 |
96,3 |
I. VT |
4 |
Lucie Slípková (94) |
Žlutý kvítek Palkovi |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:40:57 |
6 |
0:00:00 |
0:46:57 |
89,8 |
II. VT |
5 |
Kateřina Čokrtová (94) |
TOM Český Brod |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:59 |
3 |
0:00:00 |
0:46:59 |
89,8 |
II. VT |
6 |
Martina Haroková (95) |
TOM 1310 Divočáci |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:43:03 |
4 |
0:00:00 |
0:47:03 |
89,6 |
II. VT |
7 |
Radka Dobisíková (95) |
KČT Velký Újezd |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:47:27 |
2 |
0:00:00 |
0:49:27 |
84 |
II. VT |
8 |
Jola Kusá (95) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
0:43:44 |
6 |
0:00:00 |
0:49:44 |
83,3 |
II. VT |
9 |
Kristýna Haroková (95) |
TOM 1310 Divočáci |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:48:12 |
2 |
0:00:00 |
0:50:12 |
82,2 |
II. VT |
10 |
Hana Magerová (95) |
Žlutý kvítek Palkovi |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:47:33 |
7 |
0:00:00 |
0:54:33 |
72 |
III. VT |
11 |
Radka Tylichová (95) |
KČT Velký Újezd |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
3 |
0 |
|
0:49:27 |
8 |
0:00:00 |
0:57:27 |
65,2 |
|
12 |
Sabina Švecová (94) |
ZŠ Č. Velenice |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:51:41 |
6 |
0:00:00 |
0:57:41 |
64,6 |
|
13 |
Kristýna Nejedlá (94) |
TOM-KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:57:10 |
1 |
0:00:00 |
0:58:10 |
63,5 |
|
14 |
Monika Vajnerová (94) |
TOM-KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
1:11:24 |
4 |
0:00:00 |
1:15:24 |
23,1 |
|
15 |
Klára Sládková (95) |
TOM Český Brod |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
2 |
2 |
2 |
5 |
4 |
6 |
|
1:00:57 |
23 |
0:00:00 |
1:23:57 |
3 |
|
Starší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
David Němeček (95) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:12 |
2 |
0:00:00 |
0:35:12 |
100 |
I. VT |
2 |
Ondřej Fryštacký (94) |
KČT Velký Újezd |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:32:21 |
3 |
0:00:00 |
0:35:21 |
99,6 |
I. VT |
3 |
Tomáš Hána (94) |
Junák Uh. Hradiště |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:02 |
1 |
0:00:00 |
0:38:02 |
92 |
I. VT |
4 |
Ondřej Huďa (95) |
Žlutý kvítek Palkovi |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:35:26 |
3 |
0:00:00 |
0:38:26 |
90,8 |
I. VT |
5 |
David Machorek (94) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
2 |
0 |
|
0:33:44 |
5 |
0:00:00 |
0:38:44 |
90 |
II. VT |
6 |
Miroslav Březina (94) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:37:29 |
4 |
0:00:00 |
0:41:29 |
82,1 |
II. VT |
7 |
Jakub Šmucr (95) |
TOM Saturn Plzeň |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
2 |
1 |
1 |
0 |
|
0:38:52 |
6 |
0:00:00 |
0:44:52 |
72,5 |
III. VT |
8 |
Dalibor Puk (94) |
TOM Svišti Bohumín |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:37:17 |
8 |
0:00:00 |
0:45:17 |
71,4 |
III. VT |
9 |
Jakub Mirga (94) |
TOM Svišti Bohumín |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
1 |
|
0:43:00 |
8 |
0:00:00 |
0:51:00 |
55,1 |
|
10 |
Jakub Linart (95) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
4 |
1 |
0 |
|
0:53:06 |
7 |
0:00:00 |
1:00:06 |
29,3 |
|
Ženy - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Táňa Fidlerová (91) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:17 |
2 |
0:00:00 |
