Český pohár
19.05.2007
Pořadatel: TOM 1310 Divočáci Frýdlant nad Ostravicí
Místo konání: Ostravice
Ředitel závodu: Petr Gaj
Hlavní rozhodčí: Jana Slavíková
Stavitel tratí: Roman Gach, Miroslav Jaššo
Počtářská komise: Ing.Radovan
Paloch
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Magdaléna Gencová (98) |
TOM Orlová |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:50 |
1 |
0:00:00 |
0:28:50 |
100 |
I./P1 |
2 |
Daniela Gachová (97) |
TOM Tuláci |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:30:07 |
3 |
0:00:00 |
0:33:07 |
85,1 |
II./P1 |
3 |
Lucie Mukařovská (97) |
TOM Český Brod |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:15 |
5 |
0:00:25 |
0:36:50 |
72,3 |
III./P2 |
4 |
Romana Baláková (98) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:34 |
4 |
0:00:00 |
0:38:34 |
66,2 |
P2 |
5 |
Adéla Chromková (98) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:35:10 |
4 |
0:00:00 |
0:39:10 |
64,2 |
P1 |
6 |
Michaela Trávničková (97) |
Divočáci Frýdlant |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:39 |
1 |
0:00:43 |
0:39:56 |
61,5 |
P2 |
7 |
Veronika Míková (97) |
TOM Kamarádi Pacov |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:27 |
3 |
0:00:00 |
0:40:27 |
59,7 |
|
8 |
Michaela Šmídová (98) |
Kralovice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
2 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:17 |
7 |
0:00:00 |
0:43:17 |
49,9 |
|
9 |
Klára Brabcová (99) |
TOM Saturn z Plzně |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
2 |
1 |
|
0:37:05 |
8 |
0:00:00 |
0:45:05 |
43,6 |
|
10 |
Pavlína Otrubová (97) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
1 |
3 |
2 |
0 |
|
0:42:03 |
11 |
0:00:00 |
0:53:03 |
16 |
|
11 |
Kateřina Vanžurová (97) |
TOM Delfíni Borotín |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
2 |
5 |
1 |
5 |
4 |
0 |
|
0:42:11 |
18 |
0:00:00 |
1:00:11 |
0 |
|
D |
Tereza Kuzdasová (98) |
TOM Kamarádi Pacov |
Diskvalifikace: Vynechání kontroly |
Nejmladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Petr Březina (97) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:29:01 |
3 |
0:00:00 |
0:32:01 |
100 |
I./PP |
2 |
Lukáš Slabák (97) |
Brno |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:05 |
5 |
0:00:00 |
0:38:05 |
81,1 |
II./P2 |
3 |
Filip Staněk (99) |
Kralovice |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
0:31:20 |
7 |
0:00:00 |
0:38:20 |
80,3 |
II./P1 |
4 |
Vojtěch Kosař (98) |
Kralovice |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:23 |
4 |
0:00:00 |
0:41:23 |
70,7 |
III./P1 |
5 |
Pavel Škrabko (98) |
Chřibský lenochod |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
5 |
0 |
|
0:34:22 |
8 |
0:00:00 |
0:42:22 |
67,7 |
P2 |
6 |
Vítězslav Vaněk (97) |
KČT Kralupy n Vltavo |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
0:39:33 |
5 |
0:00:00 |
0:44:33 |
60,9 |
P2 |
7 |
Miroslav Černáč (97) |
KČT Kralupy n Vltavo |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
1 |
3 |
0 |
|
0:37:13 |
8 |
0:00:00 |
0:45:13 |
58,8 |
|
8 |
Adam Bukovjan (97) |
A-TOM Žlutý kvítek |
-- |
ok |
-- |
1 |
ok |
2 |
3 |
2 |
1 |
1 |
0 |
|
0:36:12 |
10 |
0:00:00 |
0:46:12 |
55,7 |
|
9 |
Patrik Fabián (00) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
2 |
5 |
1 |
5 |
|
0:36:29 |
14 |
0:00:00 |
0:50:29 |
42,3 |
|
10 |
Vojtěch Nikel (98) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
2 |
1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
|
0:43:26 |
8 |
0:00:00 |
0:51:26 |
39,4 |
|
11 |
Adam Smolík (98) |
A-TOM Žlutý kvítek |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
4 |
2 |
1 |
12 |
5 |
0 |
|
0:49:35 |
24 |
0:00:00 |
1:13:35 |
0 |
|
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Kamila Jaššová (96) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:36 |
5 |
0:00:00 |
0:33:36 |
100 |
I./PP |
2 |
Veronika Mareková (96) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:29:26 |
5 |
0:00:00 |
0:34:26 |
97,5 |
I./P1 |
3 |
Karolína Gachová (95) |
TOM Tuláci |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:31:04 |
4 |
0:00:00 |
0:35:04 |
95,6 |
I./P1 |
4 |
Veronika Habartová (95) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:34 |
3 |
