Klasifikační a postupový závod I. stupně - ČP
7. 6. 2008
Pořadatel: Junák, středisko Psohlavci, Uherské Hradiště
Místo konání: Břestek
Ředitel závodu: Vítězslav Rosůlek
Hlavní rozhodčí: Jana Slavíková
Stavitel tratí: Karel Kupka
Počtářská komise: Daniel Fridrich
Nejmladší žákyně
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT/Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Magdaléna Gencová (98) Simona Šubíková (99) | TOM Orlová TOM Tuři Olomouc |
--
|
ok
|
--
|
1
|
ok
|
0
|
4
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:47:52
|
6
|
0:02:00
|
0:51:52
|
100
|
I. VT/P3
| |
2
| Lucie Juřenová (98) Michaela Žvaková (98) | Žlutý kvítek Palkovi Žlutý kvítek Palkovi |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0:48:05
|
4
|
0:00:00
|
0:52:05
|
99,6
|
I. VT
| |
3
| Jana Habartová (98) Michaela Chmelařová (98) | Junák Uh.Hradiště Junák Uh.Hradiště |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:54:50
|
1
|
0:00:00
|
0:55:50
|
92,4
|
I. VT/P3
| |
4
| Barbora Macurová (99) Tereza Polachová (00) | Divočáci Frýdlant n. Divočáci Frýdlant n. |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0:53:09
|
5
|
0:02:00
|
0:56:09
|
91,7
|
I. VT/P3
| |
5
| Klára Buňková (98) Klára Brabcová (99) | Kralovice Tom Saturn Plzeň |
--
|
ok
|
--
|
1
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
0:53:14
|
3
|
0:00:00
|
0:56:14
|
91,6
|
I. VT
| |
6
| Karolína Získalová (98) Anna Kamírová (98) | Tom Kamarádi Pacov Tom Kamarádi Pacov |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
4
|
2
|
0
|
0:52:52
|
6
|
0:00:00
|
0:58:52
|
86,5
|
II. VT/P3
| |
7
| Kateřina Šimková (98) Petra Nová (00) | TOM-KČT Kralupy n.V. TOM-KČT Kralupy n.V. |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
1
|
3
|
3
|
0
|
1:04:28
|
8
|
0:00:30
|
1:11:58
|
61,2
| ||
8
| Markéta Dajková (00) Veronika Magnusková (00) | Divočáci Frýdlant n. Divočáci Frýdlant n. |
--
|
ok
|
--
|
1
|
ok
|
0
|
2
|
1
|
2
|
1
|
0
|
1:06:36
|
7
|
0:00:00
|
1:13:36
|
58,1
| ||
9
| Karolína Mukařovská (99)
Jana Takáčová (99) | TOM Český Brod TOM Český Brod |
--
|
ok
|
--
|
1
|
ok
|
0
|
6
|
1
|
2
|
1
|
0
|
1:05:49
|
11
|
0:00:00
|
1:16:49
|
51,9
| ||
10
| Karolína Kubešová (99) Daniela Houšková (00) | TOM Delfíni Borotín TOM Delfíni Borotín |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
6
|
2
|
4
|
3
|
0
|
1:08:10
|
15
|
0:00:00
|
1:23:10
|
39,7
| ||
11
| Eva Cieszloková (99) Ida Maleňáková (99) | Svišti Bohumín Svišti Bohumín |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
2
|
4
|
3
|
5
|
2
|
2
|
1:20:22
|
18
|
0:00:00
|
1:38:22
|
10,3
|
Nejmladší žáci
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT/Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Filip Staněk (99) Matěj Štefl (99) | Kralovice Kralovice |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:40:48
|
4
|
0:00:45
|
0:44:03
|
100
|
I. VT
| |
2
| Patrik Fabián (00) Petr Scholaster (99) | Nezmaři Bílovec Nezmaři Bílovec |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
2
|
0
|
2
|
0
|
0:47:23
|
4
|
0:00:00
|
0:51:23
|
83,4
|
II. VT
| |
3
| Dan Kunz (98) Přemysl Mičulka (98) | Žlutý kvítek Palkovi Žlutý kvítek Palkovi |
--
|
ok
|
--
|
1
|
ok
|
0
|
1
|
1
|
1
|
2
|
0
|
0:51:20
|
6
|
0:00:00
|
0:57:20
|
69,8
| P3
| |
4
| Pavel Škrabko (98) Petr Škrabko (99) | Lenochod Březolupy Lenochod Březolupy |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
1
|
0
|
3
|
0
|
0:51:37
|
6
|
0:00:00
|
0:57:37
|
69,2
| P3
| |
5
| Jan Kotrč (98) Dan Sosnovec (98) | TOM-KČT Kralupy n.V. TOM-KČT Kralupy n.V. |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
1
|
1
|
3
|
0
|
0:55:02
|
6
|
0:00:00
|
1:01:02
|
61,4
| P3
| |
6
| Tomáš Trojčínský (98) Jiří Menšík (99) | Žlutý kvítek Palkovi Žlutý kvítek Palkovi |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
2
|
2
|
2
|
4
|
0
|
1
|
0:50:06
|
11
|
0:00:00
|
1:01:06
|
61,3
| ||
7
| Jindřich Kaucký (98) Vojtěch Košař (98) | Kralovice Kralovice |
--
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
4
|
1
|
0
|
5
|
0
|
0:52:13
|
10
|
0:00:00
|
1:02:13
|
58,8
| ||
8
| Jiří Bajtek (98) Petr Bílek (99) | Žlutý kvítek Palkovi Žlutý kvítek Palkovi |
--
|
ok
|
--
|
1
|
ok
|
2
|
1
|
1
|
1
|
2
|
1
|
0:56:06
|
9
|
0:00:30
|
1:04:36
|
53,3
| ||
9
| Jaroslav Vagner (99) Karel Vagner (00) | Tom Kamarádi Pacov Tom Kamarádi Pacov |
--
|
ok
|
--
|
2
|
ok
|
2
|
3
|
0
|
4
|
3
|
1
|
1:05:07
|
15
|
0:00:00
|
1:20:07
|
18,1
| ||
10
| Radim Grebeň (00) Vojtěch Štěrba (99) | Junák Uh.Hradiště Junák Uh.Hradiště |
