Mistrovství MS kraje
29.dubna 2006
Pořadatel: TOMy Ostrava
Místo konání: Horní Lhota
Ředitel závodu: Kamil Zbořil
Hlavní rozhodčí: Jana Slavíková
Stavitel tratí: Lubomír Jagla
Počtářská komise: Eva Vilhelmová
Nejmladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Barbora Gorgolová (96) | TOM Orlová | -- | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0:20:49 | 5 | 0:00:30 | 0:25:19 | 100 | II. VT | |||
2 | Daniela Gachová (97) | Tuláci FM | -- | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0:25:50 | 4 | 0:01:48 | 0:28:02 | 89,3 | III. VT | |||
3 | Michaela Trávníčková (97) | Divočáci Frýdlant | -- | -- | 1 | ok | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0:27:14 | 6 | 0:00:45 | 0:32:29 | 71,7 | ||||
4 | Tereza Fiedorová (98) | Lysáci Malenovice | -- | -- | 0 | ok | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0:30:46 | 7 | 0:00:00 | 0:37:46 | 50,8 | ||||
5 | Kristýna Sasínová (96) | Žlutý Kvítek | -- | -- | 1 | ok | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 0:26:46 | 15 | 0:00:00 | 0:41:46 | 35 | ||||
6 | Patricie Michaliková (98) | Žlutý Kvítek | -- | -- | 2 | ok | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 0:37:06 | 13 | 0:00:00 | 0:50:06 | 2,1 | ||||
D | Jana Bajtková (98) | Žlutý Kvítek | Diskvalifikace: Scházející kontroly | |||||||||||||||||
D | Samuela Železníková (99) | Lysáci Malenovice | Diskvalifikace: Kontroly |
Nejmladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Jindřich Goldmann (96) | Divočáci Frýdlant | -- | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:20:38 | 1 | 0:00:00 | 0:21:38 | 100 | II. VT | |||
2 | Lukáš Fuksa (96) | Tuláci FM | -- | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:22:56 | 1 | 0:00:00 | 0:23:56 | 89,4 | III. VT | |||
3 | Gabriel Železník (98) | Lysáci Malenovice | -- | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:21:42 | 4 | 0:00:00 | 0:25:42 | 81,2 | III. VT | |||
4 | Dominik Byrtus (97) | Svišti Karviná | -- | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0:26:35 | 7 | 0:00:00 | 0:33:35 | 44,8 | ||||
5 | Kryštof Horáček (96) | Lysáci Malenovice | -- | -- | 2 | ok | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0:32:51 | 7 | 0:00:10 | 0:39:41 | 16,6 | ||||
6 | Jiří Bajtek (98) | Žlutý Kvítek | -- | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 13 | 0 | 2 | 0:26:57 | 18 | 0:00:00 | 0:44:57 | 0 |
Mladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Kristýna Bosová (94) | TOM Orlová | 0 | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0:17:56 | 3 | 0:01:00 | 0:19:56 | 100 | II. VT | |||
2 | Karolína Gachová (95) | Tuláci FM | 0 | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:24:12 | 1 | 0:00:00 | 0:25:12 | 73,6 | ||||
3 | Kamila Jaššová (96) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | 0 | ok | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0:22:19 | 6 | 0:00:05 | 0:28:14 | 58,4 | ||||
4 | Magdaléna Duží (95) | Divočáci Frýdlant | 0 | -- | 0 | ok | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0:22:36 | 6 | 0:00:20 | 0:28:16 | 58,2 | ||||
5 | Zuzana Juřenová (95) | Žlutý Kvítek | 2 | -- | 0 | ok | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0:24:09 | 11 | 0:00:00 | 0:35:09 | 23,7 | ||||
6 | Hana Magerová (95) | Žlutý Kvítek | 2 | -- | 0 | ok | 0 | 4 | 4 | 1 | 3 | 0:28:28 | 14 | 0:00:10 | 0:42:18 | 0 | ||||
7 | Martina Haroková (95) | Divočáci Frýdlant | 2 | -- | 0 | ok | 0 | 5 | 5 | 0 | 3 | 0:28:58 | 15 | 0:00:00 | 0:43:58 | 0 | ||||
8 | Denisa Holeszová (94) | Svišti Karviná | 2 | -- | 0 | ok | 0 | 5 | 4 | 0 | 2 | 0:35:05 | 13 | 0:00:10 | 0:47:55 | 0 | ||||