0:00:00 |
0:35:34 |
94,1 |
I./P1 |
5 |
Martina Brabcová (97) |
TOM Saturn z Plzně |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:43 |
3 |
0:00:00 |
0:36:43 |
90,7 |
I./PP |
6 |
Dominika Holakovská (95) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:45 |
6 |
0:00:00 |
0:37:45 |
87,6 |
II./P2 |
7 |
Věra Majzlanová (96) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:13 |
5 |
0:00:00 |
0:38:13 |
86,3 |
II./P2 |
8 |
Radka Jaglová (95) |
TOM Ostrava |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:33:20 |
5 |
0:00:00 |
0:38:20 |
85,9 |
II./P2 |
9 |
Kristýna Haroková (95) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:34:37 |
5 |
0:00:00 |
0:39:37 |
82,1 |
II./P1 |
10 |
Kateřina Kolářová (95) |
Junák Pozlovice |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:34:03 |
6 |
0:00:00 |
0:40:03 |
80,8 |
II./P1 |
11 |
Zuzana Novotná (96) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:34:50 |
6 |
0:00:00 |
0:40:50 |
78,5 |
III. VT |
12 |
Veronika Hřebíková (96) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:37:35 |
5 |
0:00:00 |
0:42:35 |
73,3 |
III./P1 |
13 |
Aneta Nováková (95) |
TOM Saturn z Plzně |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:37:59 |
6 |
0:00:00 |
0:43:59 |
69,1 |
|
14 |
Radka Tylichová (95) |
KČT Velký Újezd |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
0:34:32 |
11 |
0:00:00 |
0:45:32 |
64,5 |
|
15 |
Kateřina Hrdinková (96) |
TOM Český Brod |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
2 |
1 |
1 |
1 |
|
0:43:14 |
9 |
0:00:14 |
0:52:00 |
45,2 |
|
16 |
Lucie Steinocherová (96) |
TOM Český Brod |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
5 |
0 |
4 |
0 |
1 |
|
0:50:51 |
13 |
0:00:00 |
1:03:51 |
10 |
|
D |
Kateřina Ferdiánová (96) |
TOM Orlová |
Diskvalifikace: Azimuty /P1 |
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Ondřej Genco (96) |
TOM Orlová |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:02 |
2 |
0:00:10 |
0:29:52 |
100 |
I./P1 |
2 |
Jakub Šmucr (95) |
TOM Saturn z Plzně |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:27:11 |
5 |
0:00:12 |
0:31:59 |
92,9 |
I./P1 |
3 |
David Němeček (95) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:29:16 |
4 |
0:00:00 |
0:33:16 |
88,6 |
II./PP |
4 |
Jindřich Goldmann (96) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:34 |
2 |
0:00:13 |
0:35:21 |
81,6 |
II./P2 |
5 |
Jan Smetana (97) |
TOM Mikulášovice |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:34:12 |
5 |
0:00:00 |
0:39:12 |
68,8 |
P2 |
6 |
Tomáš Hrdina (95) |
A-TOM Žlutý kvítek |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
0 |
|
0:31:17 |
10 |
0:00:00 |
0:41:17 |
61,8 |
P2 |
7 |
Martin Michalík (95) |
Junák Uh. Hradiště |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
4 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:01 |
7 |
0:00:00 |
0:44:01 |
52,6 |
|
8 |
Viktor Maťaťa (96) |
TOM Tuláci |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
3 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:05 |
10 |
0:00:00 |
0:44:05 |
52,4 |
P1 |
9 |
Milan Novák (97) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
4 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
0:35:19 |
10 |
0:00:17 |
0:45:02 |
49,2 |
|
10 |
Ondřej Huďa (95) |
A-TOM Žlutý kvítek |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
0:35:49 |
11 |
0:00:00 |
0:46:49 |
43,2 |
|
11 |
Petr Kopeček (96) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:49:56 |
4 |
0:00:00 |
0:53:56 |
19,4 |
|
D |
Štěpán Řehák (96) |
KČT Velký Újezd |
Diskvalifikace: Azimut |
Starší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Eva Štorková (93) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:00 |
0 |
0:00:00 |
0:24:00 |
100 |
I./P1 |
2 |
Monika Strašíková (94) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:22:49 |
3 |
0:00:10 |
0:25:39 |
93,1 |
I./P1 |
3 |
Lucie Loučímová (94) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:25:05 |
1 |
0:00:00 |
0:26:05 |
91,3 |
I./PP |
4 |
Kateřina Martinková (93) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:25:28 |
1 |
0:00:17 |
0:26:11 |
90,9 |
I./P1 |
5 |
Barbora Schneiderová (93) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:38 |
