Český pohár PACOV 2005
4.6.2005
Pořadatel: TOM "Kamarádi" a KČT "Hořec" Pacov
Místo konání: PACOV
Ředitel závodu: Karel Štolba
Hlavní rozhodčí: Petr Knedlík
Stavitel tratí: M. Hřebík, P. Marek, Z. Horešovský
Počtářská komise: Jan Tůma, Karel Snětina
Nejmladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Kristýna Sikorová (96) | TOM Orlová | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:29:01 | 0 | 0:00:00 | 0:29:01 | 100 | I. VT | |
2 | Kateřina Janoušková (96) | ZŠ Herálec | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:29:54 | 2 | 0:00:00 | 0:31:54 | 90,1 | I. VT | |
3 | Petra Salfická (96) | Kralovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0:27:58 | 4 | 0:00:00 | 0:31:58 | 89,8 | II. VT | |
4 | Kamila Jaššová (96) | TOM Di. Frýdlant n/O | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:29:16 | 3 | 0:00:00 | 0:32:16 | 88,8 | II. VT | |
5 | Magdaléna Duží (95) | TOM Di. Frýdlant n/O | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:32:24 | 2 | 0:00:00 | 0:34:24 | 81,4 | II. VT | |
6 | Lucie Nová (96) | KČT Kralupy n/Vlt | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:34:25 | 5 | 0:00:00 | 0:39:25 | 64,2 | ||
7 | Veronika Hřebíková (96) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0:34:42 | 5 | 0:00:00 | 0:39:42 | 63,2 | ||
8 | Martina Brabcová (97) | TOM Saturn Plzeň | -- | ok | -- | 2 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:36:28 | 4 | 0:00:00 | 0:40:28 | 60,5 | ||
9 | Linda Moravcová (95) | Delfíni Borotín | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:34:48 | 6 | 0:00:00 | 0:40:48 | 59,4 | ||
10 | Natálie Holopírková (96) | Kralovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0:32:38 | 12 | 0:00:15 | 0:44:23 | 47 | ||
11 | Věra Majzlanová (96) | TOM Nez. Předměřice | -- | ok | -- | 2 | ok | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0:35:30 | 11 | 0:00:00 | 0:46:30 | 39,7 | ||
12 | Šárka Horká (95) | TOM Kamarádi Pacov | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 5 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0:33:33 | 15 | 0:00:00 | 0:48:33 | 32,7 | ||
13 | Romana Baláková (98) | Junák Uh. Hradiště | -- | ok | -- | 2 | ok | 0 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0:36:02 | 13 | 0:00:00 | 0:49:02 | 31 | ||
14 | Katka Abtová (97) | TOM Bobři Vinoř | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 4 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0:40:47 | 15 | 0:00:00 | 0:55:47 | 7,8 | ||
15 | Amálie Foltýnová (96) | Junák Uh. Hradiště | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 1 | 1 | 15 | 2 | 0 | 0:35:44 | 21 | 0:00:00 | 0:56:44 | 4,5 | ||
16 | Simona Bořilová (97) | TOM Týnec | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0:48:20 | 9 | 0:00:00 | 0:57:20 | 2,4 | ||
17 | Veronika Habartová (95) | Junák Uh. Hradiště | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 2 | 1 | 15 | 1 | 6 | 0:33:47 | 27 | 0:00:00 | 1:00:47 | 0 | ||
18 | Barbora Janíčková (97) | Pěšáci Český Krumlov | -- | ok | -- | 2 | ok | 2 | 3 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0:50:02 | 19 | 0:00:00 | 1:09:02 | 0 | ||
19 | Kateřina Vanžurová (97) | Delfíni Borotín | -- | ok | -- | 2 | ok | 2 | 4 | 2 | 7 | 5 | 3 | 0:45:31 | 25 | 0:00:00 | 1:10:31 | 0 |
Nejmladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jakub Vilímovský (95) | TOM Týnec | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:26:25 | 3 | 0:01:45 | 0:27:40 | 100 | I. VT | |
2 | Jakub Šmucr (95) | TOM Saturn Plzeň | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:27:30 | 1 | 0:00:00 | 0:28:30 | 97 | I. VT | |
3 | Jakub Vavřík (95) | Delfíni Borotín | -- | ok | -- | 2 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:26:38 | 3 | 0:00:10 | 0:29:28 | 93,5 | I. VT | |
4 | Ondřej Genco (96) | TOM Orlová | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:29:43 | 5 | 0:00:00 | 0:34:43 | 74,5 | III. VT | |
5 | Miroslav Kokeš (96) | TOM Di. Frýdlant n/O | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:36:12 | 1 | 0:02:05 | 0:35:07 | 73,1 | III. VT | |
6 | Jakub Ursík (95) | TOM Nez. Předměřice | -- | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0:34:08 | 4 | 0:00:00 | 0:38:08 | 62,2 | ||
7 | Matěj Pokorný (95) | Kralovice | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0:29:47 | 9 | 0:00:15 | 0:38:32 | 60,7 | ||
8 | Michal Špimr (95) | Práčata Rapšach | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 0 | 3 | 9 | 0 | 0 | 0:36:34 | 14 | 0:00:00 | 0:50:34 | 17,2 | ||