--
|
ok
|
--
|
1
|
ok
|
2
|
1
|
1
|
9
|
2
|
0
|
1:04:35
|
16
|
0:00:00
|
1:20:35
|
17,1
| ||
11
| Zdeněk Syrový (98) Josef Škrabko (01) | TOM Rokytná Lenochod Březolupy |
--
|
ok
|
--
|
2
|
ok
|
2
|
2
|
0
|
1
|
4
|
1
|
1:18:37
|
12
|
0:00:00
|
1:30:37
|
0
| ||
12
| Jakub Jůza (98) Jiří Poledník (98) | TOM Ostrava TOM Ostrava |
--
|
ok
|
--
|
1
|
ok
|
2
|
4
|
4
|
0
|
3
|
0
|
1:26:06
|
14
|
0:00:00
|
1:40:06
|
0
| ||
D
| Jiří Buňka (01) Ondřej Staněk (01) | Kralovice Kralovice |
--
|
ok
|
--
|
1
|
ok
|
0
|
6
|
0
|
15
|
4
|
0
|
0:46:56
|
26
|
0:00:00
|
Disk - vynechání
|
kontroly
| LL |
Mladší žákyně
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Marie Jouklová (97) | ZŠ Herálec |
2
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:37:29
|
2
|
0:00:00
|
0:39:29
| |||
2
| Kateřina Janoušková (96) | ZŠ Herálec |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:02:23
|
2
|
0:24:00
|
0:40:23
| |||
3
| Markéta Řeháčková (96) | Nezmaři Bílovec |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:40:26
|
1
|
0:00:00
|
0:41:26
|
P3
| ||
4
| Kamila Jaššová (96) | Divočáci Frýdlant n. |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
0:38:57
|
3
|
0:00:30
|
0:41:27
| |||
5
| Jana Zázvorková (97) | TOM Orlová |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:40:46
|
2
|
0:00:00
|
0:42:46
| |||
6
| Lucie Habartová (96) | Junák Uh.Hradiště |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:41:56
|
1
|
0:00:00
|
0:42:56
| |||
7
| Martina Brabcová (97) | Tom Saturn Plzeň |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:44:21
|
0
|
0:00:00
|
0:44:21
| |||
8
| Amálie Foltýnová (96) | Junák Uh.Hradiště |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
1
|
2
|
0
|
1:26:17
|
4
|
0:44:20
|
0:45:57
|
P3
| ||
9
| Kateřina Ferdiánová (96) | TOM Orlová |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0:43:17
|
3
|
0:00:00
|
0:46:17
|
P3
| ||
10
| Kristýna Svobodová (96) | Tom Kamarádi Pacov |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:45:13
|
2
|
0:00:42
|
0:46:31
| |||
11
| Daniela Gachová (97) | Tuláci Frýdek-Místek |
2
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
3
|
1
|
0:41:40
|
6
|
0:00:00
|
0:47:40
| |||
12
| Veronika Hřebíková (96) | Tom Kamarádi Pacov |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:27:20
|
4
|
0:43:00
|
0:48:20
| |||
13
| Tereza Burdová (97) | TOM Český Brod |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
3
|
1
|
0
|
2
|
0
|
0:43:21
|
6
|
0:00:00
|
0:49:21
| |||
14
| Michaela Trávníčková (97) | Divočáci Frýdlant n. |
2
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0:43:29
|
6
|
0:00:00
|
0:49:29
| |||
15
| Lucie Mukařovská (97) | TOM Český Brod |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
1
|
1
|
0
|
1
|
0:44:46
|
5
|
0:00:00
|
0:49:46
| |||
16
| Nikola Kratochvílová (96) | Tom Kamarádi Pacov |
1
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
2
|
3
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1:03:15
|
7
|
0:20:00
|
0:50:15
| |||
17
| Denisa Matějková (96) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:49:06
|
3
|
0:00:00
|
0:52:06
| |||
18
| Veronika Míková (97) | Tom Kamarádi Pacov |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
1
|
2
|
0
|
0:48:17
|
4
|
0:00:00
|
0:52:17
| |||
19
| Kateřina Hrdinková (96) | TOM Český Brod |
2
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
1
|
6
|
0
|
0
|
0:42:27
|
10
|
0:00:00
|
0:52:27
| |||
20
| Kristýna Sasínová (96) | Žlutý kvítek Palkovi |
1
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
1
|
1
|
0
|
0:49:54
|
6
|
0:00:00
|
0:55:54
| |||
21
| Pavla Otrubová (97) | Junák Uh.Hradiště |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:57:47
|
4
|
0:05:30
|
0:56:17
| |||
22
| Iveta Veličková (97) | Divočáci Frýdlant n. |
1
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:55:45
|
3
|
0:00:00
|
0:58:45
| |||
23
| Aneta Dreslerová (97) | Nezmaři Bílovec |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
1
|
2
|
1
|
0
|
1:01:20
|
5
|
0:00:00
|
1:06:20
| |||
24
| Kristýna Černá (97) | TOM Nezmaři Předměři |
1
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:06:25
|
4
|
0:00:00
|
1:10:25
| |||
25
| Radka Nejdrová (96) | Tom Kamarádi Pacov |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
2
|
3
|
2
|
0
|
4
|
0
|
1:13:54
|
11
|
0:06:00
|
1:18:54
| P3 |
Mladší žáci
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| František Mýlek (96) | Divočáci Frýdlant n. |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:34:26
