Český pohár v TZ
8.5.2004
Pořadatel: Azimut 1403 a OKČT Napajedla
Místo konání: Napajedla
Ředitel závodu: Karel Janošek
Hlavní rozhodčí: Miloš Stejskal
Stavitel tratí: František Ingr, Roman Adamec, Michal Janošek
Počtářská komise: Jiří Slíva
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Bosová Kristýna (94) |
TOM Orlová |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:10 |
2 |
0:00:00 |
0:26:10 |
100 |
I. VT |
2 |
Vajnerová Monika (94) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:27 |
4 |
0:00:15 |
0:33:12 |
73,1 |
III. VT |
3 |
Jaššová Kamila (96) |
Divočáci Frýdlant |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:30:57 |
4 |
0:00:00 |
0:34:57 |
66,4 |
|
4 |
Strašíková Monika (94) |
TOM Pacov |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
5 |
0 |
0 |
|
0:30:27 |
5 |
0:00:00 |
0:35:27 |
64,5 |
|
5 |
Rezková Adéla (94) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:34 |
3 |
0:00:00 |
0:35:34 |
64,1 |
|
6 |
Nejedlá Kristýna (94) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:30:14 |
6 |
0:00:00 |
0:36:14 |
61,5 |
|
7 |
Šmídová Radka (94) |
Saturn Plzeň |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:53 |
2 |
0:00:00 |
0:37:53 |
55,2 |
|
8 |
Dolínková Karolína (95) |
Nezmaři Bílovec |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:35:32 |
3 |
0:00:00 |
0:38:32 |
52,7 |
|
9 |
Dobisíková Radka (95) |
KČT Velký Újezd |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
3 |
2 |
0 |
|
0:34:49 |
6 |
0:00:52 |
0:39:57 |
47,3 |
|
10 |
Poláčková Marcela (94) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
0 |
|
0:37:03 |
7 |
0:00:00 |
0:44:03 |
31,7 |
|
11 |
Brandová Klára (95) |
TOM Orlová |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
4 |
0 |
2 |
0 |
1 |
|
0:36:52 |
9 |
0:00:15 |
0:45:37 |
25,7 |
|
12 |
Foltýnová Amálie (96) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
4 |
0 |
3 |
0 |
0 |
|
0:36:55 |
9 |
0:00:00 |
0:45:55 |
24,5 |
|
13 |
Miholová Anička (94) |
Nezmaři Předměřice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
1 |
0 |
2 |
0 |
|
0:39:47 |
7 |
0:00:00 |
0:46:47 |
21,2 |
|
14 |
Niklová Hana (95) |
Azimut Napajedla |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
2 |
1 |
4 |
0 |
|
0:39:44 |
12 |
0:00:00 |
0:51:44 |
2,3 |
|
15 |
Hamšíková Markéta (94) |
Světlov Bojkovice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
2 |
0 |
2 |
|
0:42:49 |
9 |
0:00:00 |
0:51:49 |
2 |
|
16 |
Moravcová Linda (95) |
Delfíni Borotín |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
1 |
|
0:44:37 |
9 |
0:00:00 |
0:53:37 |
0 |
|
17 |
Mikulandová Soňa (95) |
Delfíni Borotín |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
3 |
4 |
4 |
0 |
2 |
|
0:46:37 |
15 |
0:00:00 |
1:01:37 |
0 |
|
18 |
Bořilová Simona (97) |
TOM Týnec n. Sázavou |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
2 |
6 |
3 |
14 |
2 |
4 |
|
0:55:45 |
33 |
0:00:00 |
1:28:45 |
0 |
|
Nejmladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Křeček Roman (94) |
Formica Doksy |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:22:34 |
1 |
0:00:00 |
0:23:34 |
100 |
I. VT |
2 |
Podlipný Luboš (94) |
Nezmaři Předměřice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:34 |
1 |
0:00:25 |
0:28:09 |
80,6 |
II. VT |
3 |
Šmucr Jakub (95) |
Saturn Plzeň |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:30:38 |
2 |
0:00:00 |
0:32:38 |
61,5 |
|
4 |
Vilímovský Jakub (95) |
TOM Týnec n. Sázavou |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:06 |
4 |
0:00:00 |
0:33:06 |
59,5 |
|
5 |
Paloch Jan (95) |
Divočáci Frýdlant |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:11 |
2 |
0:00:34 |
0:36:37 |
44,6 |
|
6 |
Krebs Tomáš (94) |
Nezmaři Předměřice |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:35:04 |
2 |
0:00:00 |
0:37:04 |
42,7 |
|
7 |
Laštůvka Petr (95) |
TOM Ostrava |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:34:05 |
5 |
0:00:11 |
0:38:54 |
34,9 |
|
8 |
Štěpán Štolba (95) |
TOM Pacov |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:33:42 |
6 |
0:00:20 |
0:39:22 |
33 |
|
9 |
Machorek David (94) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:38:22 |
4 |
0:00:00 |
0:42:22 |
20,2 |
|
10 |
Šupka Ondřej (94) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:21 |
3 |
0:00:00 |
0:44:21 |
11,8 |
|
11 |
Ursík Jakub (95) |
Nezmaři Předměřice |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
1 |
0 |
6 |
0 |
0 |
|
0:36:38 |
9 |
0:00:10 |
0:45:28 |
7,1 |
|
12 |
Janošec Jakub (95) |
Divočáci Frýdlant |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
0 |
5 |
1 |
0 |
|
0:40:51 |
10 |
0:00:00 |
0:50:51 |
0 |
|
13 |
Němeček David (95) |
Delfíni Borotín |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
1 |
4 |
|
0:42:25 |
10 |
0:00:00 |
0:52:25 |
0 |
|
14 |
Skoták Přemek (96) |
