3. závod ČP - Týnec Nad Sázavou
5.6.2010
Pořadatel: Skautský oddíl v Týnci n.S., středisko Kamenice
Místo konání: Týnec Nad Sázavou
Ředitel závodu: Vojtěch Oktábec
Hlavní rozhodčí: Karel Popel
Stavitel tratí: Magdalena Bořilová
Počtářská komise: Tereza Pavlíková
Nejmladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Tereza Polachová (00) | Divočáci Frýdlant | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:21:22 | 1 | 0:00:00 | 0:22:22 | 100 | I. VT | |
2 | Petra Nová (00) | TOM-KČT Kralupy n.V. | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:22:52 | 0 | 0:00:00 | 0:22:52 | 97,8 | I. VT | |
3 | Anna Círalová (00) | TOM Práčata Rapšach | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:20:59 | 2 | 0:00:00 | 0:22:59 | 97,2 | I. VT | |
4 | Lenka Výmolová (00) | Žlutý kvítek Palkovi | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:19:13 | 4 | 0:00:00 | 0:23:13 | 96,2 | I. VT | |
5 | Eliška Plášilová (00) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:26 | 0 | 0:00:00 | 0:23:26 | 95,2 | I. VT | |
6 | Magdalena Oušková (00) | TOM Práčata Rapšach | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0:20:49 | 3 | 0:00:10 | 0:23:39 | 94,3 | I. VT | |
7 | Kateřina Žítková (01) | Kralovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:46 | 0 | 0:00:00 | 0:23:46 | 93,7 | I. VT / P3 | |
8 | Erika Bojarčuková (00) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:11 | 1 | 0:00:00 | 0:24:11 | 91,9 | I. VT | |
9 | Zuzana Šebestová (02) | TOM Práčata Rapšach | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:46 | 1 | 0:00:00 | 0:24:46 | 89,3 | II. VT / P3 | |
10 | Eliška Smutná (01) | TOM Vejři Lovosice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:23:36 | 2 | 0:00:00 | 0:25:36 | 85,5 | II. VT / P3 | |
11 | Kateřina Poslední (00) | Kralovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:22:46 | 3 | 0:00:00 | 0:25:46 | 84,8 | II. VT / P3 | |
12 | Magdaléna Kubánková (00) | TOM Nezmaři Bílovec | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:23:54 | 2 | 0:00:00 | 0:25:54 | 84,2 | II. VT / P3 | |
13 | Markéta Mičková (00) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:25:52 | 1 | 0:00:00 | 0:26:52 | 79,9 | III. VT | |
14 | Kateřina Šteflová (00) | Kralovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0:24:41 | 3 | 0:00:00 | 0:27:41 | 76,2 | III. VT | |
15 | Barbora Prokopová (01) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0:22:20 | 7 | 0:00:00 | 0:29:20 | 68,9 | ||
16 | Klára Kasperčíková (01) | Žlutý kvítek Palkovi | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0:24:42 | 5 | 0:00:00 | 0:29:42 | 67,2 | ||
17 | Marie Wagnerová (01) | ZŠ Kynšperk | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:24:53 | 5 | 0:00:00 | 0:29:53 | 66,4 | ||
18 | Helena Pavlů (02) | TOM-KČT Kralupy n.V. | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0:23:29 | 7 | 0:00:00 | 0:30:29 | 63,7 | ||
19 | Kateřina Popová (02) | TOM-KČT Kralupy n.V. | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:30:31 | 2 | 0:00:15 | 0:32:16 | 55,7 | ||
20 | Justýna Schiendlová (00) | TOM Práčata Rapšach | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0:26:21 | 6 | 0:00:00 | 0:32:21 | 55,4 | ||
21 | Michaela Šejvlová (01) | TOM Tuláci F-M | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0:26:22 | 7 | 0:00:00 | 0:33:22 | 50,8 | ||
22 | Veronika Magnusková (00) | Divočáci Frýdlant | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0:28:05 | 6 | 0:00:00 | 0:34:05 | 47,6 | ||
23 | Hana Pavlů (03) | TOM-KČT Kralupy n.V. | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:29:44 | 5 | 0:00:00 | 0:34:44 | 44,7 | ||
24 | Anna Vodičková (02) | TOM Český Brod | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:32:04 | 4 | 0:00:00 | 0:36:04 | 38,7 | ||
25 | Denisa Podoláková (02) | TOM Mikulášovice | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0:32:01 | 9 | 0:00:39 | 0:40:22 | 19,5 | ||
26 | Karolína Schejbalová (01) | TOM Vejři Lovosice | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0:39:44 | 5 | 0:00:32 | 0:44:12 | 2,4 | ||
27 | Dominika Poustková (00) | TOM Delfíni Borotín | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 1 | 6 | 2 | 0 | 0:32:44 | 12 | 0:00:00 | 0:44:44 | 0 | ||
28 | Pavlína Březinová (01) | Junák Uh. Hradiště | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0:35:00 | 10 | 0:00:00 | 0:45:00 | 0 | ||
29 | Tereza Procházková (01) | TOM Český Brod | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0:36:12 | 10 | 0:00:38 | 0:45:34 | 0 |
Nejmladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Martin Zeman (01) | Kralovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:19:12 | 1 | 0:00:09 | 0:20:03 | 100 | I. VT | |
2 | Ondřej Staněk (01) | Kralovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:21:07 | 0 | 0:00:00 | 0:21:07 | 94,7 | I. VT / P3 | |
3 | Radovan Fešar (00) | TOM Nezmaři Bílovec | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:21:39 | 1 | 0:00:00 | 0:22:39 | 87 | II. VT | |
4 | Kryštof Štihel (00) | Lysáci Malenovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:22:53 | 0 | 0:00:00 | 0:22:53 | 85,9 | II. VT | |
5 | Karel Vagner (01) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:21:46 | 2 | 0:00:00 | 0:23:46 | 81,5 | II. VT | |
6 | František Hajda (00) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:22:15 | 2 | 0:00:00 | 0:24:15 | 79,1 | III. VT | |