9 | Petr Březina (97) | Junák Uh. Hradiště | -- | ok | -- | 2 | ok | 0 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 | 0:40:01 | 13 | 0:00:00 | 0:53:01 | 8,4 | ||
10 | Miroslav Sokolík (95) | Práčata Rapšach | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 4 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0:42:14 | 13 | 0:01:00 | 0:54:14 | 4 | ||
11 | Vojtěch Lehmann (96) | TOM Bobři Vinoř | -- | ok | -- | 2 | ok | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0:46:40 | 10 | 0:00:00 | 0:56:40 | 0 | ||
12 | Pavel Škrabko (98) | KČT Březolupy | -- | ok | -- | 2 | ok | 0 | 3 | 2 | 5 | 4 | 1 | 0:44:21 | 17 | 0:01:05 | 1:00:16 | 0 | ||
13 | Petr Špáda (97) | KČT Kralupy n/Vlt | -- | ok | -- | 0 | ok | 2 | 4 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0:52:58 | 14 | 0:00:00 | 1:06:58 | 0 | ||
14 | Patrik Poláček (95) | Kometa Brno | -- | ok | -- | 2 | ok | 2 | 3 | 2 | 14 | 1 | 6 | 0:37:13 | 30 | 0:00:00 | 1:07:13 | 0 | ||
15 | Jan Smetana (97) | KČT Kralupy n/Vlt | -- | ok | -- | 2 | ok | 2 | 4 | 3 | 11 | 4 | 3 | 0:40:21 | 29 | 0:01:10 | 1:08:11 | 0 |
Mladší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Kristýna Bosová (94) | TOM Orlová | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:21:38 | 0 | 0:00:30 | 0:21:08 | 100 | I. VT | |
2 | Blanka Rosáková (93) | KČT Kralupy n/Vlt | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:23:33 | 4 | 0:00:05 | 0:27:28 | 70 | ||
3 | Kateřina Čanigová (93) | TOM Orlová | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:25:56 | 3 | 0:00:00 | 0:28:56 | 63,1 | ||
4 | Monika Vajnerová (94) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:28:06 | 2 | 0:00:00 | 0:30:06 | 57,6 | ||
5 | Aneta Bártů (94) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0:25:07 | 6 | 0:00:00 | 0:31:07 | 52,8 | ||
6 | Gabriela Foltýnová (93) | Junák Uh. Hradiště | 1 | ok | -- | 0 | ok | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:27:04 | 5 | 0:00:00 | 0:32:04 | 48,3 | ||
7 | Jitka Černá (93) | KČT Kralupy n/Vlt | 2 | ok | -- | 0 | ok | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0:27:07 | 9 | 0:00:00 | 0:36:07 | 29,1 | ||
8 | Barbora Martinková (93) | Junák Uh. Hradiště | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:32:33 | 6 | 0:00:00 | 0:38:33 | 17,6 | ||
9 | Šárka Samcová (93) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | ok | -- | 2 | ok | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:31:49 | 7 | 0:00:15 | 0:38:34 | 17,5 | ||
10 | Jitka Oktábcová (93) | Skaut Týnec n/Sáz | 0 | ok | -- | 0 | ok | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:16 | 7 | 0:00:30 | 0:38:46 | 16,6 | ||
11 | Radka Dobisíková (95) | KČT Velký Újezd | 2 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:56 | 5 | 0:00:00 | 0:38:56 | 15,8 | ||
12 | Barbora Vilímovská (93) | TOM Týnec | 2 | ok | -- | 0 | ok | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:30:38 | 9 | 0:00:00 | 0:39:38 | 12,5 | ||
13 | Anna Miholová (94) | TOM Nez. Předměřice | 1 | ok | -- | 0 | ok | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0:32:11 | 10 | 0:00:00 | 0:42:11 | 0,4 | ||
14 | Simona Krčková (94) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 1 | 1 | 7 | 1 | 0 | 0:33:47 | 11 | 0:00:00 | 0:44:47 | 0 | ||
15 | Kristýna Janečková (94) | Práčata Rapšach | 2 | ok | -- | 2 | ok | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0:38:43 | 14 | 0:00:30 | 0:52:13 | 0 | ||
16 | Pavlína Benešová (94) | TOM Saturn Plzeň | 2 | ok | -- | 0 | ok | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 0:33:43 | 21 | 0:00:00 | 0:54:43 | 0 |
Mladší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Denis Šlajs (94) | Kralovice | 2 | ok | -- | 0 | ok | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:25:09 | 6 | 0:00:10 | 0:30:59 | 100 | I. VT | |
2 | Luboš Podlipný (94) | TOM Nez. Předměřice | 0 | ok | -- | 2 | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:26:14 | 5 | 0:00:00 | 0:31:14 | 99,2 | I. VT | |
3 | Petr Janíček (93) | Pěšáci Český Krumlov | 2 | ok | -- | 2 | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:27:52 | 7 | 0:00:00 | 0:34:52 | 87,5 | II. VT | |
4 | Zdeněk Krajčí (93) | TOM Nez. Předměřice | 1 | ok | -- | 2 | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:29:56 | 7 | 0:00:00 | 0:36:56 | 80,8 | II. VT | |
