Mezinárodní mistrovství TZ
15. září 2012
Pořadatel: Chřibský lenochod Březolupy
Místo konání: Březolupy
Ředitel závodu: Dušan Škrabko - Březolupy
Hlavní rozhodčí: Eva Vilhelmová - Orlová
Stavitel tratí: I. Berecková - Březolupy, K. Janošek - Napajedla
Počtářská komise: Pavlína Fridrichová - Uh. Hradiště
Nejmladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Zuzana Šebestová (02) | TOM Práčata [CZ] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0:23:15 | 4 | 0:00:00 | 0:27:15 | 100 | M | |
2 | Hana Gabzdylová (02) | TOM Orlová [CZ] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:27:30 | 1 | 0:00:00 | 0:28:30 | 95,4 | M | |
3 | Anna Smetanová (03) | Saturn Plzeň [C2] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:27:26 | 2 | 0:00:00 | 0:29:26 | 92 | I. VT | |
4 | Magdalena Wagnerová (03) | ZŠ Kynšperk [CZ] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:27:59 | 2 | 0:00:20 | 0:29:39 | 91,2 | I. VT | |
5 | Eliška Kozelková (03) | Kralupy [C2] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:28:38 | 3 | 0:00:00 | 0:31:38 | 83,9 | II. VT | |
6 | Andrea Fúsková (03) | Mikulášovice [C2] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:32:44 | 1 | 0:00:00 | 0:33:44 | 76,2 | III. VT | |
7 | Julie Zapletalová (03) | TOM Orlová [CZ] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0:29:50 | 6 | 0:00:00 | 0:35:50 | 68,5 | ||
8 | Hana Pavlů (03) | Kralupy [C2] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:31:58 | 5 | 0:00:00 | 0:36:58 | 64,3 | ||
9 | Natália Šimčisková (02) | Tulák Čadca [SK] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0:33:40 | 5 | 0:00:00 | 0:38:40 | 58,1 | ||
10 | Klára Bednárová (03) | ZŠ Oščadnica [SK] | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0:30:58 | 10 | 0:00:00 | 0:40:58 | 49,7 | ||
11 | Radoslava Šperková (02) | ZŠ Horný Kelčov [SK] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0:35:34 | 11 | 0:00:00 | 0:46:34 | 29,1 | ||
12 | Jana Mihoková (03) | TOM Sivec [SK] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 0:38:08 | 18 | 0:00:00 | 0:56:08 | 0 |
Nejmladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Lukáš Sládek (02) | Kralovice [CZ] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:22:58 | 2 | 0:00:00 | 0:24:58 | 100 | M | |
2 | Adam Tupý (02) | Kralovice [CZ] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:23:26 | 2 | 0:00:00 | 0:25:26 | 98,1 | M | |
3 | Vojtěch Kozelka (03) | Kralupy [C2] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:25:49 | 0 | 0:00:00 | 0:25:49 | 96,6 | M | |
4 | Tomáš Gilg (03) | Nezmaři Bílovec [CZ] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:27:15 | 0 | 0:00:00 | 0:27:15 | 90,9 | I. VT | |
5 | Vojtěch Čapek (02) | Delfíni Borotín [CZ] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:25:08 | 3 | 0:00:00 | 0:28:08 | 87,3 | II. VT | |
6 | Lukáš Holub (02) | Delfíni Borotín [C2] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:27:45 | 2 | 0:00:00 | 0:29:45 | 80,8 | II. VT | |
7 | Adrián Klieštik (02) | ZŠ Oščadnica [SK] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:26:06 | 4 | 0:00:00 | 0:30:06 | 79,4 | III. VT | |
8 | Michal Stejskal (02) | Kralovice [C2] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 1 | 0:24:44 | 10 | 0:00:00 | 0:34:44 | 60,9 | ||
9 | Vojtěch Míček (02) | TOM Tuláci [C2] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0:31:18 | 5 | 0:00:00 | 0:36:18 | 54,6 | ||
10 | Jakub Hudák (02) | TOM Sivec [SK] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | 5 | 0:28:48 | 15 | 0:00:15 | 0:43:33 | 25,6 | ||