KČT Velký Újezd |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
2 |
3 |
0 |
3 |
2 |
1 |
|
0:40:14 |
13 |
0:00:00 |
0:53:14 |
0 |
|
15 |
Otoupalík Tomáš (95) |
Junák Uh. Hradiště |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
2 |
4 |
1 |
7 |
1 |
0 |
|
0:45:07 |
17 |
0:00:00 |
1:02:07 |
0 |
|
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Domčíková Radka (92) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:37 |
1 |
0:00:00 |
0:27:37 |
100 |
I. VT |
2 |
Basáková Karin (92) |
Saturn Plzeň |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:28 |
3 |
0:00:00 |
0:28:28 |
96,9 |
I. VT |
3 |
Ftáčniková Laura (92) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:24:15 |
5 |
0:00:00 |
0:29:15 |
94,1 |
I. VT |
4 |
Hrančíková Petra (92) |
Azimut Napajedla |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
0:24:57 |
7 |
0:00:30 |
0:31:27 |
86,1 |
II. VT |
5 |
Brandová Kristýna (93) |
TOM Orlová |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:05 |
5 |
0:00:00 |
0:32:05 |
83,8 |
II. VT |
6 |
Čokrtová Jana (92) |
Táborník Český Brod |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:24 |
5 |
0:00:00 |
0:32:24 |
82,7 |
II. VT |
7 |
Vaňková Martina (93) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:28 |
5 |
0:00:00 |
0:32:28 |
82,4 |
II. VT |
8 |
Rybčáková Simona (92) |
TOM Pacov |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:30 |
4 |
0:00:00 |
0:32:30 |
82,3 |
II. VT |
9 |
Štorková Eva (93) |
TOM Orlová |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:27:08 |
7 |
0:00:00 |
0:34:08 |
76,4 |
III. VT |
10 |
Černá Jitka (93) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
5 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:26:27 |
9 |
0:00:00 |
0:35:27 |
71,6 |
III. VT |
11 |
Foltýnová Gabriela (93) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:28:41 |
7 |
0:00:00 |
0:35:41 |
70,8 |
III. VT |
12 |
Pilařová Monika (92) |
Delfíni Borotín |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
0 |
0 |
2 |
2 |
|
0:27:11 |
9 |
0:00:00 |
0:36:11 |
69 |
|
13 |
Rokytová Michaela (92) |
Tuři Olomouc |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:35 |
8 |
0:00:00 |
0:37:35 |
63,9 |
|
14 |
Jurygáčková Adéla (92) |
TOM 1412 Otrokovice |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
6 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:31:02 |
10 |
0:00:00 |
0:41:02 |
51,4 |
|
15 |
Špaková Klára (93) |
Delfíni Borotín |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
1 |
3 |
0 |
0 |
|
0:31:55 |
10 |
0:00:00 |
0:41:55 |
48,2 |
|
16 |
Dvořáková Kateřina (94) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
3 |
|
0:35:56 |
9 |
0:00:00 |
0:44:56 |
37,3 |
|
17 |
Nekovářová Klára (92) |
TOM Pacov |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
0 |
6 |
3 |
0 |
|
0:36:24 |
15 |
0:00:00 |
0:51:24 |
13,9 |
|
18 |
Robková Alžběta (92) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
6 |
3 |
1 |
|
0:37:15 |
15 |
0:00:00 |
0:52:15 |
10,8 |
|
19 |
Brejchová Nikola (92) |
Saturn Plzeň |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
6 |
0 |
4 |
2 |
2 |
|
0:34:42 |
18 |
0:00:00 |
0:52:42 |
9,2 |
|
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Vyhleďal Vojtěch (92) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:21:29 |
4 |
0:00:00 |
0:25:29 |
100 |
I. VT |
2 |
Šarlinger Marek (92) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:26:56 |
2 |
0:00:00 |
0:28:56 |
86,5 |
II. VT |
3 |
Janovský Ondřej (92) |
Divočáci Frýdlant |
2 |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:12 |
6 |
0:00:00 |
0:29:12 |
85,4 |
II. VT |
4 |
Cibula Marek (92) |
TOM Orlová |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:52 |
2 |
0:00:00 |
0:29:52 |
82,8 |
II. VT |
5 |
Novák Michal (92) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:26 |
4 |
0:00:00 |
0:30:26 |
80,6 |
II. VT |
6 |
Lindovský Jaroslav (92) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:25:57 |
6 |
0:00:20 |
0:31:37 |
75,9 |
III. VT |
7 |
Balák Dušan (92) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
3 |
2 |
0 |
|
0:24:29 |
9 |
0:00:00 |
0:33:29 |
68,6 |
|
8 |
Miskai Michal (92) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:29:15 |
5 |
0:00:00 |
0:34:15 |
65,6 |
|
9 |
Štolba Petr (92) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:30:17 |
4 |
0:00:00 |
0:34:17 |
65,5 |
|
10 |
Ursík Michal (92) |
Nezmaři Předměřice |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:06 |
3 |
0:00:00 |
0:35:06 |
62,3 |
|
11 |
Němeček Tomáš (92) |
Delfíni Borotín |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
|
0:29:56 |
6 |
0:00:00 |
0:35:56 |
59 |
|
12 |
Vyhleďal Lukáš (93) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:31:24 |
5 |
0:00:00 |
0:36:24 |
57,2 |
|
13 |
Bureš David (94) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
