3. závod krajského poháru Plzeňského kraje 2012
29.4.2012
Pořadatel: KČT Kralovice, Junák Kralovice, DBK K-K
Místo konání: Oblátek
Ředitel závodu: Jitka Staňková
Hlavní rozhodčí: Jiří Buňka
Stavitel tratí: Martina Buňková
Počtářská komise: Ing. Miroslav Trnka
Nejmladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Veronika Staňková (04) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:19:13 | 3 | 0:00:00 | 0:22:13 | 100 | III. VT | |
2 | Anna Smetanová (03) | TOM Saturn Plzeň | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:20:44 | 4 | 0:00:00 | 0:24:44 | 88,7 | ||
3 | Eliška Popelová (04) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:23:40 | 5 | 0:00:00 | 0:28:40 | 71 | ||
4 | Aneta Kupcová (04) | TOM Saturn Plzeň | -- | -- | -- | 0 | ok | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:25:35 | 6 | 0:00:00 | 0:31:35 | 57,8 | ||
5 | Adéla Veruňková (04) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 11 | 1 | 0 | 0:22:14 | 15 | 0:00:00 | 0:37:14 | 32,4 |
Nejmladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Lukáš Sládek (02) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:15:28 | 1 | 0:00:00 | 0:16:28 | 100 | III. VT | |
2 | Adam Tupý (02) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:14:54 | 2 | 0:00:00 | 0:16:54 | 97,4 | III. VT | |
3 | Vojtěch Kůsa (04) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:16:33 | 5 | 0:00:00 | 0:21:33 | 69,1 | ||
4 | Jakub Štefl (03) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0:16:57 | 5 | 0:00:00 | 0:21:57 | 66,7 | ||
5 | Michal Stejskal (02) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0:18:12 | 8 | 0:00:00 | 0:26:12 | 40,9 | ||
6 | Filip Varga (03) | TOM Saturn Plzeň | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0:23:39 | 14 | 0:00:00 | 0:37:39 | 0 |
Mladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Kateřina Šteflová (00) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:18:42 | 2 | 0:00:00 | 0:20:42 | 100 | III. VT | |
2 | Kateřina Poslední (00) | Kralovice | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:18:41 | 3 | 0:00:00 | 0:21:41 | 95,2 | III. VT | |
3 | Kateřina Žitková (01) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:21:52 | 2 | 0:00:00 | 0:23:52 | 84,7 | ||
4 | Nicole Hajtová (00) | TOM Saturn Plzeň | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0:27:08 | 6 | 0:00:00 | 0:33:08 | 39,9 | ||
5 | Lucie Maišlová (00) | TOM Saturn Plzeň | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0:23:20 | 12 | 0:00:00 | 0:35:20 | 29,3 |
Mladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Ondřej Staněk (01) | Kralovice | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0:17:14 | 3 | 0:00:00 | 0:20:14 | 100 | III. VT | |
2 | Václav Račan (00) | Husot Strakonice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:20:38 | 0 | 0:00:00 | 0:20:38 | 98 | III. VT | |
3 | Martin Zeman (01) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:20:02 | 1 | 0:00:00 | 0:21:02 | 96 | III. VT | |
4 | Jan Račan (01) | Husot Strakonice | 0 | -- | ok | -- | ok | 2 | 1 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0:29:21 | 11 | 0:00:00 | 0:40:21 | 0,6 |
Starší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Klára Brabcová (99) | TOM Saturn Plzeň | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:19:17 | 0 | 0:00:00 | 0:19:17 | 100 | III. VT |
Starší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Filip Staněk (99) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:16:30 | 0 | 0:00:00 | 0:16:30 | 100 | III. VT |
Mladší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Martina Brabcová (97) | TOM Saturn Plzeň | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:42:47 | 2 | 0:00:00 | 0:44:47 | 100 | III. VT |
Ženy - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Eva Weisová (83) | Junák Uh. Hradiště | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0:35:58 | 6 | 0:00:00 | 0:41:58 | 100 | III. VT |
Muži - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Václav Staněk (78) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:28:47 | 3 | 0:00:00 | 0:31:47 | 100 | III. VT | |
2 | Lukáš Weis (80) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:28:59 | 3 | 0:00:00 | 0:31:59 | 99,4 | III. VT | |
3 | Karel Popel (65) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:42 | 1 | 0:00:00 | 0:39:42 | 75,1 |
Ženy - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jana Žitková (74) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:04 | 0 | 0:00:00 | 0:40:04 | 100 | III. VT |
Muži - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Václav Račan (64) | Husot Strakonice | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:35:48 | 4 | 0:00:00 | 0:39:48 | 100 | III. VT | |
2 | Milan Hankovec (60) | Husot Strakonice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0:37:23 | 5 | 0:01:00 | 0:41:23 | 96 | III. VT |
Přípravka
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Markéta Zemanová (05) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:20:01 | 5 | 0:00:01 | 0:25:00 | 100 | III. VT | |
2 | Hana Mathlouthi (07) | TOM Saturn Plzeň | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:27:02 | 2 | 0:00:00 | 0:29:02 | 83,9 | ||
3 | Zuzana Stejskalová (06) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0:20:43 | 10 | 0:00:00 | 0:30:43 | 77,1 |
Bílý pohár
oddíl | počet bodů |
Kralovice | 500 |
TOM Saturn Plzeň | 315,7 |
Husot Strakonice | 98,6 |
Junák Uh. Hradiště | 0 |
Červený pohár
oddíl | počet bodů |
Kralovice | 374,5 |
Husot Strakonice | 196 |
TOM Saturn Plzeň | 100 |
Junák Uh. Hradiště | 100 |
Štafeta - ženská
oddíl | počet bodů |
Kralovice | 100 |
Junák Uh. Hradiště | 100 |
TOM Saturn Plzeň | 100 |
Husot Strakonice | 0 |
Štafeta - mužská
oddíl | počet bodů |
Kralovice | 274,5 |
Husot Strakonice | 196 |
TOM Saturn Plzeň | 0 |
Junák Uh. Hradiště | 0 |
Všechny poháry a štafety
oddíl | bílý pohár | červený pohár | štafeta - ženská | štafeta - mužská |
Husot Strakonice | 98,6 | 196 | 0 | 196 |
Junák Uh. Hradiště | 0 | 100 | 100 | 0 |
Kralovice | 500 | 374,5 | 100 | 274,5 |
TOM Saturn Plzeň | 315,7 | 100 | 100 | 0 |
Body podle příznaku oddílu
věková kategorie |
[_] |
Nejmladší žákyně |
21 |
Nejmladší žáci |
22 |
Mladší žákyně |
21 |
Mladší žáci |
19 |
Starší žákyně |
7 |
Starší žáci |
7 |
Mladší dorostenky |
7 |
Mladší dorostenci |
0 |
Starší dorostenky |
0 |
Starší dorostenci |
0 |
Ženy - A |
7 |
Muži - A |
16 |
Ženy - B |
7 |
Muži - B |
12 |
Přípravka |
16 |
CELKEM |
162 |