III. závod KP Plzeňského kraje
10.4.2011
Pořadatel: KČT Kralovice, Junák Kralovice, DBK K-K
Místo konání: Oblátek
Ředitel závodu: Jitka Staňková
Hlavní rozhodčí: Jiří Buňka
Stavitel tratí: Martina Buňková
Počtářská komise: Veronika Kupková
Nejmladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Kateřina Žitková (01) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:15:45 | 1 | 0:00:00 | 0:16:45 | 100 | III. VT | |
2 | Eliška Štěrbová (01) | TOM SATURN Plzeň | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:17:01 | 5 | 0:00:00 | 0:22:01 | 68,6 | ||
3 | Anna Smetanová (03) | TOM SATURN Plzeň | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0:17:08 | 9 | 0:00:00 | 0:26:08 | 44 | ||
4 | Monika Baborovská (03) | TOM SATURN Plzeň | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 8 | 1 | 3 | 0:34:12 | 14 | 0:00:00 | 0:48:12 | 0 |
Nejmladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Ondřej Staněk (01) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:12:30 | 0 | 0:00:00 | 0:12:30 | 100 | III. VT | |
2 | Martin Zeman (01) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:13:49 | 2 | 0:00:00 | 0:15:49 | 73,5 | ||
3 | Lukáš Sládek (02) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:15:10 | 1 | 0:00:00 | 0:16:10 | 70,7 | ||
4 | Jiří Buňka (01) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0:16:52 | 4 | 0:00:00 | 0:20:52 | 33,1 | ||
5 | Michal Stejskal (02) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:17:04 | 4 | 0:00:00 | 0:21:04 | 31,5 | ||
6 | Jakub Štefl (03) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0:19:49 | 6 | 0:00:00 | 0:25:49 | 0 |
Mladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Klára Brabcová (99) | TOM SATURN Plzeň | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:30:36 | 2 | 0:00:00 | 0:32:36 | 100 | III. VT | |
2 | Kateřina Šteflová (00) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:30:08 | 5 | 0:00:00 | 0:35:08 | 92,2 | III. VT | |
3 | Kateřina Poslední (00) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0:30:34 | 8 | 0:00:00 | 0:38:34 | 81,7 | ||
4 | Nicole Hajtová (00) | TOM SATURN Plzeň | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0:42:57 | 9 | 0:00:00 | 0:51:57 | 40,6 | ||
5 | Klára Hájková (99) | TOM SATURN Plzeň | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0:40:26 | 15 | 0:00:00 | 0:55:26 | 30 | ||
6 | Aneta Winkelhöferová (00) | TOM SATURN Plzeň | 2 | -- | ok | -- | ok | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0:43:56 | 12 | 0:00:00 | 0:55:56 | 28,4 |
Mladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Filip Staněk (99) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:29:08 | 5 | 0:00:00 | 0:34:08 | 100 | III. VT |
Starší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Nikol Lišková (97) | TOM SATURN Plzeň | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:25:12 | 3 | 0:00:00 | 0:28:12 | 100 | III. VT | |
2 | Martina Brabcová (97) | TOM SATURN Plzeň | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:26:53 | 2 | 0:00:00 | 0:28:53 | 97,6 | III. VT | |
3 | Klára Buňková (98) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:31:09 | 1 | 0:00:00 | 0:32:09 | 86 |
Mladší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Aneta Nováková (95) | TOM SATURN Plzeň | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:49:10 | 5 | 0:00:00 | 0:54:10 | 100 | III. VT |
Mladší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jakub Šmucr (95) | TOM SATURN Plzeň | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:46:01 | 4 | 0:00:00 | 0:50:01 | 100 | III. VT |
Ženy - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Vendula Braunová (86) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:43:04 | 3 | 0:00:15 | 0:45:49 | 100 | III. VT | |
2 | Zuzana Kabešová (85) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:46:26 | 6 | 0:00:00 | 0:52:26 | 85,6 |
Muži - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Václav Staněk (78) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:28:52 | 1 | 0:00:00 | 0:29:52 | 100 | III. VT | |
2 | Karel Popel (65) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0:39:27 | 2 | 0:00:00 | 0:41:27 | 61,2 |
Ženy - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jana Žitková (74) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:06 | 0 | 0:00:00 | 0:42:06 | 100 | III. VT |
Muži - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Miroslav Štefl (72) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1:13:47 | 2 | 0:00:00 | 1:15:47 | 100 | III. VT |
Přípravka
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Veronika Staňková (04) | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 6 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0:23:39 | 13 | 0:00:00 | 0:36:39 | 100 | III. VT | |
2 | David Sládek () | Kralovice | -- | -- | -- | 0 | ok | 0 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0:27:25 | 10 | 0:00:00 | 0:37:25 | 97,9 | III. VT |
Bílý pohár
oddíl | počet bodů |
Kralovice | 478,2 |
TOM SATURN Plzeň | 410,2 |
Červený pohár
oddíl | počet bodů |
Kralovice | 485,6 |
TOM SATURN Plzeň | 200 |
Štafeta - ženská
oddíl | počet bodů |
Kralovice | 0 |
TOM SATURN Plzeň | 0 |
Štafeta - mužská
oddíl | počet bodů |
Kralovice | 0 |
TOM SATURN Plzeň | 0 |
Všechny poháry a štafety
oddíl | bílý pohár | červený pohár | štafeta - ženská | štafeta - mužská |
Kralovice | 478,2 | 485,6 | 0 | 0 |
TOM SATURN Plzeň | 410,2 | 200 | 0 | 0 |
Body podle příznaku oddílu
věková kategorie |
[_] |
Nejmladší žákyně |
19 |
Nejmladší žáci |
22 |
Mladší žákyně |
22 |
Mladší žáci |
7 |
Starší žákyně |
16 |
Starší žáci |
0 |
Mladší dorostenky |
7 |
Mladší dorostenci |
7 |
Starší dorostenky |
0 |
Starší dorostenci |
0 |
Ženy - A |
12 |
Muži - A |
12 |
Ženy - B |
7 |
Muži - B |
7 |
Přípravka |
12 |
CELKEM |
150 |