|
1
|
0:00:00
|
0:35:26
| |||
2
| Ondřej Genco (96) | TOM Orlová |
2
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0:32:48
|
3
|
0:00:00
|
0:35:48
| |||
3
| Jonáš Pokorný (97) | Kralovice |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:06:18
|
2
|
0:31:30
|
0:36:48
| |||
4
| Jiří Machynka (97) | Junák Uh.Hradiště |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0:57:40
|
2
|
0:21:30
|
0:38:10
| |||
5
| Milan Novák (97) | Tom Kamarádi Pacov |
1
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
2
|
0
|
0
|
0
|
1:00:23
|
4
|
0:25:30
|
0:38:53
| |||
6
| Lukáš Fuksa (96) | Tuláci Frýdek-Místek |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
1
|
2
|
0
|
0:37:20
|
3
|
0:00:00
|
0:40:20
|
P3
| ||
7
| Jindřich Goldmann (96) | Divočáci Frýdlant n. |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0:41:37
|
3
|
0:00:30
|
0:44:07
| |||
8
| Jan Smetana (97) | TOM Mikulášovice |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0:43:52
|
4
|
0:00:00
|
0:47:52
| P3
| ||
9
| Petr Kopeček (96) | Divočáci Frýdlant n. |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
0:47:43
|
3
|
0:00:00
|
0:50:43
| P3
| ||
10
| Petr Březina (97) | Junák Uh.Hradiště |
1
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
1
|
1
|
3
|
0
|
0:45:00
|
6
|
0:00:00
|
0:51:00
| |||
11
| Vítězslav Vaněk (97) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
2
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:46:35
|
5
|
0:00:00
|
0:51:35
| |||
12
| Petr Špáda (97) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
1
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0:49:40
|
4
|
0:00:00
|
0:53:40
| |||
13
| Matěj Horák (97) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
2
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:47:49
|
6
|
0:00:00
|
0:53:49
| |||
14
| Jan Běhávka (96) | Junák Uh.Hradiště |
1
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:00:33
|
2
|
0:06:00
|
0:56:33
| P3
| ||
15
| Lukáš Mikulica (97) | Brno |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
2
|
1
|
3
|
3
|
0
|
0:56:07
|
9
|
0:06:00
|
0:59:07
| P3
| ||
16
| Kryštof Vávra (97) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
0
|
0
|
2
|
3
|
3
|
0
|
1:00:56
|
8
|
0:06:00
|
1:02:56
| P3
| ||
17
| Jiří Klečka (97) | Ostříži z Kamýku |
2
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
2
|
3
|
2
|
4
|
0
|
3
|
1:13:14
|
16
|
0:00:00
|
1:29:14
| |||
18
| Martin Mičulka (96) | Žlutý kvítek Palkovi |
2
|
ok
|
--
|
0
|
ok
|
2
|
3
|
1
|
6
|
4
|
0
|
1:11:54
|
18
|
0:00:00
|
1:29:54
|
Starší žákyně
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Kateřina Čokrtová (94) | TOM Český Brod |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:35:36
|
4
|
0:00:00
|
0:39:36
| |||
2
| Kristýna Nejedlá (94) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
1
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:41:36
|
2
|
0:02:00
|
0:41:36
| |||
3
| Lucie Trávníčková (95) | Divočáci Frýdlant n. |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:39:47
|
2
|
0:00:00
|
0:41:47
| |||
4
| Lucie Loučímová (94) | TOM Orlová |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:43:51
|
2
|
0:00:00
|
0:45:51
| |||
5
| Aneta Bártů (94) | Tom Kamarádi Pacov |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:42:46
|
5
|
0:00:00
|
0:47:46
| |||
6
| Adéla Rezková (94) | Junák Uh.Hradiště |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0:47:10
|
7
|
0:05:30
|
0:48:40
|
P3
| ||
7
| Monika Strašíková (94) | Tom Kamarádi Pacov |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
4
|
0
|
0:44:52
|
4
|
0:00:00
|
0:48:52
|
P3
| ||
8
| Aneta Nováková (95) | Tom Saturn Plzeň |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
1
|
1
|
0
|
0:51:02
|
5
|
0:05:30
|
0:50:32
| |||
9
| Pavlína Šeniglová (94) | Tom Kamarádi Pacov |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:49:26
|
3
|
0:00:00
|
0:52:26
| P3
| ||
10
| Simona Krčková (94) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:51:08
|
2
|
0:00:00
|
0:53:08
| |||
11
| Radka Melichárková (95) | Junák Uh.Hradiště |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:50:55
|
3
|
0:00:00
|
0:53:55
| |||
12
| Tereza Mašátová (94) | Tom Kamarádi Pacov |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0:50:47
|
4
|
0:00:00
|
0:54:47
| |||
13
| Veronika Habartová (95) | Junák Uh.Hradiště |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:06:15
|
2
|
0:05:30
|
1:02:45
| |||
14