7 | Jiří Buňka (01) | Kralovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:23:21 | 1 | 0:00:00 | 0:24:21 | 78,6 | III. VT / P3 | |
8 | Patrik Fabián (00) | TOM Nezmaři Bílovec | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:21:27 | 4 | 0:00:00 | 0:25:27 | 73,1 | III. VT | |
9 | Jakub Helcl (00) | TOM Delfíni Borotín | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0:20:20 | 6 | 0:00:00 | 0:26:20 | 68,7 | P3 | |
10 | Jiří Sviták (01) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0:22:38 | 5 | 0:00:10 | 0:27:28 | 63 | ||
11 | Vít Truhlář (01) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0:20:03 | 8 | 0:00:17 | 0:27:46 | 61,5 | ||
12 | Marek Helis (00) | TOM Vejři Lovosice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0:24:04 | 6 | 0:00:00 | 0:30:04 | 50 | ||
13 | Lukáš Maršík (01) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0:21:10 | 10 | 0:00:22 | 0:30:48 | 46,4 | ||
14 | Patrik Karlík (00) | TOM Vejři Lovosice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0:26:30 | 5 | 0:00:00 | 0:31:30 | 42,9 | ||
15 | Daniel Bareš (00) | Žlutý kvítek Palkovi | -- | ok | -- | 1 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:31:59 | 3 | 0:00:00 | 0:34:59 | 25,5 | ||
16 | Michal Škrabal (03) | Junák Uh. Hradiště | -- | ok | -- | 1 | ok | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:29:03 | 8 | 0:00:22 | 0:36:41 | 17 | ||
17 | Jáchym Trajhan (01) | DDM Devango | -- | ok | -- | 1 | ok | 2 | 1 | 0 | 3 | 5 | 4 | 0:21:36 | 16 | 0:00:00 | 0:37:36 | 12,5 | ||
18 | Martin Kadrnožka (00) | Skaut Týnec | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0:34:36 | 11 | 0:00:05 | 0:45:31 | 0 | ||
19 | Jakub Vacátko (00) | DUHA Sokolov | -- | ok | -- | 1 | ok | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 6 | 0:33:39 | 21 | 0:00:04 | 0:54:35 | 0 | ||
D | Dan Kovář (00) | Divočáci Frýdlant | Diskvalifikace: Porušení pravidel |
Mladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Magdaléna Gencová (98) | TOM Orlová | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:22:19 | 4 | 0:00:00 | 0:26:19 | 100 | I. VT | |
2 | Michaela Žváková (98) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:27:01 | 0 | 0:00:00 | 0:27:01 | 97,3 | I. VT | |
3 | Romana Baláková (98) | Junák Uh. Hradiště | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:27:01 | 1 | 0:00:00 | 0:28:01 | 93,5 | I. VT | |
4 | Dorota Žídková (99) | Lysáci Malenovice | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:24:40 | 4 | 0:00:00 | 0:28:40 | 91,1 | I. VT | |
5 | Barbora Macurová (99) | Divočáci Frýdlant | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:24:05 | 5 | 0:00:00 | 0:29:05 | 89,5 | II. VT | |
6 | Jana Bátrlová (98) | ZŠ a MŠ Herálec | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:26:23 | 3 | 0:00:00 | 0:29:23 | 88,3 | II. VT | |
7 | Eliška Míčková (99) | TOM Tuláci F-M | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:27:40 | 2 | 0:00:00 | 0:29:40 | 87,3 | II. VT / P3 | |
8 | Veronika Oušková (98) | TOM Práčata Rapšach | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:27:53 | 2 | 0:00:00 | 0:29:53 | 86,4 | II. VT / P3 | |
9 | Lucie Juřenová (98) | Žlutý kvítek Palkovi | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:24:00 | 6 | 0:00:00 | 0:30:00 | 86 | II. VT | |
10 | Monika Sukačová (99) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0:27:10 | 3 | 0:00:00 | 0:30:10 | 85,4 | II. VT / P3 | |
11 | Petra Wawrziczková (98) | TOM Orlová | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:28:22 | 2 | 0:00:00 | 0:30:22 | 84,6 | II. VT / P3 | |
12 | Klára Brabcová (99) | TOM Saturn Plzeň | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:26:31 | 4 | 0:00:00 | 0:30:31 | 84 | II. VT / P3 | |
13 | Karolína Mrázková (98) | TOM Kamarádi Pacov | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:28:40 | 4 | 0:00:00 | 0:32:40 | 75,9 | III. VT | |
14 | Michaela Odvárková (98) | TOM Tuláci Bukovany | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:26:41 | 6 | 0:00:00 | 0:32:41 | 75,8 | III. VT | |
15 | Lucie Homolová (99) | Paprsek Krásné Pole | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:27:25 | 6 | 0:00:00 | 0:33:25 | 73 | III. VT | |
16 | Klára Žemlová (98) | TOM Český Brod | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:30:06 | 4 | 0:00:00 | 0:34:06 | 70,4 | III. VT | |
17 | Klára Štebelová (98) | TOM Tuláci Bukovany | 1 | ok | ok | -- | ok | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:30:26 | 4 | 0:00:00 | 0:34:26 | 69,2 | ||
18 | Tereza Popová (98) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:30:41 | 4 | 0:00:00 | 0:34:41 | 68,2 | ||
19 | Kateřina Zákostelská (98) | TOM Předměřice | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:32:33 | 6 | 0:00:00 | 0:38:33 | 53,5 | ||
20 | Martina Semanová (98) | TOM Tuláci Bukovany | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:33:55 | 6 | 0:00:00 | 0:39:55 | 48,3 | ||
21 | Michaela Chmelařová (98) | Junák Uh. Hradiště | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0:38:42 | 3 | 0:00:00 | 0:41:42 | 41,5 | ||
22 | Jana Bajtková (98) | Žlutý kvítek Palkovi | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0:35:00 | 7 | 0:00:00 | 0:42:00 | 40,4 | ||
D | Karolína Získalová (98) | TOM Kamarádi Pacov | Diskvalifikace: Azimutové úseky |
Mladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | František Círal (98) | TOM Práčata Rapšach | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:24:56 | 1 | 0:00:04 | 0:25:52 | 100 | I. VT | |
