Mistrovství Olomouckého Kraje
21.4.2007
Pořadatel: TOM Tuři Olomouc
Místo konání: Olomouc - Nedvězí
Ředitel závodu: Ing. Petr Pořízka
Hlavní rozhodčí: Michaela Tomková
Stavitel tratí: Petr Rokyta,
Počtářská komise: Josef
Suchomel
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Amálie Černá (98) |
KČT Velký Újezd |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
|
0:37:25 |
6 |
0:00:00 |
0:43:25 |
100 |
|
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Kateřina Ferdiánová (96) |
KČT Orlová |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:31:14 |
5 |
0:00:00 |
0:36:14 |
100 |
|
2 |
Radka Tylichová (95) |
KČT Velký Újezd |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
6 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:29:59 |
9 |
0:00:00 |
0:38:59 |
92,4 |
|
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Štěpán Řehák (96) |
KČT Velký Újezd |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
2 |
1 |
1 |
|
0:28:12 |
8 |
0:00:00 |
0:36:12 |
100 |
|
Starší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Radka Dobisíková (95) |
KČT Velký Újezd |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:21:43 |
3 |
0:00:00 |
0:24:43 |
100 |
|
2 |
Marie Tylichová (94) |
KČT Velký Újezd |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:21:02 |
4 |
0:00:00 |
0:25:02 |
98,7 |
|
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Ondřej Rokyta (94) |
TOMTuři Olomouc |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
0:20:30 |
5 |
0:00:00 |
0:25:30 |
100 |
II. VT |
2 |
David Šubik (94) |
TOMTuři Olomouc |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
3 |
3 |
0 |
|
0:21:48 |
7 |
0:00:00 |
0:28:48 |
87,1 |
III. VT |
3 |
Jan Kikal (93) |
TOMTuři Olomouc |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
2 |
2 |
2 |
7 |
0 |
2 |
|
0:30:41 |
17 |
0:00:00 |
0:47:41 |
13 |
|
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Táňa Fidlerová (91) |
KČT Orlová |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:13 |
3 |
0:00:00 |
0:30:13 |
100 |
II. VT |
2 |
Lenka Hrdinová (91) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:29:28 |
2 |
0:00:00 |
0:31:28 |
95,9 |
II. VT |
3 |
Michaela Rokytová (92) |
TOMTuři Olomouc |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:18 |
0 |
0:00:00 |
0:40:18 |
66,6 |
|
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Martin Cvešpr (92) |
TOMTuři Olomouc |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:35:43 |
3 |
0:00:00 |
0:38:43 |
100 |
|
Starší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Kateřina Dobisíková (90) |
KČT Velký Újezd |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:26:59 |
5 |
0:00:00 |
0:31:59 |
100 |
|
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Martin Bukovský (84) |
TOMTuři Olomouc |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:48 |
0 |
0:00:00 |
0:28:48 |
100 |
II. VT |
2 |
Jiří Bukovský (88) |
TOMTuři Olomouc |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:30:19 |
4 |
0:00:00 |
0:34:19 |
80,8 |
III. VT |
3 |
Michal Sklenář (85) |
TOMTuři Olomouc |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
|
0:34:48 |
4 |
0:00:00 |
0:38:48 |
65,3 |
|
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Soňa Rokytová (68) |
TOMTuři Olomouc |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:29 |
3 |
0:00:00 |
0:38:29 |
100 |
|
2 |
Kateřina Kikalová (68) |
Sokol Olomouc |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
3 |
2 |
2 |
|
0:47:40 |
12 |
0:00:00 |
0:59:40 |
45 |
|
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Miroslav Dobisík (63) |
KČT Velký Újezd |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:14 |
2 |
0:00:22 |
0:28:52 |
100 |
|
Mimo soutěž
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Jiří Vilhelm (70) |
KČT Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:22:57 |
0 |
0:00:00 |
0:22:57 |
100 |
|
2 |
Simonka Šubíková (99) |
TOMTuři Olomouc |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
2 |
2 |
0 |
0 |
|
0:37:33 |
7 |
0:00:00 |
0:44:33 |
5,9 |
|
Bílý pohár
oddíl |
počet bodů |
KČT Velký Újezd |
491,1 |
TOMTuři Olomouc |
200,1 |
KČT Orlová |
100 |
Sokol Olomouc |
0 |
Červený pohár
oddíl |
počet bodů |
TOMTuři Olomouc |
447,4 |
KČT Velký Újezd |
200 |
KČT Orlová |
195,9 |
Sokol Olomouc |
45 |
Štafeta - ženská
oddíl |
počet bodů |
KČT Orlová |
195,9 |
TOMTuři Olomouc |
166,6 |
KČT Velký Újezd |
100 |
Sokol Olomouc |
45 |
Štafeta - mužská
oddíl |
počet bodů |
TOMTuři Olomouc |
346,1 |
KČT Velký Újezd |
100 |
KČT Orlová |
0 |
Sokol Olomouc |
0 |
Všechny poháry a štafety
oddíl |
bílý pohár |
červený pohár |
štafeta - ženská |
štafeta - mužská |
KČT Orlová |
100 |
195,9 |
195,9 |
0 |
KČT Velký Újezd |
491,1 |
200 |
100 |
100 |
Sokol Olomouc |
0 |
45 |
45 |
0 |
TOMTuři Olomouc |
200,1 |
447,4 |
166,6 |
346,1 |