| Kamila Slezáková (94) | TOM Nezmaři Předměři |
1
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1:00:42
|
5
|
0:00:00
|
1:05:42
| |||
15
| Aneta Matějková (94) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
2
|
0
|
0
|
6
|
0:59:10
|
9
|
0:00:00
|
1:08:10
| |||
16
| Zuzana Juřenová (95) | Žlutý kvítek Palkovi |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
2
|
0
|
1
|
0
|
1:10:49
|
8
|
0:05:30
|
1:13:19
| |||
17
| Tereza Machalová (94) | Světlov Bojkovice |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
2
|
3
|
0
|
0
|
2
|
1
|
1:41:24
|
10
|
0:05:30
|
1:45:54
| P3 |
Starší žáci
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT/Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| David Němeček (95) | TOM Delfíni Borotín |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:32:47
|
2
|
0:00:00
|
0:34:47
|
100
|
I. VT
| |
2
| Jakub Šmucr (95) | Tom Saturn Plzeň |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:34:02
|
1
|
0:00:00
|
0:35:02
|
99,3
|
I. VT
| |
3
| Luboš Podlipný (94) | TOM Nezmaři Předměři |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:35:10
|
0
|
0:00:00
|
0:35:10
|
98,9
|
I. VT
| |
4
| Karel Podlesný (94) | TOM Orlová |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0:35:17
|
2
|
0:00:00
|
0:37:17
|
92,8
|
I. VT
| |
5
| Michal Křeček (94) | TOM Doksy |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:36:15
|
2
|
0:00:00
|
0:38:15
|
90
|
II. VT
| |
6
| Daniel Novotný (94) | TOM Orlová |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:35:22
|
3
|
0:00:00
|
0:38:22
|
89,7
|
II. VT
| |
7
| Tomáš Hána (94) | Junák Uh.Hradiště |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:38:30
|
1
|
0:00:00
|
0:39:30
|
86,4
|
II. VT
| |
8
| Dalibor Puk (94) | Svišti Bohumín |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:39:02
|
1
|
0:00:00
|
0:40:02
|
84,9
|
II. VT
| |
9
| David Bureš (94) | Junák Uh.Hradiště |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
1
|
1
|
1
|
0:35:47
|
6
|
0:00:00
|
0:41:47
|
79,9
|
III. VT
| |
10
| Ondřej Rokyta (94) | TOM Tuři Olomouc |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
1
|
0:37:09
|
5
|
0:00:00
|
0:42:09
|
78,8
|
III. VT/P3
| |
11
| David Šubík (94) | TOM Tuři Olomouc |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0:40:46
|
3
|
0:00:00
|
0:43:46
|
74,2
|
III. VT/P3
| |
12
| Roman Křeček (94) | TOM Doksy |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0:39:55
|
4
|
0:00:00
|
0:43:55
|
73,7
|
III. VT
| |
13
| Jan Paloch (95) | Divočáci Frýdlant n. |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0:42:36
|
2
|
0:00:00
|
0:44:36
|
71,8
|
III. VT
| |
14
| David Machorek (94) | TOM Mikulášovice |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
1
|
3
|
0
|
0:39:29
|
7
|
0:00:00
|
0:46:29
|
66,4
| P3 | |
15
| Miroslav Březina (94) | Junák Uh.Hradiště |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:46:13
|
3
|
0:00:00
|
0:49:13
|
58,5
| ||
16
| Martin Michalík (95) | Junák Uh.Hradiště |
0
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0:46:19
|
3
|
0:00:00
|
0:49:19
|
58,2
| ||
17
| Tomáš Hrdina (95) | Žlutý kvítek Palkovi |
2
|
ok
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0:46:17
|
6
|
0:00:30
|
0:51:47
|
51,1
| ||
D
| Martin Bohuslávek (94) | TOM Delfíni Borotín | Diskvalifikace: Azimut |
Mladší dorostenky
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT/Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Radka Domčíková (92) | Divočáci Frýdlant n. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:52:38
|
0
|
0:00:00
|
0:52:38
|
100
|
I. VT
| |
2
| Jana Čokrtová (92) | TOM Český Brod |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:53:13
|
0
|
0:00:00
|
0:53:13
|
98,9
|
I. VT
| |
3
| Andrea Jaššová (93) | Divočáci Frýdlant n. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0:58:35
|
3
|
0:00:00
|
1:01:35
|
83
|
II. VT
| |
4
| Blanka Rosáková (93) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:59:37
|
4
|
0:00:30
|
1:03:07
|
80,1
|
II. VT
| |
5
| Nora Vernerová (92) | TOM Rokytná |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
1
|
1:02:07
|
5
|
0:00:00
|
1:07:07
|
72,5
|
III. VT/P3
| |
6
| Anna Razimová (93) | Tom Kamarádi Pacov |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
3
|
0
|
1:03:43
|
5
|
0:00:00
|
1:08:43
|
69,4
| P3
| |
7
| Barbora Martinková (93) | Junák Uh.Hradiště |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:08:41
|
3
|
0:00:00
|
1:11:41
|
63,8
| P3
| |
8