1 |
1 |
|
0:30:14 |
8 |
0:00:00 |
0:38:14 |
50 |
|
14 |
Chytil Lukáš (92) |
Lenochod Březolupy |
0 |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
2 |
1 |
3 |
1 |
1 |
|
0:29:45 |
10 |
0:00:00 |
0:39:45 |
44 |
|
15 |
Hlubocký Lukáš (93) |
Delfíni Borotín |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
2 |
0 |
|
0:32:47 |
8 |
0:00:15 |
0:40:32 |
40,9 |
|
16 |
Vítek Vít (93) |
Světlov Bojkovice |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
|
0:33:16 |
9 |
0:00:00 |
0:42:16 |
34,1 |
|
17 |
Rokyta Ondřej (94) |
Tuři Olomouc |
2 |
ok |
-- |
2 |
ok |
2 |
2 |
0 |
4 |
0 |
0 |
|
0:33:20 |
12 |
0:00:00 |
0:45:20 |
22,1 |
|
18 |
Hamšík Jakub (93) |
Světlov Bojkovice |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
6 |
0 |
5 |
0 |
0 |
|
0:40:23 |
13 |
0:00:00 |
0:53:23 |
0 |
|
Starší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Adamczyková Markéta (90) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:23:20 |
2 |
0:00:00 |
0:25:20 |
100 |
I. VT |
2 |
Míčková Jana (90) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:17 |
2 |
0:00:00 |
0:28:17 |
88,4 |
II. VT |
3 |
Pastorková Jana (90) |
Svišti Bohumín |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:27:37 |
1 |
0:00:00 |
0:28:37 |
87 |
II. VT |
4 |
Mrkosová Tereza (90) |
TOM Nový Lískovec |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
2 |
5 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:22:24 |
8 |
0:00:00 |
0:30:24 |
80 |
III. VT |
5 |
Veselská Adéla (91) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:45 |
6 |
0:00:00 |
0:31:45 |
74,7 |
III. VT |
6 |
Fidlerová Táňa (91) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:27 |
4 |
0:00:00 |
0:32:27 |
71,9 |
III. VT |
7 |
Krzystková Veronika (90) |
Svišti Bohumín |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:28:37 |
4 |
0:00:00 |
0:32:37 |
71,2 |
III. VT |
8 |
Baudišová Martina (91) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:45 |
4 |
0:00:00 |
0:32:45 |
70,7 |
III. VT |
9 |
Fryštacká Zuzana (91) |
KČT Velký Újezd |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:31:32 |
3 |
0:00:24 |
0:34:08 |
65,3 |
|
10 |
Suchánková Martina (90) |
Azimut Napajedla |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
2 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:08 |
5 |
0:00:00 |
0:34:08 |
65,3 |
|
11 |
Vlachová Monika (90) |
TOM Pacov |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:30:13 |
4 |
0:00:00 |
0:34:13 |
64,9 |
|
12 |
Řeháková Karolína (90) |
KČT Velký Újezd |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
5 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:26:19 |
8 |
0:00:00 |
0:34:19 |
64,5 |
|
13 |
Dostálová Jana (91) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:30 |
4 |
0:00:00 |
0:34:30 |
63,8 |
|
14 |
Krčková Martina (90) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:30:30 |
6 |
0:00:00 |
0:36:30 |
55,9 |
|
15 |
Řezníčková Adéla (90) |
Lenochod Březolupy |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:32:06 |
5 |
0:00:25 |
0:36:41 |
55,2 |
|
16 |
Nováková Iveta (90) |
Formica Doksy |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:32:14 |
5 |
0:00:07 |
0:37:07 |
53,5 |
|
17 |
Vespalcová Hana (90) |
Horolezčata Brno |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
5 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:09 |
9 |
0:00:00 |
0:38:09 |
49,4 |
|
18 |
Kvíčalová Aneta (91) |
Svišti Bohumín |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:35:22 |
4 |
0:01:00 |
0:38:22 |
48,6 |
|
19 |
Špaková Kateřina (90) |
Delfíni Borotín |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
0 |
1 |
|
0:33:45 |
6 |
0:00:05 |
0:39:40 |
43,4 |
|
20 |
Mašátová Hana (90) |
TOM Pacov |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
2 |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
|
0:29:59 |
10 |
0:00:00 |
0:39:59 |
42,2 |
|
21 |
Niklová Jana (92) |
Azimut Napajedla |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
5 |
3 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:56 |
10 |
0:00:00 |
0:44:56 |
22,6 |
|
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Vejrosta Jan (91) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:21:14 |
1 |
0:00:30 |
0:21:44 |
100 |
I. VT |
2 |
Melichárek Martin (90) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:20:51 |
3 |
0:00:00 |
0:23:51 |
90,3 |
I. VT |
3 |
Horák Michal (91) |
Horolezčata Brno |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:21:37 |
4 |
0:00:00 |
0:25:37 |
82,1 |
II. VT |
4 |
Maléř Petr (90) |
Nezmaři Předměřice |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:24:15 |
3 |
0:00:38 |
0:26:37 |
77,5 |
III. VT |
5 |
Bořil Adam (90) |
TOM Týnec n. Sázavou |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:23:23 |
5 |
0:00:00 |
0:28:23 |
69,4 |
|
6 |
