Mistrovství
Moravskoslezského kraje
26.4.2003
Pořadatel: Rada mládeže KČT
Moravskoslezského kraje
Místo konání: Třinec
Ředitel závodu: Miroslav Honzák
Hlavní rozhodčí: Petr Gach
Stavitel tratí: Miroslav Honzák
Počtářská komise: Jindřich Veit
Nejmladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Kristýna Bosová
(94)
Eva Štorková (93) |
TOM Orlová
TOM Orlová |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:48
|
3 |
0:00:00
|
0:28:48
|
100 |
II. VT
|
PM |
2 |
Laura Maliničová
(94)
Eva Horecká (93) |
TOM 1301 Tuláci
F-M
TOM 1301 Tuláci F-M |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:30:56
|
6 |
0:00:00
|
0:36:56
|
71,8 |
|
PM |
3 |
Petra Laníková
(93)
Pavla Valková (93) |
TOM 19073
Radegast
TOM 19073 Radegast |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
6 |
0 |
1 |
|
0:33:10
|
7 |
0:00:00
|
0:40:10
|
60,5 |
|
PM |
4 |
Monika
Bartošková (93)
Elizabeth Brezániová (93) |
TOM 4336 UFO
Ostrava
TOM 4336 UFO Ostrava |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
1 |
0 |
7 |
0 |
0 |
|
0:42:34
|
10 |
0:00:00
|
0:52:34
|
17,5 |
|
|
Nejmladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Jan Paloch (96)
Štěpán Pavliska (94) |
TOM 1310
Divočáci
TOM 1310 Divočáci |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
2 |
0 |
0 |
|
0:30:29
|
7 |
0:00:00
|
0:37:29
|
100 |
II. VT
|
PM |
2 |
Matěj Šprla (94)
Marek Vavřička (93) |
TOM 1301 Tuláci
F-M
TOM 1301 Tuláci F-M |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
2 |
3 |
0 |
3 |
0 |
|
0:39:05
|
10 |
0:00:00
|
0:49:05
|
69,1 |
|
PM |
3 |
Tomáš Hrdina
(95)
Ferdinand Mičulka (93) |
TOM 1309Žlutý
kvítek
TOM 1309Žlutý kvítek |
-- |
ok |
-- |
0 |
ok |
4 |
5 |
0 |
6 |
4 |
5 |
|
0:43:31
|
24 |
0:00:30
|
1:07:01
|
21,2 |
|
PM |
4 |
Michal Gujda
(93)
Lukáš Polák (95) |
TOM Orlová
TOM Orlová |
-- |
ok |
-- |
2 |
ok |
2 |
2 |
0 |
13 |
6 |
4 |
|
0:58:14
|
29 |
0:00:00
|
1:27:14
|
0 |
|
|
Mladší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Táňa Fidlerová
(91)
Lenka Hrdinová (91) |
TOM Orlová
TOM Orlová |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:22:38
|
3 |
0:00:00
|
0:25:38
|
100 |
II. VT
|
PM |
2 |
Monika Duží (91)
Tereza Štěrbová (91) |
TOM 1310
Divočáci
TOM 1310 Divočáci |
0 |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:25:52
|
5 |
0:00:00
|
0:30:52
|
79,6 |
|
PM |
3 |
Ada Paluzkgová
(91)
Magdaléna Krčová (93) |
TOM 1309Žlutý
kvítek
TOM 1309Žlutý kvítek |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:06
|
4 |
0:00:00
|
0:32:06
|
74,8 |
|
PM |
4 |
Petra Košinová
(92)
Adriana Zoubková (92) |
TOM Žďorbi
Ostrava
TOM Žďorbi Ostrava |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:46
|
3 |
0:00:00
|
0:32:46
|
72,2 |
|
|
5 |
Lucie Jarošová
(92)
Laura Ftáčníková (92) |
TOM 3910 Nezmaři
TOM 3910 Nezmaři |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
4 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:28:02
|
5 |
0:00:00
|
0:33:02
|
71,1 |
|
|
6 |
Adéla Jašíčková
(91)
Jana Koloničná (91) |
TOM 1301 Tuláci
F-M
TOM 1301 Tuláci F-M |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:27:18
|
7 |
0:00:00
|
0:34:18
|
66,2 |
|
|
7 |
Radka Domčíková
(92)
Andrea Jaššová (93) |
TOM 1310
Divočáci
TOM 1310 Divočáci |
2 |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:42
|
9 |
0:00:00
|
0:34:42
|
64,6 |
|
|
8 |
Zuzana Keprtová
(92)
Veronika Hyklová (92) |
TOM 4336 UFO
Ostrava
TOM Žďorbi Ostrava |
1 |
ok |
-- |
2 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:29:11
|
6 |
0:00:20
|
0:34:51
|
64 |
|
|
9 |
Aneta Kvíčalová
(91)
Markéta Hubincová (91) |
TOM Svišti 2621
Boh.