| Veronika Martináková (92) | Junák Uh.Hradiště |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:09:59
|
4
|
0:00:00
|
1:13:59
|
59,4
| ||
9
| Gabriela Foltýnová (93) | Junák Uh.Hradiště |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:15:33
|
3
|
0:00:00
|
1:18:33
|
50,8
| ||
10
| Michaela Strašíková (92) | Tom Kamarádi Pacov |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
1
|
2
|
0
|
1:17:58
|
4
|
0:00:00
|
1:21:58
|
44,3
| ||
11
| Soňa Lepíková (93) | Žlutý kvítek Palkovi |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
2
|
1
|
4
|
1
|
1:12:39
|
10
|
0:00:10
|
1:22:29
|
43,3
| ||
12
| Martina Vaňková (93) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:22:20
|
1
|
0:00:00
|
1:23:20
|
41,7
| ||
13
| Michaela Rokytová (92) | TOM Tuři Olomouc |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2
|
1
|
1:21:32
|
4
|
0:00:00
|
1:25:32
|
37,5
| ||
14
| Alena Mičulková (93) | Žlutý kvítek Palkovi |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
2
|
1
|
4
|
1
|
1:20:15
|
8
|
0:00:15
|
1:28:00
|
32,8
| ||
15
| Kateřina Klozová (93) | Beskydská 9 |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1:24:32
|
5
|
0:00:00
|
1:29:32
|
29,9
| ||
16
| Markéta Ryklová (92) | Tom Saturn Plzeň |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
1
|
2
|
0
|
1:23:34
|
6
|
0:00:00
|
1:29:34
|
29,8
| ||
17
| Jitka Černá (93) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
1
|
3
|
0
|
1:28:28
|
5
|
0:00:00
|
1:33:28
|
22,4
| ||
18
| Adéla Jaglová (93) | TOM Ostrava |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
1
|
2
|
2
|
0
|
1:36:52
|
10
|
0:00:00
|
1:46:52
|
0
|
Mladší dorostenci
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT/Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Dušan Balák (92) | Junák Uh.Hradiště |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:57:49
|
1
|
0:00:00
|
0:58:49
|
100
|
I. VT
| |
2
| Matěj Kapošváry (93) | TOM Ostrava |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
1
|
0
|
6
|
0
|
0:53:05
|
8
|
0:00:00
|
1:01:05
|
96,1
|
I. VT
| |
3
| Vojtěch Novotný (93) | TOM Delfíni Borotín |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
4
|
0
|
0:56:31
|
6
|
0:00:00
|
1:02:31
|
93,7
|
I. VT
| |
4
| Marek Trávníček (93) | Divočáci Frýdlant n. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
4
|
0
|
0:58:49
|
5
|
0:00:00
|
1:03:49
|
91,5
|
I. VT
| |
5
| Pavel Macháček (92) | Skaut Týnec |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
5
|
0
|
0:57:55
|
6
|
0:00:00
|
1:03:55
|
91,3
|
I. VT/P3
| |
6
| Ondřej Novák (92) | Tom Kamarádi Pacov |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:03:29
|
2
|
0:00:00
|
1:05:29
|
88,7
|
II. VT
| |
7
| Tomáš Chalupa (92) | Tom Kamarádi Pacov |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
6
|
0
|
0:57:30
|
8
|
0:00:00
|
1:05:30
|
88,6
|
II. VT
| |
8
| David Pokluda (92) | Nezmaři Bílovec |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
4
|
0
|
1:02:20
|
7
|
0:00:00
|
1:09:20
|
82,1
|
II. VT
| |
9
| Tomáš Pasterňák (93) | Tuláci Frýdek-Místek |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
4
|
0
|
1:02:04
|
8
|
0:00:00
|
1:10:04
|
80,9
|
II. VT/P3
| |
10
| Jan Špáda (92) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:07:48
|
3
|
0:00:00
|
1:10:48
|
79,6
|
III. VT
| |
11
| Martin Cvešpr (92) | TOM Tuři Olomouc |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
1
|
0
|
3
|
0
|
1:15:29
|
5
|
0:00:00
|
1:20:29
|
63,2
| P3
| |
12
| Jiří Oktábec (92) | Skaut Týnec |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1:17:08
|
4
|
0:00:00
|
1:21:08
|
62,1
| ||
13
| Jakub Šupák (92) | Tuláci Frýdek-Místek |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
4
|
0
|
1:13:42
|
8
|
0:00:30
|
1:21:12
|
61,9
| ||
14
| Jakub Ševčík (92) | Tom Saturn Plzeň |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
2
|
0
|
4
|
0
|
1:13:40
|
9
|
0:00:00
|
1:22:40
|
59,5
| ||
15
| Tomáš Němeček (92) | TOM Delfíni Borotín |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1
|
1:22:14
|
6
|
0:00:00
|
1:28:14
|
50
|
Starší dorostenky
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT/Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Kateřina Vlachynská (90) | Junák Uh.Hradiště |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:59:39
|
3
|
0:00:00
|
1:02:39
|
100
|
I. VT
| |
2
| Kristýna Řepiská (91) | Divočáci Frýdlant n. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1:03:30
|
1
|
0:00:00
|
1:04:30
|
97
|
I. VT/P3
| |
3
