Mistrovství České republiky
18.6.2005
Pořadatel: TOM Saturn a Hyperion Plzeň
Místo konání: Plzeň - Košutka
Ředitel závodu: Ivo PODUŠKA
Hlavní rozhodčí: Josef BLECHA
Stavitel tratí: Libuše BRABCOVÁ
Počtářská komise: Peter VANĚK
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Kateřina Janoušová (96) |
ZŠ Herálec |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:26:39 |
2 |
0:00:00 |
0:28:39 |
100 |
M | |
2 |
Kamila Jaššová (96) |
TOM Frýdlant n.O. |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:26:44 |
3 |
0:00:00 |
0:29:44 |
96,2 |
M | |
3 |
Radka Melichárková (95) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0:26:58 |
3 |
0:00:00 |
0:29:58 |
95,4 |
M | |
4 |
Magdalena Duží (95) |
TOM Frýdlant n.O. |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:29:34 |
2 |
0:00:00 |
0:31:34 |
89,8 |
II. VT | |
5 |
Petra Salfická (96) |
Kometa Kralovice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:29:27 |
3 |
0:00:00 |
0:32:27 |
86,7 |
II. VT | |
6 |
Kristýna Bervidová (96) |
TOM Saturn Plzeň |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0:31:47 |
3 |
0:00:00 |
0:34:47 |
78,6 |
III. VT | |
7 |
Karolína Gachová (95) |
Tuláci Frýdek Místek |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
1 |
1 |
0 |
0:33:48 |
5 |
0:00:00 |
0:38:48 |
64,6 |
||
8 |
Kristýna Sikorová (96) |
TOM Orlová |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:41:38 |
3 |
0:00:00 |
0:44:38 |
44,2 |
Nejmladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Ondřej Genco (96) |
TOM Orlová |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0:28:27 |
2 |
0:00:00 |
0:30:27 |
100 |
M | |
2 |
Matěj Pokorný (95) |
Kralovice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:27:29 |
3 |
0:00:00 |
0:30:29 |
99,9 |
M | |
3 |
Petr Laštuvka (95) |
TOM Ostrava |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0:29:08 |
2 |
0:00:00 |
0:31:08 |
97,8 |
M | |
4 |
Tomáš Otoupalík (95) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0:30:31 |
2 |
0:00:00 |
0:32:31 |
93,2 |
I. VT | |
5 |
Lukáš Stachura (96) |
TOM Frýdlant n.O. |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0:35:33 |
2 |
0:00:00 |
0:37:33 |
76,7 |
III. VT | |
6 |
David Němeček (95) |
TOM Borotín |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0:35:42 |
4 |
0:00:00 |
0:39:42 |
69,6 |
||
7 |
Jakub Šmucr (95) |
TOM Saturn Plzeň |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0:40:58 |
1 |
0:00:00 |
0:41:58 |
62,2 |
||
D |
Jakub Vilímovský (95) |
TOM Týnec n.S. |
Diskvalifikace: Vynechání kontroly |
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Martina Vaňková (93) |
KČT Kralupy n.V. |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:22:50 |
4 |
0:00:00 |
0:26:50 |
100 |
M | |
2 |
Monika Vajnerová (94) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:25:50 |
3 |
0:00:00 |
0:28:50 |
92,5 |
I. VT | |
3 |
Petra Holoubková (93) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:24:00 |
5 |
0:00:00 |
0:29:00 |
91,9 |
I. VT | |
4 |
Monika Strašíková (94) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:24:19 |
5 |
0:00:00 |
0:29:19 |
90,7 |
I. VT | |
5 |
Kateřina Čanigová (93) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:28:31 |
2 |
0:00:00 |
0:30:31 |
86,3 |
II. VT | |
6 |
Iva Březinová (93) |
Kometa Kralovice |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0:26:18 |
5 |
0:00:00 |
0:31:18 |
83,4 |
II. VT | |
7 |
Kateřina Čokrtová (94) |
TOM Český Brod |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0:36:31 |