Vavřík Jan (90) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:31 |
3 |
0:00:00 |
0:29:31 |
64,2 |
|
7 |
Ručka Filip (91) |
Svišti Bohumín |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:26:44 |
4 |
0:00:17 |
0:30:27 |
59,9 |
|
8 |
Hubáček Petr (91) |
Nezmaři Předměřice |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:28:29 |
3 |
0:00:00 |
0:31:29 |
55,1 |
|
9 |
Kulíšek Martin (90) |
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:27:43 |
6 |
0:00:56 |
0:32:47 |
49,2 |
|
10 |
Feller Jan (91) |
TOM Ostrava |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:20 |
7 |
0:00:00 |
0:35:20 |
37,4 |
|
11 |
Marek Pavel (91) |
Delfíni Borotín |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:32:11 |
4 |
0:00:00 |
0:36:11 |
33,5 |
|
12 |
Albín Leoš (91) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
4 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:31:22 |
6 |
0:00:00 |
0:37:22 |
28,1 |
|
13 |
Mládek Tomáš (91) |
TOM Pacov |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:31 |
5 |
0:00:00 |
0:37:31 |
27,4 |
|
14 |
Hrančík Tomáš (90) |
Azimut Napajedla |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
2 |
1 |
3 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:35 |
9 |
0:00:00 |
0:37:35 |
27,1 |
|
15 |
Černý Miroslav (90) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
4 |
1 |
0 |
|
0:34:19 |
8 |
0:00:00 |
0:42:19 |
5,3 |
|
16 |
Cvešpr Martin (92) |
Tuři Olomouc |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
2 |
3 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
0:34:15 |
9 |
0:00:00 |
0:43:15 |
1 |
|
17 |
Knedlík Petr (90) |
Junák Kralovice |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
12 |
2 |
5 |
|
0:43:24 |
23 |
0:00:00 |
1:06:24 |
0 |
|
D |
Hlubocký Tomáš (90) |
Delfíni Borotín |
Diskvalifikace: azimuty |
|||||||||||||||||
D |
Čečil Václav (90) |
Saturn Plzeň |
Diskvalifikace: azimut |
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Čokrtová Eva (88) |
Táborník Český Brod |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:42 |
2 |
0:00:00 |
0:42:42 |
100 |
I. VT |
2 |
Sekalová Martina (88) |
Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:44:47 |
1 |
0:00:00 |
0:45:47 |
92,8 |
I. VT |
3 |
Richtárová Monika (88) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:09 |
0 |
0:00:13 |
0:45:56 |
92,4 |
I. VT |
4 |
Martináková Kateřina (88) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:45:29 |
1 |
0:00:10 |
0:46:19 |
91,5 |
I. VT |
5 |
Jurčíková Klára (89) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:46 |
4 |
0:00:35 |
0:47:11 |
89,5 |
II. VT |
6 |
Vlachynská Kateřina (90) |
Junák Uh. Hradiště |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:45:55 |
3 |
0:00:00 |
0:48:55 |
85,4 |
II. VT |
7 |
Kocháňová Lucie (89) |
Černý delfín Fryšták |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:45:57 |
5 |
0:00:00 |
0:50:57 |
80,7 |
II. VT |
8 |
Hyklová Kateřina (88) |
TOM Ostrava |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:51:25 |
1 |
0:00:00 |
0:52:25 |
77,2 |
III. VT |
9 |
Kameníčková Daniela (88) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:49:54 |
5 |
0:01:03 |
0:53:51 |
73,9 |
III. VT |
10 |
Kyrychová Jitka (89) |
Svišti Bohumín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:51:21 |
4 |
0:00:22 |
0:54:59 |
71,2 |
III. VT |
11 |
Pechová Lenka (89) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:52:44 |
3 |
0:00:34 |
0:55:10 |
70,8 |
III. VT |
12 |
Adámková Alena (88) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:53:54 |
4 |
0:00:00 |
0:57:54 |
64,4 |
|
13 |
Maňáková Marie (89) |
TOM 1412 Otrokovice |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:56:39 |
4 |
0:00:28 |
1:00:11 |
59,1 |
|
14 |
Kohlová Zuzana (88) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:55:06 |
7 |
0:00:00 |
1:02:06 |
54,6 |
|
15 |
Kohutová Veronika (89) |
TOM Orlová |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:57:32 |
5 |
0:00:13 |
1:02:19 |
54,1 |
|
16 |
Bílková Veronika (89) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:05:24 |
3 |
0:00:00 |
1:08:24 |
39,8 |
|
17 |
Bendová Gabriela (89) |
Formica Doksy |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
2 |
|
1:01:32 |
9 |
0:00:10 |
1:10:22 |
35,2 |
|
18 |
Průchová Martina (89) |
Junák Kralovice |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
1:06:08 |
5 |
0:00:03 |
1:11:05 |
33,5 |
|
19 |
Němcová Kateřina (90) |
TOM Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
1:14:49 |
3 |
0:00:45 |
1:17:04 |
19,5 |
|
20 |
Skotáková Jasna (89) |
KČT Velký Újezd |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:12:08 |
5 |
0:00:00 |
1:17:08 |
19,4 |
|
D |
Doupalová Lucie (88) |
Šlápoty Olomouc |
Diskvalifikace: Chybí azimuty i kontroly |
|||||||||||||||||
D |
Tlustá Monika (89) |