11 | Matúš Harnas (02) | DRACI Zborov [SK] | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | 0:31:48 | 12 | 0:00:00 | 0:43:48 | 24,6 | ||
12 | Viktor Behúň (02) | Tulák Čadca [SK] | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0:32:59 | 12 | 0:00:00 | 0:44:59 | 19,8 |
Mladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Tereza Polachová (00) | Divočáci Frýdl [C2] | 1 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:28:34 | 2 | 0:00:00 | 0:30:34 | 100 | M | |
2 | Anna Círalová (00) | TOM Práčata [CZ] | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:27:26 | 4 | 0:00:00 | 0:31:26 | 97,2 | M | |
3 | Erika Bojarčuková (00) | Kamarádi Pacov [C2] | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:26:38 | 5 | 0:00:00 | 0:31:38 | 96,5 | M | |
4 | Eliška Plášilová (00) | Kamarádi Pacov [C2] | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:30:09 | 3 | 0:00:25 | 0:32:44 | 92,9 | I. VT | |
5 | Aneta Krhovjánková (00) | TOM Orlová [CZ] | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:31:33 | 4 | 0:00:00 | 0:35:33 | 83,7 | II. VT | |
6 | Anežka Sochová (01) | Žlutý kvítek [C2] | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:31:24 | 5 | 0:00:00 | 0:36:24 | 80,9 | II. VT | |
7 | Adéla Vrabelová (01) | Nezmaři Bílovec [CZ] | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:35:35 | 2 | 0:00:00 | 0:37:35 | 77 | III. VT | |
8 | Lenka Výmolová (00) | Žlutý kvítek [CZ] | 1 | ok | -- | 0 | ok | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:05 | 4 | 0:00:00 | 0:38:05 | 75,4 | III. VT | |
9 | Karla Mészárosová (00) | ZŠ Oščadnica [SK] | 1 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0:30:31 | 8 | 0:00:00 | 0:38:31 | 74 | III. VT | |
10 | Timotea Bátovská (01) | TOM Bažanty [SK] | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0:33:24 | 8 | 0:00:00 | 0:41:24 | 64,6 | ||
11 | Magdaléna Majáková (00) | ZŠ Oščadnica [SK] | 1 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:37:32 | 5 | 0:00:00 | 0:42:32 | 60,9 | ||
12 | Denisa Revajová (01) | ZŠ Oščadnica [SK] | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0:33:28 | 11 | 0:00:00 | 0:44:28 | 54,5 |
Mladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Radovan Fešar (00) | Nezmaři Bílovec [CZ] | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:26:19 | 2 | 0:00:20 | 0:27:59 | 100 | M | |
2 | Lukáš Maršík (01) | Kamarádi Pacov [CZ] | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0:26:37 | 4 | 0:00:00 | 0:30:37 | 90,6 | I. VT | |
3 | Jakub Zapletal (00) | TOM Orlová [C2] | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:28:06 | 6 | 0:00:20 | 0:33:46 | 79,3 | III. VT | |
4 | Samuel Vojtuš (00) | ZŠ Oščadnica [SK] | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:30:31 | 4 | 0:00:00 | 0:34:31 | 76,7 | III. VT | |
5 | Martin Zeman (01) | Kralovice [C2] | 1 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:30:54 | 4 | 0:00:00 | 0:34:54 | 75,3 | III. VT | |
6 | Václav Račan (00) | Husot Strakonic [CZ] | 1 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0:30:23 | 8 | 0:00:00 | 0:38:23 | 62,8 | ||
7 | Jozef Nevedel (00) | DRACI Zborov [SK] | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0:28:25 | 12 | 0:00:00 | 0:40:25 | 55,6 | ||
8 | Maroš Drábik (01) | TOM Sivec [SK] | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0:33:29 | 8 | 0:00:00 | 0:41:29 | 51,8 | ||
9 | Jiří Sviták (01) | Kamarádi Pacov [C2] | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8 | 0:25:37 | 17 | 0:00:05 | 0:42:32 | 48 | ||
10 | Filip Ďuriš (00) | KNM - Nábrežník [SK] | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 | 10 | 0:24:24 | 20 | 0:00:00 | 0:44:24 | 41,3 | ||