4 |
0:00:00 |
0:40:31 |
49 |
||
8 |
Barbora Schneiderová (93) |
TOM Pacov |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0:42:12 |
8 |
0:00:00 |
0:50:12 |
12,9 |
||
9 |
Kristýna Bosová (94) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1:17:11 |
3 |
0:00:00 |
1:20:11 |
0 |
||
D |
Barbora Martinková (93) |
Junák Uh. Hradiště |
Diskvalifikace: Zkrácená trať | |||||||||||||||||
D |
Gabriela Foltýnová (93) |
Junák Uh. Hradiště |
Diskvalifikace: Zkrácená trať |
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Tomáš Sklenář (94) |
Kometa Kralovice |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:24:02 |
3 |
0:00:00 |
0:27:02 |
100 |
M | |
2 |
Luboš Podlipný (94) |
TOM Předměřice n.L. |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:24:40 |
4 |
0:00:10 |
0:28:30 |
94,6 |
I. VT | |
3 |
Daniel Šlajs (94) |
Kometa Kralovice |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:23:40 |
5 |
0:00:00 |
0:28:40 |
94 |
I. VT | |
4 |
Lukáš Vyhleďal (93) |
TOM Předměřice n.L. |
0 |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:26:34 |
3 |
0:00:00 |
0:29:34 |
90,6 |
I. VT | |
5 |
Marek Hanusek (94) |
TOM Orlová |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:23:51 |
6 |
0:00:00 |
0:29:51 |
89,6 |
II. VT | |
6 |
Petr Janíček (93) |
TOM Český Krumlov |
2 |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:23:56 |
7 |
0:00:00 |
0:30:56 |
85,6 |
II. VT | |
7 |
Jakub Mareš (94) |
TOM Předměřice n.L. |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0:27:16 |
5 |
0:00:00 |
0:32:16 |
80,6 |
II. VT | |
8 |
David Tvrdý (93) |
Junák Uh. Hradiště |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:27:37 |
6 |
0:00:00 |
0:33:37 |
75,6 |
III. VT | |
9 |
Adam Fojtášek (94) |
TOM Frýdlant n.O. |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:38:05 |
2 |
0:00:00 |
0:40:05 |
51,7 |
||
10 |
Michal Křeček (94) |
TOM Doksy |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
0:38:33 |
6 |
0:00:00 |
0:44:33 |
35,2 |
Starší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Radka Domčíková (92) |
TOM Frýdlant n.O. |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:23:02 |
0 |
0:00:00 |
0:23:02 |
100 |
M | |
2 |
Táňa Fidlerová (91) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:22:52 |
1 |
0:00:00 |
0:23:52 |
96,4 |
M | |
3 |
Jana Dostálová (91) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:23:59 |
2 |
0:00:00 |
0:25:59 |
87,2 |
II. VT | |
4 |
Eva Kubecová (92) |
TOM Borotín |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:24:38 |
2 |
0:00:00 |
0:26:38 |
84,4 |
II. VT | |
5 |
Adéla Veselská (91) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:24:23 |
4 |
0:00:00 |
0:28:23 |
76,8 |
III. VT | |
6 |
Aneta Kvíčalová (91) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:27:41 |
2 |
0:00:00 |
0:29:41 |
71,1 |
III. VT | |
7 |
Karin Basáková (92) |
TOM Saturn Plzeň |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
4 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0:25:12 |
8 |
0:00:00 |
0:33:12 |
55,9 |
||
8 |
Kristýna Řepiská (91) |
TOM Frýdlant n.O. |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0:28:29 |
6 |
0:00:00 |
0:34:29 |
50,3 |
||
9 |
Linda Němečková (91) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:33:44 |
4 |
0:00:00 |
0:37:44 |
36,2 |
||
10 |
Barbora Hynková (91) |
Kralovice |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
2 |
0 |
0:31:45 |
7 |
0:00:00 |
0:38:45 |