9 | Lucie Herecová (96) | Lysáci Malenovice | 2 | -- | 0 | ok | 0 | 5 | 4 | 0 | 4 | 0:33:09 | 15 | 0:00:00 | 0:48:09 | 0 | ||||
10 | Zuzana Bočková (94) | TOM Ostrava | 2 | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 7 | 0 | 4 | 0:36:55 | 16 | 0:00:00 | 0:52:55 | 0 | ||||
11 | Hana Gablerová (95) | TOM Ostrava | 2 | -- | 0 | ok | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0:46:04 | 9 | 0:00:00 | 0:55:04 | 0 |
Mladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Marek Hanusek (94) | TOM Orlová | 0 | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:17:40 | 1 | 0:00:00 | 0:18:40 | 100 | II. VT | |||
2 | Jan Paloch (95) | Divočáci Frýdlant | 1 | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:25:36 | 3 | 0:00:10 | 0:28:26 | 47,7 | ||||
3 | Tomáš Hrdina (95) | Žlutý Kvítek | 0 | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0:27:26 | 4 | 0:00:00 | 0:31:26 | 31,6 | ||||
4 | Dalibor Puk (94) | Svišti Bohumín | 2 | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0:27:12 | 6 | 0:01:00 | 0:32:12 | 27,5 | ||||
5 | Martin Onysko (94) | Svišti Bohumín | 2 | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:28:15 | 4 | 0:00:00 | 0:32:15 | 27,2 | ||||
6 | Jakub Linart (95) | Žlutý Kvítek | 2 | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0:28:28 | 5 | 0:00:00 | 0:33:28 | 20,7 | ||||
7 | Petr Laštůvka (95) | TOM Ostrava | 0 | -- | 0 | ok | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0:30:24 | 5 | 0:00:00 | 0:35:24 | 10,4 | ||||
8 | Martin Mičulka (96) | Žlutý Kvítek | 2 | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0:26:24 | 9 | 0:00:00 | 0:35:24 | 10,4 |
Starší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Laura Ftáčníková (92) | Nezmaři Bílovec | 1 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:19:03 | 2 | 0:00:00 | 0:21:03 | 100 | II. VT | |||
2 | Radka Domčíková (92) | Divočáci Frýdlant | 0 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:20:57 | 1 | 0:00:00 | 0:21:57 | 95,7 | II. VT | |||
3 | Denisa Bolfová (92) | TOM Orlová | 0 | ok | -- | ok | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0:21:07 | 4 | 0:00:00 | 0:25:07 | 80,7 | III. VT | |||
4 | Eva Štorková (93) | TOM Orlová | 2 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:21:47 | 4 | 0:00:00 | 0:25:47 | 77,5 | ||||
5 | Magdaléna Krčová (93) | Žlutý Kvítek | 2 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0:21:51 | 5 | 0:00:00 | 0:26:51 | 72,4 | ||||
6 | Alena Mičulková (93) | Žlutý Kvítek | 0 | ok | -- | ok | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0:24:21 | 5 | 0:00:00 | 0:29:21 | 60,6 | ||||
7 | Julie Halešová (92) | Žlutý Kvítek | 0 | ok | -- | ok | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0:26:17 | 7 | 0:00:00 | 0:33:17 | 41,9 | ||||
8 | Nela Paluzgová (94) | Žlutý Kvítek | 2 | ok | -- | ok | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0:26:34 | 9 | 0:00:00 | 0:35:34 | 31 |
Starší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Matěj Kapošváry (93) | TOM Ostrava | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0:17:41 | 3 | 0:00:00 | 0:20:41 | 100 | II. VT | |||
2 | Roman Berger (92) | Nezmaři Bílovec | 2 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:18:30 | 4 | 0:00:00 | 0:22:30 | 91,2 | II. VT | |||
3 | Jakub Laštuvka (93) | TOM Ostrava | 2 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:24:31 | 2 | 0:00:00 | 0:26:31 | 71,8 | ||||
4 | Karel Podlesný (94) | TOM Orlová | 2 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:22:53 | 4 | 0:00:00 | 0:26:53 | 70 | ||||
5 | Sebastián Železník (92) | Lysáci Malenovice | 0 | ok | -- | ok | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0:21:30 | 6 | 0:00:00 | 0:27:30 | 67 | ||||