11 | Karel Vagner (01) | Kamarádi Pacov [CZ] | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:40:36 | 6 | 0:00:30 | 0:46:06 | 35,3 | ||
12 | Filip Zajíček (00) | Nezmaři Bílovec [C2] | 1 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 5 | 1 | 11 | 0:26:07 | 21 | 0:00:00 | 0:47:07 | 31,6 |
Starší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Magdalena Gencová (98) | TOM Orlová [CZ] | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:00 | 0 | 0:00:00 | 0:23:00 | 100 | M | |
2 | Barbora Macurová (99) | Divočáci Frýdl [CZ] | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:35 | 2 | 0:00:00 | 0:25:35 | 88,8 | II. VT | |
3 | Klára Brabcová (99) | Saturn Plzeň [C2] | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:27:52 | 3 | 0:00:12 | 0:30:40 | 66,7 | ||
4 | Zuzana Ďurišová (98) | KNM - Nábrežník [SK] | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:25:09 | 7 | 0:00:10 | 0:31:59 | 60,9 | ||
5 | Kateřina Šimková (98) | Kralupy [C2] | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:29:05 | 5 | 0:00:00 | 0:34:05 | 51,8 | ||
6 | Karolína Získalová (98) | Kamarádi Pacov [CZ] | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:17 | 2 | 0:00:00 | 0:34:17 | 50,9 | ||
7 | Adéla Nejedlá (99) | Kralupy [C2] | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:31:21 | 5 | 0:00:15 | 0:36:06 | 43 | ||
8 | Patrícia Bátovská (99) | TOM Bažanty [SK] | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:36:18 | 4 | 0:00:00 | 0:40:18 | 24,8 | ||
9 | Mária Jedináková (98) | DRACI Zborov [SK] | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:33:13 | 8 | 0:00:00 | 0:41:13 | 20,8 | ||
10 | Sandra Švecová (98) | ZŠ Č. Velenice [C2] | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 2 | 0:30:22 | 11 | 0:00:00 | 0:41:22 | 20,1 | ||
11 | Laura Sobčáková (99) | ZŠ Oščadnica [SK] | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0:36:12 | 6 | 0:00:20 | 0:41:52 | 18 | ||
12 | Eliška Míčková (99) | TOM Tuláci [CZ] | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 0:30:52 | 12 | 0:00:00 | 0:42:52 | 13,6 |
Starší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Radek Šebesta (98) | TOM Práčata [CZ] | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:20:55 | 1 | 0:00:00 | 0:21:55 | 100 | M | |
2 | Vojtěch Razima (98) | Kamarádi Pacov [C2] | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:21:42 | 2 | 0:00:00 | 0:23:42 | 91,9 | I. VT | |
3 | Martin Milata (98) | Divočáci Frýdl [CZ] | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:08 | 3 | 0:00:15 | 0:25:53 | 81,9 | II. VT | |
4 | Bajtek M (99) | Žlutý kvítek [C2] | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0:24:41 | 3 | 0:00:00 | 0:27:41 | 73,7 | III. VT | |
5 | Petr Bílek (99) | Žlutý kvítek [C2] | 1 | ok | ok | -- | ok | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:51 | 5 | 0:00:10 | 0:28:41 | 69,1 | ||
6 | Daniel Sosnovec (98) | Kralupy [CZ] | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:25:43 | 4 | 0:00:10 | 0:29:33 | 65,2 | ||
7 | Vilém Dušek (98) | ZŠ Kynšperk [C2] | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:26:17 | 4 | 0:00:00 | 0:30:17 | 61,8 | ||
8 | Samuel Chovaňák (98) | KNM - Nábrežník [SK] | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0:24:54 | 6 | 0:00:15 | 0:30:39 | 60,2 | ||
9 | Samuel Behúň (99) | Tulák Čadca [SK] | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0:28:41 | 9 | 0:00:00 | 0:37:41 | 28,1 | ||
10 | Filip Kliment (98) | ZŠ Bátovce [SK] | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0:31:14 | 9 | 0:00:00 | 0:40:14 | 16,4 | ||