31,8 |
||
11 |
Michaela Strašíková (92) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:45:33 |
3 |
0:00:00 |
0:48:33 |
0 |
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Jan Vejrosta (91) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:18:43 |
0 |
0:00:00 |
0:18:43 |
100 |
M | |
2 |
Leoš Albín (91) |
TOM Předměřice n.L. |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:22:31 |
3 |
0:00:00 |
0:25:31 |
63,7 |
||
3 |
Jakub Kotlan (92) |
TOM Předměřice n.L. |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:24:21 |
2 |
0:00:00 |
0:26:21 |
59,2 |
||
4 |
Jakub Preiss (91) |
TOM Vejři Lovosice |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
4 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0:22:00 |
5 |
0:00:00 |
0:27:00 |
55,7 |
||
5 |
Leoš Gorgol (91) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
4 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0:22:48 |
5 |
0:00:00 |
0:27:48 |
51,5 |
||
6 |
Filip Ručka (91) |
TOM Svišti Bohumín |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:28:35 |
1 |
0:00:00 |
0:29:35 |
41,9 |
||
7 |
Marek Trávníček (93) |
TOM Frýdlant n.O. |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:27:04 |
3 |
0:00:00 |
0:30:04 |
39,4 |
||
8 |
Roman Berger (92) |
TOM Bílovec |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:25:31 |
5 |
0:00:00 |
0:30:31 |
37 |
||
9 |
Marek Šarlinger (92) |
TOM Pacov |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:27:08 |
4 |
0:00:00 |
0:31:08 |
33,7 |
||
10 |
Tomáš Mládek (91) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0:28:20 |
5 |
0:00:00 |
0:33:20 |
21,9 |
||
11 |
Michal Novák (92) |
KČT Kralupy n.V. |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:29:39 |
4 |
0:00:00 |
0:33:39 |
20,2 |
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Veronika Kohutová (89) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:42:13 |
1 |
0:00:00 |
0:43:13 |
100 |
M | |
2 |
Lenka Kardová (89) |
TOM Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
2 |
0:39:07 |
5 |
0:00:00 |
0:44:07 |
97,9 |
M | |
3 |
Kateřina Klíčová (90) |
TOM Orlová |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:41:30 |
3 |
0:00:00 |
0:44:30 |
97 |
M | |
4 |
Marie Maňáková (89) |
TOM Otrokovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:44:09 |
3 |
0:00:00 |
0:47:09 |
90,9 |
I. VT | |
5 |
Lenka Pechová (89) |
KČT Kralupy n.V. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0:44:55 |
7 |
0:00:00 |
0:51:55 |
79,9 |
III. VT | |
6 |
Patricie Tvarůžková (90) |
Skaut Týnec n.S. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:51:15 |
5 |
0:00:00 |
0:56:15 |
69,8 |
||
7 |
Nikol Žáčková (90) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1:03:14 |
1 |
0:00:00 |
1:04:14 |
51,4 |
||
8 |
Kristýna Kaucká (89) |
Kralovice |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1:00:23 |
7 |
0:00:20 |
1:07:03 |
44,9 |
||
9 |
Vanda Dolínková (90) |
TOM Bílovec |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1:09:14 |
4 |
0:00:00 |
1:13:14 |
30,5 |
||
D |
Veronika Bílková (89) |
TOM Frýdlant n.O. |
Diskvalifikace: Azimuty | |||||||||||||||||
D |
Jana Míčková (90) |
TOM Bílovec |
Diskvalifikace: Azimuty | |||||||||||||||||
D |
Petra Kobzinková (89) |
TOM Bílovec |
Diskvalifikace: Azimuty | |||||||||||||||||
D |
Klára Žmijová (90) |
TOM Bílovec |
Diskvalifikace: Azimuty |
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Michal Horák (91) |