5 | Michal Neufuss (93) | KČT Kralupy n/Vlt | 2 | ok | -- | 0 | ok | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:28:57 | 8 | 0:00:00 | 0:36:57 | 80,7 | II. VT | |
6 | Michal Křeček (94) | TOM Doksy | 2 | ok | -- | 2 | ok | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:27:35 | 11 | 0:00:00 | 0:38:35 | 75,5 | III. VT | |
7 | Jaroslav Havel (93) | Kralovice | 0 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0:33:26 | 6 | 0:00:00 | 0:39:26 | 72,7 | III. VT | |
8 | Roman Dostál (94) | TOM Nez. Předměřice | 0 | ok | -- | 2 | ok | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0:29:37 | 10 | 0:00:00 | 0:39:37 | 72,1 | III. VT | |
9 | Vojtěch Novotný (93) | Delfíni Borotín | 2 | ok | -- | 0 | ok | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0:30:52 | 10 | 0:00:00 | 0:40:52 | 68,1 | ||
10 | Zdeněk Plešinger (95) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | ok | -- | 0 | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:37:58 | 4 | 0:00:30 | 0:41:28 | 66,2 | ||
11 | Ondřej Rokyta (94) | TOM Tuři Olomouc | 0 | ok | -- | 2 | ok | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:30:40 | 12 | 0:00:00 | 0:42:40 | 62,3 | ||
D | Luboš Podlipný (94) | TOM Nez. Předměřice | Diskvalifikace: Mimo soutěž |
Starší žákyně
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Táňa Fidlerová (91) | TOM Orlová | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:23:33 | 3 | 0:00:00 | 0:26:33 | 100 | I. VT | |
2 | Adéla Veselská (91) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:25:38 | 1 | 0:00:00 | 0:26:38 | 99,7 | I. VT | |
3 | Radka Domčíková (92) | TOM Di. Frýdlant n/O | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:25:30 | 2 | 0:00:00 | 0:27:30 | 96,4 | I. VT | |
4 | Michaela Strašíková (92) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:26:09 | 2 | 0:00:00 | 0:28:09 | 94 | I. VT | |
5 | Laura Ftáčníková (92) | TOM Nezmaři Bílovec | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:26:07 | 4 | 0:00:00 | 0:30:07 | 86,6 | II. VT | |
6 | Kristýna Řepiská (91) | TOM Di. Frýdlant n/O | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:25:49 | 5 | 0:00:00 | 0:30:49 | 83,9 | II. VT | |
7 | Aneta Kvíčalová (91) | TOM Orlová | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:25:32 | 6 | 0:00:00 | 0:31:32 | 81,2 | II. VT | |
8 | Zuzana Fryštacká (91) | KČT Velký Újezd | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:26:38 | 5 | 0:00:00 | 0:31:38 | 80,9 | II. VT | |
9 | Barbora Hynková (91) | Kralovice | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:27:51 | 4 | 0:00:00 | 0:31:51 | 80 | III. VT | |
10 | Eva Kubecová (92) | Delfíni Borotín | 1 | ok | ok | -- | ok | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:28:01 | 6 | 0:00:00 | 0:34:01 | 71,9 | III. VT | |
11 | Jana Dostálová (91) | Junák Uh. Hradiště | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:28:33 | 6 | 0:00:30 | 0:34:03 | 71,8 | III. VT | |
12 | Markéta Ryklová (92) | TOM Saturn Plzeň | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0:28:53 | 6 | 0:00:00 | 0:34:53 | 68,6 | ||
13 | Linda Němečková (91) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0:27:15 | 9 | 0:00:00 | 0:36:15 | 63,5 | ||
14 | Marcela Kolářová (92) | KČT Kralupy n/Vlt | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:31:22 | 5 | 0:00:00 | 0:36:22 | 63 | ||
15 | Bára Dolejšová (91) | Skaut Týnec n/Sáz | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0:29:36 | 8 | 0:00:00 | 0:37:36 | 58,4 | ||
16 | Monika Pilařová (92) | Delfíni Borotín | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0:31:24 | 8 | 0:00:00 | 0:39:24 | 51,6 | ||
17 | Romana Nováková (91) | Práčata Rapšach | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0:32:06 | 9 | 0:00:00 | 0:41:06 | 45,2 | ||
18 | Michaela Rokosová (92) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0:34:12 | 8 | 0:00:00 | 0:42:12 | 41,1 | ||
19 | Michaela Knedlíková (92) | Kralovice | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:39:53 | 6 | 0:00:00 | 0:45:53 | 27,2 | ||
20 | Petra Berecková (92) | KČT Březolupy | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 3 | 2 | 6 | 4 | 1 | 0:37:07 | 16 | 0:00:00 | 0:53:07 | 0 |
Starší žáci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jan Vejrosta (91) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:24:02 | 1 | 0:01:30 | 0:23:32 | 100 | I. VT | |
2 | Filip Ručka (91) | TOM Svišti Bohumín | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:23:36 | 2 | 0:00:00 | 0:25:36 | 91,2 | I. VT | |