D | František Círal (98) | TOM Práčata [C2] | Diskvalifikace: Ztráta průkazu |
Mladší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jana Zázvorková (97) | TOM Orlová [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:55 | 2 | 0:00:00 | 0:35:55 | 100 | M | |
2 | Aneta Dreslerová (97) | Nezmaři Bílovec [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:54 | 0 | 0:00:00 | 0:37:54 | 94,5 | I. VT | |
3 | Šárka Pokludová (96) | Nezmaři Bílovec [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:55 | 1 | 0:00:00 | 0:39:55 | 88,9 | II. VT | |
4 | Markéta Řeháčková (96) | Nezmaři Bílovec [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:38:45 | 3 | 0:00:00 | 0:41:45 | 83,8 | II. VT | |
5 | Martina Brabcová (97) | Saturn Plzeň [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:15 | 2 | 0:00:00 | 0:42:15 | 82,4 | II. VT | |
6 | Daniela Gachová (97) | TOM Tuláci [C2] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:41:17 | 2 | 0:00:20 | 0:42:57 | 80,4 | II. VT | |
7 | Michaela Kubánková (97) | Nezmaři Bílovec [C2] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:40:58 | 4 | 0:00:10 | 0:44:48 | 75,3 | III. VT | |
8 | Veronika Hřebíková (96) | Kamarádi Pacov [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:43:31 | 3 | 0:00:20 | 0:46:11 | 71,4 | III. VT | |
9 | Lucia Ševecová (97) | TOM Salamander [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:41:26 | 6 | 0:00:00 | 0:47:26 | 67,9 | ||
10 | Diana Maxianová (97) | KNM - Nábrežník [SK] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:44:28 | 5 | 0:00:00 | 0:49:28 | 62,3 |
Mladší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Ondřej Genco (96) | TOM Orlová [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:23 | 2 | 0:00:10 | 0:36:13 | 100 | M | |
2 | Viktor Maťaťa (96) | TOM Tuláci [C2] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:32 | 3 | 0:00:00 | 0:36:32 | 99,1 | M | |
3 | Lukáš Vaněk (96) | TOM Orlová [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:35:32 | 2 | 0:00:00 | 0:37:32 | 96,4 | M | |
4 | Lukáš Fuksa (96) | TOM Tuláci [CZ] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:32 | 3 | 0:00:00 | 0:37:32 | 96,4 | M | |
5 | Lukáš Slabák (97) | Brno [C2] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:47 | 2 | 0:00:00 | 0:39:47 | 90,2 | I. VT | |
6 | Jiří Machynka (97) | Junák Uh.Hradiš [C2] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:39:34 | 2 | 0:00:00 | 0:41:34 | 85,2 | II. VT | |
7 | Matej Slebodnik (97) | TOM Salamander [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:36:08 | 8 | 0:00:25 | 0:43:43 | 79,3 | III. VT | |
8 | Marek Zimmel (96) | ZŠ Č. Velenice [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:42:53 | 4 | 0:00:00 | 0:46:53 | 70,5 | III. VT | |
9 | Michal Hutla (96) | Kamarádi Pacov [C2] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:43:57 | 5 | 0:00:00 | 0:48:57 | 64,8 | ||
10 | Marián Šuták (96) | Tulák Čadca [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0:42:33 | 7 | 0:00:00 | 0:49:33 | 63,2 | ||
11 | Martin Hudcovský (97) | KST Koláčín [SK] | 0 | -- | ok | -- | ok | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0:43:48 | 9 | 0:00:00 | 0:52:48 | 54,2 |
Starší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Lucie Trávníčková (95) | Divočáci Frýdl [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:32 | 0 | 0:00:15 | 0:37:17 | 100 | M | |
2 | Anna Mihoková (95) | TOM Sivec [SK] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:37:26 | 3 | 0:00:20 | 0:40:06 | 92,4 | I. VT | |