Horolezčata Brno |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:37:11 |
2 |
0:00:00 |
0:39:11 |
100 |
M | |
2 |
Václav Čokrt (89) |
TOM Český Brod |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0:36:20 |
5 |
0:00:00 |
0:41:20 |
94,5 |
I. VT | |
3 |
Jan Kareš (91) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0:40:33 |
1 |
0:00:00 |
0:41:33 |
94 |
I. VT | |
4 |
Tomáš Kolmistr (89) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:40:16 |
2 |
0:00:00 |
0:42:16 |
92,1 |
I. VT | |
5 |
Pavel Filip (89) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:41:48 |
2 |
0:00:00 |
0:43:48 |
88,2 |
II. VT | |
6 |
Robert Turský (89) |
TOM Bílovec |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:43:21 |
3 |
0:00:00 |
0:46:21 |
81,7 |
II. VT | |
7 |
Petr Maléř (90) |
TOM Předměřice n.L. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:45:58 |
2 |
0:00:00 |
0:47:58 |
77,6 |
III. VT | |
8 |
Jan Řídký (89) |
TOM Orlová |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:45:55 |
3 |
0:00:00 |
0:48:55 |
75,2 |
III. VT | |
9 |
Filip Šustík (89) |
TOM Orlová |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:48:51 |
3 |
0:00:00 |
0:51:51 |
67,7 |
||
10 |
Jakub Česák (89) |
TOM Předměřice n.L. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:53:58 |
4 |
0:00:30 |
0:57:28 |
53,3 |
||
11 |
Pavel Vrána (90) |
TOM Pacov |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
8 |
1 |
0 |
0:46:16 |
13 |
0:00:00 |
0:59:16 |
48,7 |
||
D |
Martin Melichárek (90) |
Junák Uh. Hradiště |
Diskvalifikace: Azimutové úseky | |||||||||||||||||
D |
Kryštof Peřestý (90) |
TOM Týnec n.S. |
Diskvalifikace: Azimuty |
Starší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Linda Rechtoriková (87) |
TOM Borotín |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:35:34 |
4 |
0:00:00 |
0:39:34 |
100 |
M | |
2 |
Monika Richtárová (88) |
TOM Bílovec |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:39:36 |
1 |
0:00:00 |
0:40:36 |
97,4 |
M | |
3 |
Petra Gottliebová (87) |
KČT Kralupy n.V. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:40:35 |
2 |
0:00:00 |
0:42:35 |
92,4 |
I. VT | |
4 |
Martina Sekalová (88) |
TOM Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:42:56 |
2 |
0:00:00 |
0:44:56 |
86,4 |
II. VT | |
5 |
Kateřina Martináková (88) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:42:09 |
4 |
0:00:00 |
0:46:09 |
83,4 |
II. VT | |
6 |
Zuzana Vencelidesová (87) |
TOM Předměřice n.L. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:41:11 |
5 |
0:00:00 |
0:46:11 |
83,3 |
II. VT | |
7 |
Romana Jarošová (87) |
TOM Bílovec |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:44:23 |
3 |
0:00:00 |
0:47:23 |
80,2 |
II. VT | |
8 |
Zuzana Kohlová (88) |
KČT Kralupy n.V. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:42:21 |
6 |
0:00:00 |
0:48:21 |
77,8 |
III. VT | |
9 |
Veronika Kupková (87) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:45:22 |
3 |
0:00:00 |
0:48:22 |
77,8 |
III. VT | |
10 |
Radka Ocelíková (88) |
TOM Otrokovice |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
3 |
0 |
0 |
0:43:25 |
7 |
0:00:00 |
0:50:25 |
72,6 |
III. VT | |
11 |
Eva Čokrtová (88) |
TOM Český Brod |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:45:43 |
5 |
0:00:00 |
0:50:43 |
71,8 |
III. VT | |
12 |
Lenka Vejrostová (88) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0:48:36 |
4 |
0:00:00 |
0:52:36 |
67,1 |
||
13 |
Klára Kubrtová (87) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:51:55 |