3 |
0:00:00 |
0:27:38 |
84,9 |
II./P1 |
6 |
Radka Koloničná (94) |
TOM Tuláci |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:45 |
2 |
0:00:00 |
0:27:45 |
84,4 |
II./P2 |
7 |
Kristýna Nejedlá (94) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:03 |
0 |
0:00:00 |
0:28:03 |
83,1 |
II./PP |
8 |
Barbora Martinková (93) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:08 |
1 |
0:00:00 |
0:28:08 |
82,8 |
II./P2 |
9 |
Soňa Lepíková (93) |
A-TOM Žlutý kvítek |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:25:12 |
3 |
0:00:00 |
0:28:12 |
82,5 |
II./P2 |
10 |
Kristýna Bosová (94) |
TOM Orlová |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:25:47 |
3 |
0:00:27 |
0:28:20 |
81,9 |
II./PP |
11 |
Blanka Rosáková (93) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:40 |
2 |
0:00:00 |
0:28:40 |
80,6 |
II./PP |
12 |
Radka Dobisíková (95) |
KČT Velký Újezd |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:38 |
1 |
0:00:00 |
0:29:38 |
76,5 |
III. VT |
13 |
Andrea Jaššová (93) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:55 |
1 |
0:00:00 |
0:29:55 |
75,3 |
III./PP |
14 |
Kateřina Čanigová (94) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:35 |
3 |
0:00:00 |
0:30:35 |
72,6 |
III./PP |
15 |
Simona Krčková (94) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:03 |
0 |
0:00:00 |
0:31:03 |
70,6 |
III./PP |
16 |
Gabriela Foltýnová (93) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:29:15 |
3 |
0:00:00 |
0:32:15 |
65,6 |
|
17 |
Aneta Bártů (94) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:21 |
2 |
0:00:00 |
0:32:21 |
65,2 |
|
18 |
Martina Pecháčková (94) |
TOM Ostrava |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:29:30 |
3 |
0:00:00 |
0:32:30 |
64,6 |
|
19 |
Kamila Slezáková (94) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:41 |
4 |
0:00:00 |
0:32:41 |
63,8 |
|
20 |
Anna Razimová (93) |
TOM Kamarádi Pacov |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:28:21 |
5 |
0:00:00 |
0:33:21 |
61 |
|
21 |
Monika Sváčková (93) |
TOM Tuláci |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:28:09 |
6 |
0:00:00 |
0:34:09 |
57,7 |
|
22 |
Marie Tylichová (94) |
KČT Velký Újezd |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:32:21 |
2 |
0:00:00 |
0:34:21 |
56,9 |
|
23 |
Marcela Poláčková (94) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:33:57 |
3 |
0:00:00 |
0:36:57 |
46 |
P1 |
24 |
Kateřina Míková (94) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
1 |
|
0:30:06 |
8 |
0:00:00 |
0:38:06 |
41,2 |
|
25 |
Jitka Černá (93) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
3 |
0 |
0 |
|
0:34:23 |
4 |
0:00:00 |
0:38:23 |
40,1 |
|
26 |
Lenka Hřebíková (93) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
3 |
0 |
|
0:31:43 |
7 |
0:00:00 |
0:38:43 |
38,7 |
|
27 |
Martina Vaňková (93) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:31 |
0 |
0:00:11 |
0:40:20 |
31,9 |
PP |
28 |
Monika Vajnerová (94) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:42:36 |
1 |
0:00:00 |
0:43:36 |
18,3 |
|
29 |
Tereza Mašátová (94) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
3 |
1 |
|
0:34:18 |
10 |
0:00:00 |
0:44:18 |
15,4 |
|
30 |
Pavlína Šeniglová (94) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
10 |
0 |
4 |
|
0:28:20 |
17 |
0:00:14 |
0:45:06 |
12,1 |
|
31 |
Martina Uličníková (93) |
TOM Tuři Olomouc |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
6 |
3 |
1 |
|
0:43:42 |
15 |
0:00:00 |
0:58:42 |
0 |
|
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Marek Trávniček (93) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:21:58 |
1 |
0:00:00 |
0:22:58 |
100 |
I./PP |
2 |
Matěj Kapošváry (93) |
TOM Ostrava |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:21:51 |
3 |
0:00:00 |
0:24:51 |
91,8 |
I./P1 |
3 |
Karel Podlesný (94) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:30 |
2 |
0:00:00 |
0:25:30 |
89 |
II./P2 |
4 |
Roman Křeček (94) |
TOM Doksy |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:09 |
3 |
0:00:00 |
0:26:09 |
86,1 |
II./PP |
5 |
Vojtěch Novotný (93) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:24:10 |
3 |
0:00:00 |
0:27:10 |
81,7 |
II./P2 |
6 |