2 | Radek Šebesta (98) | TOM Práčata Rapšach | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:26:30 | 0 | 0:00:00 | 0:26:30 | 97,6 | I. VT | |
3 | Martin Milata (98) | Divočáci Frýdlant | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:25:22 | 2 | 0:00:00 | 0:27:22 | 94,2 | I. VT | |
4 | Petr Scholaster (99) | TOM Nezmaři Bílovec | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:25:43 | 3 | 0:00:00 | 0:28:43 | 89 | II. VT | |
5 | Patrick Ondika (99) | TOM Orlová | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:27:39 | 2 | 0:00:00 | 0:29:39 | 85,4 | II. VT | |
6 | Filip Staněk (99) | Kralovice | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:27:48 | 2 | 0:00:00 | 0:29:48 | 84,8 | II. VT | |
7 | Viktor Lecián (98) | Brno | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:25:13 | 5 | 0:00:00 | 0:30:13 | 83,2 | II. VT / P3 | |
8 | Vojtěch Razima (98) | TOM Kamarádi Pacov | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:27:10 | 4 | 0:00:03 | 0:31:07 | 79,7 | III. VT | |
9 | Pavel Škrabko (98) | Lenochod Březolupy | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:29:14 | 2 | 0:00:00 | 0:31:14 | 79,3 | III. VT / P3 | |
10 | Tomáš Trojčínský (98) | Žlutý kvítek Palkovi | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:27:55 | 4 | 0:00:05 | 0:31:50 | 76,9 | III. VT / P3 | |
11 | Tomáš Dombrovský (98) | TOM Orlová | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0:24:57 | 7 | 0:00:00 | 0:31:57 | 76,5 | III. VT | |
12 | Jindřich Kaucký (98) | Kralovice | 0 | ok | ok | -- | ok | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:28:11 | 4 | 0:00:02 | 0:32:09 | 75,7 | III. VT | |
13 | Daniel Sosnovec (98) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0:29:11 | 4 | 0:00:28 | 0:32:43 | 73,5 | III. VT | |
14 | Ondřej Elgr (98) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:26:39 | 7 | 0:00:00 | 0:33:39 | 69,9 | ||
15 | Petr Bílek (99) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0:29:14 | 5 | 0:00:00 | 0:34:14 | 67,7 | ||
16 | Vojtěch Proschl (99) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0:28:18 | 6 | 0:00:00 | 0:34:18 | 67,4 | ||
17 | Matěj Štefl (99) | Kralovice | 2 | ok | ok | -- | ok | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:26:39 | 8 | 0:00:00 | 0:34:39 | 66 | ||
18 | Robin Pavlík (98) | TOM Orlová | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0:25:52 | 9 | 0:00:00 | 0:34:52 | 65,2 | ||
19 | Jakub Zeman (99) | TOM Mikulášovice | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:31:53 | 4 | 0:00:00 | 0:35:53 | 61,3 | ||
20 | Matěj Tvrzník (98) | TOM Český Brod | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0:28:05 | 10 | 0:00:00 | 0:38:05 | 52,8 | ||
21 | Dan Kunz (98) | Žlutý kvítek Palkovi | 2 | ok | ok | -- | ok | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:20 | 6 | 0:00:00 | 0:38:20 | 51,8 | ||
22 | Lukáš Matějka (98) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | ok | ok | -- | ok | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0:30:25 | 9 | 0:00:00 | 0:39:25 | 47,6 | ||
23 | Šimon Procházka (99) | TOM Český Brod | 0 | ok | ok | -- | ok | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0:28:36 | 11 | 0:00:00 | 0:39:36 | 46,9 | ||
24 | Adam Janeček (98) | TOM Práčata Rapšach | 2 | ok | ok | -- | ok | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0:30:12 | 12 | 0:00:00 | 0:42:12 | 36,9 | ||
25 | Jiří Bajtek (98) | Žlutý kvítek Palkovi | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:45:45 | 4 | 0:00:44 | 0:49:01 | 10,5 | ||
26 | Filip Trajhan (99) | DDM Devango | 0 | ok | ok | -- | ok | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0:53:04 | 9 | 0:00:00 | 1:02:04 | 0 |
Starší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Aneta Dreslerová (97) | TOM Nezmaři Bílovec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:22:18 | 0 | 0:00:00 | 0:22:18 | 100 | I. VT | |
2 | Zuzana Novotná (96) | TOM Delfíni Borotín | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:20:38 | 4 | 0:00:00 | 0:24:38 | 89,5 | II. VT | |
3 | Markéta Řeháčková (96) | TOM Nezmaři Bílovec | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:21:51 | 3 | 0:00:00 | 0:24:51 | 88,6 | II. VT | |
4 | Veronika Hřebíková (96) | TOM Kamarádi Pacov | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:24:27 | 2 | 0:00:00 | 0:26:27 | 81,4 | II. VT / P3 | |
5 | Michaela Kubánková (97) | TOM Nezmaři Bílovec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:24:33 | 2 | 0:00:00 | 0:26:33 | 80,9 | II. VT | |
6 | Michaela Trávníčková (97) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:24:56 | 2 | 0:00:00 | 0:26:56 | 79,2 | III. VT / P3 | |
7 | Kateřina Vyvialová (97) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:25:39 | 2 | 0:00:00 | 0:27:39 | 76 | III. VT / P3 | |
8 | Daniela Gachová (97) | TOM Tuláci F-M | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:25:24 | 3 | 0:00:10 | 0:28:14 | 73,4 | III. VT | |
9 | Gabriela Ondiková (96) | TOM Orlová | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:26:23 | 2 | 0:00:00 | 0:28:23 | 72,7 | III. VT | |
10 | Kristýna Svobodová (96) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:26:35 | 3 | 0:00:03 | 0:29:32 | 67,6 | ||
11 | Kateřina Janoušková (96) | ZŠ a MŠ Herálec | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:26:39 | 3 | 0:00:00 | 0:29:39 | 67 | ||
12 | Michaela Lavičková (96) | Kralovice | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:26:05 | 4 | 0:00:00 | 0:30:05 | 65,1 | ||