3 | Vojtěch Vyhleďal (92) | TOM Nez. Předměřice | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:22:11 | 5 | 0:01:00 | 0:26:11 | 88,7 | II. VT | |
4 | Leoš Gorgol (91) | TOM Orlová | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:24:50 | 2 | 0:00:00 | 0:26:50 | 86 | II. VT | |
5 | Michal Novák (92) | KČT Kralupy n/Vlt | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:24:44 | 3 | 0:00:00 | 0:27:44 | 82,2 | II. VT | |
6 | Jakub Kotlan (92) | TOM Nez. Předměřice | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:26:36 | 4 | 0:00:00 | 0:30:36 | 70 | ||
7 | Jan Votápek (92) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:24:06 | 7 | 0:00:00 | 0:31:06 | 67,8 | ||
8 | Tomáš Chalupa (92) | TOM Kamarádi Pacov | 1 | ok | ok | -- | ok | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0:24:15 | 7 | 0:00:00 | 0:31:15 | 67,2 | ||
9 | Jiří Oktábec (92) | Skaut Týnec n/Sáz | 2 | ok | ok | -- | ok | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:27:05 | 6 | 0:00:00 | 0:33:05 | 59,4 | ||
10 | David Tvrdý (93) | Junák Uh. Hradiště | 2 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0:28:03 | 6 | 0:00:30 | 0:33:33 | 57,4 | ||
11 | Marek Cibula (92) | TOM Orlová | 1 | ok | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:31:36 | 3 | 0:00:00 | 0:34:36 | 53 | ||
12 | Václav Bořil (92) | Skaut Týnec n/Sáz | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0:28:04 | 7 | 0:00:00 | 0:35:04 | 51 | ||
13 | Michal Ursík (92) | TOM Nez. Předměřice | 0 | ok | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0:32:35 | 3 | 0:00:00 | 0:35:35 | 48,8 | ||
14 | Pavel Bednář (91) | Práčata Rapšach | 2 | ok | ok | -- | ok | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0:30:36 | 10 | 0:00:00 | 0:40:36 | 27,5 | ||
15 | Patrik Pilous (92) | Kralovice | 0 | ok | ok | -- | ok | 2 | 0 | 3 | 4 | 3 | 0 | 0:29:54 | 12 | 0:00:30 | 0:41:24 | 24,1 | ||
16 | Petr Pražma (90) | Delfíni Borotín | 0 | ok | ok | -- | ok | 2 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0:34:15 | 13 | 0:00:00 | 0:47:15 | 0 | ||
17 | Michal Tvrz (92) | TOM Bobři Vinoř | 1 | ok | ok | -- | ok | 2 | 1 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0:41:25 | 12 | 0:00:00 | 0:53:25 | 0 |
Mladší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Lenka Kardová (89) | Delfíni Borotín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:05 | 1 | 0:00:00 | 0:41:05 | 100 | I. VT | |
2 | Veronika Bílková (89) | TOM Di. Frýdlant n/O | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:37:38 | 4 | 0:00:00 | 0:41:38 | 98,7 | I. VT | |
3 | Kateřina Vlachynská (90) | Junák Uh. Hradiště | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:38:15 | 5 | 0:00:00 | 0:43:15 | 94,7 | I. VT | |
4 | Kateřina Klíčová (90) | TOM Orlová | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:00 | 2 | 0:00:30 | 0:43:30 | 94,1 | I. VT | |
5 | Kateřina Dobisíková (90) | KČT Velký Újezd | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:43:35 | 2 | 0:00:00 | 0:45:35 | 89 | II. VT | |
6 | Lenka Pechová (89) | KČT Kralupy n/Vlt | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:42:37 | 3 | 0:00:00 | 0:45:37 | 89 | II. VT | |
7 | Nicol Žáčková (90) | TOM Orlová | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:46:00 | 0 | 0:00:00 | 0:46:00 | 88 | II. VT | |
8 | Marie Maňáková (89) | TOM Otrokovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:43:40 | 3 | 0:00:00 | 0:46:40 | 86,4 | II. VT | |
9 | Martina Průchová (89) | Kralovice | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:45:15 | 3 | 0:00:00 | 0:48:15 | 82,6 | II. VT | |
10 | Jasna Skotáková (89) | KČT Velký Újezd | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:44:59 | 5 | 0:00:10 | 0:49:49 | 78,7 | III. VT | |
11 | Hana Mašátová (90) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | -- | ok | -- | ok | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:42:10 | 9 | 0:00:00 | 0:51:10 | 75,5 | III. VT | |
12 | Martina Křečková (91) | TOM Doksy | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:50:55 | 1 | 0:00:00 | 0:51:55 | 73,6 | III. VT | |
13 | Petra Dvořáková (90) | Skaut Týnec n/Sáz | 1 | -- | ok | -- | ok | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:44:35 | 9 | 0:00:00 | 0:53:35 | 69,6 | ||
14 | Monika Vlachová (90) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | -- | ok | -- | ok | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0:46:56 | 9 | 0:00:00 | 0:55:56 | 63,9 | ||