0:36:17 |
100 |
I. VT |
2 |
Eva Čokrtová (88) |
TOM Český Brod |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:28 |
2 |
0:00:00 |
0:36:28 |
99,5 |
I. VT |
3 |
Pavla Skotnicová (85) |
TOM 1310 Divočáci |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:21 |
3 |
0:00:00 |
0:40:21 |
88,8 |
II. VT |
4 |
Kristýna Řepiská (91) |
TOM 1310 Divočáci |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:44 |
0 |
0:00:00 |
0:40:44 |
87,7 |
II. VT |
5 |
Veronika Bílková (89) |
TOM 1310 Divočáci |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:38:40 |
3 |
0:00:00 |
0:41:40 |
85,2 |
II. VT |
6 |
Eva Štorková (93) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:42:19 |
0 |
0:00:00 |
0:42:19 |
83,4 |
II. VT |
7 |
Eva Weisová (83) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:10 |
3 |
0:00:00 |
0:43:10 |
81 |
II. VT |
8 |
Ada Paluzgová (91) |
Žlutý kvítek Palkovi |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
2 |
0 |
|
0:36:27 |
7 |
0:00:00 |
0:43:27 |
80,2 |
II. VT |
9 |
Monika Richtárová (88) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:34 |
0 |
0:00:00 |
0:43:34 |
79,9 |
III. VT |
10 |
Jana Čokrtová (92) |
TOM Český Brod |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:41:23 |
4 |
0:00:00 |
0:45:23 |
74,9 |
III. VT |
11 |
Ivana Zbořilová (68) |
UFO-Zálesáci |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:24 |
3 |
0:00:00 |
0:46:24 |
72,1 |
III. VT |
12 |
Linda Rechtoriková (87) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:45:09 |
3 |
0:00:02 |
0:48:07 |
67,4 |
|
13 |
Květa Fúsková (78) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:46:21 |
3 |
0:00:00 |
0:49:21 |
64 |
|
14 |
Blanka Rosáková (93) |
TOM-KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:50 |
4 |
0:00:00 |
0:50:50 |
59,9 |
|
15 |
Helena Munzarová (86) |
Duha Světlov Bojkovi |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:53:01 |
5 |
0:00:00 |
0:58:01 |
40,1 |
|
16 |
Kateřina Barešová (78) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
3 |
0 |
0 |
|
0:53:11 |
7 |
0:00:00 |
1:00:11 |
34,1 |
|
17 |
Jitka Černá (93) |
TOM-KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:06:17 |
0 |
0:00:00 |
1:06:17 |
17,3 |
|
18 |
Veronika Houdková (91) |
Vejři Lovosice |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
2 |
3 |
1 |
2 |
|
0:56:00 |
12 |
0:00:00 |
1:08:00 |
12,6 |
|
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Vít Procházka (80) |
TOM-KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:09 |
1 |
0:00:00 |
0:31:09 |
100 |
I. VT |
2 |
Lukáš Weis (80) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:08 |
1 |
0:00:00 |
0:32:08 |
96,8 |
I. VT |
3 |
Jan Vavřík (84) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:30:54 |
2 |
0:00:00 |
0:32:54 |
94,4 |
I. VT |
4 |
Tomáš Levan (90) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:32:10 |
2 |
0:00:00 |
0:34:10 |
90,3 |
I. VT |
5 |
Václav Staněk (78) |
Kralovice |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:32:20 |
2 |
0:00:00 |
0:34:20 |
89,8 |
II. VT |
6 |
Michal Fojtášek (93) |
TOM 1310 Divočáci |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:44 |
3 |
0:00:00 |
0:35:44 |
85,3 |
II. VT |
7 |
Jan Vejrosta (91) |
TOM-KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:43 |
0 |
0:00:00 |
0:36:43 |
82,1 |
II. VT |
8 |
Jan Kareš (91) |