TOM Orlová |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:39
|
5 |
0:00:10
|
0:36:29
|
57,7 |
|
|
10 |
Michaela
Řeháčková (91)
Martina Baudyšová (91) |
TOM 3910 Nezmaři
TOM 3910 Nezmaři |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:29:01
|
9 |
0:01:10
|
0:36:51
|
56,2 |
|
|
11 |
Klára Lýsková
(91)
Jitka Krulišová (91) |
TOM 1309Žlutý
kvítek
Beskydská '9' Hav. |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
1 |
2 |
1 |
0 |
|
0:38:04
|
11 |
0:00:00
|
0:49:04
|
8,6 |
|
|
Mladší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Ondřej Janovský
(92)
Vojtěch Gřunděl (92) |
TOM 1310
Divočáci
TOM 1310 Divočáci |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
|
0:26:06
|
4 |
0:00:25
|
0:29:41
|
100 |
II. VT
|
PM |
2 |
Martin Kuthan
(92)
Jaroslav Lindovský (92) |
TOM 3910 Nezmaři
TOM 3910 Nezmaři |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:27:33
|
7 |
0:00:00
|
0:34:33
|
83,6 |
III. VT
|
P |
3 |
Jakub Šupák (92)
David Balvín (92) |
TOM 1301 Tuláci
F-M
TOM 1301 Tuláci F-M |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:31:29
|
4 |
0:00:00
|
0:35:29
|
80,5 |
III. VT
|
PM |
4 |
Matěj Kapošváry
(93)
Robin Holuša (92) |
TOM Žďorbi
Ostrava
TOM Žďorbi Ostrava |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
2 |
0 |
2 |
1 |
0 |
|
0:28:36
|
9 |
0:00:00
|
0:37:36
|
73,3 |
|
|
5 |
Jaromír Herman
(91)
Roman Berger (92) |
TOM 3910 Nezmaři
TOM 3910 Nezmaři |
1 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:22
|
6 |
0:00:00
|
0:38:22
|
70,7 |
|
|
6 |
Marek Cibula
(92)
Martin Hanzal (92) |
TOM Orlová
TOM Orlová |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:34:52
|
4 |
0:00:00
|
0:38:52
|
69,1 |
|
|
7 |
Rudolf Štefánek
(92)
Petr Dvořáček (91) |
TOM 1301 Tuláci
F-M
TOM 1301 Tuláci F-M |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
5 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
0:31:24
|
9 |
0:00:00
|
0:40:24
|
63,9 |
|
|
8 |
Marek Beneš (91)
Andrej Osúch (93) |
TOM 4336 UFO
Ostrava
TOM 4336 UFO Ostrava |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
2 |
2 |
3 |
2 |
0 |
|
0:32:26
|
9 |
0:00:00
|
0:41:26
|
60,4 |
|
|
9 |
Vojtěch Slípek
(91)
Tomáš Skurka (92) |
TOM 1312 Modré
šípy
TOM 1312 Modré šípy |
2 |
ok |
-- |
0 |
ok |
2 |
6 |
1 |
0 |
2 |
0 |
|
0:29:44
|
13 |
0:00:00
|
0:42:44
|
56 |
|
|
10 |
Wojciech Mencner
(93)
Stanislav Kroczek (92) |
TOM 1303 Třinec
TOM 1303 Třinec |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
2 |
6 |
2 |
0 |
|
0:34:41
|
13 |
0:00:00
|
0:47:41
|
39,4 |
|
|
11 |
Michal Kozubek
(92)
Petr Machala (93) |
TOM 4336 UFO
Ostrava
TOM 4336 UFO Ostrava |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
5 |
3 |
7 |
2 |
0 |
|
0:35:59
|
17 |
0:01:10
|
0:51:49
|
25,4 |