| Monika Vlachová (90) | Tom Kamarádi Pacov |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:12:56
|
2
|
0:00:00
|
1:14:56
|
80,4
|
II. VT/P3
| |
4
| Ada Paluzgová (91) | Žlutý kvítek Palkovi |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:13:28
|
6
|
0:00:00
|
1:19:28
|
73,2
|
III. VT
| |
5
| Tereza Košařová (91) | Kralovice |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
4
|
0
|
1:15:03
|
8
|
0:00:00
|
1:23:03
|
67,4
| P3 | |
6
| Nela Vernerová (90) | TOM Rokytná |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
5
|
0
|
1:16:13
|
8
|
0:00:00
|
1:24:13
|
65,6
| ||
7
| Aneta Kvíčalová (91) | Svišti Bohumín |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1:19:58
|
7
|
0:00:00
|
1:26:58
|
61,2
| ||
8
| Aneta Kolmistrová (91) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
4
|
0
|
1:22:19
|
8
|
0:02:00
|
1:28:19
|
59
| ||
9
| Tereza Pavlíková (91) | Skaut Týnec |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
2
|
3
|
0
|
0
|
5
|
0
|
1:16:47
|
12
|
0:00:00
|
1:28:47
|
58,3
| ||
10
| Martina Křečková (91) | TOM Doksy |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
2
|
0
|
1
|
0
|
1:25:45
|
4
|
0:00:00
|
1:29:45
|
56,7
| ||
11
| Kristýna Jílková (91) | TOM Rokytná |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
2
|
3
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1:27:28
|
9
|
0:00:00
|
1:36:28
|
46
| ||
12
| Martina Krčková (91) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1:34:40
|
4
|
0:00:00
|
1:38:40
|
42,5
| ||
13
| Aneta Prokopiusová (91) | Světlov Bojkovice |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
3
|
0
|
1:41:24
|
5
|
0:00:00
|
1:46:24
|
30,2
|
Starší dorostenci
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT/Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Michal Horák (91) | TOM Horolezčata Brno |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:52:25
|
1
|
0:00:00
|
0:53:25
|
100
|
I. VT
| |
2
| Pavel Vrána (90) | Tom Kamarádi Pacov |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
3
|
0
|
0:53:51
|
5
|
0:00:00
|
0:58:51
|
89,8
|
II. VT
| |
3
| Petr Maléř (90) | TOM Nezmaři Předměři |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:58:14
|
3
|
0:00:00
|
1:01:14
|
85,4
|
II. VT/P3
| |
4
| Jan Kareš (91) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1:00:17
|
2
|
0:00:00
|
1:02:17
|
83,4
|
II. VT
| |
5
| Jan Vavřík (90) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:05:31
|
3
|
0:00:00
|
1:08:31
|
71,7
|
III. VT
| |
6
| Jan Vejrosta (91) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:08:17
|
1
|
0:00:00
|
1:09:17
|
70,3
|
III. VT
| |
7
| Michal Blecha (91) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
4
|
2
|
0
|
1:06:01
|
8
|
0:00:00
|
1:14:01
|
61,4
| ||
8
| Roman Mutina (91) | TOM Ostrava |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1:16:00
|
4
|
0:00:00
|
1:20:00
|
50,2
| P3 | |
9
| Petr Kadleček (91) | Azimut Napajedla |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
2
|
0
|
1
|
0
|
1:19:17
|
4
|
0:00:00
|
1:23:17
|
44,1
| ||
10
| Jan Feller (91) | TOM Ostrava |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
6
|
0
|
1:19:02
|
8
|
0:00:00
|
1:27:02
|
37,1
| ||
11
| Dan Harník (91) | Azimut Napajedla |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
2
|
3
|
5
|
1
|
1:15:29
|
13
|
0:00:00
|
1:28:29
|
34,4
| P3 |
Ženy - A
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT/Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Eva Čokrtová (88) | TOM Český Brod |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:53:19
|
2
|
0:00:00
|
0:55:19
|
100
|
I. VT
| |
2
| Linda Rechtoriková (87) | TOM Delfíni Borotín |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:53:01
|
4
|
0:00:00
|
0:57:01
|
96,9
|
I. VT
| |
3
| Libuše Vlachynská (62) | Junák Uh.Hradiště |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0:55:06
|
3
|
0:00:00
|
0:58:06
|
95
|
I. VT
| |
4
| Alena Podlipná (85) | TOM Nezmaři Předměři |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:57:30
|
2
|
0:00:00
|
0:59:30
|
92,4
|
I. VT
| |
5
| Květa Zrzavá (78) | TOM Mikulášovice |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:01:30
|
3
|
0:00:30
|
1:04:00
|
84,3
|
II. VT
| |
6
| Pavla Macurová (85) | Divočáci Frýdlant n. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:02:24
|
3
|
0:00:00
|
1:05:24
|
81,8
|
II. VT
| |
7
| Lucie Čiperová (81) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:04:08
|
3
|
0:00:00
|
1:07:08
|
78,6
|
III. VT/P3
| |
8