13 | Nikol Lišková (97) | TOM Saturn Plzeň | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:26:17 | 4 | 0:00:00 | 0:30:17 | 64,2 | ||
14 | Zuzana Kunzová (97) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:28:27 | 2 | 0:00:00 | 0:30:27 | 63,5 | ||
15 | Martina Brabcová (97) | TOM Saturn Plzeň | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:27:07 | 4 | 0:00:00 | 0:31:07 | 60,5 | ||
16 | Adéla Kasperčíková (97) | Žlutý kvítek Palkovi | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:28:05 | 4 | 0:00:00 | 0:32:05 | 56,1 | ||
17 | Šárka Pokludová (96) | TOM Nezmaři Bílovec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0:31:06 | 2 | 0:00:00 | 0:33:06 | 51,6 | ||
18 | Kateřina Ferdiánová (96) | TOM Orlová | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:32:31 | 1 | 0:00:00 | 0:33:31 | 49,7 | ||
19 | Jana Zázvorková (97) | TOM Orlová | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:04 | 2 | 0:00:00 | 0:34:04 | 47,2 | ||
20 | Martina Polášková (97) | Žlutý kvítek Palkovi | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:30:58 | 5 | 0:00:00 | 0:35:58 | 38,7 | ||
21 | Pavla Warzechová (97) | Žlutý kvítek Palkovi | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:31:28 | 7 | 0:00:00 | 0:38:28 | 27,5 | ||
22 | Denisa Záhorová (97) | TOM Tuláci Bukovany | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0:35:42 | 5 | 0:00:00 | 0:40:42 | 17,5 | ||
23 | Nikola Stráská (97) | ZŠ a MŠ Č. Velenice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0:29:47 | 11 | 0:00:00 | 0:40:47 | 17,1 | ||
24 | Michaela Millerová (97) | TOM Tuláci Bukovany | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0:35:16 | 6 | 0:00:00 | 0:41:16 | 14,9 | ||
25 | Eliška Nováková (96) | TOM Tuláci Bukovany | 2 | -- | ok | -- | ok | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:35:33 | 8 | 0:01:00 | 0:42:33 | 9,2 | ||
26 | Jana Brejchová (97) | TOM Předměřice | 2 | -- | ok | -- | ok | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0:34:46 | 11 | 0:00:28 | 0:45:18 | 0 | ||
27 | Veronika Míková (97) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:41:06 | 5 | 0:00:00 | 0:46:06 | 0 | ||
28 | Ludmla Homolková (97) | TOM Práčata Rapšach | 2 | -- | ok | -- | ok | 2 | 3 | 0 | 6 | 2 | 2 | 0:31:13 | 17 | 0:00:00 | 0:48:13 | 0 |
Starší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Lukáš Vaněk (96) | TOM Orlová | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:20:36 | 0 | 0:00:00 | 0:20:36 | 100 | I. VT | |
2 | Ondřej Genco (96) | TOM Orlová | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:21:34 | 0 | 0:00:00 | 0:21:34 | 95,3 | I. VT | |
3 | Daniel Škvor (96) | Skaut Týnec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:20:52 | 2 | 0:00:00 | 0:22:52 | 89 | II. VT / P3 | |
4 | František Mýlek (96) | Divočáci Frýdlant | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:21:06 | 3 | 0:00:00 | 0:24:06 | 83 | II. VT | |
5 | Vítězslav Vaněk (97) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:35 | 1 | 0:00:00 | 0:24:35 | 80,7 | II. VT / P3 | |
6 | Antonín Ráček (96) | DUHA Sokolov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0:17:42 | 7 | 0:00:00 | 0:24:42 | 80,1 | II. VT / P3 | |
7 | Lukáš Fuksa (96) | TOM Tuláci F-M | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:46 | 1 | 0:00:00 | 0:24:46 | 79,8 | III. VT | |
8 | Jonáš Pokorný (97) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:22:59 | 2 | 0:00:13 | 0:24:46 | 79,8 | III. VT | |
9 | Viktor Maťaťa (96) | TOM Tuláci F-M | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:03 | 2 | 0:00:12 | 0:24:51 | 79,4 | III. VT | |
10 | Milan Novák (97) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:22:57 | 3 | 0:00:00 | 0:25:57 | 74 | III. VT | |
11 | Dominik Hajda (97) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:35 | 3 | 0:00:00 | 0:26:35 | 71 | III. VT | |
12 | Jan Hoštička (97) | TOM Mikulášovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:24:54 | 3 | 0:00:00 | 0:27:54 | 64,6 | ||
13 | Jiří Machynka (97) | Junák Uh. Hradiště | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:23:45 | 5 | 0:00:00 | 0:28:45 | 60,4 | ||
14 | Petr Špáda (97) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:28:45 | 2 | 0:00:00 | 0:30:45 | 50,7 | ||
15 | Adam Bukovjan (97) | Žlutý kvítek Palkovi | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:29:11 | 2 | 0:00:00 | 0:31:11 | 48,6 | ||
16 | Petr Březina (97) | Junák Uh. Hradiště | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:28:48 | 3 | 0:00:00 | 0:31:48 | 45,6 | ||
17 | Tomáš Vokšický (96) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0:25:21 | 7 | 0:00:00 | 0:32:21 | 43 | ||
18 | František Kolář (97) | TOM Český Brod | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0:26:48 | 7 | 0:00:00 | 0:33:48 | 35,9 | ||
19 | Lukáš Pech (97) | DUHA Sokolov | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0:29:14 | 7 | 0:00:00 | 0:36:14 | 24,1 | ||
20 | Michal Hutla (96) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:29:24 | 7 | 0:00:00 | 0:36:24 | 23,3 |
Mladší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Lucie Trávníčková (95) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:38:30 | 3 | 0:00:00 | 0:41:30 | 100 | I. VT | |
2 | Kateřina Čokrtová (94) | TOM Český Brod | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:38:46 | 4 | 0:00:00 | 0:42:46 | 96,9 | I. VT | |