Nezmaři Předměřice |
Diskvalifikace: A1 - A2 |
|||||||||||||||||
D |
Hávová Simona (88) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
Diskvalifikace: Chybné A1 - A4 |
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Slavík Petr (88) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:35:49 |
2 |
0:00:00 |
0:37:49 |
100 |
I. VT |
2 |
Rosák Jaroslav (88) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:58 |
1 |
0:00:00 |
0:38:58 |
97 |
I. VT |
3 |
Blecha Jan (88) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:17 |
0 |
0:00:10 |
0:40:07 |
93,9 |
I. VT |
4 |
Kuděla Matěj (89) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:42:17 |
1 |
0:00:00 |
0:43:17 |
85,5 |
II. VT |
5 |
Jurinec Šimon (89) |
KČT Velký Újezd |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:41:32 |
3 |
0:00:00 |
0:44:32 |
82,2 |
II. VT |
6 |
Mokošín Jiří (89) |
Táborník Český Brod |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:48 |
1 |
0:00:00 |
0:44:48 |
81,5 |
II. VT |
7 |
Ingr Martin (88) |
Azimut Napajedla |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:44:09 |
2 |
0:00:00 |
0:46:09 |
78 |
III. VT |
8 |
Gargulák Lukáš (88) |
Černý delfín Fryšták |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:47:22 |
1 |
0:00:00 |
0:48:22 |
72,1 |
III. VT |
9 |
Adámek Jaroslav (89) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:48:26 |
1 |
0:00:00 |
0:49:26 |
69,3 |
|
10 |
Čokrt Václav (89) |
Táborník Český Brod |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
0:47:25 |
4 |
0:00:12 |
0:51:13 |
64,6 |
|
11 |
Matěja Lukáš (88) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
|
0:48:25 |
4 |
0:00:00 |
0:52:25 |
61,4 |
|
12 |
Turský Robert (89) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:48:20 |
5 |
0:00:08 |
0:53:12 |
59,3 |
|
13 |
Křikava Václav (88) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:49:47 |
4 |
0:00:23 |
0:53:24 |
58,8 |
|
14 |
Šimon Jan (88) |
TOM Pacov |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:48:36 |
5 |
0:00:10 |
0:53:26 |
58,7 |
|
15 |
Miskai Jan (89) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
2 |
|
0:45:24 |
9 |
0:00:11 |
0:54:13 |
56,6 |
|
16 |
Kosobud Jan (89) |
Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
|
0:49:40 |
5 |
0:00:21 |
0:54:19 |
56,4 |
|
17 |
Filip Petr (88) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
0:54:30 |
5 |
0:00:18 |
0:59:12 |
43,5 |
|
18 |
Řídký Jan (89) |
TOM Orlová |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
2 |
|
0:54:01 |
6 |
0:00:00 |
1:00:01 |
41,3 |
|
19 |
Bilík Miroslav (88) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:00:22 |
1 |
0:00:26 |
1:00:56 |
38,9 |
|
20 |
Štikarovský Jakub (89) |
Azimut Napajedla |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:59:44 |
4 |
0:00:23 |
1:03:21 |
32,5 |
|
21 |
Strnadel Štěpán (89) |
Azimut Napajedla |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
0:57:48 |
6 |
0:00:00 |
1:03:48 |
31,3 |
|
22 |
Horvát Filip (89) |
Svišti Bohumín |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
5 |
1 |
3 |
|
0:53:22 |
12 |
0:00:10 |
1:05:12 |
27,6 |
|
23 |
Česák Jakub (89) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:04:28 |
2 |
0:00:00 |
1:06:28 |
24,2 |
|
24 |
Filip Pavel (89) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
4 |
0 |
0 |
|
1:02:40 |
5 |
0:00:00 |
1:07:40 |
21,1 |
|
25 |
Svoboda Jaroslav (88) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
1 |
|
1:03:39 |
11 |
0:00:00 |
1:14:39 |
2,6 |
|
D |
Žáček Bohumil (88) |
TOM Orlová |
Diskvalifikace: Špatné azimuty |
|||||||||||||||||
D |
Kubec David (90) |
Delfíni Borotín |
Diskvalifikace: Špatný A3 |
|||||||||||||||||
D |
Houška Vojtěch (89) |
Delfíni Borotín |
Diskvalifikace: A2 - A3 |
|||||||||||||||||
D |
Trousil David (89) |
Nezmaři Předměřice |
Diskvalifikace: Ženský A2 a A3 |
Starší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Rechtoriková Linda (87) |
Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:35 |
3 |
0:00:00 |
0:42:35 |
100 |
I. VT |
2 |
Vencelidesová Zuzana (87) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:48:07 |
0 |
0:00:11 |
0:47:56 |
87,4 |
II. VT |
3 |
Jarošová Romana (87) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:44 |
3 |
0:00:00 |
0:49:44 |
83,2 |
II. VT |
4 |
Kašíková Dáša (86) |
Azimut Napajedla |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:48:47 |
3 |
0:00:24 |
0:51:23 |
79,3 |
III. VT |
5 |
Kupková Veronika (87) |
Junák Kralovice |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:49:58 |
4 |
0:00:00 |
0:53:58 |
73,3 |
III. VT |
6 |
Řádová Jana (87) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:52:32 |
3 |
0:00:00 |
0:55:32 |
69,6 |
|
7 |
Mokošínová Blanka (87) |
Táborník Český Brod |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:53:59 |
3 |
0:00:00 |