6 | Štěpán Pavliska (94) | Divočáci Frýdlant | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0:22:58 | 6 | 0:00:00 | 0:28:58 | 60 | ||||
7 | Miroslav Lysek (93) | Maracaibo Třinec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0:26:21 | 4 | 0:00:00 | 0:30:21 | 53,3 | ||||
8 | David Balvín (92) | Tuláci FM | 0 | ok | -- | ok | 2 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0:24:09 | 9 | 0:00:00 | 0:33:09 | 39,7 | ||||
9 | Aleš Bílek (93) | Žlutý Kvítek | 0 | ok | -- | ok | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0:29:10 | 9 | 0:00:00 | 0:38:10 | 15,5 | ||||
D | Marek Bartečko (93) | Svišti Karviná | Diskvalifikace: Azimuty | |||||||||||||||||
D | Tomáš Lipka (93) | Svišti Karviná | Diskvalifikace: Azimuty |
Mladší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Táňa Fidlerová (91) | TOM Orlová | 1 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:33:52 | 2 | 0:00:40 | 0:35:12 | 100 | II. VT | |||
2 | Ada Paluzgová (91) | Žlutý Kvítek | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:32:17 | 3 | 0:00:00 | 0:35:17 | 99,8 | II. VT | |||
3 | Klára Žmijová (90) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:35:24 | 1 | 0:00:40 | 0:35:44 | 98,5 | II. VT | |||
4 | Jana Míčková (90) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:07 | 0 | 0:00:00 | 0:38:07 | 91,7 | II. VT | |||
5 | Kristýna Řepiská (91) | Divočáci Frýdlant | 1 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:08 | 1 | 0:00:00 | 0:38:08 | 91,7 | II. VT | |||
6 | Vanda Dolínková (90) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:49 | 0 | 0:00:20 | 0:38:29 | 90,7 | II. VT | |||
7 | Kateřina Klíčová (90) | TOM Orlová | 0 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:38:53 | 2 | 0:00:40 | 0:40:13 | 85,7 | III. VT | |||
8 | Lenka Hrdinová (91) | TOM Orlová | 0 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0:37:22 | 3 | 0:00:00 | 0:40:22 | 85,3 | III. VT | |||
9 | Markéta Smolníková (91) | Divočáci Frýdlant | 0 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:39:54 | 1 | 0:00:00 | 0:40:54 | 83,8 | III. VT | |||
10 | Martina Baudyšová (91) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0:39:23 | 7 | 0:00:10 | 0:46:13 | 68,7 | ||||
11 | Aneta Putnokiová (90) | Svišti Bohumín | 2 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:41:26 | 5 | 0:00:00 | 0:46:26 | 68,1 | ||||
12 | Katka Valouchová (92) | Azimut Orlová | 2 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:42:52 | 5 | 0:00:10 | 0:47:42 | 64,5 | ||||
13 | Aneta Kvíčalová (91) | Svišti Bohumín | 2 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0:45:38 | 5 | 0:00:00 | 0:50:38 | 56,2 | ||||
14 | Nikol Kantorová (90) | Maracaibo Třinec | 2 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0:45:53 | 6 | 0:00:20 | 0:51:33 | 53,6 | ||||
15 | Andrea Podlesná (91) | Maracaibo Třinec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0:51:13 | 4 | 0:00:00 | 0:55:13 | 43,1 | ||||
16 | Adéla Bočková (91) | TOM Ostrava | 2 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0:51:17 | 10 | 0:00:00 | 1:01:17 | 25,9 | ||||
17 | Markéta Čurdová (91) | Svišti Bohumín | 2 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 8 | 5 | 4 | 0:58:21 | 21 | 0:00:00 | 1:19:21 | 0 | ||||
D | Eva Lysková (93) | Maracaibo Třinec | Diskvalifikace: Azimuty |
Mladší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Jacek Mencner (90) | Maracaibo Třinec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0:32:10 | 5 | 0:00:00 | 0:37:10 | 100 | II. VT | |||
2 | Jaromír Herman (91) | Nezmaři Bílovec | 1 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0:34:58 | 6 | 0:00:00 | 0:40:58 | 89,8 | III. VT | |||