3 | Radka Koloničná (94) | TOM Tuláci F-M | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:43:38 | 1 | 0:00:00 | 0:44:38 | 92,4 | I. VT | |
4 | Kristýna Haroková (95) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:45:51 | 1 | 0:00:00 | 0:46:51 | 87,1 | II. VT | |
5 | Martina Haroková (95) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:43:30 | 4 | 0:00:00 | 0:47:30 | 85,5 | II. VT / P3 | |
6 | Lenka Stuchlíková (95) | TOM Orlová | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:43:35 | 6 | 0:00:40 | 0:48:55 | 82,1 | II. VT | |
7 | Hana Magerová (95) | Žlutý kvítek Palkovi | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:46:56 | 3 | 0:00:35 | 0:49:21 | 81,1 | II. VT | |
8 | Lucie Slípková (94) | Žlutý kvítek Palkovi | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:44:52 | 5 | 0:00:12 | 0:49:40 | 80,3 | II. VT / P3 | |
9 | Anna Biolková (95) | Skaut Týnec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:49:09 | 2 | 0:00:00 | 0:51:09 | 76,7 | III. VT / P3 | |
10 | Lucie Šusteková (95) | Paprsek Krásné Pole | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:49:22 | 4 | 0:00:00 | 0:53:22 | 71,4 | III. VT | |
11 | Monika Vajnerová (94) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:55:33 | 0 | 0:00:00 | 0:55:33 | 66,1 | ||
12 | Kristýna Nejedlá (94) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0:54:19 | 4 | 0:00:00 | 0:58:19 | 59,5 | ||
13 | Aneta Nováková (95) | TOM Saturn Plzeň | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:53:24 | 5 | 0:00:00 | 0:58:24 | 59,3 | ||
14 | Martina Přibylová (94) | ZŠ a MŠ Č. Velenice | 0 | -- | ok | -- | ok | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0:51:34 | 7 | 0:00:00 | 0:58:34 | 58,9 | ||
15 | Anna Ďuchová (95) | TOM Práčata Rapšach | 0 | -- | ok | -- | ok | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:54:47 | 5 | 0:00:00 | 0:59:47 | 55,9 | ||
16 | Jola Kusá (95) | Žlutý kvítek Palkovi | 1 | -- | ok | -- | ok | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:56:05 | 4 | 0:00:00 | 1:00:05 | 55,2 | ||
17 | Pavlína Benešová (94) | TOM Saturn Plzeň | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 12 | 3 | 9 | 0:53:46 | 27 | 0:00:00 | 1:20:46 | 5,4 | ||
D | Zuzana Juřenová (95) | Žlutý kvítek Palkovi | Diskvalifikace: Azimutové úseky | |||||||||||||||||
D | Helena Jiráňová (95) | Skaut Týnec | Diskvalifikace: Azimutové úseky | |||||||||||||||||
D | Adriana Kowaliková (94) | TOM Tuláci Bukovany | Diskvalifikace: Nedokončení závodu |
Mladší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Ondřej Fryštacký (94) | KČT Velký Újezd | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:32:50 | 2 | 0:00:00 | 0:34:50 | 100 | I. VT | |
2 | Lukáš Seman (94) | TOM Tuláci Bukovany | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:22 | 5 | 0:00:00 | 0:38:22 | 89,9 | II. VT / P3 | |
3 | Michal Křeček (94) | TOM Doksy | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:36:52 | 2 | 0:00:00 | 0:38:52 | 88,4 | II. VT / P3 | |
4 | Miroslav Březina (94) | Junák Uh. Hradiště | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:48 | 1 | 0:00:00 | 0:39:48 | 85,7 | II. VT / P3 | |
5 | Karel Podlesný (94) | TOM Orlová | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:19 | 2 | 0:00:00 | 0:40:19 | 84,3 | II. VT | |
6 | Zdeněk Plešinger (95) | TOM Mikulášovice | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:19 | 3 | 0:00:00 | 0:40:19 | 84,3 | II. VT | |
7 | Luboš Podlipný (94) | TOM Předměřice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:37:25 | 3 | 0:00:00 | 0:40:25 | 84 | II. VT | |
8 | Roman Křeček (94) | TOM Doksy | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:36:17 | 5 | 0:00:00 | 0:41:17 | 81,5 | II. VT | |
9 | Jakub Šmucr (95) | TOM Saturn Plzeň | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:37:44 | 4 | 0:00:00 | 0:41:44 | 80,2 | II. VT | |
10 | Miloš Platek (95) | TOM Ostrava | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:23 | 3 | 0:00:00 | 0:43:23 | 75,5 | III. VT | |
11 | David Machorek (94) | TOM Mikulášovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:33 | 1 | 0:00:00 | 0:43:33 | 75 | III. VT | |
12 | Matěj Pokorný (95) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:38:05 | 6 | 0:00:00 | 0:44:05 | 73,4 | III. VT | |
13 | Dalibor Puk (94) | TOM Svišti Bohumín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:42:12 | 4 | 0:00:00 | 0:46:12 | 67,4 | ||
14 | Martin Michalík (95) | Junák Uh. Hradiště | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:45:30 | 1 | 0:00:00 | 0:46:30 | 66,5 | ||
15 | David Němeček (95) | TOM Delfíni Borotín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:44:58 | 2 | 0:00:00 | 0:46:58 | 65,2 | ||
16 | Jan Paloch (95) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:43:45 | 4 | 0:00:00 | 0:47:45 | 62,9 | ||
17 | Radovan Sukač (94) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | -- | ok | -- | ok | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:43:13 | 5 | 0:00:00 | 0:48:13 | 61,6 | ||
18 | Tomáš Hrdina (95) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | -- | ok | -- | ok | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0:42:24 | 9 | 0:00:00 | 0:51:24 | 52,4 | ||
19 | Michal Kliment (95) | TOM Práčata Rapšach | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:47:00 | 7 | 0:00:00 | 0:54:00 | 45 | ||
20 | Marek Svoboda (95) | Skaut Týnec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0:48:38 | 11 | 0:00:03 | 0:59:35 | 28,9 | ||