Luboš Podlipný (94) |
Nezmaři Předměřice |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:24 |
1 |
0:00:09 |
0:29:15 |
72,6 |
III./PP |
7 |
Lukáš Vyhleďal (93) |
Nezmaři Předměřice |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
1 |
|
0:23:43 |
6 |
0:00:00 |
0:29:43 |
70,6 |
III./P2 |
8 |
Marek Hanusek (94) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:29:43 |
1 |
0:00:00 |
0:30:43 |
66,3 |
|
9 |
Martin Onysko (94) |
TOM Svišti Bohumín |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:27:46 |
3 |
0:00:00 |
0:30:46 |
66 |
|
10 |
David Bureš (94) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:28:18 |
3 |
0:00:00 |
0:31:18 |
63,7 |
|
11 |
Daniel Novotný (94) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:40 |
2 |
0:00:00 |
0:32:40 |
57,8 |
P1 |
12 |
Miroslav Březina (94) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:30:24 |
3 |
0:00:00 |
0:33:24 |
54,6 |
|
13 |
Zdeněk Krajčí (93) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:31:45 |
2 |
0:00:05 |
0:33:40 |
53,4 |
|
14 |
Michal Křeček (94) |
TOM Doksy |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:32:49 |
1 |
0:00:00 |
0:33:49 |
52,8 |
|
15 |
Ondřej Rokyta (94) |
TOM Tuři Olomouc |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:32:08 |
3 |
0:00:00 |
0:35:08 |
47 |
|
16 |
Michal Neufuss (93) |
KČT Kralupy n Vltavo |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:08 |
2 |
0:00:00 |
0:36:08 |
42,7 |
|
17 |
Tomáš Bachan (93) |
TOM Ostrava |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:29:11 |
7 |
0:00:00 |
0:36:11 |
42,5 |
|
18 |
David Machorek (94) |
TOM Mikulášovice |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
0 |
1 |
|
0:36:23 |
6 |
0:00:00 |
0:42:23 |
15,5 |
|
19 |
Ondřej Šupka (94) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:38:30 |
4 |
0:00:00 |
0:42:30 |
14,9 |
|
20 |
Petr Bašta (95) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
7 |
5 |
1 |
|
0:30:11 |
13 |
0:00:00 |
0:43:11 |
12 |
|
21 |
Martin Smejkal (94) |
TOM Rokytná |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
3 |
4 |
0 |
|
0:40:57 |
12 |
0:00:00 |
0:52:57 |
0 |
|
D |
David Šubík (94) |
TOM Tuři Olomouc |
Diskvalifikace: Azimuty |
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Táňa Fidlerová (91) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:52 |
0 |
0:00:00 |
0:38:52 |
100 |
I./PP |
2 |
Radka Domčíková (92) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:38 |
3 |
0:00:00 |
0:39:38 |
98 |
I./PP |
3 |
Laura Ftáčníková (92) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:07 |
1 |
0:00:00 |
0:44:07 |
86,5 |
II./PP |
4 |
Lucie Jarošová (92) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:44:30 |
0 |
0:00:00 |
0:44:30 |
85,5 |
II./PP |
5 |
Silvie Weissová (92) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:45:15 |
1 |
0:00:00 |
0:46:15 |
81 |
II./PP |
6 |
Kristýna Řepiská (91) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:47 |
1 |
0:00:00 |
0:47:47 |
77,1 |
III./P2 |
7 |
Barbora Hynková (91) |
Kralovice |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:44:24 |
4 |
0:00:00 |
0:48:24 |
75,5 |
III./PP |
8 |
Aneta Kvíčalová (91) |
TOM Svišti Bohumín |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:47:32 |
2 |
0:00:09 |
0:49:23 |
72,9 |
III./P2 |
9 |
Lenka Hrdinová (91) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:48:03 |
3 |
0:00:00 |
0:51:03 |
68,7 |
P1 |
10 |
Adéla Veselská (91) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:52:52 |
0 |
0:00:00 |
0:52:52 |
64 |
P2 |
11 |
Markéta Ryklová (92) |
TOM Saturn z Plzně |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:54:00 |
3 |
0:00:00 |
0:57:00 |
53,3 |
|
12 |
Lenka Smejkalová (91) |
TOM Rokytná |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
3 |
0 |
|
0:48:30 |
9 |
0:00:00 |
0:57:30 |
52,1 |
|
13 |
Michaela Knedlíková (91) |
Kralovice |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:51:39 |
6 |
0:00:00 |
0:57:39 |
51,7 |
|
14 |
Nora Vernerová (92) |
TOM Rokytná |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:49:44 |
8 |
0:00:00 |
0:57:44 |
51,5 |
|
15 |
Barbora Taušová (92) |
TOM Rokytná |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:52:00 |