3 | Leoš Gorgol (91) | Azimut Orlová | 1 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0:33:28 | 8 | 0:00:30 | 0:40:58 | 89,8 | III. VT | |||
4 | David Pokluda (92) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0:37:46 | 5 | 0:01:30 | 0:41:16 | 89 | III. VT | |||
5 | Pavel Kohut (90) | TOM Orlová | 2 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:39:01 | 3 | 0:00:00 | 0:42:01 | 87 | III. VT | |||
6 | Matyáš Sud (91) | Svišti Bohumín | 1 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0:39:20 | 7 | 0:01:00 | 0:45:20 | 78 | ||||
7 | Filip Ručka (91) | Svišti Bohumín | 1 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:40:29 | 5 | 0:00:00 | 0:45:29 | 77,6 | ||||
8 | Roman Mutina (91) | TOM Ostrava | 2 | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0:40:33 | 9 | 0:00:20 | 0:49:13 | 67,6 | ||||
9 | Jan Feller (91) | TOM Ostrava | 2 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:54:18 | 4 | 0:00:40 | 0:57:38 | 44,9 | ||||
10 | Petr Přibyl (90) | Azimut Orlová | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 8 | 2 | 0 | 0:51:19 | 12 | 0:00:30 | 1:02:49 | 31 | ||||
11 | Tomáš Jankůj (91) | Azimut Orlová | 0 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 1:00:18 | 9 | 0:00:30 | 1:08:48 | 14,9 | ||||
12 | Marek Niedermeier (92) | Azimut Orlová | 2 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 5 | 6 | 3 | 0:52:55 | 17 | 0:00:40 | 1:09:15 | 13,7 | ||||
13 | Michal Kovařík (91) | TOM Ostrava | 0 | ok | -- | ok | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1:03:37 | 12 | 0:01:30 | 1:14:07 | 0,6 |
Starší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Monika Richtárová (88) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:34:11 | 1 | 0:00:00 | 0:35:11 | 100 | II. VT | |||
2 | Veronika Bílková (89) | Divočáci Frýdlant | 2 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:34:40 | 3 | 0:00:00 | 0:37:40 | 92,9 | II. VT | |||
3 | Jitka Kyrychová (89) | Svišti Bohumín | 2 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:38:58 | 5 | 0:00:00 | 0:43:58 | 75 | ||||
4 | Petra Kobzinková (89) | Nezmaři Bílovec | 2 | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0:42:48 | 5 | 0:00:15 | 0:47:33 | 64,9 |
Starší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Miroslav Bilík (88) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:31:53 | 1 | 0:00:00 | 0:32:53 | 100 | II. VT | |||
2 | Jan Šupina (89) | Žlutý Kvítek | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:31:13 | 2 | 0:00:15 | 0:32:58 | 99,7 | II. VT | |||
3 | Petr Slavík (88) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:29:53 | 4 | 0:00:30 | 0:33:23 | 98,5 | II. VT | |||
4 | Bedřich Muller (89) | Svišti Bohumín | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0:36:09 | 3 | 0:00:00 | 0:39:09 | 80,9 | III. VT | |||
5 | Vladan Sukač (98) | Žlutý Kvítek | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0:35:17 | 9 | 0:00:00 | 0:44:17 | 65,3 | ||||
6 | Jiří Tomis (89) | Maracaibo Třinec | 1 | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0:38:29 | 8 | 0:00:00 | 0:46:29 | 58,6 |
Ženy - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Romana Jarošová (87) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:39:07 | 1 | 0:00:00 | 0:40:07 | 100 | II. VT | |||
2 | Tereza Kubesová (85) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:38:47 | 2 | 0:00:00 | 0:40:47 | 98,3 | II. VT | |||
3 | Kateřina Barešová (78) | Žlutý Kvítek | 2 | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0:44:21 | 9 | 0:00:16 | 0:53:05 | 67,7 |
Muži - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Jiří Vilhelm (70) | TOM Orlová | 1 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:27:42 | 2 | 0:00:00 | 0:29:42 | 100 | II. VT | |||