21 | Jan Pytel (95) | TOM Práčata Rapšach | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 10 | 4 | 3 | 0:48:20 | 18 | 0:00:00 | 1:06:20 | 9,6 |
Starší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jana Čokrtová (92) | TOM Český Brod | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:38:37 | 2 | 0:00:00 | 0:40:37 | 100 | I. VT | |
2 | Blanka Rosáková (93) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:39:38 | 1 | 0:00:00 | 0:40:38 | 100 | I. VT | |
3 | Kateřina Nováková (93) | ZŠ a MŠ Herálec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:41:55 | 1 | 0:00:00 | 0:42:55 | 94,3 | I. VT / P3 | |
4 | Eva Horecká (93) | TOM Tuláci F-M | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:42:52 | 2 | 0:00:00 | 0:44:52 | 89,5 | II. VT | |
5 | Andrea Jaššová (93) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:43:57 | 2 | 0:00:00 | 0:45:57 | 86,9 | II. VT | |
6 | Soňa Lepíková (93) | Žlutý kvítek Palkovi | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:45:25 | 4 | 0:00:00 | 0:49:25 | 78,3 | III. VT | |
7 | Kateřina Glosová (92) | TOM Tuláci Bukovany | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:51:26 | 1 | 0:00:00 | 0:52:26 | 70,9 | III. VT / P3 | |
8 | Magdaléna Krčová (93) | Žlutý kvítek Palkovi | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0:46:59 | 6 | 0:00:00 | 0:52:59 | 69,6 | ||
9 | Petra Berecková (92) | Lenochod Březolupy | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0:49:28 | 6 | 0:00:00 | 0:55:28 | 63,4 | P3 | |
10 | Jitka Černá (93) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0:48:22 | 12 | 0:00:00 | 1:00:22 | 51,4 | ||
11 | Martina Vaňková (93) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:07:31 | 0 | 0:00:24 | 1:07:07 | 34,8 | ||
D | Eva Štorková (93) | TOM Orlová | Diskvalifikace: Azimutové úseky |
Starší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Matěj Kapošváry (93) | TOM Ostrava | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:31:56 | 0 | 0:00:17 | 0:31:39 | 100 | I. VT | |
2 | David Pokluda (92) | TOM Nezmaři Bílovec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:31:55 | 1 | 0:00:00 | 0:32:55 | 96 | I. VT | |
3 | Ondřej Novák (92) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:58 | 0 | 0:00:00 | 0:34:58 | 89,5 | II. VT | |
4 | Lukáš Bátrla (93) | ZŠ a MŠ Herálec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0:34:07 | 3 | 0:00:00 | 0:37:07 | 82,7 | II. VT / P3 | |
5 | Dušan Balák (92) | Junák Uh. Hradiště | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:35:25 | 2 | 0:00:00 | 0:37:25 | 81,8 | II. VT | |
6 | Tomáš Chalupa (92) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:34:40 | 3 | 0:00:00 | 0:37:40 | 81 | II. VT | |
7 | Roman Berger (92) | TOM Nezmaři Bílovec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:33:20 | 5 | 0:00:00 | 0:38:20 | 78,9 | III. VT | |
8 | Jan Špáda (92) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:34 | 0 | 0:00:00 | 0:40:34 | 71,8 | III. VT | |
9 | Tomáš Pasterňák (93) | TOM Tuláci F-M | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:38:31 | 4 | 0:00:00 | 0:42:31 | 65,7 | P3 | |
10 | Michal Fojtášek (93) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:38:48 | 4 | 0:00:00 | 0:42:48 | 64,8 | ||
11 | Daniel Samec (92) | TOM Delfíni Borotín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0:38:16 | 5 | 0:00:00 | 0:43:16 | 63,3 | P3 | |
12 | Jan Kubala (93) | Žlutý kvítek Palkovi | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:40:33 | 3 | 0:00:00 | 0:43:33 | 62,4 | ||
13 | Jakub Šupák (92) | TOM Tuláci F-M | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:43:14 | 1 | 0:00:00 | 0:44:14 | 60,2 | ||
14 | Jan Jiráň (92) | Skaut Týnec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:42:31 | 3 | 0:00:00 | 0:45:31 | 56,2 | ||
15 | Aleš Bílek (93) | Žlutý kvítek Palkovi | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0:41:38 | 6 | 0:00:00 | 0:47:38 | 49,5 | ||
16 | Michal Haleš (93) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:48:03 | 2 | 0:00:00 | 0:50:03 | 41,9 | ||
17 | Jan Machynka (92) | Junák Uh. Hradiště | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0:42:40 | 8 | 0:00:00 | 0:50:40 | 39,9 | ||
18 | Tomáš Němeček (92) | TOM Delfíni Borotín | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 9 | 1 | 2 | 0:46:52 | 15 | 0:00:00 | 1:01:52 | 4,5 | ||
D | Pavel Macháček (92) | Skaut Týnec | Diskvalifikace: AZIMUT |
Ženy - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Linda Rechtoriková (87) | TOM Delfíni Borotín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:35:46 | 1 | 0:00:15 | 0:36:31 | 100 | I. VT | |
2 | Eva Čokrtová (88) | TOM Český Brod | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:35 | 2 | 0:00:00 | 0:36:35 | 99,8 | I. VT | |
3 | Pavla Skotnicová (85) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:38 | 0 | 0:00:00 | 0:38:38 | 94,2 | I. VT | |
4 | Barbora Hynková (91) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:39:05 | 4 | 0:00:00 | 0:43:05 | 82 | II. VT / P3 | |
5 | Veronika Kohutová (89) | TOM Orlová | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:08 | 3 | 0:00:00 | 0:43:08 | 81,9 | II. VT | |
6 | Květa Fúsková (78) | TOM Mikulášovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:43:20 | 1 | 0:00:00 | 0:44:20 | 78,6 | III. VT | |
7 | Ivana Kubešová (78) | TOM Delfíni Borotín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:41:44 | 3 | 0:00:00 | 0:44:44 | 77,5 | III. VT | |