3 | Martina Haroková (95) | Divočáci Frýdl [C2] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:04 | 3 | 0:00:20 | 0:44:44 | 80 | III. VT | |
4 | Zuzana Juřenová (95) | Žlutý kvítek [CZ] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:42:49 | 3 | 0:00:10 | 0:45:39 | 77,6 | III. VT | |
5 | Radka Koloničná (94) | TOM Tuláci [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:42:00 | 4 | 0:00:10 | 0:45:50 | 77,1 | III. VT | |
6 | Kristýna Nejedlá (94) | Kralupy [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:46:30 | 1 | 0:00:00 | 0:47:30 | 72,6 | III. VT | |
7 | Lýdia Drábiková (95) | TOM Sivec [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:35 | 5 | 0:00:00 | 0:47:35 | 72,4 | III. VT | |
8 | Kateřina Čokrtová (94) | TOM Český Brod [CZ] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:44:00 | 4 | 0:00:00 | 0:48:00 | 71,3 | III. VT | |
9 | Hana Magerová (95) | Žlutý kvítek [CZ] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:43:21 | 5 | 0:00:00 | 0:48:21 | 70,3 | III. VT | |
10 | Mária Mihoková (95) | TOM Sivec [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:46:08 | 4 | 0:00:00 | 0:50:08 | 65,5 | ||
11 | Jola Kusá (95) | Žlutý kvítek [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0:42:46 | 8 | 0:00:00 | 0:50:46 | 63,8 | ||
12 | Mária Štrbová (95) | ZŠ Oščadnica [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:51:22 | 7 | 0:00:00 | 0:58:22 | 43,5 |
Starší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Štefan Klein (94) | TOM Sivec [SK] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:30:02 | 4 | 0:00:00 | 0:34:02 | 100 | M | |
2 | Ondřej Fryštacký (94) | KČT Velký Újezd [CZ] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:32:09 | 5 | 0:00:00 | 0:37:09 | 90,8 | I. VT | |
3 | Ján Špak (95) | TOM Salamander [SK] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:34:25 | 3 | 0:00:10 | 0:37:15 | 90,5 | I. VT | |
4 | David Němeček (95) | Delfíni Borotín [CZ] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:33:18 | 5 | 0:00:00 | 0:38:18 | 87,5 | II. VT | |
5 | Miroslav Březina (94) | Junák Uh.Hradiš [C2] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:32:32 | 6 | 0:00:00 | 0:38:32 | 86,8 | II. VT | |
6 | Matej Vlček (95) | Tulák Čadca [SK] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:46 | 1 | 0:00:00 | 0:38:46 | 86,1 | II. VT | |
7 | Jakub Šmucr (95) | Saturn Plzeň [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0:35:37 | 4 | 0:00:05 | 0:39:32 | 83,8 | II. VT | |
8 | Ondřej Huďa (95) | Žlutý kvítek [CZ] | 1 | -- | ok | -- | ok | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:36:05 | 4 | 0:00:00 | 0:40:05 | 82,2 | II. VT | |
9 | Tomáš Hána (94) | Junák Uh.Hradiš [CZ] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:36:43 | 5 | 0:00:00 | 0:41:43 | 77,4 | III. VT | |
10 | Peter Zamiška (95) | ZŠ Komenského [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0:38:56 | 8 | 0:00:00 | 0:46:56 | 62,1 | ||
11 | Jakub Linart (95) | Žlutý kvítek [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:45:06 | 2 | 0:00:05 | 0:47:01 | 61,9 | ||
12 | Marek Kubica (94) | Tulák Čadca [SK] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0:42:13 | 6 | 0:00:00 | 0:48:13 | 58,3 |
Ženy - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Linda Rechtoriková (87) | Delfíni Borotín [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:36 | 2 | 0:00:00 | 0:34:36 | 100 | M | |
2 | Eva Čokrtová (88) | TOM Český Brod [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:02 | 2 | 0:00:00 | 0:35:02 | 98,7 | M | |