15 | Jana Mašková (89) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0:50:43 | 10 | 0:00:00 | 1:00:43 | 52,2 | ||
16 | Kamila Marxová (90) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0:50:10 | 13 | 0:00:00 | 1:03:10 | 46,2 | ||
17 | Patricie Tvarůžková (90) | Skaut Týnec n/Sáz | 2 | -- | ok | -- | ok | 2 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0:50:52 | 13 | 0:00:00 | 1:03:52 | 44,5 | ||
18 | Iveta Juklíčková (89) | TOM Bobři Vinoř | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1:05:20 | 9 | 0:00:00 | 1:14:20 | 19,1 | ||
D | Jitka Kyrychová (89) | TOM Svišti Bohumín | Diskvalifikace: Špatný azimut | |||||||||||||||||
D | Štěpánka Kulatá (90) | Práčata Rapšach | Diskvalifikace: Špatný azimut |
Mladší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Michal Horák (91) | Horolezčata | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:44 | 1 | 0:00:00 | 0:38:44 | 100 | I. VT | |
2 | Jan Řídký (89) | TOM Orlová | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:39:52 | 2 | 0:00:00 | 0:41:52 | 91,9 | I. VT | |
3 | Kryštof Peřestý (90) | TOM Týnec | 0 | -- | ok | -- | ok | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0:35:49 | 7 | 0:00:00 | 0:42:49 | 89,5 | II. VT | |
4 | Tomáš Kolmistr (89) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0:39:16 | 4 | 0:00:00 | 0:43:16 | 88,3 | II. VT | |
5 | Pavel Vrána (90) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:37:18 | 6 | 0:00:00 | 0:43:18 | 88,2 | II. VT | |
6 | Pavel Filip (89) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:41:52 | 2 | 0:00:00 | 0:43:52 | 86,7 | II. VT | |
7 | Filip Šustík (89) | TOM Orlová | 2 | -- | ok | -- | ok | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:41:54 | 4 | 0:00:00 | 0:45:54 | 81,5 | II. VT | |
8 | Jan Kareš (91) | KČT Kralupy n/Vlt | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0:41:03 | 5 | 0:00:00 | 0:46:03 | 81,1 | II. VT | |
9 | Pavel Kohout (90) | TOM Orlová | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:46:17 | 1 | 0:00:00 | 0:47:17 | 77,9 | III. VT | |
10 | Jan Vavřík (90) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:45:48 | 2 | 0:00:00 | 0:47:48 | 76,6 | III. VT | |
11 | Petr Maléř (90) | TOM Nez. Předměřice | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:47:10 | 1 | 0:00:00 | 0:48:10 | 75,6 | III. VT | |
12 | Jaroslav Adámek (89) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:47:48 | 1 | 0:00:00 | 0:48:48 | 74 | III. VT | |
13 | Jiří Baldyňák (90) | TOM Nez. Předměřice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:44:18 | 5 | 0:00:00 | 0:49:18 | 72,7 | III. VT | |
14 | Vojtěch Houška (89) | Delfíni Borotín | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0:42:45 | 8 | 0:00:00 | 0:50:45 | 69 | ||
15 | Lukáš Plášil (89) | Delfíni Borotín | 1 | -- | ok | -- | ok | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:44:48 | 8 | 0:00:00 | 0:52:48 | 63,7 | ||
16 | Richard Hynek (89) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0:44:16 | 9 | 0:00:00 | 0:53:16 | 62,5 | ||
17 | Tomáš Lehmann (91) | TOM Bobři Vinoř | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 12 | 3 | 0 | 0:47:26 | 16 | 0:00:00 | 1:03:26 | 36,2 | ||
18 | Radek Nepraš (90) | TOM Bobři Vinoř | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1:05:34 | 9 | 0:00:00 | 1:14:34 | 7,5 | ||
D | František Bednář (90) | Práčata Rapšach | Diskvalifikace: Špatný azimut | |||||||||||||||||
D | Petr Knedlík (90) | Kralovice | Diskvalifikace: Špatný azimut |
Starší dorostenky
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Eva Čokrtová (88) | TOM Český Brod | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:36:01 | 2 | 0:00:00 | 0:38:01 | 100 | I. VT | |
2 | Martina Sekalová (88) | Delfíni Borotín | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:37:13 | 2 | 0:00:00 | 0:39:13 | 96,8 | I. VT | |
3 | Linda Rechtoriková (87) | Delfíni Borotín | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:35:54 | 4 | 0:00:30 | 0:39:24 | 96,4 | I. VT | |
4 | Radka Ocelíková (88) | TOM Otrokovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:39:27 | 1 | 0:00:00 | 0:40:27 | 93,6 | I. VT | |
5 | Romana Jarošová (87) | TOM Nezmaři Bílovec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:40:38 | 1 | 0:00:00 | 0:41:38 | 90,5 | I. VT | |
6 | Petra Gottliebová (87) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:43 | 1 | 0:00:00 | 0:41:43 | 90,3 | I. VT | |