8 | Veronika Vondrušková (79) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:46 | 2 | 0:00:00 | 0:44:46 | 77,4 | III. VT / P3 | |
9 | Zuzana Kohlová (88) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:40:54 | 5 | 0:00:00 | 0:45:54 | 74,3 | III. VT | |
10 | Zuzana Procházková (86) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:41:49 | 6 | 0:00:00 | 0:47:49 | 69,1 | P3 | |
11 | Veronika Kupková (87) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:46:42 | 2 | 0:00:00 | 0:48:42 | 66,6 | ||
12 | Lucie Malíková (88) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:45:11 | 5 | 0:00:00 | 0:50:11 | 62,6 | ||
13 | Zuzana Vencelidesová (87) | TOM Předměřice | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:49:34 | 1 | 0:00:00 | 0:50:34 | 61,5 | ||
14 | Lenka Vojtasíková (89) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:47:32 | 4 | 0:00:00 | 0:51:32 | 58,9 | ||
15 | Jana Filipová (84) | Paprsek Krásné Pole | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0:46:47 | 6 | 0:00:00 | 0:52:47 | 55,5 | ||
16 | Jana Siblíková (79) | neregistrován(a) | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0:44:45 | 9 | 0:00:00 | 0:53:45 | 52,8 | ||
17 | Lenka Hrdinová (89) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:51:40 | 4 | 0:00:00 | 0:55:40 | 47,6 | ||
18 | Marie Švábová (90) | TOM Delfíni Borotín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0:50:12 | 6 | 0:00:00 | 0:56:12 | 46,1 | ||
19 | Kateřina Barešová (78) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0:46:35 | 10 | 0:00:00 | 0:56:35 | 45 | ||
D | Veronika Houdková (91) | TOM Vejři Lovosice | Diskvalifikace: azimut |
Muži - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Ondřej Šíp (83) | Brno | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:28:45 | 2 | 0:00:00 | 0:30:45 | 100 | I. VT | |
2 | Vít Procházka (80) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:29:12 | 2 | 0:00:00 | 0:31:12 | 98,5 | I. VT | |
3 | Miroslav Horák (85) | Kralovice | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:30:27 | 1 | 0:00:00 | 0:31:27 | 97,7 | I. VT / P3 | |
4 | Jan Růžička (81) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:30:55 | 1 | 0:00:00 | 0:31:55 | 96,2 | I. VT | |
5 | Václav Staněk (78) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:38 | 0 | 0:00:00 | 0:32:38 | 93,9 | I. VT | |
6 | Tomáš Fúsek (66) | TOM Mikulášovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:07 | 1 | 0:00:00 | 0:33:07 | 92,3 | I. VT | |
7 | Vladan Sukač (89) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:17 | 1 | 0:00:00 | 0:33:17 | 91,8 | I. VT | |
8 | Jan Vavřík (84) | TOM Delfíni Borotín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:31:06 | 3 | 0:00:00 | 0:34:06 | 89,1 | II. VT | |
9 | Michal Horák (91) | Brno | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:52 | 2 | 0:00:00 | 0:34:52 | 86,6 | II. VT | |
10 | Michal Blecha (91) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:52 | 2 | 0:00:00 | 0:35:52 | 83,4 | II. VT / P3 | |
11 | Jan Blecha (88) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:31:48 | 5 | 0:00:00 | 0:36:48 | 80,3 | II. VT | |
12 | Pavel Figura (84) | TOM Svišti Bohumín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:57 | 2 | 0:00:00 | 0:36:57 | 79,8 | III. VT | |
13 | Jan Šupina (89) | Žlutý kvítek Palkovi | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:35:23 | 2 | 0:00:00 | 0:37:23 | 78,4 | III. VT | |
14 | Jan Vavřík (90) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:01 | 0 | 0:00:00 | 0:38:01 | 76,4 | III. VT / P3 | |
15 | Miroslav Štefl (72) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:32:13 | 6 | 0:00:00 | 0:38:13 | 75,7 | III. VT | |
16 | Jan Vejrosta (91) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:59 | 1 | 0:00:00 | 0:38:59 | 73,2 | III. VT | |
17 | Tomáš Kolmistr (89) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:37:19 | 2 | 0:00:08 | 0:39:11 | 72,6 | III. VT | |
18 | Martin Šandera (76) | TOM Předměřice | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:41 | 3 | 0:00:00 | 0:40:41 | 67,7 | ||
19 | Vítězslav Tkáč (85) | Žlutý kvítek Palkovi | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:29 | 4 | 0:00:00 | 0:41:29 | 65,1 | ||
20 | Jan Gabriel (83) | TOM Předměřice | 0 | -- | ok | -- | ok | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:20 | 3 | 0:00:00 | 0:43:20 | 59,1 | ||
21 | Petr Kalousek (86) | TOM Mikulášovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:41:30 | 2 | 0:00:00 | 0:43:30 | 58,5 | ||
22 | Vítězslav Krejča (86) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:41:06 | 6 | 0:00:00 | 0:47:06 | 46,8 | ||
23 | Václav Klomínský (87) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0:39:06 | 9 | 0:00:00 | 0:48:06 | 43,6 | ||
24 | Jan Papež (86) | TOM Kamarádi Pacov | 1 | -- | ok | -- | ok | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0:42:45 | 6 | 0:00:10 | 0:48:35 | 42 | ||
25 | Martin Glos (90) | TOM Tuláci Bukovany | 0 | -- | ok | -- | ok | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:44:27 | 5 | 0:00:00 | 0:49:27 | 39,2 | ||
26 | Roman Glos (88) | TOM Tuláci Bukovany | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:57:59 | 2 | 0:00:00 | 0:59:59 | 4,9 | ||
D | Petr Slavík (88) | TOM Nezmaři Bílovec | Diskvalifikace: Azimutové úseky |
Ženy - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Romana Vejrostová (65) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:23 | 3 | 0:00:00 | 0:43:23 | 100 | I. VT | |