2 |
0:00:00 |
0:53:55 |
63,7 |
||
14 |
Marcela Hojná (87) |
KČT Kralupy n.V. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:57:12 |
2 |
0:00:00 |
0:59:12 |
50,4 |
||
15 |
Alena Adámková (88) |
KČT Kralupy n.V. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
0:55:15 |
5 |
0:00:00 |
1:00:15 |
47,7 |
Starší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Jan Vlachynský (87) |
Junák Uh. Hradiště |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:31:52 |
1 |
0:00:00 |
0:32:52 |
100 |
M | |
2 |
Martin Rychtařík (88) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0:30:41 |
3 |
0:00:10 |
0:33:31 |
98 |
M | |
3 |
Jan Blecha (88) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0:34:39 |
1 |
0:00:00 |
0:35:39 |
91,5 |
I. VT | |
4 |
Petr Filip (88) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0:34:01 |
3 |
0:00:00 |
0:37:01 |
87,4 |
II. VT | |
5 |
Vlastislav Musil (87) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:36:38 |
1 |
0:00:00 |
0:37:38 |
85,5 |
II. VT | |
6 |
Jan Čerešňa (87) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0:34:40 |
4 |
0:00:00 |
0:38:40 |
82,4 |
II. VT | |
7 |
Petr Slavík (88) |
TOM Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:36:06 |
3 |
0:00:00 |
0:39:06 |
81 |
II. VT | |
8 |
Jaroslav Rosák (88) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:36:13 |
3 |
0:00:00 |
0:39:13 |
80,7 |
II. VT | |
9 |
Jiří Silný (87) |
Junák Uh. Hradiště |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
0:36:47 |
5 |
0:00:00 |
0:41:47 |
72,9 |
III. VT | |
10 |
Bohumil Žáček (88) |
TOM Orlová |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:37:02 |
6 |
0:00:00 |
0:43:02 |
69,1 |
||
11 |
Václav Křikava (88) |
TOM Pacov |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:39:13 |
4 |
0:00:00 |
0:43:13 |
68,5 |
||
12 |
Vít Peřestý (87) |
TOM Týnec n.S. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:39:38 |
4 |
0:00:00 |
0:43:38 |
67,2 |
Ženy - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Pavla Macurová (85) |
TOM Frýdlant n.O. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:35:05 |
2 |
0:00:00 |
0:37:05 |
100 |
M | |
2 |
Květa Zrzavá (78) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:38:59 |
0 |
0:00:00 |
0:38:59 |
94,9 |
I. VT | |
3 |
Lucie Rechtoriková (79) |
TOM Borotín |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:38:24 |
1 |
0:00:10 |
0:39:14 |
94,2 |
I. VT | |
4 |
Lucie Čiperová (81) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:39:55 |
1 |
0:00:40 |
0:40:15 |
91,5 |
I. VT | |
5 |
Markéta Kanioková (77) |
TOM Bílovec |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:40:45 |
4 |
0:00:00 |
0:44:45 |
79,3 |
III. VT | |
6 |
Lenka Jindřichová (76) |
KČT Kralupy n.V. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0:42:26 |
3 |
0:00:00 |
0:45:26 |
77,5 |
III. VT | |
7 |
Libuše Vlachynská (62) |
Junák Uh. Hradiště |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:44:32 |
3 |
0:00:00 |
0:47:32 |
71,8 |
III. VT | |
8 |
Zuzana Jílková (86) |
KČT Kralupy n.V. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:42:54 |
5 |
0:00:00 |
0:47:54 |
70,8 |
III. VT | |
9 |
Alena Podlipná (85) |
TOM Předměřice n.L. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0:42:21 |
6 |
0:00:00 |
0:48:21 |
69,6 |
||
10 |
Helena Munzarová (86) |
Světlov Bojkovice |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:44:31 |
4 |
0:00:00 |
0:48:31 |
69,2 |
||
11 |
Lucie Macurová (85) |