0:56:59 |
66,2 |
|
8 |
Hojná Marcela (87) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:56:17 |
1 |
0:00:00 |
0:57:17 |
65,5 |
|
9 |
Kubrtová Klára (87) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:54:30 |
4 |
0:01:07 |
0:57:23 |
65,2 |
|
10 |
Krejčová Pavla (86) |
TOM Pacov |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:56:12 |
3 |
0:00:20 |
0:58:52 |
61,8 |
|
11 |
Munzarová Helena (86) |
Světlov Bojkovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:58:45 |
1 |
0:00:18 |
0:59:27 |
60,4 |
|
12 |
Vránová Monika (86) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
1 |
1 |
|
0:55:44 |
5 |
0:00:05 |
1:00:39 |
57,6 |
|
13 |
Jílková Pavla (87) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
1:04:36 |
3 |
0:00:00 |
1:07:36 |
41,3 |
|
14 |
Gottliebová Petra (87) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
1:06:29 |
4 |
0:00:52 |
1:09:37 |
36,5 |
|
Starší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Doutnáč Zdeněk (87) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:16 |
0 |
0:00:00 |
0:37:16 |
100 |
I. VT |
2 |
Bendžela Jakub (86) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:37:56 |
2 |
0:00:00 |
0:39:56 |
92,8 |
I. VT |
3 |
Kalousek Petr (86) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:25 |
1 |
0:01:17 |
0:41:08 |
89,6 |
II. VT |
4 |
Kuděla Michal (86) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:29 |
0 |
0:00:23 |
0:43:06 |
84,3 |
II. VT |
5 |
Kuzněcov Anton (86) |
Táborník Český Brod |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
2 |
|
0:40:06 |
5 |
0:00:00 |
0:45:06 |
79 |
III. VT |
6 |
Plachta Richard (86) |
TOM Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:45:15 |
1 |
0:00:17 |
0:45:58 |
76,7 |
III. VT |
7 |
Vlachynský Jan (87) |
Junák Uh. Hradiště |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:31 |
3 |
0:00:00 |
0:46:31 |
75,2 |
III. VT |
8 |
Gabriel Jakub (86) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:46:59 |
1 |
0:00:30 |
0:47:29 |
72,6 |
III. VT |
9 |
Silný Jiří (87) |
Junák Uh. Hradiště |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:45:50 |
2 |
0:00:00 |
0:47:50 |
71,6 |
III. VT |
10 |
Musil Vlastislav (87) |
Junák Kralovice |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:44:12 |
4 |
0:00:00 |
0:48:12 |
70,7 |
III. VT |
11 |
Kučera Jiří (86) |
Azimut Napajedla |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:45:44 |
3 |
0:00:00 |
0:48:44 |
69,2 |
|
12 |
Peřestý Vít (87) |
TOM Týnec n. Sázavou |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
2 |
0 |
1 |
|
0:43:07 |
7 |
0:00:00 |
0:50:07 |
65,5 |
|
13 |
Kubesa Václav (87) |
Nezmaři Bílovec |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:45:36 |
6 |
0:00:20 |
0:51:16 |
62,4 |
|
14 |
Mikulec Ondřej (87) |
TOM Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
|
0:49:31 |
3 |
0:00:00 |
0:52:31 |
59,1 |
|
15 |
Novák Ivan (86) |
Táborník Český Brod |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:50:50 |
3 |
0:00:10 |
0:53:40 |
56 |
|
16 |
Zamykal Martin (86) |
Tuři Olomouc |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:52:39 |
2 |
0:00:00 |
0:54:39 |
53,4 |
|
17 |
Richtár Michal (87) |
Nezmaři Bílovec |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:54:38 |
2 |
0:00:16 |
0:56:22 |
48,7 |
|
18 |
Kouřil Jakub (87) |
Azimut Napajedla |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:53:35 |
5 |
0:00:09 |
0:58:26 |
43,2 |
|
19 |
Harník Luboš (87) |
Azimut Napajedla |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
4 |
1 |
1 |
|
0:59:04 |
6 |
0:00:15 |
1:04:49 |
26,1 |
|
20 |
Havrda Petr (86) |
Nezmaři Předměřice |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
1 |
|
1:01:18 |
8 |
0:01:33 |
1:07:45 |
18,2 |
|
21 |
Vávra Milan (87) |
TOM Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
4 |
3 |
3 |
|
0:57:47 |
11 |
0:00:18 |
1:08:29 |
16,2 |
|
D |
Basel Vladimír (87) |
TOM Ostrava |
Diskvalifikace: A3 |
|||||||||||||||||
D |
Mutina Zdeněk (86) |
TOM Ostrava |
Diskvalifikace: Nalezen jen 1 azimut, zato asi 32x |
Ženy - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Rechtoriková Lucie (79) |
Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:54 |
0 |
0:00:00 |
0:38:54 |
100 |
I. VT |
2 |
Martina Růžičková (84) |
TOM Újezdec-Těšov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:42:01 |
2 |
0:00:13 |
0:43:48 |
87,4 |
II. VT |
3 |
Zrzavá Květa (78) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:28 |
2 |
0:00:00 |
0:45:28 |
83,1 |
II. VT |
4 |
Fryštacká Anna (69) |
KČT Velký Újezd |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:44:19 |
2 |
0:00:00 |
0:46:19 |
80,9 |
II. VT |
5 |
Jindřichová Lenka (76) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:48:10 |
1 |
0:00:00 |
0:49:10 |
73,6 |
III. VT |
6 |
Janošková Alena (85) |