7 | Zuzana Vencelidesová (87) | TOM Nez. Předměřice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:10 | 1 | 0:00:00 | 0:43:10 | 86,5 | II. VT | |
8 | Monika Richtárová (88) | TOM Nezmaři Bílovec | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:24 | 3 | 0:00:00 | 0:45:24 | 80,6 | II. VT | |
9 | Veronika Kupková (87) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:43:41 | 2 | 0:00:00 | 0:45:41 | 79,8 | III. VT | |
10 | Marcela Hojná (87) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:44:33 | 3 | 0:00:00 | 0:47:33 | 74,9 | III. VT | |
11 | Alena Adámková (88) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:48:06 | 1 | 0:00:20 | 0:48:46 | 71,7 | III. VT | |
12 | Lenka Vejrostová (88) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:46:35 | 3 | 0:00:00 | 0:49:35 | 69,6 | ||
13 | Klára Kubrtová (87) | KČT Kralupy n/Vlt | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:48:25 | 4 | 0:00:00 | 0:52:25 | 62,1 | ||
14 | Romana Ambrožová (87) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:52:03 | 2 | 0:00:00 | 0:54:03 | 57,8 |
Starší dorostenci
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jaroslav Rosák (88) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:32:29 | 1 | 0:00:00 | 0:33:29 | 100 | I. VT | |
2 | Jan Čerešňa (87) | TOM Orlová | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:43 | 1 | 0:00:00 | 0:33:43 | 99,3 | I. VT | |
3 | Martin Rychtařík (88) | KČT Kralupy n/Vlt | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:32:21 | 3 | 0:00:30 | 0:34:51 | 95,9 | I. VT | |
4 | Jan Vlachynský (87) | Junák Uh. Hradiště | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:32:34 | 3 | 0:00:00 | 0:35:34 | 93,8 | I. VT | |
5 | Bohumil Žáček (88) | TOM Orlová | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0:35:25 | 1 | 0:00:00 | 0:36:25 | 91,2 | I. VT | |
6 | Jan Blecha (88) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0:35:28 | 2 | 0:00:30 | 0:36:58 | 89,6 | II. VT | |
7 | Petr Filip (88) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:36:02 | 4 | 0:00:00 | 0:40:02 | 80,4 | II. VT | |
8 | Jiří Silný (87) | Junák Uh. Hradiště | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:36:43 | 4 | 0:00:30 | 0:40:13 | 79,9 | III. VT | |
9 | Vlastislav Musil (87) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:06 | 3 | 0:00:00 | 0:41:06 | 77,3 | III. VT | |
10 | Jakub Fúsek (87) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:41:35 | 3 | 0:00:00 | 0:44:35 | 66,8 | ||
11 | Jan Šimon (88) | TOM Kamarádi Pacov | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:45:02 | 5 | 0:00:30 | 0:49:32 | 52,1 | ||
12 | Václav Křikava (88) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0:45:35 | 5 | 0:00:00 | 0:50:35 | 48,9 |
Ženy - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Markéta Kanioková (77) | TOM Nezmaři Bílovec | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:35:43 | 0 | 0:00:00 | 0:35:43 | 100 | I. VT | |
2 | Lucie Čiperová (81) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:36:01 | 0 | 0:00:00 | 0:36:01 | 99,2 | I. VT | |
3 | Lucie Rechtoriková (79) | Delfíni Borotín | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:42 | 3 | 0:00:00 | 0:36:42 | 97,2 | I. VT | |
4 | Květa Zrzavá (78) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:03 | 1 | 0:00:00 | 0:39:03 | 90,7 | I. VT | |
5 | Libuše Vlachynská (62) | Junák Uh. Hradiště | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:36:00 | 4 | 0:00:00 | 0:40:00 | 88 | II. VT | |
6 | Alena Podlipná (85) | TOM Nez. Předměřice | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:19 | 2 | 0:00:30 | 0:41:49 | 82,9 | II. VT | |
7 | Zuzana Jílková (86) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:41:25 | 1 | 0:00:00 | 0:42:25 | 81,2 | II. VT | |
8 | Lucie Macurová (85) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0:45:16 | 4 | 0:00:00 | 0:49:16 | 62,1 | ||
9 | Pavla Krejčová (86) | TOM Kamarádi Pacov | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:46:37 | 5 | 0:00:30 | 0:51:07 | 56,9 |
Muži - A
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Jan Růžička (81) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:31:49 | 0 | 0:00:00 | 0:31:49 | 100 | I. VT | |
2 | Vít Procházka (80) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:31:37 | 1 | 0:00:00 | 0:32:37 | 97,5 | I. VT | |