KČT Kralupy n.V. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0:47:13 |
3 |
0:00:00 |
0:50:13 |
64,6 |
||
12 |
Tereza Vondrová (79) |
KČT Kralupy n.V. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:45:26 |
6 |
0:00:00 |
0:51:26 |
61,3 |
||
13 |
Pavla Krejčová (86) |
TOM Pacov |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:48:22 |
4 |
0:00:20 |
0:52:02 |
59,7 |
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Zdeněk Vejrosta (61) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:30:37 |
0 |
0:00:00 |
0:30:37 |
100 |
M | |
2 |
Tomáš Fúsek (66) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:30:54 |
0 |
0:00:00 |
0:30:54 |
99,1 |
M | |
3 |
Pavel Stachura (79) |
T.O.R. Frýdek Místek |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0:32:31 |
1 |
0:00:00 |
0:33:31 |
90,5 |
I. VT | |
4 |
Karel Popel (65) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:31:57 |
2 |
0:00:00 |
0:33:57 |
89,1 |
II. VT | |
5 |
Jiří Vilhelm (70) |
TOM Orlová |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:31:18 |
3 |
0:00:00 |
0:34:18 |
88 |
II. VT | |
6 |
Jan Růžička (81) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:32:51 |
2 |
0:00:00 |
0:34:51 |
86,2 |
II. VT | |
7 |
Miloš Němeček (71) |
TOM Borotín |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:33:11 |
2 |
0:00:00 |
0:35:11 |
85,1 |
II. VT | |
8 |
Pavel Figura (84) |
TOM Svišti Bohumín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:35:14 |
0 |
0:00:00 |
0:35:14 |
84,9 |
II. VT | |
9 |
Jiří Káš (77) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:34:37 |
2 |
0:00:00 |
0:36:37 |
80,4 |
II. VT | |
10 |
Martin Šandera (76) |
TOM Předměřice n.L. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:34:26 |
3 |
0:00:00 |
0:37:26 |
77,7 |
III. VT | |
11 |
Jan Diviš (85) |
TOM Pacov |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0:36:19 |
2 |
0:00:00 |
0:38:19 |
74,9 |
III. VT | |
12 |
Marcel Kenja (85) |
TOM Fryšták |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
1 |
0 |
0:34:52 |
4 |
0:00:00 |
0:38:52 |
73,1 |
III. VT | |
13 |
Vít Procházka (80) |
KČT Kralupy n.V. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:36:04 |
3 |
0:00:00 |
0:39:04 |
72,4 |
III. VT | |
14 |
Jakub Bendžela (86) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:39:24 |
1 |
0:00:00 |
0:40:24 |
68 |
||
15 |
René Šeps (72) |
TOM Předměřice n.L. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:39:37 |
3 |
0:00:00 |
0:42:37 |
60,8 |
||
16 |
Miroslav Horák (85) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:40:36 |
3 |
0:00:00 |
0:43:36 |
57,6 |
||
17 |
Petr Kalousek (86) |
KČT Kralupy n.V. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:42:19 |
2 |
0:00:00 |
0:44:19 |
55,3 |
||
18 |
Libor Kohut (80) |
T.O.R. Frýdek Místek |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
8 |
1 |
0 |
0:33:32 |
11 |
0:00:00 |
0:44:32 |
54,5 |
||
19 |
Martin Bukovský (84) |
TOM Tuři Olomouc |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:50:04 |
4 |
0:00:00 |
0:54:04 |
23,4 |
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
Lenka Slabáková (66) |
KČT Brno |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:40:39 |
3 |
0:00:00 |
0:43:39 |
100 |
M | |
2 |
Iva Dostálová (66) |
TOM Předměřice n.L. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:42:04 |
3 |
0:00:00 |
0:45:04 |
96,8 |
M | |
3 |
Anna Fryštacká (69) |
KČT Velký Újezd |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0:43:53 |
3 |