Azimut Napajedla |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:47:31 |
2 |
0:00:17 |
0:49:14 |
73,4 |
III. VT |
7 |
Jedličková Martina (85) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:47:48 |
2 |
0:00:00 |
0:49:48 |
72 |
III. VT |
8 |
Macurová Lucie (85) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:47:21 |
3 |
0:00:25 |
0:49:56 |
71,6 |
III. VT |
9 |
Pavlasová Ivana (82) |
TOM Ostrava |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:45:25 |
5 |
0:00:00 |
0:50:25 |
70,4 |
III. VT |
10 |
Cídlová Hana (69) |
Univerzita Brno |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:48:18 |
3 |
0:00:00 |
0:51:18 |
68,1 |
|
11 |
Tomisová Martina () |
T.O.R. Frýdek-Místek |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:55:17 |
2 |
0:00:00 |
0:57:17 |
52,7 |
|
12 |
Křiváková Michaela (84) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:55:03 |
3 |
0:00:16 |
0:57:47 |
51,5 |
|
13 |
Plintová Žaneta (80) |
TOM Ostrava |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:59:20 |
4 |
0:00:08 |
1:03:12 |
37,5 |
|
14 |
Kanioková Markéta (77) |
Nezmaři Bílovec |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:03:52 |
0 |
0:00:00 |
1:03:52 |
35,8 |
|
15 |
Dvořáková Tereza (85) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:03:12 |
4 |
0:00:00 |
1:07:12 |
27,2 |
|
16 |
Kabešová Zuzana (85) |
Junák Kralovice |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:07:00 |
4 |
0:00:32 |
1:10:28 |
18,9 |
|
17 |
Kubešová Ivana (78) |
Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:13:23 |
2 |
0:00:00 |
1:15:23 |
6,2 |
|
18 |
Hnátová Petra () |
T.O.R. Frýdek-Místek |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
1:12:19 |
4 |
0:00:07 |
1:16:12 |
4,1 |
|
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Fúsek Tomáš (65) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:36:33 |
1 |
0:00:00 |
0:37:33 |
100 |
I. VT |
2 |
Vilhelm Jiří (70) |
TOM Orlová |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:59 |
2 |
0:00:00 |
0:37:59 |
98,8 |
I. VT |
3 |
Růžička Jan (81) |
TOM Pacov |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:37:18 |
2 |
0:00:00 |
0:39:18 |
95,3 |
I. VT |
4 |
Kenja Marcel (85) |
Černý delfín Fryšták |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:26 |
2 |
0:00:00 |
0:40:26 |
92,3 |
I. VT |
5 |
Stachura Pavel () |
T.O.R. Frýdek-Místek |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:39:54 |
2 |
0:00:29 |
0:41:25 |
89,7 |
II. VT |
6 |
Pavlů Libor (85) |
Divočáci Frýdlant |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:00 |
4 |
0:00:00 |
0:42:00 |
88,1 |
II. VT |
7 |
Špirit Ondřej (83) |
Světlov Bojkovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:39:07 |
3 |
0:00:00 |
0:42:07 |
87,8 |
II. VT |
8 |
Křeháček Petr (85) |
Světlov Bojkovice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:38:46 |
4 |
0:00:39 |
0:42:07 |
87,8 |
II. VT |
9 |
Horák Míra (85) |
Šikulové Kralovice |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:38:08 |
4 |
0:00:00 |
0:42:08 |
87,8 |
II. VT |
10 |
Rosůlek Vít (84) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:39:17 |
3 |
0:00:00 |
0:42:17 |
87,4 |
II. VT |
11 |
Šandera Martin (76) |
Nezmaři Předměřice |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:24 |
3 |
0:00:00 |
0:42:24 |
87,1 |
II. VT |
12 |
Končák Marián (82) |
Černý delfín Fryšták |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:11 |
0 |
0:00:00 |
0:43:11 |
85 |
II. VT |
13 |
Šeps René (72) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:21 |
2 |
0:00:08 |
0:43:13 |
84,9 |
II. VT |
14 |
Němeček Miloš (71) |
Delfíni Borotín |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:42:20 |
3 |
0:00:00 |
0:45:20 |
79,3 |
III. VT |
15 |
Gaj Petr () |
T.O.R. Frýdek-Místek |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:42:38 |
3 |
0:00:10 |
0:45:28 |
78,9 |
III. VT |
16 |
Gabriel Jan (83) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:48:22 |
0 |
0:00:22 |
0:48:00 |
72,2 |
III. VT |
17 |
Adámek Tomáš (85) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
|
0:46:10 |
4 |
0:00:22 |
0:49:48 |
67,4 |
|
18 |
Bukovský Martin (84) |
Tuři Olomouc |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
|
0:47:52 |
4 |
0:00:00 |
0:51:52 |
61,9 |
|
19 |
Fúsek Tomáš (84) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:52:54 |
3 |
0:00:00 |
0:55:54 |
51,1 |
|
20 |
Sedlačík Josef (83) |
Horolezčata Brno |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:51:17 |
5 |
0:00:00 |
0:56:17 |
50,1 |
|
21 |
Krýsa Jan (75) |
TOM Ostrava |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:52:02 |
5 |
0:00:19 |
0:56:43 |
49 |
|
22 |
Hájek Jiří (82) |
Černý delfín Fryšták |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:54:07 |
4 |
0:00:00 |
0:58:07 |
45,2 |
|
23 |
Sklenář Michal (85) |