| Ivana Zbořilová (82) | TOM Ostrava |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:05:28
|
2
|
0:00:00
|
1:07:28
|
78
|
III. VT/P3
| |
9
| Zuzana Procházková (86) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:08:33
|
3
|
0:00:00
|
1:11:33
|
70,7
|
III. VT/P3
| |
10
| Martina Sekalová (88) | TOM Delfíni Borotín |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
3
|
4
|
0
|
1:07:26
|
9
|
0:00:00
|
1:16:26
|
61,8
| ||
11
| Ivana Kubešová (78) | TOM Delfíni Borotín |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1:11:02
|
8
|
0:00:00
|
1:19:02
|
57,1
| ||
12
| Žaneta Plintová (80) | TOM Ostrava |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
3
|
0
|
1:15:19
|
6
|
0:00:00
|
1:21:19
|
53
| ||
13
| Klára Kubrtová (87) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:19:29
|
5
|
0:00:00
|
1:24:29
|
47,3
| ||
14
| Veronika Kupková (87) | Kralovice |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:30:19
|
4
|
0:00:00
|
1:34:19
|
29,5
|
Muži - A
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT/Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Miroslav Horák (85) | Kralovice |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:47:22
|
3
|
0:00:00
|
0:50:22
|
100
|
I. VT/P3
| |
2
| Ondřej Šíp (83) | TOM Rokytná |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
1
|
0
|
5
|
0
|
0:44:46
|
8
|
0:00:00
|
0:52:46
|
95,2
|
I. VT
| |
3
| Tomáš Fúsek (66) | TOM Mikulášovice |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:51:10
|
2
|
0:00:00
|
0:53:10
|
94,4
|
I. VT
| |
4
| Vít Procházka (80) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
1
|
0
|
1
|
0
|
0:51:02
|
3
|
0:00:00
|
0:54:02
|
92,7
|
I. VT
| |
5
| Martin Rychtařík (88) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
1
|
3
|
2
|
0:48:07
|
7
|
0:00:00
|
0:55:07
|
90,6
|
I. VT/P3
| |
6
| Tomáš Kolmistr (89) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0:53:39
|
3
|
0:00:00
|
0:56:39
|
87,5
|
II. VT/P3
| |
7
| Petr Diviš (86) | Tom Kamarádi Pacov |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:54:47
|
3
|
0:00:00
|
0:57:47
|
85,3
|
II. VT
| |
8
| Jan Šupina (89) | Žlutý kvítek Palkovi |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0:58:15
|
3
|
0:00:00
|
1:01:15
|
78,4
|
III. VT
| |
9
| Jan Blecha (88) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:00:00
|
3
|
0:00:00
|
1:03:00
|
74,9
|
III. VT
| |
10
| Pavel Figura (84) | Svišti Bohumín |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
1:02:48
|
4
|
0:00:00
|
1:06:48
|
67,4
| ||
11
| Zdeněk Doutnáč (87) | TOM Mikulášovice |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:06:46
|
1
|
0:00:00
|
1:07:46
|
65,5
| ||
12
| Jan Papež (86) | Tom Kamarádi Pacov |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:08:16
|
1
|
0:01:00
|
1:08:16
|
64,5
| ||
13
| Jakub Bendžela (86) | TOM Mikulášovice |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:07:22
|
1
|
0:00:00
|
1:08:22
|
64,3
| ||
14
| Tomáš Šikýř (88) | Tom Kamarádi Pacov |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
1
|
5
|
0
|
1:00:27
|
10
|
0:00:00
|
1:10:27
|
60,1
| ||
15
| Jaroslav Adámek (89) | TOM Mikulášovice |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
1:08:44
|
2
|
0:00:00
|
1:10:44
|
59,6
| ||
16
| Petr Křeháček (85) | Světlov Bojkovice |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
2
|
2
|
1:05:59
|
5
|
0:00:00
|
1:10:59
|
59,1
| ||
17
| Jaroslav Rosák (88) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
1:06:49
|
5
|
0:00:00
|
1:11:49
|
57,4
| ||
18
| Ondřej Mikulec (87) | TOM Ostrava |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
3
|
0
|
1:09:11
|
4
|
0:00:00
|
1:13:11
|
54,7
| ||
19
| Kamil Zbořil (75) | TOM Ostrava |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
4
|
0
|
1:05:53
|
8
|
0:00:10
|
1:13:43
|
53,6
| ||
20
| Martin Slabý (82) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
0
|
1:12:09
|
4
|
0:00:00
|
1:16:09
|
48,8
| ||
21
| Josef Sedlačík (83) | TOM Horolezčata Brno |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:13:31
|
5
|
0:00:00
|
1:18:31
|
44,1
| ||
22
| Vojtěch Houška (89) | TOM Delfíni Borotín |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
5
|
0
|
1:10:42
|
10
|
0:00:00
|
1:20:42
|
39,8
| ||
D
| Václav Čokrt (87) | TOM Český Brod | Diskvalifikace: Azimut | |||||||||||||||||
D
| Ondřej Špirit (83) | Světlov Bojkovice | Diskvalifikace: Azimut | |||||||||||||||||
D
| Václav Staněk (78) | Kralovice | Diskvalifikace: Azimut |
Ženy - B
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT/Postup