0:00:00 |
0:46:53 |
92,6 |
I. VT | |
4 |
Hana Cídlová (69) |
Univerzita Brno |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0:39:55 |
7 |
0:00:00 |
0:46:55 |
92,5 |
I. VT | |
5 |
Romana Vejrostová (65) |
KČT Kralupy n.V. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:46:24 |
2 |
0:00:00 |
0:48:24 |
89,1 |
II. VT | |
6 |
Soňa Rokytová (68) |
TOM Tuři Olomouc |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:47:00 |
2 |
0:00:20 |
0:48:40 |
88,5 |
II. VT | |
7 |
Jasna Skotáková (65) |
KČT Velký Újezd |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0:52:15 |
2 |
0:00:00 |
0:54:15 |
75,7 |
III. VT | |
8 |
Eva Vilhelmová (48) |
TOM Orlová |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:56:47 |
4 |
0:00:00 |
1:00:47 |
60,7 |
||
9 |
Dana Bočková (68) |
TOM Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1:00:39 |
5 |
0:00:00 |
1:05:39 |
49,6 |
||
10 |
Marta Horáková (60) |
Horolezčata Brno |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1:08:38 |
4 |
0:00:00 |
1:12:38 |
33,6 |
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT | |||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
||||||||||
1 |
František Křeček (58) |
TOM Doksy |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:31:22 |
0 |
0:00:03 |
0:31:19 |
100 |
M | |
2 |
Miroslav Dobisík (63) |
KČT Velký Újezd |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:34:28 |
3 |
0:00:00 |
0:37:28 |
80,4 |
II. VT | |
3 |
Petr Kohut (61) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:36:48 |
2 |
0:00:00 |
0:38:48 |
76,1 |
III. VT | |
4 |
Roman Gach (63) |
Tuláci Frýdek Místek |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0:38:05 |
2 |
0:00:00 |
0:40:05 |
72 |
III. VT | |
5 |
Petr Knedlík (65) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0:39:40 |
2 |
0:00:00 |
0:41:40 |
67 |
||
6 |
Miroslav Trnka (66) |
Kralovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:42:39 |
1 |
0:00:00 |
0:43:39 |
60,6 |
||
7 |
Vojtěch Oktábec (67) |
Skaut Týnec n.S. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0:39:49 |
4 |
0:00:00 |
0:43:49 |
60,1 |
||
8 |
Ladislav Čipera (55) |
KČT Kralupy n.V. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0:43:50 |
4 |
0:00:00 |
0:47:50 |
47,3 |
||
9 |
Radek Peřestý (63) |
TOM Týnec n.S. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0:46:45 |
5 |
0:00:00 |
0:51:45 |
34,8 |
||
10 |
Miloslav Rechtorik (55) |
TOM Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0:52:16 |
2 |
0:00:00 |
0:54:16 |
26,7 |
||
D |
Aleš Stárek (66) |
KČT Kralupy n.V. |
Diskvalifikace: Azimuty |
Bílý pohár
oddíl |
počet bodů |
KČT Kralupy n.V. |
461,2 |
TOM Orlová |
443,4 |
TOM Frýdlant n.O. |
414,4 |
TOM Předměřice n.L. |
388,7 |
Kometa Kralovice |
364,1 |
Junák Uh. Hradiště |
307,8 |
TOM Saturn Plzeň |
196,7 |
TOM Pacov |
159,2 |
TOM Borotín |
154 |
Kralovice |
115,8 |
TOM Ostrava |
113,7 |
ZŠ Herálec |
100 |
TOM Český Krumlov |
85,6 |
TOM Český Brod |
68,1 |
TOM Vejři Lovosice |
55,7 |
TOM Svišti Bohumín |
41,9 |
TOM Bílovec |
37 |
TOM Doksy |
35,2 |
T.O.R. Frýdek Místek |
32,3 |
Tuláci Frýdek Místek |
32,3 |
KČT Brno |
0 |
Univerzita Brno |
0 |
TOM Týnec n.S. |
0 |
TOM Tuři Olomouc |
0 |
KČT Velký Újezd |
0 |
Skaut Týnec n.S. |
0 |
TOM Fryšták |
0 |
TOM Otrokovice |
0 |
Světlov Bojkovice |
0 |
Horolezčata Brno |
0 |
Červený pohár
oddíl |
počet bodů |
KČT Kralupy n.V. |
486 |
TOM Borotín |
463,6 |
TOM Orlová |
443,5 |
TOM Bílovec |
419,6 |
TOM Pacov |
405,2 |