|
|
Starší žákyně
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Nicol Žáčková
(90)
Markéta Adamczyková (90) |
TOM Orlová
TOM Orlová |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:21:59
|
3 |
0:00:20
|
0:24:39
|
100 |
II. VT
|
PM |
2 |
Veronika Bílková
(89)
Marcela Halatová (89) |
TOM 1310
Divočáci
TOM 1310 Divočáci |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:21:53
|
3 |
0:00:00
|
0:24:53
|
99,1 |
II. VT
|
P |
3 |
Kateřina Klíčová
(90)
Veronika Kohutová (89) |
TOM Orlová
TOM Orlová |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:38
|
3 |
0:00:00
|
0:28:38
|
83,8 |
III. VT
|
PM |
4 |
Klára Žmijová
(90)
Vanda Dolinková (90) |
TOM 3910 Nezmaři
TOM 3910 Nezmaři |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:25:56
|
4 |
0:00:00
|
0:29:56
|
78,6 |
|
|
5 |
Veronika
Krzystková (90)
Renáta Ulmanová (90) |
TOM Svišti 2621
Boh.
TOM Svišti 2621 Boh. |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:27
|
3 |
0:00:00
|
0:34:27
|
60,2 |
|
|
6 |
Míša Harazimová
(89)
Katka Janušková (89) |
TOM Svišti 2621
Boh.
TOM Svišti 2621 Boh. |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:25
|
5 |
0:00:00
|
0:35:25
|
56,3 |
|
|
7 |
Lenka Rajská
(89)
Klára Václavíková (89) |
TOM Svišti 2621
Boh.
TOM Svišti 2621 Boh. |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
1 |
0 |
1 |
|
0:29:30
|
7 |
0:00:00
|
0:36:30
|
51,9 |
|
|
8 |
Radka Sedláčková
(89)
Barbora Sudová (90) |
TOM Svišti 2621
Boh.
TOM Svišti 2621 Boh. |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
2 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:47
|
5 |
0:00:15
|
0:36:32
|
51,8 |
|
|
9 |
Jitlka Kyrychová
(89)
Aneta Putnokiová (90) |
TOM Svišti 2621
Boh.
TOM Svišti 2621 Boh. |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:03
|
4 |
0:00:15
|
0:41:48
|
30,4 |
|
|
10 |
Adéla Plonková
(90)
Tereza Václavíková (90) |
TOM Svišti 2621
Boh.
TOM Svišti 2621 Boh. |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
2 |
2 |
4 |
1 |
0 |
1 |
|
0:30:34
|
12 |
0:00:00
|
0:42:34
|
27,3 |
|
|
11 |
Lenka
Chybiorzová (90)
Jana Pastorková (90) |
TOM Svišti 2621
Boh.
TOM Svišti 2621 Boh. |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
4 |
0 |
0 |
|
0:36:52
|
9 |
0:00:15
|
0:45:37
|
14,9 |
|
|
Starší žáci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Robert Turský
(89)
Matěj Kuděla (89) |
TOM 3910 Nezmaři
TOM 3910 Nezmaři |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:22:21
|
2 |
0:00:40
|
0:23:41
|
100 |
II. VT
|
PM |
2 |
Jan Řídký (89)
Filip Šustík (89) |
TOM Orlová
TOM Orlová |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:21:24
|
4 |
0:00:00
|
0:25:24
|
92,8 |
II. VT
|
PM |
3 |
Filip Horvát
(89)
Marcel Ulman (89) |
TOM Svišti 2621
Boh.