6 |
0:00:00 |
0:58:00 |
50,8 |
|
16 |
Kateřina Andělová (91) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:56:32 |
2 |
0:00:00 |
0:58:32 |
49,4 |
|
17 |
Aneta Kolmistrová (91) |
KČT Kralupy n Vltavo |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:55:51 |
3 |
0:00:00 |
0:58:51 |
48,6 |
|
18 |
Michaela Strašíková (92) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
5 |
|
0:50:46 |
9 |
0:00:00 |
0:59:46 |
46,2 |
|
19 |
Martina Křečková (91) |
TOM Doksy |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:57:15 |
3 |
0:00:00 |
1:00:15 |
45 |
|
20 |
Karin Basáková (92) |
TOM Saturn z Plzně |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:57:17 |
5 |
0:00:00 |
1:02:17 |
39,8 |
|
21 |
Klára Nekovářová (92) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
|
1:06:10 |
5 |
0:00:00 |
1:11:10 |
16,9 |
|
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Jan Vejrosta (91) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:34 |
1 |
0:00:00 |
0:39:34 |
100 |
I./P1 |
2 |
Jan Kareš (91) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:37:50 |
2 |
0:00:00 |
0:39:50 |
99,3 |
I./P1 |
3 |
Tomáš Chalupa (92) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:37:42 |
5 |
0:00:00 |
0:42:42 |
92,1 |
I./P1 |
4 |
Ondřej Novák (92) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
|
0:40:41 |
4 |
0:00:00 |
0:44:41 |
87,1 |
II./PP |
5 |
Marek Šarlinger (92) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
|
0:39:07 |
7 |
0:00:00 |
0:46:07 |
83,4 |
II./P2 |
6 |
David Pokluda (92) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:42:42 |
5 |
0:00:00 |
0:47:42 |
79,4 |
III./PP |
7 |
Jan Špáda (92) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
2 |
|
0:44:11 |
5 |
0:00:00 |
0:49:11 |
75,7 |
III./PP |
8 |
Michal Novák (92) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:46:19 |
3 |
0:00:00 |
0:49:19 |
75,4 |
III./PP |
9 |
Petr Hubáček (91) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:47:11 |
3 |
0:00:00 |
0:50:11 |
73,2 |
III./PP |
10 |
Jakub Šupák (92) |
TOM Tuláci |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:46:37 |
4 |
0:00:00 |
0:50:37 |
72,1 |
III. VT/P2 |
11 |
Martin Cvešpr (92) |
TOM Tuři Olomouc |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:47:42 |
4 |
0:00:00 |
0:51:42 |
69,3 |
P2 |
12 |
Ondřej Janovský (92) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
|
0:48:04 |
4 |
0:00:00 |
0:52:04 |
68,4 |
PP |
13 |
Jakub Kotlan (92) |
Nezmaři Předměřice |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
|
0:45:13 |
7 |
0:00:00 |
0:52:13 |
68 |
|
14 |
Michal Horák (91) |
TOM Horolezčata |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:49:16 |
3 |
0:00:00 |
0:52:16 |
67,9 |
P1 |
15 |
Lukáš Chytil (92) |
Chřibský lenochod |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:48:17 |
5 |
0:00:00 |
0:53:17 |
65,3 |
|
16 |
Jakub Ševčík (92) |
TOM Saturn z Plzně |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:45:43 |
9 |
0:00:00 |
0:54:43 |
61,7 |
|
17 |
Jan Feller (91) |
TOM Ostrava |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:53:11 |
2 |
0:00:00 |
0:55:11 |
60,5 |
|
18 |
Filip Ručka (91) |
TOM Svišti Bohumín |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:53:06 |
3 |
0:00:00 |
0:56:06 |
58,2 |
|
19 |
Jan Řepiský (92) |
Divočáci Frýdlant |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
4 |
1 |
|
0:48:41 |
9 |
0:00:00 |
0:57:41 |
54,2 |
PP |
20 |
Daniel Samec (92) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
0 |
|
0:54:52 |
5 |
0:00:00 |
0:59:52 |
48,7 |
|
21 |
Tomáš Němeček (92) |
TOM Delfíni Borotín |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
2 |
4 |
|
0:54:43 |
13 |
0:00:00 |
1:07:43 |
28,9 |
|
22 |
Petr Brabec (92) |
TOM Saturn z Plzně |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
2 |
1 |
2 |
1 |
1 |
2 |
|
0:58:47 |
11 |
0:00:00 |
1:09:47 |
23,6 |
|
Starší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Kateřina Vlachynská (90) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
|
0:40:21 |
3 |
0:00:00 |
0:43:21 |
100 |
I./PP |
2 |
Kateřina Klíčová (90) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:45:30 |
1 |
0:00:00 |
0:46:30 |
92,7 |
I./P1 |
3 |