Tuři Olomouc |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:54:54 |
4 |
0:00:00 |
0:58:54 |
43,1 |
|
24 |
Podzimek Václav (84) |
Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
12 |
2 |
0 |
|
0:46:30 |
15 |
0:00:34 |
1:00:56 |
37,7 |
|
25 |
Jámbor Oskar (81) |
Delfíni Borotín |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
1:03:51 |
2 |
0:01:29 |
1:04:22 |
28,6 |
|
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Smetanová Hana (68) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:37:45 |
2 |
0:00:00 |
0:39:45 |
100 |
I. VT |
2 |
Vlachynská Libuše (62) |
Junák Uh. Hradiště |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:20 |
0 |
0:00:00 |
0:41:20 |
96 |
I. VT |
3 |
Bořilová Magdaléna (65) |
TOM Týnec n. Sázavou |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:04 |
1 |
0:00:21 |
0:43:43 |
90 |
II. VT |
4 |
Vejrostová Romana (65) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:47:48 |
2 |
0:00:13 |
0:49:35 |
75,3 |
III. VT |
5 |
Dostálová Iva (66) |
Nezmaři Předměřice |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:51:12 |
2 |
0:00:00 |
0:53:12 |
66,2 |
|
6 |
Rokytová Soňa (68) |
Tuři Olomouc |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:51:49 |
3 |
0:00:00 |
0:54:49 |
62,1 |
|
7 |
Skotáková Jasna (65) |
KČT Velký Újezd |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:53:34 |
2 |
0:00:00 |
0:55:34 |
60,2 |
|
8 |
Ingrová Jitka (60) |
Azimut Napajedla |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:50:51 |
5 |
0:00:00 |
0:55:51 |
59,5 |
|
9 |
Nová Jana (67) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:57:14 |
2 |
0:00:00 |
0:59:14 |
51 |
|
10 |
Jílková Hana (67) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:02:35 |
3 |
0:00:18 |
1:05:17 |
35,8 |
|
11 |
Horáková Marta (60) |
Horolezčata Brno |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
1:11:41 |
5 |
0:00:00 |
1:16:41 |
7,1 |
|
D |
Slabáková Lenka (66) |
Brno |
Diskvalifikace: Chyba v průkazu TT, azimut |
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
|||||||||||
V |
S |
Oa |
Om |
LL |
U |
M |
P |
TT |
D |
KPČ |
|
|||||||||
1 |
Křeček František (58) |
Formica Doksy |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:42 |
2 |
0:00:00 |
0:39:42 |
100 |
I. VT |
2 |
Gach Roman (63) |
Tuláci Frýdek-Místek |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:34 |
0 |
0:00:11 |
0:43:23 |
90,7 |
I. VT |
3 |
Vejrosta Zdeněk (61) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:43:22 |
1 |
0:00:16 |
0:44:06 |
88,9 |
II. VT |
4 |
Dobisík Miroslav (63) |
KČT Velký Újezd |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:05 |
2 |
0:00:00 |
0:45:05 |
86,4 |
II. VT |
5 |
Jagla Lubomír (66) |
TOM Ostrava |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:22 |
3 |
0:01:08 |
0:45:14 |
86,1 |
II. VT |
6 |
Škrabko Dušan (56) |
Lenochod Březolupy |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
|
0:44:10 |
4 |
0:00:00 |
0:48:10 |
78,7 |
III. VT |
7 |
Peřestý Radek (62) |
TOM Týnec n. Sázavou |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:48:58 |
4 |
0:00:26 |
0:52:32 |
67,7 |
|
8 |
Stárek Aleš (66) |
KČT Kralupy n. Vlt. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:50:02 |
3 |
0:00:10 |
0:52:52 |
66,8 |
|
9 |
Bořil Pavel (61) |
TOM Týnec n. Sázavou |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:50:12 |
3 |
0:00:00 |
0:53:12 |
66 |
|
Bílý pohár
oddíl |
počet bodů |
TOM Orlová |
443 |
KČT Kralupy n. Vlt. |
410,8 |
Nezmaři Bílovec |
381,8 |
Nezmaři Předměřice |
377,6 |
TOM Pacov |
364,8 |
Junák Uh. Hradiště |
357,6 |
Divočáci Frýdlant |
296,4 |
Svišti Bohumín |
284,2 |
Delfíni Borotín |
260,5 |
Saturn Plzeň |
222,8 |
Azimut Napajedla |
203,4 |
KČT Velký Újezd |
193,6 |
Formica Doksy |
153,5 |
Horolezčata Brno |
131,5 |
TOM Týnec n. Sázavou |
128,9 |
Lenochod Březolupy |
99,2 |
Tuři Olomouc |
87 |
Táborník Český Brod |
82,7 |
TOM Nový Lískovec |
80 |
TOM Ostrava |
54,9 |
TOM 1412 Otrokovice |
51,4 |
Světlov Bojkovice |
36,1 |
Junák Kralovice |
0 |
Červený pohár
oddíl |
počet bodů |
KČT Kralupy n. Vlt. |
483,7 |
Junák Uh. Hradiště |
464,4 |
Nezmaři Bílovec |
445,4 |
Delfíni Borotín |
428,5 |
Nezmaři Předměřice |
404,2 |
Táborník Český Brod |
391,3 |
Černý delfín Fryšták |
375,3 |
TOM Ostrava |
369,5 |
Azimut Napajedla |
359,4 |
TOM Pacov |
332,2 |
KČT Velký Újezd |
329,1 |
TOM Týnec n. Sázavou |
289,2 |
Světlov Bojkovice |
236 |
T.O.R. Frýdek-Místek |
225,4 |
Tuři Olomouc |
220,5 |
Junák Kralovice |
196,4 |
TOM Orlová |
194,2 |
Formica Doksy |
135,2 |
Divočáci Frýdlant |
127,9 |
Svišti Bohumín |
98,8 |
Tuláci Frýdek-Místek |
90,7 |
Šikulové Kralovice |
87,8 |
TOM Újezdec-Těšov |
87,4 |
Lenochod Březolupy |
78,7 |
Univerzita Brno |
68,1 |
TOM 1412 Otrokovice |
59,1 |
Horolezčata Brno |
57,2 |
Brno |
0 |
Šlápoty Olomouc |
0 |