1. z. KPOK
17.4.2010
Pořadatel: OKČT TJ Sokol Velký Újezd
Místo konání: Velký Újezd
Ředitel závodu: Miroslav Fryštacký
Hlavní rozhodčí: Petr Rokyta
Stavitel tratí: Miroslav Dobisík
Počtářská komise:
Nejmladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Anna Pánková (02) | KČT Velký Újezd | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 2 | 1 | 7 | 3 | 3 | 0:24:03 | 18 | 0:00:00 | 0:42:03 | 100 | III. VT |
Mladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Eliška Chromcová (98) | KČT Velký Újezd | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0:28:08 | 5 | 0:00:00 | 0:33:08 | 100 | III. VT | |
2 | Vedula Koroušová (99) | TOM Tuři Olomouc | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0:46:42 | 8 | 0:00:20 | 0:54:22 | 35,9 |
Mladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Zdeněk Maté (98) | KČT Velký Újezd | 2 | ok | -- | 0 | ok | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0:36:06 | 12 | 0:00:00 | 0:48:06 | 100 | III. VT | |
2 | Radim Brunovský (99) | KČT Velký Újezd | 1 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 0:39:29 | 15 | 0:00:00 | 0:54:29 | 86,7 |
Starší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Radka Konečná (96) | KČT Velký Újezd | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:23:35 | 3 | 0:00:20 | 0:26:15 | 100 | III. VT |
Mladší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Radka Dobisíková (95) | KČT Velký Újezd | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:33:43 | 2 | 0:00:00 | 0:35:43 | 100 | III. VT | |
2 | Radka Tylichová (95) | KČT Velký Újezd | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:37:00 | 3 | 0:00:00 | 0:40:00 | 88 | ||
3 | Marie Tylichová (94) | KČT Velký Újezd | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0:44:23 | 4 | 0:00:00 | 0:48:23 | 64,5 |
Mladší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Ondřej Fryštacký (94) | KČT Velký Újezd | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0:26:30 | 5 | 0:00:00 | 0:31:30 | 100 | III. VT | |
2 | Ondřej Rokyta (94) | TOM Tuři Olomouc | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0:28:24 | 6 | 0:00:00 | 0:34:24 | 90,8 | III. VT | |
3 | Štěpán Tylich (95) | KČT Velký Újezd | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0:31:22 | 8 | 0:00:00 | 0:39:22 | 75 |
Starší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Michaela Rokytová (92) | TOM Tuři Olomouc | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0:44:54 | 7 | 0:00:30 | 0:51:24 | 100 | III. VT |
Ženy - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Zuzana Fryštacká (91) | KČT Velký Újezd | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0:30:53 | 7 | 0:00:00 | 0:37:53 | 100 | III. VT | |
2 | Jasna Skotáková (89) | KČT Velký Újezd | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:32:15 | 7 | 0:00:35 | 0:38:40 | 97,9 | III. VT |
Ženy - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Anna Fryštacká (69) | KČT Velký Újezd | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0:30:58 | 6 | 0:00:00 | 0:36:58 | 100 | III. VT | |
2 | Soňa Rokytová (68) | TOM Tuři Olomouc | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0:38:58 | 5 | 0:00:55 | 0:43:03 | 83,5 |
Přípravka
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Elizabeth Panková (04) | TOM Tuři Olomouc | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:28:48 | 4 | 0:00:00 | 0:32:48 | 100 | III. VT |
Bílý pohár
oddíl | počet bodů |
KČT Velký Újezd | 486,7 |
TOM Tuři Olomouc | 35,9 |
Červený pohár
oddíl | počet bodů |
KČT Velký Újezd | 497,9 |
TOM Tuři Olomouc | 274,3 |
Štafeta - ženská
oddíl | počet bodů |
KČT Velký Újezd | 485,9 |
TOM Tuři Olomouc | 183,5 |
Štafeta - mužská
oddíl | počet bodů |
KČT Velký Újezd | 175 |
TOM Tuři Olomouc | 90,8 |
Všechny poháry a štafety
oddíl | bílý pohár | červený pohár | štafeta - ženská | štafeta - mužská |
KČT Velký Újezd | 486,7 | 497,9 | 485,9 | 175 |
TOM Tuři Olomouc | 35,9 | 274,3 | 183,5 | 90,8 |
Body podle příznaku oddílu
věková kategorie |
[_] |
Nejmladší žákyně |
7 |
Nejmladší žáci |
0 |
Mladší žákyně |
12 |
Mladší žáci |
12 |
Starší žákyně |
7 |
Starší žáci |
0 |
Mladší dorostenky |
16 |
Mladší dorostenci |
16 |
Starší dorostenky |
7 |
Starší dorostenci |
0 |
Ženy - A |
12 |
Muži - A |
0 |
Ženy - B |
12 |
Muži - B |
0 |
do 30 let |
0 |
od 30 do 70 let |
0 |
nad 70 let |
0 |
Přípravka |
7 |
CELKEM |
108 |