3 | Zdeněk Vejrosta (61) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:41 | 0 | 0:00:00 | 0:33:41 | 94,1 | I. VT | |
4 | Tomáš Fúsek (66) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:26 | 1 | 0:00:00 | 0:34:26 | 91,8 | I. VT | |
5 | Jiří Vilhelm (70) | TOM Orlová | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:52 | 1 | 0:00:00 | 0:34:52 | 90,4 | I. VT | |
6 | Jakub Bendžela (86) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:13 | 2 | 0:00:00 | 0:35:13 | 89,3 | II. VT | |
7 | Miloš Němeček (71) | Delfíni Borotín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:35:44 | 0 | 0:00:00 | 0:35:44 | 87,7 | II. VT | |
8 | Karel Popel (65) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:35:08 | 2 | 0:00:00 | 0:37:08 | 83,3 | II. VT | |
9 | Miroslav Horák (85) | Kralovice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:32:53 | 6 | 0:00:00 | 0:38:53 | 77,8 | III. VT | |
10 | Jan Diviš (85) | TOM Kamarádi Pacov | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:13 | 1 | 0:00:00 | 0:39:13 | 76,7 | III. VT | |
11 | Martin Šandera (76) | TOM Nez. Předměřice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:38:41 | 2 | 0:00:00 | 0:40:41 | 72,1 | III. VT | |
12 | Václav Podzimek (84) | Delfíni Borotín | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0:37:15 | 6 | 0:00:00 | 0:43:15 | 64,1 | ||
13 | Martin Bukovský (84) | TOM Tuři Olomouc | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0:43:06 | 2 | 0:00:00 | 0:45:06 | 58,3 | ||
14 | Josef Sedlačík (83) | Horolezčata | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:44:14 | 3 | 0:00:30 | 0:46:44 | 53,1 | ||
15 | René Šeps (72) | TOM Nez. Předměřice | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:46:01 | 3 | 0:00:00 | 0:49:01 | 45,9 | ||
16 | Tomáš Fúsek (84) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:50:26 | 3 | 0:00:00 | 0:53:26 | 32,1 |
Ženy - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | Lenka Slabáková (66) | Brno | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:39:46 | 2 | 0:00:00 | 0:41:46 | 100 | I. VT | |
2 | Anna Fryštacká (69) | KČT Velký Újezd | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:40:08 | 3 | 0:00:00 | 0:43:08 | 96,7 | I. VT | |
3 | Hana Cidlová (69) | Universita | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:42:19 | 2 | 0:00:00 | 0:44:19 | 93,9 | I. VT | |
4 | Iva Dostálová (66) | TOM Nez. Předměřice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0:41:25 | 3 | 0:00:00 | 0:44:25 | 93,7 | I. VT | |
5 | Romana Vejrostová (65) | KČT Kralupy n/Vlt | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:43:57 | 1 | 0:00:00 | 0:44:57 | 92,4 | I. VT | |
6 | Soňa Rokytová (68) | TOM Tuři Olomouc | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:47:09 | 3 | 0:00:00 | 0:50:09 | 79,9 | III. VT | |
7 | Jasna Skotáková (65) | KČT Velký Újezd | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 13 | 0 | 1 | 0:45:37 | 16 | 0:00:00 | 1:01:37 | 52,5 | ||
8 | Eva Vilhelmová (48) | TOM Orlová | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:57:22 | 5 | 0:00:00 | 1:02:22 | 50,7 | ||
9 | Marta Horáková (60) | Horolezčata | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:22:50 | 6 | 0:01:00 | 1:27:50 | 0 |
Muži - B
um. | závodníci | oddíl | stanoviště | na trati | TM | zdržení | konečný | body | VT | |||||||||||
V | S | Oa | Om | LL | U | M | P | TT | D | KPČ | ||||||||||
1 | František Křeček (58) | TOM Doksy | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:33:37 | 1 | 0:00:00 | 0:34:37 | 100 | I. VT | |
2 | Dušan Škrabko (56) | KČT Březolupy | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0:35:12 | 3 | 0:00:00 | 0:38:12 | 89,6 | II. VT | |
3 | Miroslav Dobisík (62) | KČT Velký Újezd | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:39:09 | 1 | 0:00:00 | 0:40:09 | 84 | II. VT | |
4 | Miloslav Rechtorik (55) | Delfíni Borotín | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:41:32 | 0 | 0:00:00 | 0:41:32 | 80 | III. VT | |
5 | Petr Kohout (61) | TOM Orlová | 2 | -- | ok | -- | ok | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:39:45 | 2 | 0:00:00 | 0:41:45 | 79,4 | III. VT | |
6 | Miroslav Trnka (66) | Kralovice | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0:39:22 | 3 | 0:00:00 | 0:42:22 | 77,6 | III. VT | |
7 | Vojtěch Oktábec (67) | Skaut Týnec n/Sáz | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:39:49 | 3 | 0:00:00 | 0:42:49 | 76,3 | III. VT | |