TOM Předměřice n.L. |
405 |
Kralovice |
380 |
Junák Uh. Hradiště |
328,1 |
KČT Velký Újezd |
248,7 |
TOM Český Brod |
166,3 |
TOM Otrokovice |
163,5 |
T.O.R. Frýdek Místek |
145 |
Horolezčata Brno |
133,6 |
Skaut Týnec n.S. |
129,9 |
TOM Tuři Olomouc |
111,9 |
TOM Týnec n.S. |
102 |
KČT Brno |
100 |
TOM Frýdlant n.O. |
100 |
TOM Doksy |
100 |
Univerzita Brno |
92,5 |
TOM Svišti Bohumín |
84,9 |
TOM Fryšták |
73,1 |
Tuláci Frýdek Místek |
72 |
Světlov Bojkovice |
69,2 |
TOM Ostrava |
49,6 |
ZŠ Herálec |
0 |
TOM Český Krumlov |
0 |
TOM Saturn Plzeň |
0 |
Kometa Kralovice |
0 |
TOM Vejři Lovosice |
0 |
Štafeta - ženská
oddíl |
počet bodů |
KČT Kralupy n.V. |
447,8 |
TOM Borotín |
378,5 |
TOM Orlová |
309,1 |
TOM Bílovec |
287,4 |
TOM Předměřice n.L. |
249,7 |
KČT Velký Újezd |
168,3 |
TOM Otrokovice |
163,5 |
Junák Uh. Hradiště |
155,2 |
Kralovice |
122,7 |
TOM Frýdlant n.O. |
100 |
KČT Brno |
100 |
Univerzita Brno |
92,5 |
TOM Tuři Olomouc |
88,5 |
TOM Český Brod |
71,8 |
Skaut Týnec n.S. |
69,8 |
Světlov Bojkovice |
69,2 |
TOM Pacov |
59,7 |
TOM Ostrava |
49,6 |
Horolezčata Brno |
33,6 |
ZŠ Herálec |
0 |
TOM Saturn Plzeň |
0 |
TOM Český Krumlov |
0 |
TOM Fryšták |
0 |
TOM Svišti Bohumín |
0 |
Kometa Kralovice |
0 |
Tuláci Frýdek Místek |
0 |
TOM Týnec n.S. |
0 |
TOM Doksy |
0 |
T.O.R. Frýdek Místek |
0 |
TOM Vejři Lovosice |
0 |
Štafeta - mužská
oddíl |
počet bodů |
KČT Kralupy n.V. |
483,2 |
TOM Pacov |
405,2 |
TOM Orlová |
390,8 |
Kralovice |
359,8 |
TOM Předměřice n.L. |
269,4 |
Junák Uh. Hradiště |
172,9 |
TOM Bílovec |
162,7 |
T.O.R. Frýdek Místek |
145 |
TOM Borotín |
111,8 |
TOM Týnec n.S. |
102 |
TOM Doksy |
100 |
Horolezčata Brno |
100 |
TOM Český Brod |
94,5 |
TOM Svišti Bohumín |
84,9 |
KČT Velký Újezd |
80,4 |
TOM Fryšták |
73,1 |
Tuláci Frýdek Místek |
72 |
Skaut Týnec n.S. |
60,1 |
TOM Tuři Olomouc |
23,4 |
KČT Brno |
0 |
Světlov Bojkovice |
0 |
TOM Frýdlant n.O. |
0 |
TOM Otrokovice |
0 |
Kometa Kralovice |
0 |
Univerzita Brno |
0 |
TOM Český Krumlov |
0 |
TOM Ostrava |
0 |
ZŠ Herálec |
0 |
TOM Saturn Plzeň |
0 |
TOM Vejři Lovosice |
0 |
Všechny poháry a štafety
oddíl |
bílý pohár |
červený pohár |
štafeta - ženská |
štafeta - mužská |
Horolezčata Brno |
0 |
133,6 |
33,6 |
100 |
Junák Uh. Hradiště |
307,8 |
328,1 |
155,2 |
172,9 |
KČT Brno |
0 |
100 |
100 |
0 |
KČT Kralupy n.V. |
461,2 |
486 |
447,8 |
483,2 |
KČT Velký Újezd |
0 |
248,7 |
168,3 |
80,4 |
Kometa Kralovice |
364,1 |
0 |
0 |
0 |
Kralovice |
115,8 |
380 |
122,7 |
359,8 |
Skaut Týnec n.S. |
0 |
129,9 |
69,8 |
60,1 |
Světlov Bojkovice |
0 |
69,2 |
69,2 |
0 |
T.O.R. Frýdek Místek |
32,3 |
145 |
0 |
145 |
TOM Bílovec |
37 |
419,6 |
287,4 |
162,7 |
TOM Borotín |
154 |
463,6 |
378,5 |
111,8 |
TOM Český Brod |
68,1 |
166,3 |
71,8 |
94,5 |
TOM Český Krumlov |
85,6 |
0 |
0 |
0 |
TOM Doksy |
35,2 |
100 |
0 |
100 |
TOM Frýdlant n.O. |
414,4 |
100 |
100 |
0 |
TOM Fryšták |
0 |
73,1 |
0 |
73,1 |
TOM Orlová |
443,4 |
443,5 |
309,1 |
390,8 |
TOM Ostrava |
113,7 |
49,6 |
49,6 |
0 |
TOM Otrokovice |
0 |
163,5 |
163,5 |
0 |
TOM Pacov |
159,2 |
405,2 |
59,7 |
405,2 |
TOM Předměřice n.L. |
388,7 |
405 |
249,7 |
269,4 |
TOM Saturn Plzeň |
196,7 |
0 |
0 |
0 |
TOM Svišti Bohumín |
41,9 |
84,9 |
0 |
84,9 |
TOM Tuři Olomouc |
0 |
111,9 |
88,5 |
23,4 |
TOM Týnec n.S. |
0 |
102 |
0 |
102 |
TOM Vejři Lovosice |
55,7 |
0 |
0 |
0 |
Tuláci Frýdek Místek |
32,3 |
72 |
0 |
72 |
Univerzita Brno |
0 |
92,5 |
92,5 |
0 |
ZŠ Herálec |
100 |
0 |
0 |
0 |