Klára Žmijová (90) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:46:22 |
1 |
0:00:00 |
0:47:22 |
90,7 |
I./P2 |
4 |
Veronika Bílková (89) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
2 |
1 |
0 |
0 |
|
0:43:44 |
4 |
0:00:00 |
0:47:44 |
89,9 |
II./P1 |
5 |
Lenka Kardová (89) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:47:06 |
1 |
0:00:00 |
0:48:06 |
89 |
II./P2 |
6 |
Monika Vlachová (90) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
3 |
1 |
|
0:43:13 |
5 |
0:00:00 |
0:48:13 |
88,8 |
II./P1 |
7 |
Hana Mašátová (90) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:45:20 |
5 |
0:00:00 |
0:50:20 |
83,9 |
II./P1 |
8 |
Veronika Kohutová (89) |
TOM Orlová |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:21 |
5 |
0:00:00 |
0:51:21 |
81,5 |
II./P2 |
9 |
Aneta Putnokiová (90) |
TOM Svišti Bohumín |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
5 |
0 |
|
0:45:23 |
7 |
0:00:00 |
0:52:23 |
79,2 |
III. VT |
10 |
Kateřina Dobisíková (90) |
KČT Velký Újezd |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:49:43 |
3 |
0:00:00 |
0:52:43 |
78,4 |
III./P1 |
11 |
Veronika Krzystková (90) |
TOM Svišti Bohumín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:52:48 |
2 |
0:00:00 |
0:54:48 |
73,6 |
III. VT |
12 |
Jitka Kyrychová (89) |
TOM Svišti Bohumín |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
2 |
2 |
0 |
1 |
3 |
0 |
|
0:45:52 |
10 |
0:00:00 |
0:55:52 |
71,1 |
III. VT |
13 |
Marie Švábová (90) |
TOM Delfíni Borotín |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
|
0:54:19 |
9 |
0:00:00 |
1:03:19 |
53,9 |
|
14 |
Jana Míčková (90) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:03:32 |
1 |
0:00:45 |
1:03:47 |
52,9 |
|
15 |
Adéla Řezníčková (90) |
Chřibský lenochod |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
|
0:57:51 |
8 |
0:00:05 |
1:05:46 |
48,3 |
|
16 |
Michaela Šimková (90) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
3 |
6 |
|
1:08:56 |
10 |
0:00:00 |
1:18:56 |
17,9 |
|
Starší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Václav Čokrt (89) |
TOM Český Brod |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:38 |
1 |
0:00:00 |
0:37:38 |
100 |
I./PP |
2 |
Jan Šupina (89) |
A-TOM Žlutý kvítek |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:30 |
2 |
0:00:00 |
0:42:30 |
87,1 |
II./P2 |
3 |
Tomáš Le_van (90) |
TOM Mikulášovice |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:59 |
6 |
0:00:00 |
0:42:59 |
85,8 |
II./PP |
4 |
Tomáš Kolmistr (89) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:41:54 |
4 |
0:00:00 |
0:45:54 |
78 |
III./P2 |
5 |
Pavel Kohut (90) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:45:56 |
1 |
0:00:00 |
0:46:56 |
75,3 |
III./PP |
6 |
Bedřich Müller (89) |
TOM Svišti Bohumín |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:45:42 |
3 |
0:00:00 |
0:48:42 |
70,6 |
III./P2 |
7 |
Jan Vavřík (90) |
KČT Kralupy n Vltavo |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:44:09 |
5 |
0:00:00 |
0:49:09 |
69,4 |
P1 |
8 |
Matěj Ščurek (90) |
TOM Ostrava |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
2 |
2 |
1 |
0 |
2 |
1 |
|
0:40:25 |
9 |
0:00:00 |
0:49:25 |
68,7 |
|
9 |
Pavel Vrána (90) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
3 |
0 |
|
0:45:29 |
7 |
0:00:00 |
0:52:29 |
60,5 |
|
10 |
Pavel Filip (89) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
1 |
|
0:49:09 |
4 |
0:00:00 |
0:53:09 |
58,8 |
P1 |
11 |
Vladimír Mareš (89) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
4 |
2 |
0 |
|
0:51:05 |
8 |
0:00:00 |
0:59:05 |
43 |
|
12 |
Vojtěch Houška (89) |
TOM Delfíni Borotín |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
3 |
5 |
0 |
|
0:51:11 |
12 |
0:00:00 |
1:03:11 |
32,1 |
|
D |
Jaroslav Adámek (89) |
TOM Mikulášovice |
Diskvalifikace: Vynechání kontroly P1 |
Ženy - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Pavla Macurová (85) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:38:49 |
1 |
0:00:00 |
0:39:49 |
100 |
I./PP |
2 |
Libuše Vlachynská (62) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:42 |
1 |
0:00:00 |
0:40:42 |
97,8 |
I./PP |
3 |
Eva Čokrtová (88) |
TOM Český Brod |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:38:48 |