2 | Pavel Figura (84) | Svišti Bohumín | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:31:27 | 2 | 0:00:00 | 0:33:27 | 87,4 | III. VT | |||
3 | Vladimír Basel (87) | TOM Ostrava | 2 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0:30:53 | 8 | 0:00:00 | 0:38:53 | 69,1 | ||||
4 | Václav Kubesa (87) | Nezmaři Bílovec | 0 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0:36:06 | 5 | 0:00:00 | 0:41:06 | 61,6 | ||||
5 | Jan Krýsa (75) | TOM Ostrava | 0 | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0:41:19 | 3 | 0:00:00 | 0:44:19 | 50,8 |
Ženy - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Monika Žídková (67) | Lysáci Malenovice | 2 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 | 0:41:07 | 14 | 0:00:00 | 0:55:07 | 100 | II. VT | |||
2 | Eva Vilhelmová (48) | TOM Orlová | 1 | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0:53:13 | 4 | 0:00:00 | 0:57:13 | 96,2 | II. VT | |||
3 | Dana Bočková (68) | TOM Ostrava | 0 | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0:59:07 | 4 | 0:00:35 | 1:02:32 | 86,5 | III. VT |
Muži - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | Oa | Om | LL | U | M | TT | D | KPČ | ||||||||||||
1 | Roman Gach (63) | Tuláci FM | 0 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:52 | 0 | 0:00:10 | 0:32:42 | 100 | II. VT | |||
2 | Petr Kohut (61) | TOM Orlová | 0 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:33:09 | 1 | 0:00:30 | 0:33:39 | 97,1 | II. VT | |||
3 | Tomáš Huďa (69) | Žlutý Kvítek | 0 | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0:40:05 | 3 | 0:00:00 | 0:43:05 | 68,2 | ||||
4 | Luděk Niedermeier (67) | Azimut Orlová | 1 | ok | -- | ok | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0:38:13 | 5 | 0:00:00 | 0:43:13 | 67,8 | ||||
5 | Petr Sasín (67) | Žlutý Kvítek | 0 | ok | -- | ok | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0:41:39 | 8 | 0:00:00 | 0:49:39 | 48,2 |
Bílý pohár
oddíl | počet bodů |
Nezmaři Bílovec | 695,3 |
TOM Orlová | 693,3 |
Divočáci Frýdlant | 595,8 |
Žlutý Kvítek | 533,7 |
Svišti Bohumín | 523,2 |
TOM Ostrava | 454,8 |
Tuláci FM | 391,1 |
Lysáci Malenovice | 315,6 |
Maracaibo Třinec | 308,6 |
Azimut Orlová | 281,7 |
T.O.R. FM | 36,8 |
Svišti Karviná | 22,4 |
Červený pohár
oddíl | počet bodů |
Nezmaři Bílovec | 0 |
TOM Orlová | 0 |
Divočáci Frýdlant | 0 |
Žlutý Kvítek | 0 |
Svišti Bohumín | 0 |
TOM Ostrava | 0 |
Tuláci FM | 0 |
Lysáci Malenovice | 0 |
Maracaibo Třinec | 0 |
Azimut Orlová | 0 |
T.O.R. FM | 0 |
Svišti Karviná | 0 |
Štafeta - ženská
oddíl | počet bodů |
Nezmaři Bílovec | 0 |
TOM Orlová | 0 |
Divočáci Frýdlant | 0 |
Žlutý Kvítek | 0 |
Svišti Bohumín | 0 |
TOM Ostrava | 0 |
Tuláci FM | 0 |
Lysáci Malenovice | 0 |
Maracaibo Třinec | 0 |
Azimut Orlová | 0 |
T.O.R. FM | 0 |
Svišti Karviná | 0 |
Štafeta - mužská
oddíl | počet bodů |
Nezmaři Bílovec | 0 |
TOM Orlová | 0 |
Divočáci Frýdlant | 0 |
Žlutý Kvítek | 0 |
Svišti Bohumín | 0 |
TOM Ostrava | 0 |
Tuláci FM | 0 |
Lysáci Malenovice | 0 |
Maracaibo Třinec | 0 |
Azimut Orlová | 0 |
T.O.R. FM | 0 |
Svišti Karviná | 0 |
Všechny poháry a štafety
oddíl | bílý pohár | červený pohár | štafeta - ženská | štafeta - mužská |
Azimut Orlová | 281,7 | 0 | 0 | 0 |
Divočáci Frýdlant | 595,8 | 0 | 0 | 0 |
Lysáci Malenovice | 315,6 | 0 | 0 | 0 |
Maracaibo Třinec | 308,6 | 0 | 0 | 0 |
Nezmaři Bílovec | 695,3 | 0 | 0 | 0 |
Svišti Bohumín | 523,2 | 0 | 0 | 0 |
Svišti Karviná | 22,4 | 0 | 0 | 0 |
T.O.R. FM | 36,8 | 0 | 0 | 0 |
TOM Orlová | 693,3 | 0 | 0 | 0 |
TOM Ostrava | 454,8 | 0 | 0 | 0 |
Tuláci FM | 391,1 | 0 | 0 | 0 |
Žlutý Kvítek | 533,7 | 0 | 0 | 0 |