TOM Svišti 2621 Boh. |
1 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
|
0:22:33
|
5 |
0:00:00
|
0:27:33
|
83,7 |
III. VT
|
PM |
4 |
Jacek Mencner
(90)
Marek Kędzior (89) |
TOM 1303 Třinec
TOM 1303 Třinec |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:25:51
|
4 |
0:01:45
|
0:28:06
|
81,4 |
III. VT
|
|
5 |
Tomáš Merta (90)
Martin Ovčaří (91) |
TOM 1301 Tuláci
F-M
TOM 1301 Tuláci F-M |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:27:55
|
1 |
0:00:20
|
0:28:35
|
79,3 |
|
|
6 |
Michal Smilek
(89)
Roman Mutina (91) |
TOM Žďorbi
Ostrava
TOM Žďorbi Ostrava |
0 |
ok |
-- |
0 |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
1 |
0 |
|
0:25:59
|
5 |
0:00:00
|
0:30:59
|
69,2 |
|
|
7 |
David Demeter
(89)
Tomáš Hofer (89) |
TOM Orlová
TOM Orlová |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:28:10
|
4 |
0:00:00
|
0:32:10
|
64,2 |
|
|
8 |
Jan Šupina (89)
Vladan Holubčík (89) |
TOM 1309Žlutý
kvítek
TOM 1309Žlutý kvítek |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
1 |
5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:26:51
|
8 |
0:00:00
|
0:34:51
|
52,9 |
|
|
9 |
Vojtěch Jašíček
(89)
Michal Kolčárek (89) |
TOM 1301 Tuláci
F-M
TOM 1301 Tuláci F-M |
2 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
3 |
3 |
1 |
0 |
|
0:26:27
|
9 |
0:00:35
|
0:34:52
|
52,8 |
|
|
10 |
Michal Žák (89)
Jiří Tomis (89) |
TOM 1303 Třinec
TOM 1303 Třinec |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
3 |
2 |
2 |
|
0:28:32
|
10 |
0:00:27
|
0:38:05
|
39,2 |
|
|
11 |
Jakub Ručka (90)
Martin Šamárek (90) |
TOM Svišti 2621
Boh.
TOM Svišti 2621 Boh. |
0 |
ok |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
8 |
2 |
1 |
|
0:32:15
|
12 |
0:00:00
|
0:44:15
|
13,2 |
|
|
D |
Jakub Najdek
(90)
Ondřej Vlčík (89) |
TOM 1309Žlutý
kvítek
TOM 1309Žlutý kvítek |
Diskvalifikace: špatné azimuty |
Mladší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Žaneta Izaiášová
(88) |
TOM Orlová
|
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:47
|
1 |
0:00:00
|
0:34:47
|
100 |
II. VT
|
P |
2 |
Kateřina Hyklová
(88) |
TOM Žďorbi
Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:40
|
0 |
0:00:00
|
0:35:40
|
97,5 |
II. VT
|
PM |
3 |
Romana Jarošová
(87) |
TOM 3910 Nezmaři
|
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:39:31
|
1 |
0:00:00
|
0:40:31
|
83,5 |
III. VT
|
P |
4 |
Monika
Richtárová (88) |
TOM 3910 Nezmaři
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
5 |
|
0:36:31
|
9 |
0:00:10
|
0:45:21
|
69,6 |
|
PM |
5 |
Radka Petrášová
(87) |
TOM 3910 Nezmaři
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:42:29
|
3 |
0:00:00
|
0:45:29
|
69,2 |
|
PP |
6 |
Marie Jedličková
(88) |
TOM 3910 Nezmaři
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:42
|
2 |
0:00:00
|
0:45:42
|
68,6 |
|
|
7 |
Daniela
Kameníčková (88) |
TOM 3910 Nezmaři
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:43:04
|
5 |
0:00:00
|
0:48:04
|
61,8 |
|
|
8 |
Štěpánka
Maňásková (88) |
TOM 3910 Nezmaři
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:44:37
|
4 |
0:00:00
|
0:48:37
|
60,2 |
|
|
9 |
Martina Wolková
(88) |
TOM Žďorbi
Ostrava |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:45:29
|
6 |
0:00:00
|
0:51:29
|
52 |
|
|
Mladší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Libor Golasowski
(88) |
TOM Orlová
|
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:29:01
|
2 |
0:00:15
|