2 |
0:00:00 |
0:40:48 |
97,5 |
I./PP |
4 |
Lucie Rechtoriková (79) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:39:17 |
3 |
0:00:00 |
0:42:17 |
93,8 |
I./P2 |
5 |
Linda Rechtoriková (87) |
TOM Delfíni Borotín |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:07 |
2 |
0:00:00 |
0:43:07 |
91,7 |
I./P1 |
6 |
Monika Richtárová (88) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:41:35 |
2 |
0:00:00 |
0:43:35 |
90,5 |
I./PP |
7 |
Martina Sekalová (88) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:40:50 |
3 |
0:00:05 |
0:43:45 |
90,1 |
I./PP |
8 |
Alena Podlipná (85) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:42:07 |
2 |
0:00:00 |
0:44:07 |
89,2 |
II./P1 |
9 |
Lucie Čiperová (81) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:39 |
3 |
0:00:00 |
0:44:39 |
87,9 |
II./P2 |
10 |
Ivana Pavlasová (82) |
TOM Ostrava |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:43:50 |
4 |
0:00:05 |
0:47:45 |
80,1 |
II./P1 |
11 |
Zuzana Jílková (86) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:49:31 |
3 |
0:00:00 |
0:52:31 |
68,1 |
P2 |
12 |
Marcela Hojná (87) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:48:53 |
4 |
0:00:00 |
0:52:53 |
67,2 |
|
13 |
Šárka Gongolová (88) |
TOM Ostrava |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
|
0:45:12 |
9 |
0:00:00 |
0:54:12 |
63,9 |
|
14 |
Zuzana Vencelidesová (87) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:51:01 |
4 |
0:00:00 |
0:55:01 |
61,8 |
|
15 |
Lucie Macurová (85) |
TOM Mikulášovice |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
|
0:50:36 |
5 |
0:00:00 |
0:55:36 |
60,4 |
|
16 |
Pavla Jílková (86) |
TOM Kamarádi Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:53:03 |
3 |
0:00:00 |
0:56:03 |
59,2 |
|
17 |
Žaneta Plintová (80) |
TOM Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:50:49 |
6 |
0:00:00 |
0:56:49 |
57,3 |
|
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Tomáš Fúsek (66) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:52 |
0 |
0:00:32 |
0:35:20 |
100 |
I./PP |
2 |
Petr Slavík (88) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:33:53 |
3 |
0:00:00 |
0:36:53 |
95,6 |
I./P2 |
3 |
Jan Koldinský (85) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:33 |
1 |
0:00:24 |
0:37:09 |
94,9 |
I./P1 |
4 |
Jakub Bendžela (86) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:35:13 |
2 |
0:00:00 |
0:37:13 |
94,7 |
I./P1 |
5 |
Miroslav Štefl (72) |
Kralovice |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
3 |
0 |
|
0:32:35 |
5 |
0:00:00 |
0:37:35 |
93,6 |
I./P2 |
6 |
Martin Rychtařík (88) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:36:02 |
2 |
0:00:09 |
0:37:53 |
92,8 |
I./PP |
7 |
Pavel Stachura (79) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:35:42 |
3 |
0:00:00 |
0:38:42 |
90,5 |
I./P2 |
8 |
Pavel Figura (84) |
TOM Svišti Bohumín |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:48 |
3 |
0:00:00 |
0:40:48 |
84,5 |
II./P1 |
9 |
Zdeněk Doutnáč (87) |
TOM Mikulášovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:40:08 |
1 |
0:00:00 |
0:41:08 |
83,6 |
II./P2 |
10 |
Jaroslav Rosák (88) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:37:54 |
5 |
0:00:00 |
0:42:54 |
78,6 |
III./PP |
11 |
Ondřej Šíp (83) |
TOM Rokytná |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:38:23 |
5 |
0:00:00 |
0:43:23 |
77,2 |
III. VT |
12 |
Kamil Zbořil (75) |
TOM Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:40:35 |
3 |
0:00:00 |
0:43:35 |
76,7 |
III. VT |
13 |
Karel Popel (65) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:44:13 |
2 |
0:00:00 |
0:46:13 |
69,2 |
P1 |
14 |
Vladimír Basel (87) |
TOM Ostrava |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:41:37 |
7 |
0:00:00 |
0:48:37 |
62,4 |
|
15 |
Petr Filip (88) |
TOM Kamarádi Pacov |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
3 |
0 |
|
0:44:07 |
6 |
0:00:00 |
0:50:07 |
58,2 |
|
16 |
Michal Sklenář (85) |
TOM Tuři Olomouc |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
1 |
|
0:51:29 |
7 |
0:00:00 |
0:58:29 |
34,5 |
|
17 |
Luboš Kromka (73) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
2 |
1 |
4 |
0 |
|
0:52:22 |
9 |
0:00:00 |