2 | Lenka Slabáková (66) | Brno | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:39:14 | 5 | 0:00:00 | 0:44:14 | 98 | I. VT | |
3 | Anna Fryštacká (69) | KČT Velký Újezd | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:39:40 | 5 | 0:00:00 | 0:44:40 | 97 | I. VT | |
4 | Jana Žitková (74) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:43:59 | 2 | 0:00:00 | 0:45:59 | 94 | I. VT / P3 | |
5 | Jana Nová (67) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:45:16 | 3 | 0:00:00 | 0:48:16 | 88,7 | II. VT | |
6 | Monika Žídková (67) | Lysáci Malenovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:45:40 | 5 | 0:00:20 | 0:50:20 | 84 | II. VT | |
7 | Daniela Gachová (73) | TOM Tuláci F-M | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:48:48 | 6 | 0:00:00 | 0:54:48 | 73,7 | III. VT | |
8 | Dana Křečková (70) | TOM Doksy | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:58:04 | 5 | 0:00:47 | 1:02:17 | 56,4 | P3 | |
9 | Melánie Halešová (70) | Žlutý kvítek Palkovi | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:57:25 | 6 | 0:00:00 | 1:03:25 | 53,8 | P3 | |
10 | Hana Jílková (67) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:03:06 | 4 | 0:00:00 | 1:07:06 | 45,3 | ||
11 | Eva Michalíková (61) | Junák Uh. Hradiště | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1:16:29 | 5 | 0:00:23 | 1:21:06 | 13,1 | ||
D | Libuše Vlachynská (62) | Junák Uh. Hradiště | Diskvalifikace: Azimutové úseky |
Muži - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT / Postupy | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | František Křeček (58) | TOM Doksy | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:31:19 | 3 | 0:00:00 | 0:34:19 | 100 | I. VT | |
2 | Miroslav Dobisík (63) | KČT Velký Újezd | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:35:56 | 1 | 0:00:18 | 0:36:38 | 93,2 | I. VT | |
3 | Miloš Němeček (71) | TOM Delfíni Borotín | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:34:55 | 2 | 0:00:00 | 0:36:55 | 92,4 | I. VT | |
4 | Jiří Vilhelm (70) | TOM Orlová | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:55 | 4 | 0:00:00 | 0:36:55 | 92,4 | I. VT | |
5 | Zdeněk Vejrosta (61) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:20 | 0 | 0:00:00 | 0:37:20 | 91,2 | I. VT | |
6 | Roman Gach (63) | TOM Tuláci F-M | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0:35:21 | 2 | 0:00:00 | 0:37:21 | 91,2 | I. VT / P3 | |
7 | Peter Vaněk (62) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:50 | 1 | 0:00:00 | 0:39:50 | 83,9 | II. VT | |
8 | Petr Nový (64) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:53 | 4 | 0:00:23 | 0:41:30 | 79,1 | III. VT | |
9 | Petr Pop (71) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:39:47 | 4 | 0:00:25 | 0:43:22 | 73,6 | III. VT / P3 | |
10 | Dušan Škrabko (56) | Lenochod Březolupy | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0:37:33 | 6 | 0:00:00 | 0:43:33 | 73,1 | III. VT / P3 | |
11 | Tomáš Pokorný (63) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:38:06 | 6 | 0:00:00 | 0:44:06 | 71,5 | III. VT | |
12 | Libor Koloničný (70) | TOM Tuláci F-M | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:40:45 | 4 | 0:00:00 | 0:44:45 | 69,6 | ||
13 | Josef Blecha (66) | TOM-KČT Kralupy n.V. | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:41:49 | 4 | 0:00:00 | 0:45:49 | 66,5 | ||
14 | Miloslav Rechtorik (55) | TOM Delfíni Borotín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:46:06 | 1 | 0:00:00 | 0:47:06 | 62,7 | ||
15 | Tomáš Huďa (69) | Žlutý kvítek Palkovi | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0:40:14 | 8 | 0:00:00 | 0:48:14 | 59,4 | ||
16 | Miloš Stejskal (40) | Brno | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:59:29 | 3 | 0:00:00 | 1:02:29 | 17,9 | ||
17 | Jiří Kruliš (61) | TOM B9 Havířov | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 2 | 9 | 1 | 0 | 0:48:50 | 17 | 0:00:00 | 1:05:50 | 8,2 |
Bílý pohár
oddíl | počet bodů |
TOM Práčata Rapšach | 478,4 |
TOM Orlová | 465,3 |
Kralovice | 458 |
TOM Nezmaři Bílovec | 448,8 |
Divočáci Frýdlant | 445,9 |
Žlutý kvítek Palkovi | 441,8 |
TOM Kamarádi Pacov | 429,9 |
TOM-KČT Kralupy n.V. | 390,1 |
TOM Tuláci F-M | 370,7 |
Junák Uh. Hradiště | 258 |
TOM Český Brod | 244,7 |
TOM Tuláci Bukovany | 225,7 |
TOM Saturn Plzeň | 208,7 |
TOM Vejři Lovosice | 180,8 |
Lysáci Malenovice | 177 |
TOM Delfíni Borotín | 158,2 |
ZŠ a MŠ Herálec | 155,3 |
TOM Mikulášovice | 145,4 |
DUHA Sokolov | 104,2 |
Skaut Týnec | 89 |
Brno | 83,2 |
Lenochod Březolupy | 79,3 |
Paprsek Krásné Pole | 73 |
ZŠ Kynšperk | 66,4 |
TOM Předměřice | 53,5 |
ZŠ a MŠ Č. Velenice | 17,1 |
DDM Devango | 12,5 |
Červený pohár
oddíl | počet bodů |
TOM-KČT Kralupy n.V. | 478,4 |
Divočáci Frýdlant | 453,7 |
Kralovice | 443,3 |
TOM Delfíni Borotín | 424,2 |
TOM Tuláci F-M | 416,4 |
Žlutý kvítek Palkovi | 409,9 |
TOM Mikulášovice | 388,7 |
TOM Kamarádi Pacov | 355,5 |
TOM Orlová | 340,7 |
TOM Doksy | 326,3 |
Brno | 302,5 |
TOM Český Brod | 296,7 |
KČT Velký Újezd | 290,2 |
Junák Uh. Hradiště | 287 |
TOM Předměřice | 272,3 |
TOM Tuláci Bukovany | 204,9 |
ZŠ a MŠ Herálec | 177 |
TOM Ostrava | 175,5 |
TOM Nezmaři Bílovec | 174,9 |
Skaut Týnec | 161,8 |
TOM Svišti Bohumín | 147,2 |
TOM Saturn Plzeň | 144,9 |
Lenochod Březolupy | 136,5 |
Paprsek Krásné Pole | 126,9 |
TOM Práčata Rapšach | 110,5 |
Lysáci Malenovice | 84 |
ZŠ a MŠ Č. Velenice | 58,9 |
neregistrován(a) | 52,8 |
TOM B9 Havířov | 8,2 |
TOM Vejři Lovosice | 0 |