3 | Táňa Fidlerová (91) | TOM Orlová [CZ] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:41 | 2 | 0:00:00 | 0:35:41 | 96,9 | M | |
4 | Blanka Rosáková (93) | Kralupy [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:36:27 | 2 | 0:00:00 | 0:38:27 | 88,9 | II. VT | |
5 | Jana Čokrtová (92) | TOM Český Brod [C2] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:36:38 | 4 | 0:00:00 | 0:40:38 | 82,6 | II. VT | |
6 | Ada Paluzgová (91) | Žlutý kvítek [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:39:39 | 2 | 0:00:00 | 0:41:39 | 79,6 | III. VT | |
7 | Eva Štorková (93) | TOM Orlová [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:44:10 | 1 | 0:00:10 | 0:45:00 | 69,9 | ||
8 | Květa Fúsková (78) | Mikulášovice [C2] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:11 | 3 | 0:00:00 | 0:45:11 | 69,4 | ||
9 | Michaela Balošáková (92) | TOM Salamander [SK] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0:44:31 | 10 | 0:00:00 | 0:54:31 | 42,4 | ||
10 | Zuzana Maxianová (93) | KNM - Nábrežník [SK] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:52:14 | 3 | 0:00:00 | 0:55:14 | 40,4 | ||
11 | Mária Angelovičová (91) | ZŠ Komenského [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0:45:15 | 10 | 0:00:00 | 0:55:15 | 40,3 | ||
12 | Ivana Balošáková (93) | Raková [SK] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0:56:34 | 8 | 0:00:00 | 1:04:34 | 13,4 |
Muži - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Vít Procházka (80) | Kralupy [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:27:44 | 0 | 0:00:00 | 0:27:44 | 100 | M | |
2 | Ondřej Šíp (83) | Brno [CZ] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:28:30 | 2 | 0:00:00 | 0:30:30 | 90 | II. VT | |
3 | Lukáš Weis (80) | Kralovice [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:00 | 0 | 0:00:00 | 0:33:00 | 81 | II. VT | |
4 | Jan Vejrosta (91) | Kralupy [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:57 | 0 | 0:00:00 | 0:33:57 | 77,6 | III. VT | |
5 | Tomáš Fúsek (66) | Mikulášovice [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:05 | 0 | 0:00:00 | 0:34:05 | 77,1 | III. VT | |
6 | Michal Horák (91) | Brno [C2] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:31:17 | 3 | 0:00:00 | 0:34:17 | 76,4 | III. VT | |
7 | Jan Kareš (91) | Kralupy [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:32:20 | 2 | 0:00:00 | 0:34:20 | 76,2 | III. VT | |
8 | Peter Šuga (91) | ZŠ Komenského [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:31:12 | 5 | 0:00:05 | 0:36:07 | 69,8 | ||
9 | Michal Rajčan (93) | Tulák Čadca [SK] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:29 | 3 | 0:00:00 | 0:40:29 | 54 | ||
10 | Peter Malík (88) | TK Lokomotíva [SK] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0:33:32 | 7 | 0:00:00 | 0:40:32 | 53,8 | ||
11 | Peter Marťák (93) | Tulák Čadca [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0:33:33 | 8 | 0:00:00 | 0:41:33 | 50,2 | ||
12 | Vladan Sukač (89) | Žlutý kvítek [C2] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:41:31 | 4 | 0:00:00 | 0:45:31 | 35,9 |
Ženy - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Romana Vejrostová (65) | Kralupy [CZ] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:03 | 2 | 0:00:00 | 0:42:03 | 100 | M | |
2 | Mária Maxianová (68) | KNM - Nábrežník [SK] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:40:07 | 3 | 0:00:10 | 0:42:57 | 97,9 | M | |
3 | Lenka Slabáková (66) | Brno [C2] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:39:57 | 4 | 0:00:25 | 0:43:32 | 96,5 | M | |