1:01:22 |
26,3 |
|
D |
Jan Růžička (81) |
TOM Kamarádi Pacov |
Diskvalifikace: Azimut |
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Hana Smetanová (68) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:31 |
2 |
0:00:00 |
0:39:31 |
100 |
I. VT/P2 |
2 |
Romana Vejrostová (65) |
KČT Kralupy n Vltavo |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:02 |
4 |
0:00:00 |
0:45:02 |
86 |
II./PP |
3 |
Lenka Slabáková (66) |
Brno |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:42:07 |
3 |
0:00:00 |
0:45:07 |
85,8 |
II./PP |
4 |
Soňa Rokytová (68) |
TOM Tuři Olomouc |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:49:26 |
2 |
0:00:00 |
0:51:26 |
69,8 |
|
5 |
Jitka Ingrová (60) |
Azimut Napajedla |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
4 |
1 |
|
0:53:41 |
8 |
0:00:00 |
1:01:41 |
43,9 |
|
6 |
Marta Horáková (60) |
TOM Horolezčata |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:33:20 |
3 |
0:00:00 |
1:36:20 |
0 |
P2 |
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Jiří Vilhelm (70) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:23 |
1 |
0:00:00 |
0:35:23 |
100 |
I./PP |
2 |
Zdeněk Vejrosta (61) |
KČT Kralupy n Vltavo |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:17 |
0 |
0:00:00 |
0:36:17 |
97,5 |
I./P1 |
3 |
Miroslav Dobisík (63) |
KČT Velký Újezd |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:46 |
0 |
0:00:00 |
0:37:46 |
93,3 |
I./PP |
4 |
Petr Kohut (61) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:28 |
1 |
0:00:00 |
0:38:28 |
91,3 |
I./PP |
5 |
Miloš Němeček (71) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:38:19 |
3 |
0:00:00 |
0:41:19 |
83,2 |
II./P1 |
6 |
Miloslav Rechtorik (55) |
TOM Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:41:48 |
1 |
0:00:00 |
0:42:48 |
79 |
III./P1 |
7 |
František Křeček (58) |
TOM Doksy |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:48:22 |
2 |
0:00:00 |
0:50:22 |
57,7 |
PP |
8 |
Peter Vaněk (62) |
KČT Kralupy n Vltavo |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
|
0:48:20 |
6 |
0:00:00 |
0:54:20 |
46,4 |
P2 |
9 |
Lubomír Jagla (66) |
TOM Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:53:19 |
2 |
0:00:00 |
0:55:19 |
43,7 |
P2 |
10 |
Jan Štork (66) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:53:17 |
4 |
0:00:00 |
0:57:17 |
38,1 |
P2 |
11 |
Jiří Kruliš (61) |
TOM Havířov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
4 |
0 |
|
0:53:00 |
9 |
0:00:00 |
1:02:00 |
24,8 |
|
12 |
Miloš Stejskal (40) |
TOM Horolezčata |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
1:04:05 |
8 |
0:00:07 |
1:11:58 |
0 |
|
Mimo soutěž
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Václav Staněk (77) |
Kralovice |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
-- |
|
0:38:27 |
0 |
0:00:00 |
0:38:27 |
XXX |
XXX |
Bílý pohár
oddíl |
počet bodů |
TOM Orlová |
488,8 |
Divočáci Frýdlant |
439 |
Junák Uh. Hradiště |
433,4 |
TOM Kamarádi Pacov |
404,1 |
TOM Tuláci |
375,2 |
KČT Kralupy n Vltavo |
354 |
Nezmaři Předměřice |
346,7 |
TOM Ostrava |
284,8 |
Kralovice |
269,2 |
TOM Delfíni Borotín |
248,8 |
A-TOM Žlutý kvítek |
243,2 |
TOM Saturn z Plzně |
228,1 |
KČT Velký Újezd |
197,9 |
Nezmaři Bílovec |
145,9 |
TOM Doksy |
138,9 |
TOM Český Brod |
127,5 |
Chřibský lenochod |
92,3 |
Junák Pozlovice |
88,8 |
TOM Mikulášovice |
84,3 |
Brno |
81,1 |
TOM Tuři Olomouc |
80,1 |
TOM Svišti Bohumín |
66 |
TOM Havířov |
0 |
TOM Rokytná |
0 |
Azimut Napajedla |
0 |
TOM Horolezčata |
0 |
Červený pohár
oddíl |
počet bodů |
KČT Kralupy n Vltavo |
484,5 |
TOM Orlová |
465,5 |
Nezmaři Bílovec |
453,8 |
TOM Delfíni Borotín |
447,8 |
TOM Kamarádi Pacov |
435,3 |
Divočáci Frýdlant |
433,4 |
TOM Mikulášovice |
431,3 |
TOM Svišti Bohumín |
381,3 |
TOM Ostrava |
351,8 |
Junák Uh. Hradiště |
297,8 |
Nezmaři Předměřice |
292,2 |
Kralovice |
290 |
TOM Rokytná |
231,6 |
TOM Český Brod |
197,5 |
TOM Saturn z Plzně |
178,4 |
TOM Tuři Olomouc |
173,6 |
KČT Velký Újezd |
171,7 |
Chřibský lenochod |
113,6 |
TOM Doksy |
102,7 |
A-TOM Žlutý kvítek |
87,1 |
Brno |
85,8 |
TOM Tuláci |
72,1 |
TOM Horolezčata |
67,9 |
Azimut Napajedla |
43,9 |
TOM Havířov |
24,8 |
Junák Pozlovice |
0 |