0:30:46
|
100 |
II. VT
|
P |
2 |
Petr Slavík (88)
|
TOM 3910 Nezmaři
|
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
|
0:28:19
|
3 |
0:00:00
|
0:31:19
|
98,2 |
II. VT
|
P |
3 |
Jan Čerešňa (87)
|
TOM Orlová
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:31:39
|
4 |
0:00:00
|
0:35:39
|
84,1 |
III. VT
|
P |
4 |
Bohumil Žaček
(88) |
TOM Orlová
|
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
|
0:30:05
|
7 |
0:00:00
|
0:37:05
|
79,5 |
|
P |
5 |
Marek Kvíčala
(88) |
TOM Svišti 2621
Boh. |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0:35:37
|
3 |
0:00:00
|
0:38:37
|
74,5 |
|
P |
6 |
Lukáš Richtár
(88) |
TOM 3910 Nezmaři
|
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
4 |
0 |
|
0:32:00
|
7 |
0:00:00
|
0:39:00
|
73,2 |
|
P |
7 |
Ondřej Mikulec
(87) |
TOM Žďorbi
Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:37:29
|
2 |
0:00:00
|
0:39:29
|
71,7 |
|
PM |
8 |
Michal Just (88)
|
TOM 4336 UFO
Ostrava |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
0:35:26
|
5 |
0:00:00
|
0:40:26
|
68,6 |
|
P |
9 |
Michal Richtár
(87) |
TOM 3910 Nezmaři
|
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
2 |
1 |
|
0:34:16
|
7 |
0:00:00
|
0:41:16
|
65,9 |
|
PM |
10 |
Marcel Pohl (87)
|
TOM 19073
Radegast |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:41:25
|
0 |
0:00:00
|
0:41:25
|
65,4 |
|
|
11 |
Miroslav Bilík
(88) |
TOM 3910 Nezmaři
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:38:11
|
5 |
0:00:00
|
0:43:11
|
59,6 |
|
|
12 |
Václav Kubesa
(87) |
TOM 3910 Nezmaři
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
|
0:37:20
|
6 |
0:00:00
|
0:43:20
|
59,2 |
|
|
13 |
Jan Hubinec (88)
|
TOM Orlová
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
3 |
3 |
4 |
|
0:31:06
|
13 |
0:00:00
|
0:44:06
|
56,7 |
|
|
14 |
Jaroslav
Strouhal (88) |
TOM Svišti 2621
Boh. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
4 |
4 |
6 |
|
0:35:40
|
18 |
0:00:00
|
0:53:40
|
25,6 |
|
|
Starší dorostenky
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Pavla Macurová
(85) |
TOM 1310
Divočáci |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:52
|
3 |
0:00:00
|
0:34:52
|
100 |
II. VT
|
PM |
2 |
Klára Richterová
(86) |
TOM 3910 Nezmaři
|
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:33
|
1 |
0:00:15
|
0:36:18
|
95,9 |
II. VT
|
P |
3 |
Tereza Kubesová
(85) |
TOM 3910 Nezmaři
|
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
3 |
|
0:33:11
|
4 |
0:00:00
|
0:37:11
|
93,4 |
II. VT
|
P |
4 |
Kateřina Gallová
(85) |
TOM Orlová
|
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:35:39
|
3 |
0:00:00
|
0:38:39
|
89,1 |
III. VT
|
PM |
5 |
Martina Fiňková
(85) |
TOM 1310
Divočáci |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:40:07
|
2 |
0:00:00
|
0:42:07
|
79,2 |
|
|
6 |
Martina
Jedličková (85) |
TOM 3910 Nezmaři
|
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:30
|
3 |
0:00:00
|
0:42:30
|
78,1 |
|
P |
Starší dorostenci
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
David Štěrba
(85) |
TOM 1310
Divočáci |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:31:18
|
2 |
0:00:10
|
0:33:08
|
100 |
II. VT
|
PM |
2 |
Libor Pavlů (85)
|
TOM 1310
Divočáci |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
2 |
|
0:29:22
|
5 |
0:00:00
|
0:34:22
|
96,3 |
II. VT
|
PM |
3 |
Jiří Gaj (86)
|
TOM 19073
Radegast |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:33:07