8 | Ladislav Čipera (55) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:43:56 | 4 | 0:00:00 | 0:47:56 | 61,5 | ||
9 | Aleš Stárek (66) | KČT Kralupy n/Vlt | 1 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0:43:28 | 5 | 0:00:00 | 0:48:28 | 60 | ||
10 | Miloš Stejskal (40) | Horolezčata | 0 | -- | ok | -- | ok | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:58:23 | 3 | 0:00:00 | 1:01:23 | 22,7 | ||
D | Radek Peřestý (63) | TOM Týnec | Diskvalifikace: Špatný azimut |
Bílý pohár
oddíl | počet bodů |
TOM Orlová | 467,2 |
KČT Kralupy n/Vlt | 432,6 |
TOM Di. Frýdlant n/O | 423,6 |
TOM Nez. Předměřice | 410,8 |
Kralovice | 403,2 |
TOM Kamarádi Pacov | 345 |
Delfíni Borotín | 344,5 |
TOM Saturn Plzeň | 226,1 |
Junák Uh. Hradiště | 226,1 |
Skaut Týnec n/Sáz | 185,4 |
KČT Velký Újezd | 127,8 |
TOM Týnec | 114,9 |
Práčata Rapšach | 93,9 |
TOM Svišti Bohumín | 91,2 |
ZŠ Herálec | 90,1 |
Pěšáci Český Krumlov | 87,5 |
TOM Nezmaři Bílovec | 86,6 |
TOM Doksy | 75,5 |
TOM Tuři Olomouc | 62,6 |
TOM Bobři Vinoř | 7,8 |
TOM Český Brod | 0 |
Universita | 0 |
Horolezčata | 0 |
KČT Březolupy | 0 |
Kometa Brno | 0 |
TOM Otrokovice | 0 |
Brno | 0 |
Červený pohár
oddíl | počet bodů |
KČT Kralupy n/Vlt | 486,7 |
Delfíni Borotín | 478,1 |
TOM Orlová | 466,9 |
TOM Kamarádi Pacov | 432 |
TOM Nez. Předměřice | 411,4 |
Kralovice | 401,1 |
KČT Velký Újezd | 400,9 |
Junák Uh. Hradiště | 356,4 |
TOM Nezmaři Bílovec | 271,1 |
Skaut Týnec n/Sáz | 190,4 |
TOM Otrokovice | 180 |
Horolezčata | 175,8 |
TOM Doksy | 173,6 |
TOM Tuři Olomouc | 138,2 |
TOM Český Brod | 100 |
Brno | 100 |
TOM Di. Frýdlant n/O | 98,7 |
Universita | 93,9 |
KČT Březolupy | 89,6 |
TOM Týnec | 89,5 |
TOM Bobři Vinoř | 62,8 |
Kometa Brno | 0 |
ZŠ Herálec | 0 |
TOM Saturn Plzeň | 0 |
Práčata Rapšach | 0 |
Pěšáci Český Krumlov | 0 |
TOM Svišti Bohumín | 0 |
Štafeta - ženská
oddíl | počet bodů |
KČT Kralupy n/Vlt | 461,6 |
Delfíni Borotín | 390,4 |
KČT Velký Újezd | 316,9 |
TOM Nezmaři Bílovec | 271,1 |
TOM Nez. Předměřice | 263,1 |
Kralovice | 260,8 |
TOM Kamarádi Pacov | 254,1 |
TOM Orlová | 232,8 |
Junák Uh. Hradiště | 182,7 |
TOM Otrokovice | 180 |
Skaut Týnec n/Sáz | 114,1 |
TOM Český Brod | 100 |
Brno | 100 |
TOM Di. Frýdlant n/O | 98,7 |
Universita | 93,9 |
TOM Tuři Olomouc | 79,9 |
TOM Doksy | 73,6 |
TOM Bobři Vinoř | 19,1 |
ZŠ Herálec | 0 |
Práčata Rapšach | 0 |
TOM Saturn Plzeň | 0 |
Kometa Brno | 0 |
TOM Týnec | 0 |
Pěšáci Český Krumlov | 0 |
Horolezčata | 0 |
KČT Březolupy | 0 |
TOM Svišti Bohumín | 0 |
Štafeta - mužská
oddíl | počet bodů |
KČT Kralupy n/Vlt | 479,3 |
TOM Orlová | 454,3 |
TOM Kamarádi Pacov | 432 |
Kralovice | 378,5 |
Delfíni Borotín | 364,5 |
TOM Nez. Předměřice | 266,3 |
Horolezčata | 175,8 |
Junák Uh. Hradiště | 173,7 |
TOM Doksy | 100 |
KČT Březolupy | 89,6 |
TOM Týnec | 89,5 |
KČT Velký Újezd | 84 |
Skaut Týnec n/Sáz | 76,3 |
TOM Tuři Olomouc | 58,3 |
TOM Bobři Vinoř | 43,7 |
Pěšáci Český Krumlov | 0 |
Kometa Brno | 0 |
TOM Saturn Plzeň | 0 |
Práčata Rapšach | 0 |
TOM Di. Frýdlant n/O | 0 |
Universita | 0 |
TOM Nezmaři Bílovec | 0 |
ZŠ Herálec | 0 |
TOM Otrokovice | 0 |
Brno | 0 |
TOM Český Brod | 0 |
TOM Svišti Bohumín | 0 |
Všechny poháry a štafety
oddíl | bílý pohár | červený pohár | štafeta - ženská | štafeta - mužská |
Brno | 0 | 100 | 100 | 0 |
Delfíni Borotín | 344,5 | 478,1 | 390,4 | 364,5 |
Horolezčata | 0 | 175,8 | 0 | 175,8 |
Junák Uh. Hradiště | 226,1 | 356,4 | 182,7 | 173,7 |
KČT Březolupy | 0 | 89,6 | 0 | 89,6 |
KČT Kralupy n/Vlt | 432,6 | 486,7 | 461,6 | 479,3 |
KČT Velký Újezd | 127,8 | 400,9 | 316,9 | 84 |
Kometa Brno | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kralovice | 403,2 | 401,1 | 260,8 | 378,5 |
Pěšáci Český Krumlov | 87,5 | 0 | 0 | 0 |
Práčata Rapšach | 93,9 | 0 | 0 | 0 |
Skaut Týnec n/Sáz | 185,4 | 190,4 | 114,1 | 76,3 |
TOM Bobři Vinoř | 7,8 | 62,8 | 19,1 | 43,7 |
TOM Český Brod | 0 | 100 | 100 | 0 |
TOM Di. Frýdlant n/O | 423,6 | 98,7 | 98,7 | 0 |
TOM Doksy | 75,5 | 173,6 | 73,6 | 100 |
TOM Kamarádi Pacov | 345 | 432 | 254,1 | 432 |
TOM Nez. Předměřice | 410,8 | 411,4 | 263,1 | 266,3 |
TOM Nezmaři Bílovec | 86,6 | 271,1 | 271,1 | 0 |
TOM Orlová | 467,2 | 466,9 | 232,8 | 454,3 |
TOM Otrokovice | 0 | 180 | 180 | 0 |
TOM Saturn Plzeň | 226,1 | 0 | 0 | 0 |
TOM Svišti Bohumín | 91,2 | 0 | 0 | 0 |
TOM Tuři Olomouc | 62,6 | 138,2 | 79,9 | 58,3 |
TOM Týnec | 114,9 | 89,5 | 0 | 89,5 |
Universita | 0 | 93,9 | 93,9 | 0 |
ZŠ Herálec | 90,1 | 0 | 0 | 0 |