TOM-KČT Kralupy |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:52 |
4 |
0:00:00 |
0:36:52 |
81,6 |
II. VT |
9 |
Jan Kubala (93) |
Žlutý kvítek Palkovi |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:34:28 |
3 |
0:00:00 |
0:37:28 |
79,7 |
III. VT |
10 |
Jan Šupina (89) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:30 |
2 |
0:00:00 |
0:37:30 |
79,6 |
III. VT |
11 |
Lukáš Richtár (88) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:33:34 |
4 |
0:00:00 |
0:37:34 |
79,4 |
III. VT |
12 |
Tomáš Fúsek (66) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:34:50 |
3 |
0:00:00 |
0:37:50 |
78,5 |
III. VT |
13 |
Jakub Bendžela (86) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:43 |
3 |
0:00:00 |
0:38:43 |
75,7 |
III. VT |
14 |
Vladan Sukač (89) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:34:43 |
4 |
0:00:00 |
0:38:43 |
75,7 |
III. VT |
15 |
David Palivec (84) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:35:02 |
4 |
0:00:00 |
0:39:02 |
74,7 |
III. VT |
16 |
Roman Berger (92) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:37:33 |
3 |
0:00:00 |
0:40:33 |
69,8 |
|
17 |
Tomáš Pasterňák (93) |
TOM Tuláci F-M |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:44 |
2 |
0:00:00 |
0:40:44 |
69,2 |
|
18 |
Michal Horák (91) |
Brno |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:40 |
3 |
0:00:00 |
0:41:40 |
66,2 |
|
19 |
David Pokluda (92) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:00 |
2 |
0:00:00 |
0:43:00 |
62 |
|
20 |
Petr Křeháček (85) |
Duha Světlov Bojkovi |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:43:28 |
2 |
0:00:00 |
0:45:28 |
54 |
|
21 |
Petr Kalousek (86) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:16 |
0 |
0:00:00 |
0:46:16 |
51,5 |
|
22 |
Filip Stočes (88) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:41:37 |
5 |
0:00:00 |
0:46:37 |
50,3 |
|
23 |
Filip Salač (91) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
0 |
|
0:42:35 |
5 |
0:00:00 |
0:47:35 |
47,2 |
|
24 |
Patrik Beck (93) |
Vejři Lovosice |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
2 |
1 |
2 |
1 |
|
0:37:58 |
10 |
0:00:00 |
0:47:58 |
46 |
|
25 |
Michal Haleš (93) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
2 |
1 |
|
0:43:11 |
5 |
0:00:00 |
0:48:11 |
45,3 |
|
26 |
Adam Papala (92) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:46:29 |
3 |
0:00:00 |
0:49:29 |
41,1 |
|
27 |
Václav Podzimek (84) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
5 |
|
0:41:59 |
8 |
0:00:00 |
0:49:59 |
39,5 |
|
28 |
Vladimír Mareš (89) |
TOM Pacov |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
4 |
0 |
|
0:42:32 |
9 |
0:00:00 |
0:51:32 |
34,6 |
|
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Libuše Vlachynská (62) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:38:55 |
1 |
0:00:00 |
0:39:55 |
100 |
I. VT |
2 |
Hana Smetanová (68) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:39:18 |
5 |
0:00:00 |
0:44:18 |
89 |
II. VT |
3 |
Romana Vejrostová (65) |
TOM-KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:42:41 |
2 |
0:00:00 |
0:44:41 |
88,1 |
II. VT |
4 |
Jana Žitková (74) |
Kralovice |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:44:57 |
1 |
0:00:00 |
0:45:57 |
84,9 |
II. VT |
5 |
Anna Fryštacká (69) |
KČT Velký Újezd |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:43:53 |
5 |
0:00:00 |
0:48:53 |
77,5 |
III. VT |
6 |