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Romana Vejrostová (65) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:56:30
|
3
|
0:00:00
|
0:59:30
|
100
|
I. VT
| |
2
| Iveta Matějková (66) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:59:29
|
4
|
0:00:00
|
1:03:29
|
93,3
|
I. VT
| |
3
| Lenka Slabáková (66) | Brno |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
1:02:42
|
2
|
0:00:00
|
1:04:42
|
91,3
|
I. VT
| |
4
| Hana Smetanová (68) | Junák Uh.Hradiště |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
1
|
0
|
1:07:22
|
3
|
0:00:00
|
1:10:22
|
81,7
|
II. VT
| |
5
| Jitka Ingrová (60) | Azimut Napajedla |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1:16:52
|
6
|
0:00:00
|
1:22:52
|
60,7
| ||
6
| Soňa Rokytová (68) | TOM Tuři Olomouc |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1:25:02
|
3
|
0:00:00
|
1:28:02
|
52
| ||
7
| Eva Vilhelmová (48) | TOM Orlová |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
2
|
0
|
0
|
0
|
1:30:27
|
5
|
0:00:00
|
1:35:27
|
39,6
| P3 | |
8
| Eva Michalíková (61) | Junák Uh.Hradiště |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
1
|
0
|
2
|
0
|
2:13:34
|
7
|
0:00:00
|
2:20:34
|
0
| P3 |
Muži - B
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT/P3
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Zdeněk Vejrosta (61) | TOM-KČT Kralupy n.V. |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:52:32
|
0
|
0:00:00
|
0:52:32
|
100
|
I. VT
| |
2
| František Křeček (58) | TOM Doksy |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0:52:39
|
1
|
0:00:00
|
0:53:39
|
97,9
|
I. VT
| |
3
| Miloš Němeček (71) | TOM Delfíni Borotín |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
0
|
0
|
2
|
0
|
0:52:55
|
5
|
0:00:00
|
0:57:55
|
89,8
|
II. VT
| |
4
| Lubomír Jagla (66) | TOM Ostrava |
1
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
0
|
0
|
3
|
0
|
0:53:35
|
6
|
0:00:00
|
0:59:35
|
86,6
|
II. VT
| |
5
| Vojtěch Oktábec (67) | Skaut Týnec |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
2
|
2
|
0
|
0
|
0
|
0:56:20
|
4
|
0:00:00
|
1:00:20
|
85,2
|
II. VT
| |
6
| Petr Kohut (61) | TOM Orlová |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
0
|
1
|
0
|
0:58:10
|
4
|
0:00:00
|
1:02:10
|
81,7
|
II. VT
| |
7
| Miloslav Rechtorik (55) | TOM Delfíni Borotín |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
1
|
0
|
1
|
2
|
0
|
1:03:11
|
4
|
0:00:00
|
1:07:11
|
72,1
|
III. VT/P3
| |
8
| Jiří Kruliš (61) | Beskydská 9 |
2
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
0
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1:19:01
|
5
|
0:00:00
|
1:24:01
|
40,1
| P3 | |
9
| Miloš Stejskal (40) | TOM Horolezčata Brno |
0
|
--
|
ok
|
--
|
ok
|
0
|
3
|
1
|
0
|
2
|
0
|
1:36:39
|
6
|
0:00:00
|
1:42:39
|
4,6
| P3 |
Mimo soutěž
um.
|
závodníci
|
oddíl
|
stanoviště
|
na trati
|
TM
|
zdržení
|
konečný
|
body
|
VT
| |||||||||||
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
| ||||||||||
1
| Lukáš Matějka (98) Klára Žemlová (98) | TOM-KČT Kralupy n.V. TOM Český Brod |
0
|
ok
|
ok
|
0
|
ok
|
0
|
3
|
1
|
0
|
1
|
0
|
1:03:13
|
5
|
0:02:00
|
1:06:13
|
Bílý pohár
oddíl
|
počet bodů
|
TOM Orlová | |
Divočáci Frýdlant n. | |
Junák Uh.Hradiště | |
Tom Kamarádi Pacov | |
TOM Český Brod | |
TOM-KČT Kralupy n.V. | |
Žlutý kvítek Palkovi | |
Kralovice | |
Tom Saturn Plzeň | |
Nezmaři Bílovec | |
TOM Tuři Olomouc | |
ZŠ Herálec | |
Tuláci Frýdek-Místek | |
TOM Doksy | |
TOM Nezmaři Předměři | |
TOM Delfíni Borotín | |
TOM Mikulášovice | |
Svišti Bohumín | |
Lenochod Březolupy | |
Brno | |
Beskydská 9 | |
Ostříži z Kamýku | |
TOM Rokytná | |
TOM Ostrava | |
TOM Horolezčata Brno | |
Světlov Bojkovice | |
Skaut Týnec | |
Azimut Napajedla |
Červený pohár
oddíl
|
počet bodů
|
TOM-KČT Kralupy n.V. |
476,6
|
Divočáci Frýdlant n. |
453,3
|
Junák Uh.Hradiště |
440,5
|
Tom Kamarádi Pacov |
432,8
|
TOM Delfíni Borotín |
414,3
|
TOM Ostrava |
369
|
TOM Mikulášovice |
368,1
|
Skaut Týnec |
296,9
|
TOM Rokytná |
279,3
|
Žlutý kvítek Palkovi |
227,7
|
TOM Český Brod |
198,9
|
Kralovice |
196,9
|
TOM Nezmaři Předměři |
177,8
|
TOM Doksy |
154,6
|
TOM Tuři Olomouc |
152,7
|
TOM Horolezčata Brno |
148,7
|
Tuláci Frýdek-Místek |
142,8
|
Azimut Napajedla |
139,2
|
Svišti Bohumín |
128,6
|
TOM Orlová |
121,3
|
Brno |
91,3
|
Světlov Bojkovice |
89,3
|
Tom Saturn Plzeň |
89,3
|
Nezmaři Bílovec |
82,1
|
Beskydská 9 |
70
|
ZŠ Herálec |
0
|
Ostříži z Kamýku |
0
|
Lenochod Březolupy |
0 |