|
3 |
0:00:00
|
0:36:07
|
91 |
II. VT
|
PM |
4 |
Roman Kajfosz
(85) |
TOM 1303 Třinec
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:09
|
4 |
0:00:00
|
0:36:09
|
90,9 |
II. VT
|
PM |
5 |
Richard Plachta
(86) |
TOM Žďorbi
Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:34:16
|
3 |
0:00:00
|
0:37:16
|
87,5 |
III. VT
|
|
6 |
Miroslav Bujnoch
(86) |
TOM 1303 Třinec
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
0:38:00
|
3 |
0:00:00
|
0:41:00
|
76,3 |
|
|
7 |
Michal Žilka
(86) |
TOM 19073
Radegast |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
1 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:04
|
6 |
0:00:00
|
0:45:04
|
64 |
|
|
8 |
Zdeněk Mutina
(86) |
TOM Žďorbi
Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
0:42:19
|
4 |
0:00:00
|
0:46:19
|
60,2 |
|
|
9 |
David Kula (85)
|
TOM 1312 Modré
šípy |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
1 |
2 |
6 |
|
0:39:21
|
13 |
0:00:00
|
0:52:21
|
42 |
|
|
10 |
Petr Honeš (85)
|
TOM 3910 Nezmaři
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
1 |
0 |
0 |
2 |
|
0:49:12
|
7 |
0:00:00
|
0:56:12
|
30,4 |
|
|
Ženy - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Adéla
Škarabelová (82) |
TOM 19073
Radegast |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:58
|
2 |
0:00:00
|
0:36:58
|
100 |
II. VT
|
P |
2 |
Ivana Pavlasová
(82) |
TOM 4336 UFO
Ostrava |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:39:58
|
2 |
0:00:00
|
0:41:58
|
86,5 |
III. VT
|
PM |
3 |
Martina Tomisová
(83) |
TOM 19073
Radegast |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
|
0:37:05
|
5 |
0:00:00
|
0:42:05
|
86,2 |
III. VT
|
PM |
4 |
Vendula
Maňásková (84) |
TOM 3910 Nezmaři
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
|
0:42:08
|
4 |
0:00:00
|
0:46:08
|
75,2 |
|
|
D |
Žaneta Plintová
(80) |
TOM Žďorbi
Ostrava |
Diskvalifikace: špatné azimuty |
Muži - A
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Tomáš Bělík (83)
|
TOM 19073
Radegast |
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:30:43
|
1 |
0:00:00
|
0:31:43
|
100 |
II. VT
|
P |
2 |
Ivo Petráš (83)
|
TOM 3910 Nezmaři
|
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
0:27:17
|
5 |
0:00:00
|
0:32:17
|
98,2 |
II. VT
|
P |
3 |
Petr Gaj (81)
|
TOM 19073
Radegast |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:02
|
2 |
0:00:00
|
0:34:02
|
92,7 |
II. VT
|
P |
4 |
Kamil Zbořil
(75) |
TOM 4336 UFO
Ostrava |
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:32:40
|
2 |
0:00:10
|
0:34:30
|
91,2 |
II. VT
|
PM |
5 |
Pavel Figura
(84) |
TOM Svišti 2621
Boh. |
2 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:30:54
|
4 |
0:00:00
|
0:34:54
|
90 |
III. VT
|
PM |
6 |
Aleš Kubesa (83)
|
TOM 3910 Nezmaři
|
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
4 |
|
0:28:38
|
7 |
0:00:00
|
0:35:38
|
87,7 |
III. VT
|
PP |
Ženy - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Eva Vilhelmová
(48) |
TOM Orlová
|
1 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:49:41
|
4 |
0:00:00
|
0:53:41
|
100 |
II. VT
|
PM |
Muži - B
um. |
závodníci |
oddíl |
stanoviště |
na trati |
TM |
zdržení |
konečný |
body |
VT |
postup |
V
|
S
|
Oa
|
Om
|
LL
|
U
|
M
|
P
|
TT
|
D
|
KPČ
|
|
1 |
Lubomír Jagla
(66) |
Průzkumník 4316
|
0 |
-- |
ok |
-- |
ok |
0 |
2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
0:34:44
|
2 |
0:00:00
|
0:36:44
|
100 |
II. VT
|
PM |
|