Lenka Slabáková (66) |
Brno |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:45:24 |
4 |
0:00:00 |
0:49:24 |
76,2 |
III. VT |
7 |
Monika Žídková (67) |
Lysáci Malenovice |
2 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:47:04 |
4 |
0:00:00 |
0:51:04 |
72,1 |
III. VT |
8 |
Gabriela Círalová (74) |
TOM Práčata Rapšach |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:50:58 |
3 |
0:00:00 |
0:53:58 |
64,8 |
|
9 |
Věra Šimková (75) |
TOM-KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:57:22 |
3 |
0:00:00 |
1:00:22 |
48,8 |
|
10 |
Melánie Halešová (70) |
Žlutý kvítek Palkovi |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
3 |
1 |
|
1:01:00 |
9 |
0:00:00 |
1:10:00 |
24,6 |
|
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Roman Gach (63) |
TOM Tuláci F-M |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:03 |
0 |
0:00:00 |
0:35:03 |
100 |
I. VT |
2 |
František Círal (71) |
TOM Práčata Rapšach |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:41 |
0 |
0:00:00 |
0:35:41 |
98,2 |
I. VT |
3 |
Miloš Němeček (71) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:26 |
2 |
0:00:00 |
0:36:26 |
96,1 |
I. VT |
4 |
Zdeněk Vejrosta (61) |
TOM-KČT Kralupy |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:21 |
1 |
0:00:00 |
0:37:21 |
93,4 |
I. VT |
5 |
Jiří Vilhelm (70) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:36:39 |
4 |
0:00:00 |
0:40:39 |
84 |
II. VT |
6 |
Libor Koloničný (70) |
TOM Tuláci F-M |
1 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:22 |
1 |
0:00:00 |
0:41:22 |
82 |
II. VT |
7 |
Kamil Zbořil (75) |
UFO-Zálesáci |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
0:40:16 |
2 |
0:00:00 |
0:42:16 |
79,4 |
III. VT |
8 |
Milan Fógl (67) |
TOM-KČT Kralupy |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:41:56 |
2 |
0:00:00 |
0:43:56 |
74,7 |
III. VT |
9 |
Karel Šimek (73) |
TOM-KČT Kralupy |
0 |
-- |
20 |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:36:56 |
23 |
0:00:00 |
0:59:56 |
29 |
|
10 |
Miloš Stejskal (40) |
Brno |
0 |
-- |
0 |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
1:15:37 |
4 |
0:00:00 |
1:19:37 |
0 |
|
Bílý pohár
oddíl |
počet bodů |
Kralovice |
463 |
TOM Pacov |
455,4 |
TOM Práčata Rapšach |
437,5 |
TOM Orlová |
423,4 |
Žlutý kvítek Palkovi |
399 |
TOM 1310 Divočáci |
372,1 |
TOM-KČT Kralupy |
353 |
Nezmaři Bílovec |
348,7 |
Junák Uh. Hradiště |
266,5 |
TOM Český Brod |
260,9 |
TOM Tuláci F-M |
232,9 |
TOM Delfíni Borotín |
227,2 |
ZŠ Kynšperk |
196,4 |
TOM Mikulášovice |
123,4 |
TOM Saturn Plzeň |
119,7 |
ZŠ Č. Velenice |
114,9 |
Vejři Lovosice |
102 |
TOM Žďorbi |
99,6 |
TOM Svišti Bohumín |
45,8 |
KČT Velký Újezd |
19,2 |
Lysáci Malenovice |
18,1 |
UFO-Zálesáci |
17,6 |
Leipzig |
0 |
Červený pohár
oddíl |
počet bodů |
TOM Orlová |
476,4 |
Junák Uh. Hradiště |
461,3 |
TOM Tuláci F-M |
455,4 |
TOM 1310 Divočáci |
451,4 |
TOM-KČT Kralupy |
448,7 |
Žlutý kvítek Palkovi |
443,6 |
TOM Delfíni Borotín |
432,6 |
TOM Mikulášovice |
398,5 |
Nezmaři Bílovec |
391,8 |
KČT Velký Újezd |
326,3 |
Kralovice |
271,5 |
TOM Český Brod |
267,2 |
Brno |
237 |
TOM Práčata Rapšach |
163 |
TOM Pacov |
155,3 |
UFO-Zálesáci |
151,5 |
TOM Saturn Plzeň |
140,1 |
TOM Svišti Bohumín |
138,3 |
Lysáci Malenovice |
129,7 |
ZŠ Č. Velenice |
124,4 |
Duha Světlov Bojkovi |
94,1 |
Vejři Lovosice |
58,6 |
TOM Žďorbi |
38,5 |