4 | Libuše Vlachynská (62) | Junák Uh.Hradiš [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0:41:23 | 6 | 0:00:00 | 0:47:23 | 87,3 | II. VT | |
5 | Daniela Žálková (74) | TOM Tuláci [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:45:38 | 3 | 0:00:00 | 0:48:38 | 84,3 | II. VT | |
6 | Kateřina Kubešová (76) | Delfíni Borotín [CZ] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:43:31 | 6 | 0:00:00 | 0:49:31 | 82,2 | II. VT | |
7 | Jana Harnasová (75) | DRACI Zborov [SK] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:47:03 | 3 | 0:00:00 | 0:50:03 | 81 | II. VT | |
8 | Katarína Ďurišová (72) | KNM - Nábrežník [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:44:11 | 6 | 0:00:00 | 0:50:11 | 80,7 | II. VT | |
9 | Věra Šimková (75) | Kralupy [C2] | 1 | -- | 0 | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:46:54 | 4 | 0:00:25 | 0:50:29 | 79,9 | III. VT | |
10 | Ladislava Procházková (74) | ZŠ Kynšperk [C2] | 0 | -- | 0 | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:48:15 | 3 | 0:00:15 | 0:51:00 | 78,7 | III. VT | |
11 | Anna Vlčková (66) | Tulák Čadca [SK] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:46:30 | 7 | 0:00:00 | 0:53:30 | 72,8 | III. VT | |
12 | Anna Fryštacká (69) | KČT Velký Újezd [CZ] | 0 | -- | 20 | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:08 | 21 | 0:00:00 | 1:01:08 | 54,6 |
Muži - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Antol Bystrík (70) | TK Lipt. Sliače [SK] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:30:58 | 0 | 0:00:10 | 0:30:48 | 100 | M | |
2 | František Círal (71) | TOM Práčata [CZ] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:31:08 | 3 | 0:00:00 | 0:34:08 | 89,2 | II. VT | |
3 | Libor Koloničný (70) | TOM Tuláci [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:22 | 0 | 0:00:00 | 0:34:22 | 88,4 | II. VT | |
4 | Zdeněk Vejrosta (61) | Kralupy [C2] | 0 | -- | 0 | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:35:18 | 0 | 0:00:00 | 0:35:18 | 85,4 | II. VT | |
5 | Jiří Vilhelm (70) | TOM Orlová [CZ] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:31:43 | 4 | 0:00:00 | 0:35:43 | 84 | II. VT | |
6 | Miloš Němeček (71) | Delfíni Borotín [CZ] | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:17 | 2 | 0:00:30 | 0:35:47 | 83,8 | II. VT | |
7 | Roman Gach (63) | TOM Tuláci [CZ] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:33:48 | 2 | 0:00:00 | 0:35:48 | 83,8 | II. VT | |
8 | Karel Šimek (73) | Kralupy [C2] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:33:40 | 3 | 0:00:15 | 0:36:25 | 81,8 | II. VT | |
9 | Pavol Ďuriš (73) | KNM - Nábrežník [SK] | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:36:07 | 3 | 0:00:25 | 0:38:42 | 74,4 | III. VT | |
10 | Radoslav Čečotka (74) | Tulák Čadca [SK] | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:36:43 | 3 | 0:00:00 | 0:39:43 | 71 | III. VT | |
11 | Milan Hankovec (60) | Husot Strakonic [C2] | 1 | -- | 0 | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0:34:17 | 7 | 0:00:10 | 0:41:07 | 66,5 | ||
12 | Marcel Čelko (65) | Tulák Čadca [SK] | 0 | -- | 0 | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:44:30 | 3 | 0:00:00 | 0:47:30 | 45,8 |
Pohár národů
věková kategorie |
[CZ] |
[SK] |
Nejmladší žákyně |
19 |
3 |
Nejmladší žáci |
19 |
3 |
Mladší žákyně |
19 |
3 |
Mladší žáci |
15 |
7 |
Starší žákyně |
15 |
7 |
Starší žáci |
16 |
6 |
Mladší dorostenky |
12 |
7 |
Mladší dorostenci |
16 |
6 |
Starší dorostenky |
14 |
8 |
Starší dorostenci |
9 |
13 |
Ženy - A |
19 |
3 |
Muži - A |
19 |
3 |
Ženy - B |
14 |
8 |
Muži - B |
14 |
8 |
CELKEM |
220 |
85 |